Katalog Firm

HK Office Hanna Kościelniak

Proponujemy Państwu profesjonalne prowadzenie księgowości, a także rozliczenia pracowników i sporządzanie różnorodnych deklaracji. Pomagamy ponadto zakładać działalność gospodarczą, podpowiadamy w kwestiach doboru właściwej formy opodatkowania, stosujemy indywidualne wyceny. Sporządzamy na życzenie analizy dotyczące prowadzonego biznesu i zajmujemy się zwrotem podatku VAT opłaconego w środowisku międzynarodowym.

Szczegóły strony hkoffice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę hkoffice.pl:

HK Office Hanna Kościelniak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C. »

  BIURO RACHUNKOWO-PODATKOWE CALCULUS B.NABIAŁCZYK, A.ŻÓŁTOWSKA-GÓRNIACZYK S.C.

  Licencjonowane Biuro Rachunkowo-Podatkowe CALCULUS Szczecin. Posługujemy się językiem polskim i angielskim. W sąsiedztwie naszego biura, znajdziesz także kancelarie prawne. • pełna księgowość • księga podatkowa, ryczałt • kadry, płace, ZUS • zamknięcie roku obrotowego • ewidencja i rozliczanie dotacji unijnych i innych • porady dla rozpoczynających działalność gospodarczą Posiadamy: świadectwa kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr14991/99, nr 20862/01), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, kilkunastoletnią praktykę zawodową w dziedzinie księgowo-podatkowej zapewniamy naszym klientom rzetelne wsparcie merytoryczne i bezpieczeństwo sfery księgowo-podatkowej ich biznesu oraz elastyczne podejście do ich potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ACCOUNTING PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ACCOUNTING PARTNERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Accounting Partners Biuro Rachunkowe, ul. Kamienna 10 31-403 Kraków. Świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę firm, usługi księgowe i rachunkowe, rozliczenia podatkowe, prowadzenie ewidencji, rozliczenia z ZUS. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają fachową i rzetelną obsługę. Świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę firm, usługi księgowe i rachunkowe, rozliczenia podatkowe, prowadzenie ewidencji, rozliczenia z ZUS. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają fachową i rzetelną obsługę.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANITA PAKUŁA BIURO RACHUNKOWE »

  ANITA PAKUŁA BIURO RACHUNKOWE

  Przedmiotem działalności naszego Biura jest kompleksowa obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą Nasze biuro rachunkowe jest podmiotem obsługującym firmy z terenu całego Górnego Śląska i okolic. Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla:osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych, innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAD OFFICE STAŃKO DANUTA »

  MAD OFFICE STAŃKO DANUTA

  Przedsiębiorstwo Madoffice prowadzi rzetelną księgowość na obszarze całego Wrocławia i okolic. Sukces naszych interesantów jest naszym głównym priorytetem. W naszej ofercie wyszukacie Państwo prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencję ryczałtu, obsługę kadrowo-płacową, czy również wsparcie w organizacji szkoleń BHP. Naszą księgowość oferujemy każdej firmie, małym firmom, tym średnim, ale też tym dużym.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  ROMAN KANIEWSKI KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Doradztwo podatkowe KORF. pl Romana Kaniewskiego zaprasza do poznania katalogu oferowanych przez siebie usług podatkowych, w skład których wchodzi doradztwo gospodarcze, rachunkowość małych i średnich firm, pomoc prawna, zakładanie spółek oraz kontroling. Nasza kancelaria podatkowa wyróżnia wieloletnie doświadczenie w pracy z firmami z różnych branż, dzięki czemu mogliśmy dostosować naszą ofertę do urozmaiconych wymagań naszych klientów. W małych czy średnich przedsiębiorstwach często nie ma potrzeby angażować na etat swoich księgowych. Dużo lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest pomoc zewnętrznego biura księgowego, które w umiejętny sposób i z należytą rzetelnością wesprze Twoją działalność w kwestiach księgowych. W tych kwestiach z pomocą przychodzi nasze biuro księgowe KORF. pl z Wrocławia.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »