Katalog Firm

WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Szkoła proponuje kursy języków obcych w tym m. in. języka niemieckiego w Poznaniu. Kursy skierowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klienci szkoły mają możliwość uczęszczania na lekcje według różnych programów w zależności od ilości czasu jaką mają do dyspozycji. Oferta szkoły przewiduje ponadto propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. angielskiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, mając na uwadze m. in. specyfikę branży w której działa. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Wykonuje tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz oraz wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

Szczegóły strony www.alfadirect.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.alfadirect.pl:

WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk »

  Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk

  Szkoła Języków Obcych hello :) oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej i maturalnej, dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego. Gwarantujemy skuteczność! Nauczyciele, którzy nauczają w Akademii Języka Angielskiego hello :) są profesjonalistami, mają konieczne wykształcenie pedagogiczne, uczą z pasją. Wiedzą jak zmotywować ucznia do nauki, jak sprawić, aby chętnie chodził do naszej szkoły. Stawiamy przede wszystkim na komunikację. Skuteczną i przyjemną naukę zapewnią też niewielkie grupy - maksymalnie dziesięcioosobowe, które dobieramy na podstawie poziomu znajomości języka, a także wiekowo. Nasz atut to indywidualne podejście do każdego klienta, pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Program nauczania dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dla bardzo zapracowanych osób, które nie mogą dopasować planu swojego dnia do planu zajęć grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne z native speaker'em. Nasze metody dydaktyczne charakteryzują się innowacyjnością: korzystamy z tablic interaktywnych, dzięki którym lekcje są dużo ciekawsze, nie opierają się tylko na podręczniku, ale też na wielu dodatkowych materiałach, pomocach dydaktycznych. Na naszych kursach języka angielskiego stosujemy metodę Pol-English, będącą połączeniem nowoczesnego podejścia zaobserwowanego w angielskich szkołach (np. : nauka w grupach kilkuosobowych, za pomocą tablic interaktywnych i projektów, przez doświadczenie i poznanie, częściej w, ruchu" niż w ławkach) z polską solidnością (np. : systematyczne zadawanie zadań domowych, częste sprawdzanie wiadomości). Wiemy jak ważne są powtórki, systematyczne monitorowanie postępów w nauce języka angielskiego. Rodzice naszych uczniów otrzymują comiesięczny raport postępów swoich dzieci. Na stronie internetowej Szkoły Językowej hello :) znajduje się dziennik internetowy, dzięki któremu nieobecni uczniowie mają możliwość sprawdzenia, co było na zajęciach. Szkoła Językowa hello :) oferuje wynajem sal w samym centrum Bydgoszczy na szkolenia, kursy, spotkania biznesowe. Nasze zalety to między innymi: możliwość wykorzystania tablicy interaktywnej oraz dodatkowo projektora, dogodna lokalizacja (przy centrum handlowym Focus Park), bezpłatny parking, ładne sale, konkurencyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski, tłumaczenia zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Bydgoszczy, specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz nas na: Szkoły Językowe Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK »

  UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK

  NASZA SZKOŁA OFERUJE NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA• Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 3 roku życia• Nauka i doskonalenie pływania dla młodzieży • Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych• Aqua Fitness – gimnastyka wodna• Elementy treningu pływackiego ( szybkościowego, wytrzymałościowego ) dla osób pływających• Uprawnienia pływackie – Karta Pływacka, Specjalna karta Pływacka• Uprawnienia ratownicze - Młodszy ratownik WOPR, Ratownik WOPR• Pływanie korekcyjne dla dzieci i dorosłych• Pływanie rekreacyjne• Zajęcia w małych grupach (6-8) osób• A ponadto: Zabawa z Mikołajem, Wielkanocna zabawa z Jajem, Zawody pływackie, Waterpolo, Nurkowanie ABC, Dyplomy po zdobyciu kolejnych stopni w systemie szkolenia. Na zakończenie całego roku pływackiego – upominek niespodzianka. A to wszystko w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej!!! Organizujemy również obozy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. ZAPISY TELEFONICZNE607 293 585 691 668 027

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO - ADAM RZEPLIŃSKI »

  STUDIO - ADAM RZEPLIŃSKI

  Nauka gry na instrumentach muzycznych: keyboard, fortepian, gitara klasyczna, elektryczna, akustyczna, baosowa, perkusja, flet, wiolonczela, śpiew, wokal, kurs DJ, DJ szkoła. Programy wczesnodziecięce - muzyka dla niemowlaka i przedszkolaka. Yamaha Szkoła Tańca - taniec towarzyski, taniec nowoczesny, hip-hop, dance hall, break-dance, latin fit ladies. Bawmy się muzyką w każdym wieku! Zapraszamy przedszkolaków, młodzież, dzieci i dorosłych.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ »

  ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ

  Policealna, niepubliczna 3-letnia szkoła aktorska. Nauka w szkole odbywa się w systemie dziennym (od pn. do pt. ). Szkoła kształci w dwóch specjalnościach: - Aktorskiej - Aktorsko-Musicalowej Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem aktor lub aktor scen muzycznych. Dyplom uprawnia do wykonywania zawodu oraz do zdawania dodatkowego egzaminu przed państwową komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie. Program nauczania obejmuje przedmioty aktorskie (dykcja, wiersz, proza, podstawy gry aktorskiej, sceny współczesne, sceny klasyczne), muzyczne (emisja głosu i impostacja, śpiew solowy, piosenka aktorska, piosenka musicalowa, kształcenie słuchu z zasadami muzyki, chór), humanistyczne (historia muzyki, historia teatru i dramatu powszechnego), psychologiczne (zajęcia autopersonalne) i taneczne (taniec towarzyski, step). Od marca 3-misięczne kursy przygotowawcze do państwowych szkół teatralnych. Szkoła wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych w MKiDN pod nr 442/6/2006.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Skk Sp.z.o.o. »

  Skk Sp.z.o.o.

  Studium kształcenia kadr z powodzeniem działa na lokalnym rynku edukacyjnym od 19 lat, sukcesywnie umacniając swoją pozycję. • Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej • Wiedzę naszym słuchaczom przekazuje wykwalifikowana kadra • Dajemy możliwość zdobycia bezpłatnie tytułu technika • Zapewniamy naszym słuchaczom szansę zdobycia zawodu na wybranych kierunkach już w zaledwie rok • W naszych szkołach wysokość wpisowego to 0 zł! • Mamy własny bezpłatny parking dla słuchaczy • Posiadamy własne pracownie oraz sale wykładowe Organizujemy szkolenia dla nauczycieli oraz kursy pedagogiczne. Prowadzimy rekrutację na kolejną edycję kursu dla nauczycieli czynnych zawodowo oraz kursu dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych. Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną – nasi wykładowcy posiadają odpowiednie referencje pedagogiczne, ale również umiejętności praktyczne, co sprzyja efektywnej nauce. Dbają o wysoki poziom przekazywanych treści proponując nowatorskie metody nauczania i wykorzystując techniki audiowizualne. Szkolimy osoby z wolnego naboru, jak również współpracujemy z renomowanymi firmami, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę nauki! Wybierając nas stawiasz na rozwój i karierę!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »