Katalog Firm

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Na stronie internetowej www. wsmed. edu. pl znajdziecie Państwo informacje o Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Jest to placówka, w której studenci kształcą się na takich kierunkach jak pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, kosmetologia czy biotechnologia. Możemy obiecać Państwu, że WSMed to wysoki poziom, doświadczona kadra dydaktyczna, doskonała atmosfera oraz świetne warunki do nauki.

Szczegóły strony wsmed.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę wsmed.edu.pl:

Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach »

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach została założona przez mgr inż. arch. Arkadiusza Hołdę. Uczelnia posiada uprawnienia szkoły wyższej nadane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 15 grudnia 2003 roku. Wpisana jest do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 143. Programy i plany studiów są zgodne ze standardami Ministerstwa Nauki Szkolnictwa Wyższego. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, jest pierwszą w regionie, niepubliczną wyższą uczelnią, która rozpoczęła kształcenie inżynierów na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz licencjatów i magistrów na kierunku Architektura Wnętrz. Ponadto uczelnia prowadzi kierunki: Budownictwo, Gospodarka Przestrzenna - studia inżynierskie, Wzornictwo - studia licencjackie oraz Grafika – studia jednolite magisterskie. Uczelnia akredytowana przez Państwową Komisję Akredytacyjną. Uczelnia otrzymała Certyfikat Wiarygodna Szkoła Kierunki studiów: • Architektura i Urbanistyka - 4-letnie studia inżynierskie, w przygotowaniu uzupełniające studia magisterskie, • Architektura Wnętrz - - 4-letnie licencjackie, 2-letnie uzupełniające studia magisterskie, • Budownictwo - 4-letnie studia inżynierskie, o Drogi i autostrady. o Budownictwo mieszkaniowe o Nowoczesne technologie. o Zarządzanie inwestycjami. o Nieruchomości. o Renowacja i modernizacja. • Wzornictwo 4-letnie licencjackie, o Projektowanie mody. o Projektowanie biżuterii. • Gospodarka Przestrzenna - 4-letnie studia inżynierskie, o Architektura Krajobrazu. o Inwestycje i nieruchomości. o Transport i komunikacja. • Grafika – 5-letnie studia magisterskie o Animacja 3D, cyfrowa edycja video i montaż o Grafika komputerowa i multimedia o Grafika reklamowa • Reżyseria – kierunek w przygotowaniu • Aktorstwo – kierunek w przygotowaniu Studia Podyplomowe na kierunkach: • Architektura Wnętrz • Urbanistyka i Planowanie Przestrzenne • Zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Ponadto uczelnia prowadzi : • Kurs ArchiCAD • Kurs AutoCAD • Kurs Adobe Photoshop • Kurs 3D studio max • Kursy Rysunku

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 8 1/2 MEDIA SP. Z O. O. »

  8 1/2 MEDIA SP. Z O. O.

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniuw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca. Założycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni. W A. M. A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych seminariów, warsztatów i kursów, składających się na pełny program. Wykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania. Zagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG »

  WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG

  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to najpopularniejsza niepubliczna uczelnia, kształcąca w specjalnościach usługowych. Uczelnia założona została w roku 1904 i od tego czasu wykształciła ogromną liczbę studentów, doskonale odnajdujących się na rynku pracy. Oferta dydaktyczna uczelni obejmuje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe w trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Dostępne kierunki to: Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Narodowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EMPIRE-TEX Marzena Ghutchashvili »

  EMPIRE-TEX Marzena Ghutchashvili

  Dana platforma promuje świadczenia firmy Imperium Edukacji, zajmującej się profesjonalną pomocą w pisaniu różnego rodzaju prac. Członkowie redakcji specjalizują się w pracach z takich przedmiotów, jak: bankowość, informatyka, prawo czy też filozofia. Obce nie jest im redagowanie podręczników, tworzenie materiałów szkoleniowych, pisanie prac licencjackich. Gwarantują indywidualne podejście do wszystkich zleceń. Zapraszamy do wysłania formularza kontaktowego.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ »

  AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ

  Kierunek Realizacja Dźwięku został stworzony na podstawie umowy międzyuczelnianej warszawskiej Fundacji Edukacji Społecznej Auxilium z Wyższą Szkołą Teologiczno-Humanistyczną w Podkowie Leśnej. Są to studia pierwszego stopnia (licencjackie) przygotowujące do pełnienia zawodu lub jako podstawa do studiów uzupełniających magisterskich (drugiego stopnia). Zajęcia prowadzą nie tylko nauczyciele akademiccy, ale też znani dziennikarze i redaktorzy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »