Katalog Firm

ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

Dzięki portalowi akademiamistrza. pl można rozwinąć swoje zainteresowania oraz zdobyć nowe pasje. Jedną z możliwości na znalezienie nowego hobby są warsztaty z cukiernictwa. Będzie się można na nich nauczyć piec smaczne pączki, ozdabiać torty oraz wykonywać przysmaki regionalne. Na najpilniejszych uczestników, którzy ukończą warsztaty z cukiernictwa czeka konkurs cukierniczy. Będzie można w nim zmierzyć się z innymi i przygotować słodkie przysmaki. Uświetnią one z całą pewnością targi cukiernictwa.

Szczegóły strony www.akademiamistrza.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.akademiamistrza.pl:

ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IWNiSE Sp. z o.o. »

  IWNiSE Sp. z o.o.

  IWNiSE: zarządzanie jakością, szkolenia iso, systemy zarządzania jakością. Profesjonalne szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - kierownik projektu, inżynier kontraktu, inwestor zastępczy. Zarządzanie projektami, systemy, zarządzanie jakością iso. Pełnomocnik ds SZJ, system zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Zarządzanie jakością, systemy zarządzania jakością, szkolenia iso w Warszawie. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - bezpieczeństwo informacji, zapobieganie korupcji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, zarządzanie budową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA USTAWICZNEGO I KURSÓW ZAWODOWYCH MIROSŁAW GRABOWSKI »

  OŚRODEK SZKOLENIA USTAWICZNEGO I KURSÓW ZAWODOWYCH MIROSŁAW GRABOWSKI

  Ośrodek Szkolenia Ustawicznego i Kursów Zawodowych11-200 Bartoszyce, ul. Konopnickiej 2Atel. : 897620790, 601663586osu@vp.pl www. szkoleniagrabowski. pl Regionalny Ośrodek BHP, akredytowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Oferujemy między innymi:Szkolenia z zakresu BHP (także w języku migowym); Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego; Ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy;Wykonywanie obowiązków służby bhp – kompleksowa obsługa firm;Udział w zespołach wyjaśniających przyczyny i okoliczności wypadków przy pracy (Proponujemy Państwu pomoc w zakresie przeprowadzenia dochodzenia powypadkowego oraz sporządzenia pełnej dokumentacji powypadkowej);Merytoryczna pomoc w wykonaniu nakazów, decyzji i zarządzeń wydawanych przez Państwową Inspekcję Pracy i Państwową Inspekcję Sanitarną;Opracowywanie instrukcji i regulaminów;Opracowywanie programów szkoleń dla poszczególnych grup stanowisk;Pomoc w doborze odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej;Doradztwo w zakresie organizacji stanowisk pracy;Inne usługi według potrzeb klientów;Usługi w zakresie doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy;Kadry – HR; Szkolenia z zakresu usuwania azbestu, Usługi świadczymy na terenie całego Kraju!

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Klaudia Utnicka MUBU »

  Klaudia Utnicka MUBU

  MUBU Kursy to nowoczesna jednostka dydaktyczna przeznaczona dla osób zainteresowanych podniesieniem swych umiejętności w zakresie makijażu i szycia. Nasza kadra to doświadczeni eksperci aktywnie pracujący w swoim fachu. Sala do ćwiczeń praktycznych wyposażona jest w panele make up wykonane na nasze zamówienie. Mamy własne atelier fotograficzne i referencyjny projektor HD. Kurs MUBU Profesjonalny dedykowany jest dla wszystkich osób, które chcieliby mieć kolorowy zawód. W ramach szkolenia zapewniamy dwie prawdziwe sesje zdjęciowe i plan filmowy, co sprawia że nasze podopieczne mają zapewnione gruntowne przygotowanie do zawodu. Działamy tylko na profesjonalnych materiałach takich firm jak Make Up For Ever, Mehron, Celebre itp. Szkolenia Osobiste kierujemy do kobiet, które chcą nauczyć się wykonywać makijaż zgodnie z własną urodą. Już na początku szkolenia robimy analizę kolorystyczną i uczymy jak z niej korzystać. Kursy Odzieżowe to oferta dla osób, które chcą nauczyć się samemu szyć. W programie nauczania zapoznamy się z takimi tematami jak: Szycie Ręczne, Krojenie, Sposoby Przyszywania Zatrzasków, Haftek Oraz Gum Odzieżowych, itd.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Discover Team Krzysztof Kamionka »

  Discover Team Krzysztof Kamionka

  W ofercie naszej firmy szkoleniowej znajdą Państwo ciekawe pod względem tematyki oraz szalenie praktycznie szkolenia dotyczące strategicznego myślenia. Adresatami szkoleń są menedżerowie dużych firm. Do Państwa dyspozycji jest kompetentny zespół ekspertów, którzy dbają o stronę merytoryczną wykładów oraz ich efektywność. Spotkania z naszą kadrą szkoleniową wyjdą Państwu na dobre. Zapraszamy do wspólnej nauki.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK »

  EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

  Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »