Katalog Firm

MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Firma MK Consulting to biuro rachunkowe oferujące różnego rodzaju usługi księgowe. W skład oferty wchodzą między innymi: nadzór księgowy w siedzibie Klienta, doradztwo podatkowe oraz wszelkiego rodzaju konsultacje księgowe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie księgowości. Siedziba biura znajduje się w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znaleźć można w naszym serwisie internetowym (adres znajduje się na tej stronie). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Szczegóły strony www.mkconsulting.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mkconsulting.pl:

MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 87

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI »

  VERA-CONSULTING ŁUKASZ JABŁOŃSKI

  Firma VERA-CONSULTING świadczy usługi księgowo - rachunkowe. Zajmujemy się kompleksową obsługą biznesu w zakresie podatków, ubezpieczeń zus, kadr i płac, a także rachunkowości. Wyróżnia nas podejście do klientów (zawsze służymy pomocą, rozwiążemy różne problemy), oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie rachunkowości i księgowo - rachunkowej obsługi firm. Prowadzimy: [*]rozliczenia podatkowe (podatek dochodowy, VAT, [*]rozliczenia z ZUS, [*]rozliczenia płacowe, [*]kadry, [*]prowadzimy dokumentację, sporządzamy i wysyłamy deklaracje. Istnieje możliwość stałego dojazdu do klienta. Świadczymy także usługi z zakresu doradztwa ekonomicznego - konsulting. Pomożemy w pozyskaniu środków finansowych na bieżącą działalność, oraz na inwestycje, pomożemy w pozyskaniu środków unijnych. Firma konsultingowa, zakres usług: [*]pozyskiwanie środków unijnych [*]wypełnianie wniosków o dotacje [*]rozliczanie dotacji [*]pisanie biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA FALKOWSKA 2BUSINESS »

  ANNA FALKOWSKA 2BUSINESS

  Swiadczymy kompleksowa obsługe ksiegowa i kadrowa. Zapraszamy do współpracy małych i srednich przedsiebiorców (sektor MiSP). Reprezentujemy naszych Klientów przed organami panstwowymi. Posiadamy doswiadczenie w prowadzeniu ksiegowosci w wielu bran'ach, które pozwala nam w sposób profesjonalny doradzac w zakresie prowadzonej działalnosci. Posiadamy licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiag rachunkowych (Certyfikat Ksiegowy) i ubezpieczenie OC. Prowadzimy: • ksiegi rachunkowe (od 700 zł) • podatkowe ksiegi przychodów i rozchodów (od 200 zł) • ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego (od 150 zł) • rejestry zakupu i sprzeda'y VAT • kadry, płace, ZUS (od 20 zł/os., własciciel/własciciele gratis!! ) Sporzadzamy: • deklaracje podatkowe • sprawozdania finansowe • sprawozdania statystyczne • raporty, instrukcje itp. Dodatkowe usługi: • porady w zakresie prowadzonej działalnosci gospodarczej • weryfikacja ksiag rachunkowych i podatkowych • wyprowadzanie zaległosci (od 50 zł za miesiac) • pomoc w redagowaniu podan i odwołan • pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania • rejestracja podmiotów gospodarczych Doje. d. amy do Klienta (spotkania, odbiór dokumentów itp. )! Współpracujemy z kancelaria doradcy podatkowego, radcy prawnego, kancelaria notarialna oraz posrednikami ubezpieczeniowymi.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE »

  BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, ZUS dla wszystkich rodzajów działalności. Usługi prowadzimy internetowo oraz w sposób tradycyjny w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Promocja za 1 zł za 1 lub 2 miesiące w zależności od podpisanej umowy. -PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ-KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW-RYCZAŁT -REJESTRY VAT-KADRY, PŁACE, ZUS-SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ I DEKLARACJI-ROZLICZENIA ROCZNE

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO NATALIA GORCZYCA »

  KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO NATALIA GORCZYCA

  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy obsługę podatkową z wykorzystaniem Internetu. Oferujemy między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie i składnie deklaracji podatkowych, prowadzenie ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Doradztwo podatkowe KORF. pl Romana Kaniewskiego zaprasza do poznania katalogu oferowanych przez siebie usług podatkowych, w skład których wchodzi doradztwo gospodarcze, rachunkowość małych i średnich firm, pomoc prawna, zakładanie spółek oraz kontroling. Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu mogliśmy dostosować naszą ofertę do urozmaiconych wymagań naszych klientów. W małych czy średnich przedsiębiorstwach często nie ma potrzeby angażować na etat swoich księgowych. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura księgowego, które w umiejętny sposób i z należytą rzetelnością wesprze Twoją działalność w kwestiach księgowych. W tych kwestiach z pomocą przychodzi nasze biuro księgowe KORF. pl z Wrocławia.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »