Katalog Firm

DEBITUM DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE SITEK TOMASZ

Miałeś stłuczkę a kwota odszkodowania zaproponowana przez firmę ubezpieczeniową wydaje Ci się zbyt zaniżona? Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, wyślij niezbędne dokumenty a my przedstawimy Ci ofertę odkupu, dzięki której nie będziesz musiał tracić czasu na walkę z ubezpieczycielem. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i fachowe doradztwo na każdym jej etapie. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.debitum.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.debitum.com.pl:

DEBITUM DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE SITEK TOMASZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PATRONUS DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH, VIDEO JACK JACEK ZAWADZKI »

  PATRONUS DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ POWYPADKOWYCH, VIDEO JACK JACEK ZAWADZKI

  Patronus Dochodzenie Odszkodowań - działamy na szeroko rozumianym rynku odszkodowań od 2000r. Reprezentujemy Osoby Poszkodowane w wypadkach, zdarzeniach losowych powodujących uszczerbek na zdrowiu oraz generujących stratę w ich majątkach, w celu uzyskania godnego i należnego odszkodowania od ubezpieczyciela sprawcy. Nasi klienci są dla nas najważniejsi dlatego naszym celem jest jak najmniejsze angażowanie Osób Poszkodowanych w proces odszkodowawczy. Długoletnie doświadczenie, indywidualna opieka prawnika, profesjonalne podejście do każdej sprawy, rzetelność, uczciwość i skuteczność działania oraz konkurencyjne ceny naszych usług to nasze atuty.  Porady prawne oraz zlecenie sprawy są bezpłatne. Wynagrodzenie pobieramy zawsze po uzyskaniu odszkodowania czyli po wygranej sprawie. Nie pobieramy żadnych zaliczek!!! Nie podpisujemy ugód bez wiedzy Naszego mandanta!!!  Każde odszkodowanie może być wyższe!!! Sprawdź Nas to nic nie kosztuje!!!   Naszą domeną są szeroko rozumiane szkody osobowe i rzeczowe, majątkowe i nie majątkowe wynikające z:ex delicto – odpowiedzialność deliktowa, z tytułu czynów niedozwolonych, ex contractu – odpowiedzialność kontraktowa, za szkodę spowodowaną niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem zobowiązania. Są to między innymi szkody zaspokajane z:- polisy OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej np. wszelkie szkody komunikacyjne obejmujące uszkodzenie mienia oraz szkody osobowe (pieszy, pasażer pojazdu, kierujący pojazdem), - polisy OC dobrowolnej – dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej np. zarządcy drogi, nieruchomości – zły stan drogi, chodnika, nieodśnieżony chodnik, - polisy NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, które chronią konkretną osobą w określonym zakresie, - polisy AC – polisa auto casco, która chroni nasze minie najczęściej samochód w określonym zakresie np. wypadek, kradzież, zniszczenie, pożar, zalanie, itp., Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze lub prosimy o kontakt telefoniczny ewentualnie przesłanie zapytania w formie elektronicznej na nasz adres mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MK FINANSE Monika Konicz »

  MK FINANSE Monika Konicz

  MK-Finanse to serwis internetowy powstały w głównej mierze z myślą o ludziach, którzy ulegli wypadkowi lub w inny sposób zostały poszkodowane. Zadaniem specjalistów prawa ubezpieczeniowego pracujących w Mk-Finanse jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Firma podczas swojej długoletniej działalności odniosła wiele sukcesów negocjacyjnych i uzyskała niejedno wysokie odszkodowanie powypadkowe, które często było wypłacane z oc sprawcy. W ich kompetencjach leży także dochodzenie roszczeń w innych przypadkach, przykładowo odszkodowanie za błąd medyczny oraz uszczerbek na zdrowiu. Zespół pracowników Mk-Finanse to profesjonaliści, którzy wiedzą co znaczy skuteczne dochodzenie odszkodowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ STRZELBICKI "EVENTUM" CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ »

  MICHAŁ STRZELBICKI "EVENTUM" CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ

  Nasza firma oferuje szeroki wybór wzorów pism prawniczych różnego rodzaju – między innymi umów, wniosków, pozwów, zażaleń, odwołań i wiele więcej. Wszystkie sporządzone zostały w oparciu o aktualne prawo przez specjalistów – prawników z bogatym doświadczeniem. Każdy dokument oferowany jest przez nas z odautorskim komentarzem prawnika i wskazówkami wypełnienia. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMPENSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KOMPENSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Kompensja Sp. z o. o. od wielu lat, profesjonalnie zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych dla swoich klientów. Pomagamy poszkodowanym w wypadkach w pracy, komunikacyjnych, a także w przypadkach szkód majątkowych. Dzięki zatrudnianiu specjalistów i doskonałej znajomości rynku ubezpieczeniowego, jesteśmy w stanie bardzo szybko i precyzyjnie wycenić każdą szkodę czy uszczerbek na zdrowiu.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź »

  Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź

  Wypadek w pracy? Możesz zyskać pieniądze na rehabilitacje! To nic strasznego. Wystarczy, że skorzystasz z profesjonalnej pomocy. Masz w pełni do tego prawo! Wejdź na www. wypadekprzypracy. pl i dowiedz się więcej. To jedyna taka okazja. Nie ważne czy miałeś wypadek w pracy, czy w drodze do niej. Tu otrzymasz pomoc. Należy Ci się odszkodowanie z ZUS-u i z zakładu pracy. Sprawdź to! Podejmij działanie!

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »