Katalog Firm

HK Office Hanna Kościelniak

Proponujemy Państwu profesjonalne prowadzenie księgowości, a także rozliczenia pracowników i sporządzanie różnorodnych deklaracji. Pomagamy ponadto zakładać działalność gospodarczą, podpowiadamy w kwestiach doboru właściwej formy opodatkowania, stosujemy indywidualne wyceny. Sporządzamy na życzenie analizy dotyczące prowadzonego biznesu i zajmujemy się zwrotem podatku VAT opłaconego w środowisku międzynarodowym.

Szczegóły strony hkoffice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę hkoffice.pl:

HK Office Hanna Kościelniak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "FELIS" Robert Łączyński »

  "FELIS" Robert Łączyński

  Nasze biuro księgowe istnieje od 1993 roku i zajmuje się obsługą księgową małych i średnich firm. Działamy na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze 9726/98. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o wielu profilach działalności. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy firmy rozliczające się w sposób zryczałtowany jak i duże spółki prawa handlowego zatrudniające wielu pracowników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów. Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE SUPPORT S.C. KONRAD STANKIEWICZ, ADRIANA STANKIEWICZ »

  BIURO RACHUNKOWE SUPPORT S.C. KONRAD STANKIEWICZ, ADRIANA STANKIEWICZ

  Nasze motto: „SUPPORT w zarządzaniu finansami” rozumiemy jako zaspokojenie potrzeb klientów – optymalizacja kosztów działalności – poprzez ciągłe doskonalenie procesów, finanse, rachunkowość, podatki to nasza pasja. Biuro Rachunkowe Support oferuje fachowe i kompetentne pod względem merytorycznym i formalnym prowadzenie ksiąg i ewidencji. Realizujemy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi wykładniami przepisów, poglądami i praktyką orzeczniczą organów podatkowych i sądów. Zakres naszych usług obejmuje:· prowadzenie księgowości: Księgi rachunkowe, Podatkowa książka przychodów i rozchodów, Ryczałt· prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej, · sporządzanie sprawozdań do GUS-u, NBP, · korekta podatku VAT z tytułu ulgi na złe długi, · wnioski o zwrot VAT-u na materiały budowlane, · wnioski o wydanie indywidualnej interpretacji przepisów prawa podatkowego (ORD-IN), · sporządzanie deklaracji PCC, · wsparcie w finansowaniu inwestycji – leasing i kredyt, Kadry i płace:- obsługa kadrowa- obsługa płacowaRachunkowość zarządcza:- analizy i raporty- oszczędność kosztówZapraszamy do biura w godz. 8-17 (pn-pt) pod adresem: os. Poziomkowe 10/92 Suchy Las. W celu umówienia spotkania w innej dogodnej dla Państwa godzinie proszę o kontakt.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE TWOJA KSIĘGOWA BOŻENA OLSZEWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE TWOJA KSIĘGOWA BOŻENA OLSZEWSKA

  Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Twoja Księgowa i zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług. Prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac. Pomagamy w założeniu firmy, w wyborze optymalnej formy opodatkowania, dbamy o prawidłowość rozliczeń podatkowych i ZUS -owskich. Prowadzimy obsługę także w języku niemieckim. Serdecznie zapraszamy

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BZ CONSULTING SP. z o.o. »

  BZ CONSULTING SP. z o.o.

  Firma BZ Consulting z siedzibą w gdańsku od lat zajmuje się obsługą rachunkową i księgową przedsiębiorstw i osób fizycznych z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic trójmiasta. Dzięki zaangażowaniu, doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie zapewnić najwyższe standardy obsługi naszych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, pomocy przy załatwianiu formalności związanych z założeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »