Katalog Firm

ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

Dzięki portalowi akademiamistrza. pl można rozwinąć swoje zainteresowania oraz zdobyć nowe pasje. Jedną z możliwości na znalezienie nowego hobby są warsztaty z cukiernictwa. Będzie się można na nich nauczyć piec smaczne pączki, ozdabiać torty oraz wykonywać przysmaki regionalne. Na najpilniejszych uczestników, którzy ukończą warsztaty z cukiernictwa czeka konkurs cukierniczy. Będzie można w nim zmierzyć się z innymi i przygotować słodkie przysmaki. Uświetnią one z całą pewnością targi cukiernictwa.

Szczegóły strony www.akademiamistrza.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.akademiamistrza.pl:

ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 114

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AS Schol of English Sławomir Tobiasz »

  AS Schol of English Sławomir Tobiasz

  Biuro turystyczno-edukacyjne AS School of English jest agentem zagranicznych szkół języka angielskiego i organizuje wyjazdy na prowadzone przez nie kursy i szkolenia. Szkoły te znajdują się w następujących krajach anglojęzycznych: Australia, Nowa Zelandia, USA, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Malta i RPA. Zaletą prowadzonych przez nie szkoleń jest nauka w międzynarodowych grupach z nauczycielami włącznie native speakerami. Można je rozpocząć w dowolny poniedziałek przez cały rok i uczyć się dowolną ilość tygodni. Biuro AS organizuje także kolonie i obozy językowe w górach (Zakopane) i nad morzem (Jastrzębia Góra, Dźwirzyno) w kraju, a także za granicą w Anglii, na Malcie i Cyprze. Odbywają się one w letnie wakacje i są przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży. W ich programie znajdują się lekcje angielskiego, wypoczynek, rekreacja i wycieczki. Imprezy zagraniczne mają charakter międzynarodowy - biorą w nich udział rówieśnicy z całego świata. Daje to dodatkową możliwość podszkolenia angielskiego mówionego w realnych sytuacjach.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MOBILELANGUAGE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH JAKUB KOZIERADZKI »

  MOBILELANGUAGE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH JAKUB KOZIERADZKI

  Mobilelanguage to godna polecenia szkoła języków obcych, której nauczyciele dojeżdżają do domu ucznia bądź jego miejsca pracy. Szkolenia prowadzone są na obszarze trzech miast: Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Wykwalifikowana kadra uczy języka i prowadzi korepetycje z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, jak również języka polskiego dla obcokrajowców. Warto podkreślić, że program przystosowany jest do kompetencji i poziomu językowego słuchacza, co umożliwia efektywną edukację. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Certes Sp. z o.o. »

  Certes Sp. z o.o.

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Certes. Jako przygotowana kadra szkoleniowców biznesowych, proponujemy nowoczesne, wydajne rozwiązania, których celem jest zwiększenie korzyści firmy. Wizję tę wdrażamy poprzez kształcenie szkolenie personelu na każdym szczeblu (szkolenia menedżerskie, szkolenia pracownicze). Bez przerwy staramy się udoskonalać nasze narzędzia treningowe, by móc zagwarantować klientom najwyższą jakość usług. Wykorzystujemy nowoczesne pomoce, dzięki którym wiedza trwale zapada w pamięć. Zależnie od profilu działalności klienta, scenariusz szkolenia jest odpowiednio dopasowywany merytorycznie. Przykładowo szkolenia dla handlowców na początku dotyczą umiejętności pracownika, później zaś omówione są owocne rozwiązania sprzedażowe. Zamiast poszukiwać w sieci nieznanych firm treningowych, wpisując hasła typu „szkolenia sprzedaż” lub „szkolenia telemarketing”, najlepiej byłoby iść śladem takich firm jak PZU Życie SA, BP, Lafarge czy Soraya SA i wybrać ekspertów z firmy Certes.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4system Polska Spółka z.o.o. »

  4system Polska Spółka z.o.o.

  Kształcenie prowadzone jest na nowoczesnej platformie edukacyjnej, a prowadzący przekazują wiedzę, dzielą się doświadczeniami i pomagają zgłębić tajniki z zakresu tematyki kursu, wykorzystując do tego celu dostępne na platformie efektywne narzędzia. • Do prowadzenia kursów zapraszamy wyłącznie trenerów z wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie. Główną zaletą oferowanych przez nas kursów jest wykształcenie u Uczestników nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera. • Naszą pozycję na rynku buduje wiedza, profesjonalizm i pasja naszych pracowników. • Nad organizacją kursów oraz prawidłowym przebiegiem procesu dydaktycznego czuwa doświadczony zespół specjalistów, od lat zajmujących się e-learningiem. • Zespół jest odpowiedzialny za płynną i systematyczną komunikację z Uczestnikami kursów, udziela Im wsparcia technicznego oraz motywuje do nauki.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALICJA AUGUSTYN-ZIELIŃSKA AGROSALON »

  ALICJA AUGUSTYN-ZIELIŃSKA AGROSALON

  Agrosalon jest firmą szkoleniową, której siedziba mieści się w Krakowie. Posiada ona bardzo szeroki wybór profesjonalnych kursów, przygotowanych z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Proponowane są kursy kosmetyczne, pedagogiczne oraz kursy makijażu. Dodatkowo, istnieje możliwość wzięcia udziału w kursach florystycznych, pokazujących jak układać atrakcyjne kompozycje kwiatowe oraz kursach ogrodniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »