Katalog Firm

WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Szkoła proponuje kursy języków obcych w tym m. in. języka niemieckiego w Poznaniu. Kursy skierowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klienci szkoły mają możliwość uczęszczania na lekcje według różnych programów w zależności od ilości czasu jaką mają do dyspozycji. Oferta szkoły przewiduje ponadto propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. angielskiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, mając na uwadze m. in. specyfikę branży w której działa. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Wykonuje tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz oraz wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

Szczegóły strony www.alfadirect.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.alfadirect.pl:

WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STUDIO TAŃCA ESKULAP DARIUSZ BRZOSTOWSKI »

  STUDIO TAŃCA ESKULAP DARIUSZ BRZOSTOWSKI

  Szkoła mistrzów tańca, taniec dla wszystkich:- pierwszy taniec, kursy tańca dla dorosłych (początkujących, średnio-zaawansowanych) - dla młodzieży i studentów taniec towarzyski, taniec nowoczesny - sola dla Pań - dla dzieci, balet, hip-hop -salsa, solo, pary - lekcje indywidualne- klub tańca sportowego- grupa miłośników tańca(hobby). Działalność taneczna od 1993r. - trenerzy i instruktorzy mistrzowskich klas tanecznych, - profesjonalna sala taneczna - Tańcz u najlepszych!!! -Promocje!!! Rabaty!!! Zapraszamy. Szkoła tańca, nauka tańca, kursy tańca, szkoły tańca, kurs tańca, pierwszy taniec, taniec dla narzeczonych, taniec towarzyski, dla dzieci, dla dorosłych, salsa, balet, hip-hop, lekcje indywidualne, pokazy tańca, wynajem sali, wesele, bankiet, bal, sala weselna, sala bankietowa, sylwester, choreografia, Łódź.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO KSZTAŁCENIA ARTYSTYCZNEGO »

  SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO KSZTAŁCENIA ARTYSTYCZNEGO

  Szczecińskie Towarzystwo Kształcenia Artystycznego (rok założenia 1960) zajmuje się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych placówek Społeczna Szkoła Muzyczna I º (podstawowa) Tutaj dzieci zdobywają umiejętności w zakresie podstawowej szkoły muzycznej – siatka godzin i program jak w państwowych szkołach muzycznych Społeczna Szkoła Muzyczna II º (średnia) Wydział instrumentalny (6 lat) Wydział wokalny (4 lata) Jest to muzyczna szkoła zawodowa dająca tytuł muzyka instrumentalisty lub muzyka wokalisty. Obie szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych i wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów Nauka odbywa się w godzinach popołudniowych. Adres szkoły : Szczecin ul.. Pocztowa 31/33 Szkoła Muzyki „Preludium” : Wydział instrumentalny, Wydział wokalny, zajęcia odbywają się na ul. Pocztowej 31/33 i SP Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 Szkoła „Preludium” realizuje program zbliżony do programów szkół muzycznych dostosowany do indywidualnych możliwości ucznia. Tu może uczyć się każdy, bez względu na wiek i uzdolnienia. Dokładne informacje o naszych szkołach można uzyskać osobiście w siedzibie Towarzystwa – ul. Pocztowa 31/33 lub pod numerem telefonu 91-484-14-16 w godzinach 12-18 kom. 693253391 oraz na stronie internetowej www. artmuzyka. pl

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HALINA JĘDRASZEK »

  HALINA JĘDRASZEK

  Dwuletnia szkoła zaoczna dla osób dorosłych, które ukończyły szkołę średnią (matura nie jest wymagana). Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele. Podczas zajęć realizowane są wyłącznie przedmioty zawodowe oraz zawód wspierające (np. prawo). Po ukończeniu i zdaniu egzaminów końcowych słuchacz uzyskuje tytuł technika protetyki słuchu. Studium Protetyki Słuchu we Wrocławiu ma najwyższą średnią zdawalność egzaminów końcowych w Polsce. Dołącz do nas i zostań protetykiem słuchu.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Nowa Szkoła Sp. z o.o. »

  Nowa Szkoła Sp. z o.o.

  Masz dosyć typowych sal szkolnych i przedszkolnych? Zobacz, co przygotowała dla Ciebie firma Nowa Szkoła! Jesteśmy liderem polskiego rynku mebli szkolnych i przedszkolnych. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się wyposażaniem żłobków, przedszkoli oraz szkół. Wyprodukowane przez nas meble cechuje trwałość wykonania oraz atrakcyjna cena. W swojej ofercie posiadamy również pomoce dydaktyczne, materiały edukacyjne oraz wszystko to, co jest niezbędne do pracy z dzieckiem. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się, dlaczego zaufało nam już tyle szkół i przedszkoli!

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »