Katalog Firm

Konrad Gawron

Jeśli myślicie o ubezpieczeniu warto się dobrze zastanowić nad tym jaką firmę wybrać oraz na co będzie trzeba uważać na tym zmieniającym się nieustannie rynku. Nasza strona traktuje na temat różnych ubezpieczeń, dlatego może być dla Was istotnym wsparciem. Zachęcamy więc do tego, by do nas zaglądać i dowiedzieć się od nas na temat ubezpieczeń właśnie tego wszystkiego co ma rzeczywiście największe znaczenie.

Szczegóły strony bezodmowy.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bezodmowy.pl:

Konrad Gawron

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "FICNER MIECZYSŁAW" »

  "FICNER MIECZYSŁAW"

  Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Wrocław oferuje pełną gamę ubezpieczeń grupy PZU SA, a w szczególności: - ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Auto Pomoc, Auto Szyby, Mini Casco, ubezpieczenie graniczne, - ubezpieczenie mieszkań, domów, domków letniskowych, - ubezpieczenie firm, budynków, elektroniki, Odpowiedzialności Cywilnej, Biur Rachunkowych, gwarancje ubezpieczeniowe, - ubezpieczenia inwestycyjne, na życie, Uśmiech Dziecka, Pewnym Krokiem, - abonament Opieka Medyczna, ubezpieczenia grupowe, OFE, IKE

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLISARIUM.pl tanie UBEZPIECZENIA OC AC NNW Assistance w Warszawie na Mokotowie (22) 646-01-79 »

  POLISARIUM.pl tanie UBEZPIECZENIA OC AC NNW Assistance w Warszawie na Mokotowie (22) 646-01-79

  Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe na mokotowie -OC AC NNW Assistance:PZUTU AllianzERGO Hestia, Warta, PTU, MTU, Generali, HDI, Uniqa, PZM TU, Compensa, Benefia, InterRisk. ‎Porównujemy oferty wszystkich towarzystw i wybieramy najatrakcyjniejszą. Promocyjne pakiety dla młodych kierowców nie posiadających zniżek. Specjalne oferty dla TAXI Warszawa. --Już za 580zł* roczna polisa OC bez względu na pojemność pojazdu dla TAXI z Warszawy. *(przy zniżkach kierowcy 50% lub 60%)Promocje na ubezpieczenia majątkowe (mieszkanie):--Np. składka roczna 70zł obejmuje:- mieszkanie o wartości 149 000zł- OC w życiu prywatnym (suma gwarancyjna 20000zł)Każdy klient zalogowany do naszego serwisu polisarium. pl może korzystać z rozbudowanego systemu przechowywania danych, z automatycznego przypominania o kończącym się ubezpieczeniu i przeglądzie technicznym.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Beniamin Duda WEST-TRADE »

  Beniamin Duda WEST-TRADE

  Biuro Obsługi Celnej Agencja Silesia powstało z myślą o podmiotach gospodarczych i osobach fizycznych dokonujących obrotu towarowego z państwami Unii Europejskiej. Naszą firmę tworzą licencjonowani agenci celni z 16-letnim stażem zawodowym. Niewątpliwym atutem naszej firmy, obok wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu, jest dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Stałe monitorowanie zmieniających się ustaw i norm prawnych, oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pozwala nam na podwyższanie poziomu świadczonych usług z zakresu: Intrastat, rejestracja pojazdów (akcyza, VAT 25, tłumaczenia) oaz ubezpieczenia. Posiadamy w ofercie 13 Towarzystw Ubezpieczeniowych co daje nam możliwość przedstawienia Klientowi oferty, najbardziej dopasowanej do jego potrzeb. Wśród oferowanych rodzajów ubezpieczeń znajdują się: komunikacyjne (OC, AC, NNW, Assistance), majątkowe, turystyczne, odpowiedzialności cywilnej, dla firm, zawodowe i inne. W zakresie ubezpieczeń reprezentujemy między innymi PZU, MTU, Generali, Aviva, HDI, Compensa, PTU i inne towarzystwa

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "KUBA" MAŁGORZATA BOGACZEWICZ 2.PODKARPACKIE CENTRUM UBEZPIECZEŃ MAŁGORZATA BOGACZEWICZ »

  FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "KUBA" MAŁGORZATA BOGACZEWICZ 2.PODKARPACKIE CENTRUM UBEZPIECZEŃ MAŁGORZATA BOGACZEWICZ

  Działamy na rynku ubezpieczeniowym od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie zdobyte w pracy w największych Towarzystwach Ubezpieczeniowych pozwoliło mam na poznanie silnych i słabych stron ubezpieczycieli, a także na poznanie potrzeb i wymagań klientów. W naszej działalności priorytetem jest jakość obsługi Klienta. Stosownie do potrzeb Klienta dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania. Pragniemy być pośrednictwem przyjaznym i otwartym na oczekiwania Klientów oraz znanym z profesjonalnej, kompleksowej obsługi. Służymy fachową pomocą oraz rzetelną informacją przy wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej. Proponujemy ubezpieczenia największych, renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych:Allianz, Compensa, Generali, InterRisk, UNIQA, HDI Asekuracja, PTU, TUW, Inter Risk, Polisa Życie. By sprostać oczekiwaniom naszych Klientów na bieżąco śledzimy zmiany jakie zachodzą na polskim rynku ubezpieczeń, a także regularnie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeń. Szeroki wachlarz oferowanych przez nas produktów pozwala na kompleksową obsługę osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 29 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Ubezpieczeń "MULTICA" Jolanta Łoniś »

  Biuro Ubezpieczeń "MULTICA" Jolanta Łoniś

  Zapraszamy do nowo otwartego Biura Ubezpieczeń wiele ofert w jednym miejscu. Kompetentna obsługa pomoże wybrać odpowiednie ubezpieczenie, wytłumaczy wszystkie zawiłości. Oferujemy ubezpieczenia:OC, AC, NWW pojazdów mechanicznychDomów, mieszkań, domków letniskowychDomów w budowieOC w życiu prywatnymKoszty leczenia za granicąOC zawodoweOchrona prawnai wiele innych. Przyjdź do nas ze swoją polisą, razem dobierzemy Ci ubezpieczenie, z którego będziesz zadowolony.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »