Katalog Firm

UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA

Unisono to Autorska Szkoła Muzyczna Zofii Zwolińskiej, która została założona w 2009 roku. Nauczycielami są tutaj wirtuozi z imponującym dorobkiem artystycznym i scenicznym oraz uprawnieniami pedagogicznymi. Oferujemy lekcje nauki gry na instrumentach i śpiewu solowego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów na Państwowe Akademie Muzyczne. Prowadzimy lekcje gry na pianinie, fortepianie, lekcje skrzypiec, gitary oraz fletu.

Szczegóły strony www.ksztalceniemuzyczne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ksztalceniemuzyczne.pl:

UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 96

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Szybkiego Czytania ABC - Michał Bartoszek »

  Szkoła Szybkiego Czytania ABC - Michał Bartoszek

  Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOLEDO KATARZYNA WITUŁA »

  TOLEDO KATARZYNA WITUŁA

  Jeśli chcesz nauczyć się języka, bądź prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników to oferta firmy Toledo jest idealna dla Ciebie! Do wyboru cztery języki: niemiecki, hiszpański, kataloński oraz angielski. Wysoką jakość szkoleń i kursów zapewnia wyspecjalizowana kadra nauczycielska. Dodatkowo zapewniamy zniżki grupowe czy też dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ODA SP. z o.o. »

  ODA SP. z o.o.

  Centrum Edukacji Siódemka to szkoły, które stawiają na nowoczesne podejście do edukacji zarówno osób dorosłych pragnących podnosić kompetencje na kursach zawodowych jak również osób młodych chcących zaocznie przygotowywać się do matury. Proponujemy elastyczne formy nauki w wielu miastach Polski, doświadczoną kadrę, która jest zawsze skora do pomocy w każdej sprawie, a także gwarancję darmowej nauki. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Skk Sp.z.o.o. »

  Skk Sp.z.o.o.

  Studium kształcenia kadr z powodzeniem działa na lokalnym rynku edukacyjnym od 19 lat, sukcesywnie umacniając swoją pozycję. • Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej • Wiedzę naszym słuchaczom przekazuje wykwalifikowana kadra • Dajemy możliwość zdobycia bezpłatnie tytułu technika • Zapewniamy naszym słuchaczom szansę zdobycia zawodu na wybranych kierunkach już w zaledwie rok • W naszych szkołach wysokość wpisowego to 0 zł! • Mamy własny bezpłatny parking dla słuchaczy • Posiadamy własne pracownie oraz sale wykładowe Organizujemy szkolenia dla nauczycieli oraz kursy pedagogiczne. Prowadzimy rekrutację na kolejną edycję kursu dla nauczycieli czynnych zawodowo oraz kursu dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych. Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną – nasi wykładowcy posiadają odpowiednie referencje pedagogiczne, ale również umiejętności praktyczne, co sprzyja efektywnej nauce. Dbają o wysoki poziom przekazywanych treści proponując nowatorskie metody nauczania i wykorzystując techniki audiowizualne. Szkolimy osoby z wolnego naboru, jak również współpracujemy z renomowanymi firmami, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę nauki! Wybierając nas stawiasz na rozwój i karierę!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »