Katalog Firm

Podkategoria: Uczelnie wyższe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach »

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

  Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach została założona przez mgr inż. arch. Arkadiusza Hołdę. Uczelnia posiada uprawnienia szkoły wyższej nadane przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 15 grudnia 2003 roku. Wpisana jest do rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych pod numerem 143. Programy i plany studiów są zgodne ze standardami Ministerstwa Nauki Szkolnictwa Wyższego. Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, jest pierwszą w regionie, niepubliczną wyższą uczelnią, która rozpoczęła kształcenie inżynierów na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz licencjatów i magistrów na kierunku Architektura Wnętrz. Ponadto uczelnia prowadzi kierunki: Budownictwo, Gospodarka Przestrzenna - studia inżynierskie, Wzornictwo - studia licencjackie oraz Grafika – studia jednolite magisterskie. Uczelnia akredytowana przez Państwową Komisję Akredytacyjną. Uczelnia otrzymała Certyfikat Wiarygodna Szkoła Kierunki studiów: • Architektura i Urbanistyka - 4-letnie studia inżynierskie, w przygotowaniu uzupełniające studia magisterskie, • Architektura Wnętrz - - 4-letnie licencjackie, 2-letnie uzupełniające studia magisterskie, • Budownictwo - 4-letnie studia inżynierskie, o Drogi i autostrady. o Budownictwo mieszkaniowe o Nowoczesne technologie. o Zarządzanie inwestycjami. o Nieruchomości. o Renowacja i modernizacja. • Wzornictwo 4-letnie licencjackie, o Projektowanie mody. o Projektowanie biżuterii. • Gospodarka Przestrzenna - 4-letnie studia inżynierskie, o Architektura Krajobrazu. o Inwestycje i nieruchomości. o Transport i komunikacja. • Grafika – 5-letnie studia magisterskie o Animacja 3D, cyfrowa edycja video i montaż o Grafika komputerowa i multimedia o Grafika reklamowa • Reżyseria – kierunek w przygotowaniu • Aktorstwo – kierunek w przygotowaniu Studia Podyplomowe na kierunkach: • Architektura Wnętrz • Urbanistyka i Planowanie Przestrzenne • Zarządzanie nieruchomościami i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Ponadto uczelnia prowadzi : • Kurs ArchiCAD • Kurs AutoCAD • Kurs Adobe Photoshop • Kurs 3D studio max • Kursy Rysunku

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 8 1/2 MEDIA SP. Z O. O. »

  8 1/2 MEDIA SP. Z O. O.

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniuw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca. Założycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni. W A. M. A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych seminariów, warsztatów i kursów, składających się na pełny program. Wykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania. Zagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ »

  WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

  Jeżeli pragniesz rozwijać się w trakcie podyplomowych studiów, koniecznie odwiedź witrynę internetową studia. slask. pl! Tylko tam znajdziesz tak bogatą ofertę kierunków podyplomowych. Zapewniamy, iż z tej oferty każdy z pewnością znajdzie idealne dla siebie studia. Studia. slask. pl to witryna internetowa dzięki której wielu ludzi odmieniło kompletnie swoją karierę. Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie nowego wykształcenia a także kwalifikacji, jakie umożliwiają nam całkowitą zmianę branży w której pracujemy. Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI »

  WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, opracowała ofertę edukacyjną, która pozwoli młodym ludziom pozyskiwanie wiedzy, jak również niezbędnych kwalifikacji. Dzięki tej stronie przekonasz się, w jaki sposób można starać się o przyjęcie do szkoły i jakie są zasady czy etapy realizowanej rekrutacji. Wiele wiadomości pozyskają tutaj także obecni studenci, ponieważ na bieżąco strona aktualizowana jest o najważniejsze wiadomości. W ofercie: W ofercie specializacje: studia kosmetyczne, wizaż i stylizacja, laseroterapia, spa & wellness, podologia i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W NYSIE »

  PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W NYSIE

  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie rozpoczęła działalność 1 czerwca 2001 roku. Uczelnia posiada 9 budynków dydaktycznych, akademik i 2 hale sportowe o łącznej powierzchni ponad 2 tysięcy metrów kwadratowych. Obiekty są wyremontowane i odrestaurowane, czego dowodem jest wyróżnienie Uczelni przez Głównego Konserwatora Zabytków w Polsce. Sale dydaktyczne są wyposażone na europejskim poziomie. PWSZ w Nysie oferuje kształcenie na 17 kierunkach, zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym, na 6 i 7 semestralnych studiach licencjackich i inżynierskich (pierwszego stopnia). Strukturę Uczelni tworzy 12 Instytutów, Strukturę uzupełniają min. nowoczesna Biblioteka, Klub Uczelniany AZS PWSZ Nysa, Biuro Współpracy Międzynarodowej, Biuro Karier i Badania Rynku Pracy oraz Oficyna Wydawnicza. Szkoła oferuje bezpłatne studia stacjonarne (dzienne), na których zajęcia trwają od poniedziałku do piątku oraz studia niestacjonarne (zaoczne - odpłatne), gdzie zajęcia odbywają się w weekendy. Absolwent zdobywa wykształcenie wyższe oraz doświadczenia zawodowe wynikające z bogatego i profesjonalnego programu praktyk zawodowych. Uzyskane kwalifikacje i dyplom uprawniają absolwentów do wykonywania wyuczonego zawodu oraz umożliwiają kontynuację nauki na uzupełniających studiach magisterskich (drugiego stopnia) uczelni akademickich w kraju i za granicą. Tylko w Nysie studia i mieszkanie za darmo!!! Studenci spoza Nysy rozpoczynający naukę otrzymują jedyne w Polsce stypendium mieszkaniowe ufundowane przez Radę Miejską w Nysie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO »

  WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO

  Osobom zainteresowanych studiami na uczelni pedagogicznej polecamy Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie, dostarczającej doskonale wykształconych kadr dla potrzeb placówek oświatowych oraz kulturalnych, policji i wojska. Struktura uczelni obejmuje Katedrę Pedagogiki Ogólnej i Pedagogiki Kultury, Katedrę Dydaktyki i Psychologii, Katedrę Polityki Pracy i Pedagogiki Społecznej, Katedrę Metodologii Pedagogicznej oraz Pracownię Narzędzi Pomiaru Psychologicznego i Pedagogicznego. Kształcą one, dokształcają i doskonalą osoby chcące prowadzić działalność pedagogiczną, oświatową i kulturalną, zapewniając im bardzo dobrą pod względem dydaktycznym kadrę wykładowców oraz nowoczesne i doskonale wyposażone sale wykładowe. Po więcej szczegółów dotyczących działalności uczelni zapraszamy na jej stronę internetową:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej »

  Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej

  Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej została założona w 1992 roku w Warszawie jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. W skład kadry dydaktycznej wchodzą wyspecjalizowani pracownicy, co gwarantuje wysoki poziom nauczania. Oferta uczelni realizowana jest na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym na kierunkach technicznych oraz społecznych. UTH posiada m. in: Wydział Prawa i Administracji oferujący kierunki: administracja, prawo handlowe oraz prawo przewozowe. Wydział Cła i Logistyki Międzynarodowej z profilami: logistyki międzynarodowej, obsługi celnej biznesu oraz turystyki międzynarodowej. Wszystkie informacje dotyczące działalności uczelni zostały szczegółowo opisane na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PODKOWIAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA MEDYCZNA IM. ZOFII I JONASZA ŁYKO Z SIEDZIBĄ W PODKOWIE LEŚNEJ »

  PODKOWIAŃSKA WYŻSZA SZKOŁA MEDYCZNA IM. ZOFII I JONASZA ŁYKO Z SIEDZIBĄ W PODKOWIE LEŚNEJ

  Podkowiańska Wyższa Szkoła Medyczna im. Zofii i Jonasza Łyko oferuje studia licencjackie w zakresie fizjoterapii od października 2008 r. Nasza Uczelnia kształci na wysokim poziomie, który gwarantują najlepsi wykładowcy z najlepszych ośrodków akademickich o wieloletnim doświadczeniu i stażu akademickim. Praktyczne zajęcia – których jest bardzo dużo w programie nauczania – są realizowane w pracowniach Uczelni, a także w klinikach, instytutach medycznych oraz nowoczesnych szpitalach. W programie studiów zaplanowaliśmy również fakultatywne kształcenie m. in. specjalistów z masażu i hipoterapii! Tworzymy więc warunki, aby w naszej Uczelni młodzież mogła realizować swoje edukacyjne i zawodowe marzenia, czego życzymy wszystkim decydującym się na studia w Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA »

  WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA

  Poniższy serwis służy zaprezentowaniu niezmiernie szerokiej propozycji Wyższej Szkoły Zarządzania w Gdańsku. Fachowe kształcenie wysoko wyszkolonych kadr to naczelna misja szkoły. Można tu podjąć studia na przeróżnych kierunkach, chociażby na: administracji, fizjoterapii, kosmetologii, zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ze studiów inżynierskich godna zainteresowania jest ochrona środowiska. Osobom uzdolnionym techniczne rekomendujemy informatykę.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG »

  WYŻSZA SZKOŁA HANDLU I USŁUG

  Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu to najpopularniejsza niepubliczna uczelnia, kształcąca w specjalnościach usługowych. Uczelnia założona została w roku 1904 i od tego czasu wykształciła ogromną liczbę studentów, doskonale odnajdujących się na rynku pracy. Oferta dydaktyczna uczelni obejmuje studia I i II stopnia oraz studia podyplomowe w trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym. Dostępne kierunki to: Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Narodowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 558 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie wyższe

Uczelnie wyższe - nowa firma:

Adres: