Katalog Firm

WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI

Bogata oferta nauczania powoduje, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zarządzanie zasobami ludzkimi studia na różnych poziomach oraz zarządzanie finansami studia podyplomowe to na pewno jedne z popularniejszych obecnie kierunków. Jednakże zainteresowane osoby mogą znaleźć ciekawe szkolenia i kursy które pogłębią ich wiedzę. Należy do nich między innymi trening twórczego myślenia, który z pewnością okaże się przydatny w bardzo wielu dziedzinach. Oferta edukacyjna wciąż jest rozszerzana, aby sprostać oczekiwaniom zainteresowanych osób.

Szczegóły strony www.wszib.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wszib.edu.pl:

WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 112

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG »

  WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG

  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to najpopularniejsza niepubliczna uczelnia, kształcąca w specjalnościach usługowych. Uczelnia założona została w roku 1904 i od tego czasu wykształciła ogromną liczbę studentów, doskonale odnajdujących się na rynku pracy. Oferta dydaktyczna uczelni obejmuje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe w trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Dostępne kierunki to: Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Narodowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA »

  WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA

  Poniższy serwis służy zaprezentowaniu niezmiernie szerokiej propozycji Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Fachowe kształcenie wysoko wyszkolonych kadr to naczelna misja szkoły. Można tu podjąć studia na przeróżnych kierunkach, chociażby na: administracji, fizjoterapii, kosmetologii, zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ze studiów inżynierskich godna zainteresowania jest ochrona środowiska. Osobom uzdolnionym techniczne rekomendujemy informatykę.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA "KADRY DLA EUROPY" »

  WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA "KADRY DLA EUROPY"

  Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy” oferuje wysoką jakość nauczania na różnych kierunkach. Studia na naszej uczelni odbywają się w trybie dziennym i zaocznym. Rekrutujemy na licencjackie i inżynierskie studia pierwszego stopnia. Architektura i urbanistyka, ekonomia, pedagogika, turystyka i rekreacja, filologia to dziedziny, z zakresu których kształcimy. W ofercie edukacyjnej znajdują się także studia magisterskie na kierunku pedagogika. Prowadzimy również rozmaite warsztaty i studia podyplomowe.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI »

  WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, opracowała ofertę edukacyjną, która pozwoli młodym ludziom pozyskiwanie wiedzy, jak również niezbędnych kwalifikacji. Dzięki tej stronie przekonasz się, w jaki sposób można starać się o przyjęcie do szkoły i jakie są zasady czy etapy realizowanej rekrutacji. Wiele wiadomości pozyskają tutaj także obecni studenci, ponieważ na bieżąco strona aktualizowana jest o najważniejsze wiadomości. W ofercie: W ofercie specializacje: studia kosmetyczne, wizaż i stylizacja, laseroterapia, spa & wellness, podologia i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ »

  AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ

  Warszawska Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium wraz z WSTH w Podkowie Leśnej prowadzi Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. W ramach Akademii organizowany jest kierunek Dziennikarstwo - Komunikacja medialna, Specjalizacja: Radio i Telewizja. Zajęcia prowadzone są nie tylko przez wykładowców akademickich, ale również przez znanych dziennikarzy i redaktorów. Zapraszamy na stronę Fundacji w celu zapoznania się z ofertą studiów

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »