Katalog Firm

Arte Creo Karol Majchrowicz

Zajmuję się doradztwem finansowym, nie pobieram opłat od klientów za moje usługi. Pomagam wybrać najatrakcyjniejszą ofertę na rynku i zawsze przedstawiam kilka możliwości. Rynek finansowy jest skomplikowany i pełen bankowego żargonu i warunków umów pisanych małym drukiem. Wyjaśniam wszystkie niejasności i służę pomocą przy kompletacji dokumentów potrzebnych do uruchomienia kredytu. Załatwiam za Ciebie wiele spraw związanych z pozyskiwaniem dokumentów, np. stanie w kolejkach do US lub ZUS i tym podobne. Zachęcam do kontaktu.

Szczegóły strony arte-creo.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę arte-creo.pl:

Arte Creo Karol Majchrowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JATEX FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA »

  JATEX FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA

  Pieniądze, płynność finansowa, rentowność, długi, itp. to formuły, które jak mantra powtarzane są w współczesnych spółkach obawiając się efektów kryzysu gospodarczego. Jeśli nie chciałbyś aby dane problemy dręczyły twoją spółkę to powinno się się zawczasu zabezpieczyć na wszelką możliwość. Niezmiernie sprawną bronią do przezwyciężaniu czynników mających negatywny wpływ na działalność przemysłu jest innowacyjny faktoring, który świadczony jest przez wyszkoloną w tej dziedzinie firmę Jatex Finanse S. A.. Dzięki tej usłudze oraz uzupełniającej ją windykacji czy monitoringu należności możesz śnić bezproblemowo i nie bać się, że kryzys zawita także w twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPOŁECZNE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE LEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SPOŁECZNE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE LEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  To nie jest portal dla „inwestycyjnych szaleńców”, czy też rekinów finansowych. My proponujemy strategię „małych kroków poznawczych”, stąd też każdy inwestor na początku może tylko zainwestować w jedną pożyczkę. Proponujemy spróbować drobnych inwestycji, aby z czasem wypracować własną strategię inwestycyjną, która realizowana konsekwentnie zaowocuje powiększeniem kapitału i stanie się źródłem dodatkowych dochodów. Zapraszamy Państwa do poznania naszej oferty, szczegółowego przeanalizowania zaprezentowanych kalkulacji oraz regulaminu i rozważenia decyzji o inwestowaniu za pośrednictwem naszego portalu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. »

  MG Premium Sp. z o.o.

  W ofercie przedsiębiorstwa MG Premium znajduje się szereg usług doradczych dotyczących Funduszy Unijnych 2014-2020. Klienci mogą też skorzystać z usług marketingowych dla eksportu, w tym z przeprowadzania badań marketingowych, dotyczących możliwości rozwoju branży na danych rynkach zagranicznych. Firma zajmuje się też funduszami norweskimi. Klienci mogą też skorzystać z oferty pomocy w tworzeniu merytorycznych biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski »

  OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski

  Chcesz w szybki i bezproblemowy sposób uzyskać gotówkę na remont mieszkania, kupno samochodu lub na inny dowolny cel? U nas dostaniesz pożyczkę bez formalności, z gwarancją rzetelności. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kredyt bez krd czy szybka pożyczka bez bik, zgłoś się do oddziału naszej firmy. Nasi przedstawiciele oferują szeroki wybór pożyczek, które cechują się niskim oprocentowaniem oraz długim okresem kredytowania. U nas zaciągniesz kredyt bez bik i krd, a decyzja o jego przyznaniu zostanie podjęta w przeciągu dwudziestu czterech godzin. W ofercie posiadamy zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nie sprawdzamy bik i innych baz.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW »

  ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW

  "Mimo tego, że od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej minęło już kilkanaście lat, ten temat wciąż jest niezwykle popularny. Najpopularniejszą kwestią omawianą w kontekście naszego członkostwa są dotacje. Temat jest tak gorący, że trzeba raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości... Jaki jest cel dotacji europejskich? Nie da się ukryć, że są one niezwykle ważne dla konkurencyjności gospodarek państw członkowskich. Do Unii Europejskiej przynależą bowiem kraje znajdujące się na skrajnie nawet różnych poziomach rozwoju. Państwa te mierzą się z różnymi wyzwaniami - dla jednym są one prostsze w rozwiązaniu, dla innych trudniejsze... Dotacje europejskie są więc właśnie po to, aby wyrównać te różnice - aby każdy kraj mógł dążyć do tego samego poziomu rozwoju. Konkretne korzyści z dotacji Dzięki dotacjom państwa członkowskie mogą walczyć z bezrobociem, wspierać uboższe tereny i pomagać im się rozwijać, pomimo braku funduszy, czyli - ujmując to całościowo - dzięki funduszom europejskim wzmacnia się konkurencyjność gospodarki tych krajów. "

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »