Katalog Firm

ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą consultingową, która pomaga klientom biznesowym oraz indywidualnym pozyskiwać zewnętrzne środki finansowania. Współpracujemy z najlepszą kadrą pracowniczą, prowadzimy szkolenia, doradzamy i otaczamy naszych klientów kompleksową opieką na każdym etapie. Na Państwa życzenie stworzymy i rozliczymy projekt UE, sporządzimy analizy finansowe oraz opracowania środowiskowe niezbędne do podjęcia zewnętrznych dotacji unijnych.

Szczegóły strony arvado.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę arvado.pl:

ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ERCONCEPT Sp. z o.o. »

  ERCONCEPT Sp. z o.o.

  Euro-dotacje. pl to zespół ludzi gwarantujących wysoki poziom wiedzy i jakości obsługi klienta. Specjalizujemy się w zdobywaniu dofinansowania na przedsięwzięcia dla małych i średnich firm, na e-biznes (POIG 8. 1) i utrwalanie relacji biznesowych B2B (POIG 8. 2). Wniosek jest tylko krokiem w zdobyciu finansowego wsparcia najważniejsza jest firma z jej celem strategicznym, otoczeniem biznesowym i klientami. Doradzamy kompleksowo uwzględniając wszystkie elementy otoczenia zewnętrznego i uwarunkowania wewnętrzne. Nasi klienci wracają do nas i polecają nas innym jest to dla nas największe uznanie.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER »

  INVESTUM.PL S.C. M.MAĆKOWIAK, M.KELLER

  Biuro rachunkowe Investum jest firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze małych i średnich firm o różnych profilach działalności. Podstawowym celem działań podejmowanych przez kadrę zarządzającą i pracowników naszej firmy jest pełna satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Oferujemy fachowe doradztwo i informację rachunkowo-kadrową, profesjonalną i nowoczesną obsługę księgową oraz bezpieczeństwo podatkowe naszym klientom. O skuteczności naszych działań świadczy nie tylko duża liczba klientów, ich lojalność i zadowolenie, ale również wysoka konkurencyjność Biura Rachunkowego Investum wobec firm o zbliżonej ofercie produktowej. Dla nowych podmiotów gospodarczych Biuro Rachunkowe Investum przygotowało specjalny pakiet startowy w ramach którego pomagamy bezpłatnie zarejestrować spółkę lub działalność, a później poprowadzić księgowość nawet do pierwszych trzech miesięcy za symboliczną złotówkę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także;- prowadzenie ksiąg rachunkowych- prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- prowadzenie ewidencji dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego- sporządzanie raportów i sprawozdań- obsługę kadrowo-płacową- księgowość onlineDzięki współpracy z naszym biurem nasi klienci uzyskują:• oszczędność czasu, • zmniejszenie kosztów administracyjnych i zatrudniania księgowych, • doradztwo z zakresu podatków, • gwarancję jakości świadczonych usług, • terminową realizację zadańZ dużą starannością przestrzegamy zasad poufności danych jak również przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Legg Mason jest towarzystwem inwestycyjnym, które korporacjom i małym firmom, a także osobom prywatnym daje możliwość na inwestycję swoich środków finansowych w trzeci filar, a dodatkowo różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zadbanie o wysoka emeryturę. Twoja emerytura jest podstawą naszej przyszłości w trakcie życia każdego człowieka. Legg Mason działa w tej branży od blisko piętnastu lat i cały czas dostaje pozytywne oceny od swoich klientów. Wybierając swój program posiadamy duży wybór, ponieważ można wybrać nie tylko jeden fundusz inwestycyjny. W takiej okoliczności, jeśli osoba otwierająca fundusz posiada wiele funduszy, to środki inwestycyjne są dzielone względem właśnie tych funduszy. Do wyboru mamy następujące fundusze: Obligacji FIO, Akcji FIO, Fundusz Pieniężny, Senior FIO, a dodatkowo Strateg FIO. W ofercie Legg Mason TFI odnajdziesz także inne, skuteczne programy finansowe: konta emerytalne IKE, IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego), Pracowniczy Program Emerytalny i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Stworzyliśmy Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S. A. aby oferować usługi dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klientów. W naszej ofercie można znaleźć m. in. zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych, fundusze własne, a także produkty innych towarzystw inwestycyjnych i wiele innych. Zajmujemy się również pośrednictwem w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na stronie internetowej, serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FRIENDLY FINANCE POLAND SP. z o.o. »

  FRIENDLY FINANCE POLAND SP. z o.o.

  Friendly Finance jest operatorem portalu Pożyczkomat. pl. Jest to usługa umożliwiająca branie pożyczki nawet do 5000PLN bez zabezpieczenia. Przy minimum formalności i bez wychodzenia z domu, Klient otrzymuje to czego chce. Firma działa już na rynku skandynawskim i Europy Środkowej. Jest to gwarancja dobrej obsługi i zadowolenia klientów. Dodatkowo, wszelkie formalności załatwia się online, co daje poczucie komfortu.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »