Katalog Firm

Kategoria: Finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Arte Creo Karol Majchrowicz »

  Arte Creo Karol Majchrowicz

  Zajmuję się doradztwem finansowym, nie pobieram opłat od klientów za moje usługi. Pomagam wybrać najatrakcyjniejszą ofertę na rynku i zawsze przedstawiam kilka możliwości. Rynek finansowy jest skomplikowany i pełen bankowego żargonu i warunków umów pisanych małym drukiem. Wyjaśniam wszystkie niejasności i służę pomocą przy kompletacji dokumentów potrzebnych do uruchomienia kredytu. Załatwiam za Ciebie wiele spraw związanych z pozyskiwaniem dokumentów, np. stanie w kolejkach do US lub ZUS i tym podobne. Zachęcam do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K. »

  MK CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

  Firma MK Consulting to biuro rachunkowe oferujące różnego rodzaju usługi księgowe. W skład oferty wchodzą między innymi: nadzór księgowy w siedzibie Klienta, doradztwo podatkowe oraz wszelkiego rodzaju konsultacje księgowe. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w dziedzinie księgowości. Siedziba biura znajduje się w Warszawie. Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znaleźć można w naszym serwisie internetowym (adres znajduje się na tej stronie). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROFIT MAŁGORZATA PIEKARSKA »

  PROFIT MAŁGORZATA PIEKARSKA

  PROFIT Małgorzata Piekarska to firma zajmująca się profesjonalną wyceną nieruchomości. Już od ponad 10 lat sprawnie działamy na rynku, co sprawiło, że zyskaliśmy niezbędne doświadczenie potrzebne w tej branży. Wyceniliśmy już bardzo wiele komercyjnych nieruchomości. Nasze usługi oferujemy w głównej mierze osobom z województwa kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń). Jeśli szukasz biegłego sądowego rzeczoznawcy majątkowego to zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH JOANNA WOŹNICA »

  PROFAIS CENTRUM USŁUG KSIĘGOWYCH JOANNA WOŹNICA

  Biuro Rachunkowe Profais zajmuje się pełną obsługą księgową firm niezależnie od formy prawnej – działalności gospodarczej, spółek prawa handlowego, spółek z kapitałem zagranicznym. Prowadzimy ewidencję ryczałtowaną, księgi rachunkowe, podatkową książkę przychodów i rozchodów. Kolejną częścią naszej pracy jest profesjonalna obsługa kadr i płac. Przygotowujemy tajne paski płacowe i RMUA dla zakładów pracy oraz innych biur rachunkowych. Zajmujemy się uzyskaniem nadpłaconych podatków oraz zasiłków dla osób pracujących zagranicą (Niemcy, Belgia, Holandia).

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KADROWIEC.EU KADRY, PŁACE, RACHUNKOWOŚĆ JANINA JAWORSKA »

  KADROWIEC.EU KADRY, PŁACE, RACHUNKOWOŚĆ JANINA JAWORSKA

  Biuro podatkowe w Szczecinie z kilkuletnią historią funkcjonowania, prowadzone przez wprawną i wykwalifikowaną księgową. Zezwól zatroszczyć się Twoimi szkopułami związanymi z księgowością, kadrami, podatkami, ewidencją, rozliczeniami CIT i innymi z jakimi możemy Tobie wspomóc. Unikniesz wtedy wielu zawiłych problemów skorelowanych z podatkami i kapitałami prywatnej firmy. Gabinet w Szczecinie położone jest w pobliżu rynku miejscowości i bardzo bezproblemowo do tej kancelarii trafić. Pamiętaj, że najważniejsza jest jakość, gdyż nic w biznesie nie liczy się bardziej!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW »

  ANDRZEJ DZIEDZIC PARTNER KRAKÓW

  "Mimo tego, że od czasu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej minęło już kilkanaście lat, ten temat wciąż jest niezwykle popularny. Najpopularniejszą kwestią omawianą w kontekście naszego członkostwa są dotacje. Temat jest tak gorący, że trzeba raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości... Jaki jest cel dotacji europejskich? Nie da się ukryć, że są one niezwykle ważne dla konkurencyjności gospodarek państw członkowskich. Do Unii Europejskiej przynależą bowiem kraje znajdujące się na skrajnie nawet różnych poziomach rozwoju. Państwa te mierzą się z różnymi wyzwaniami - dla jednym są one prostsze w rozwiązaniu, dla innych trudniejsze... Dotacje europejskie są więc właśnie po to, aby wyrównać te różnice - aby każdy kraj mógł dążyć do tego samego poziomu rozwoju. Konkretne korzyści z dotacji Dzięki dotacjom państwa członkowskie mogą walczyć z bezrobociem, wspierać uboższe tereny i pomagać im się rozwijać, pomimo braku funduszy, czyli - ujmując to całościowo - dzięki funduszom europejskim wzmacnia się konkurencyjność gospodarki tych krajów. "

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • E-FILE SP. z o.o. »

  E-FILE SP. z o.o.

  Wypróbuj naszą aplikację aby prędko i bez trudu rozliczyć swój formularz za pomocą intuicyjnego programu do rozliczania deklaracji. Wiele lat zajmujemy czołowe miejsce pośród programów do rozliczania PITów. Każdy formularz jest do dyspozycji na naszej stronie bez opłat, możesz wypełnić druk online lub pobrać program. Duża jakość merytoryczna to dla nas kluczowy czynnik opracowywania aplikacji, dla tego utrzymujemy stały kontakt z prawnikami i konsultantami a także ekspertami z zakresu e-biznesu, którzy chętnie dzielą się z naszym zespołem swoją wiedzą. Zachęcamy do skorzystania z naszego programu, wypróbuj i sam oceń jego skuteczność.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Finansów PAMA Magdalena Patelczyk »

  Centrum Finansów PAMA Magdalena Patelczyk

  Jeśli szukasz dla siebie takiego miejsca, w którym odszukasz profesjonalnej jakości wsparcie i pomoc przy wyborze pożyczki, doskonale się składa. Jeśli interesują cię inne produkty finansowe, także jesteś pod dobrym adresem. W tym finansowym centrum, produkty dostępne na naszym rynku rozpatrujemy kompleksowo. Wybieramy rozwiązania odpowiadające firmom oraz klientom indywidualnym. Możesz przekonać o tym nawet przy pierwszym kontakcie, do którego po prostu serdecznie zachęcamy. W ofercie: - Ubezpieczenia - Pożyczki - Lokaty - Kredyty

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE BUCHALTER JOANNA OSZCZUDŁOWSKA MIGUT »

  BIURO RACHUNKOWE BUCHALTER JOANNA OSZCZUDŁOWSKA MIGUT

  Siedziba Biura Rachunkowego Buchalter mieści się w Rzeszowie. Założycielką jest księgowa Joanna Oszczudłowską-Migut, a biuro rachunkowe istnieje od 2006 roku. Doświadczona księgowa zagwarantuje Państwu ponadprzeciętną jakość świadczonych usług. Biuro rachunkowe mieści się niedaleko centrum Rzeszowa oraz i łatwo do niego dotrzeć. Wszelakie obowiązki wykonujemy z dużą dokładnością, wskutek tego Państwa finanse będą w dobrych rękach.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Arionn Investment Sp. z o.o. »

  Arionn Investment Sp. z o.o.

  Arionn Investment to grupa ekspertów w zakresie zarządzania funduszami inwestycyjnymi oraz doradztwie biznesowym. Nasz zespół stara się wspomóc przedsiębiorców i indywidualnych inwestorów w zakresie działalności finansowej. Wiemy jak zawiły jest świat finansów, dlatego staramy się wspomóc naszych Klientów w dobieraniu i zarządzaniu inwestycjami w taki sposób, aby uzyskać jak najwyższą stopę wzrostu. Arionn Investment to wieloletnie doświadczenie i wielka pasja tworzenia długotrwałych relacji z Klientami polskimi jak i zagranicznymi. Naszym celem jest sprostanie oczekiwaniom każdego z naszych Klientów poprzez najwyższą jakość obsługi i skuteczne rozwiązania. Specjalizujemy się w branży inwestycyjnej, finansowej i rynku nieruchomościami, a także w doradztwie w kwestii gospodarczej lub innych obszarach finansowych ważnych dla przedsiębiorstw. Arionn Investment świadczy usługi z zakresu: - doradztwa inwestycyjne (transakcje gospodarcze i kapitałowe) - doradztwa przy pozyskiwaniu kapitały - pozyskiwania kapitału inwestorskiego oraz od funduszy private equity - IPO (Initial Public Offering) - przygotowanie spółek do obrotu na rynku kapitałowym - finansowego due diligence - ocenie opłacalności inwestycji

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 239 Odwiedziny netsprint 118 Odwiedziny msnbot 564 Odwiedziny googlebot 1599 Odwiedziny alexa 35

Najnowsze tagi związane z kategorią: Finanse i ubezpieczenia

Finanse i ubezpieczenia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: