Katalog Firm

ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą consultingową, która pomaga klientom biznesowym oraz indywidualnym pozyskiwać zewnętrzne środki finansowania. Współpracujemy z najlepszą kadrą pracowniczą, prowadzimy szkolenia, doradzamy i otaczamy naszych klientów kompleksową opieką na każdym etapie. Na Państwa życzenie stworzymy i rozliczymy projekt UE, sporządzimy analizy finansowe oraz opracowania środowiskowe niezbędne do podjęcia zewnętrznych dotacji unijnych.

Szczegóły strony arvado.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę arvado.pl:

ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PAMIX SYLWIA PABIŚ »

  PAMIX SYLWIA PABIŚ

  Zawieranie umów i indywidualny dobór oferty, doradztwo w zakresie ubezpieczeń życiowych, zabezpieczenie dochodów w przypadku wystąpienia poważnego zachorowania, zdrowotnych, polisy dla dzieci, wypadkowe, majątkowe i inwestycyjne, Zadbaj o swoją Emeryturę, Ubezpieczenia, Majątek Zadzwoń tel. 502254455 Sylwia Pabiś Katowice Mikołów, Tychy, Łaziska, Wyry, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Chorzów,

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA WŁODARCZYK AGENT UBEZPIECZENIOWY »

  ELŻBIETA WŁODARCZYK AGENT UBEZPIECZENIOWY

  Witam. Zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń od wielu lat. Staram się aby klient był zadowolony z obsługi i miał cały czas kontakt z agentem i Firmą Ubezpieczeniową. Klienci cenią mnie za dyspozycyjność i solidność. Mają możliwość kupienia większość ubezpieczeń; mieszkania, domy, dom w trakcie budowy, samochody, floty samochodów, OC działalności gospodarczej, ogień i zdarzenia losowe, kradzież, OC w życiu prywatnym, ryzyka budowlano-montażowe, gwarancje ubezpieczeniowe, NNW, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia zdrowotne, na życie, cargo, OC przewożnika, OC sedytorai inne. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współpracy. Elżbieta Włodarczyk tel 501286237 mail; wlodarczyke@gazeta.pl

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Legg Mason jest towarzystwem inwestycyjnym, które korporacjom i małym firmom, a także osobom prywatnym daje możliwość na inwestycję swoich środków finansowych w trzeci filar, a dodatkowo różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zadbanie o wysoka emeryturę. Twoja emerytura jest podstawą naszej przyszłości w trakcie życia każdego człowieka. Legg Mason działa w tej branży od blisko piętnastu lat i cały czas dostaje pozytywne oceny od swoich klientów. Wybierając swój program posiadamy duży wybór, ponieważ można wybrać nie tylko jeden fundusz inwestycyjny. W takiej okoliczności, jeśli osoba otwierająca fundusz posiada wiele funduszy, to środki inwestycyjne są dzielone względem właśnie tych funduszy. Do wyboru mamy następujące fundusze: Obligacji FIO, Akcji FIO, Fundusz Pieniężny, Senior FIO, a dodatkowo Strateg FIO. W ofercie Legg Mason TFI odnajdziesz także inne, skuteczne programy finansowe: konta emerytalne IKE, IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego), Pracowniczy Program Emerytalny i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Stworzyliśmy Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S. A. aby oferować usługi dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klientów. W naszej ofercie można znaleźć m. in. zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych, fundusze własne, a także produkty innych towarzystw inwestycyjnych i wiele innych. Zajmujemy się również pośrednictwem w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na stronie internetowej, serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAIFFEISEN SOLUTIONS Sp. z o.o. »

  RAIFFEISEN SOLUTIONS Sp. z o.o.

  Już teraz gorąco zachęcamy państwa do skorzystania z naszego internetowego kantoru wymiany walut Rkantor. Po zarejestrowaniu się oraz zasilaniu portfela walutowego mogą Państwo w naszym systemie wymienić waluty zagraniczne. Nasz system za każdym razem przelicza automatycznie najlepszą wartość po aktualnym kursie walut. Obok tego zapewniamy wiele rozwiązań służących bezpieczeństwu oraz najlepszemu kursowi walut.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »