Katalog Firm

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony profuturo.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę profuturo.edu.pl:

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 178

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAKUB LAKWA SZKOŁA WSPINANIA, PRACE WYSOKOŚCIOWE 9a »

  JAKUB LAKWA SZKOŁA WSPINANIA, PRACE WYSOKOŚCIOWE 9a

  9a to firma powstała w 2010 roku z siedzibą w centrum Jury północnej - Zawierciu. W branży szkoleniowej działam na terenie Zawiercia, Jury Północnej i Gór Świętokrzyskich. Zlecenia wysokościowe, imprezy integracyjne realizuje na terenie całego kraju. W mojej firmie zatrudniam tylko wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę pracowniczą. Wykonujemy wszelkiego typu prace na obiektach trudno dostępnych stosując techniki alpinistyczne, co wydatnie skraca czas i koszt wykonania. W swych działaniach szczególną uwagę zwracam na staranność realizacji zlecenia oraz satysfakcję klienta, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pracuję z zastosowaniem wyłącznie atestowanego sprzętu i najlepszych materiałów od renomowanych producentów.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK »

  UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK

  NASZA SZKOŁA OFERUJE NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA• Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 3 roku życia• Nauka i doskonalenie pływania dla młodzieży • Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych• Aqua Fitness – gimnastyka wodna• Elementy treningu pływackiego ( szybkościowego, wytrzymałościowego ) dla osób pływających• Uprawnienia pływackie – Karta Pływacka, Specjalna karta Pływacka• Uprawnienia ratownicze - Młodszy ratownik WOPR, Ratownik WOPR• Pływanie korekcyjne dla dzieci i dorosłych• Pływanie rekreacyjne• Zajęcia w małych grupach (6-8) osób• A ponadto: Zabawa z Mikołajem, Wielkanocna zabawa z Jajem, Zawody pływackie, Waterpolo, Nurkowanie ABC, Dyplomy po zdobyciu kolejnych stopni w systemie szkolenia. Na zakończenie całego roku pływackiego – upominek niespodzianka. A to wszystko w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej!!! Organizujemy również obozy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. ZAPISY TELEFONICZNE607 293 585 691 668 027

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szkoła Szybkiego Czytania ABC - Michał Bartoszek »

  Szkoła Szybkiego Czytania ABC - Michał Bartoszek

  Od 6 lat specjalizujemy się w prowadzeniu stacjonarnych kursów szybkiego czytania i technik pamięciowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczymy, jak szybciej czytać i skutecznie przyswajać wiedzę. Celem kursu jest podniesienie tempa czytania (5-10 razy) oraz poziomu zapamiętywania (2-3 razy). Programy kursów, precyzyjnie dobrane do grup wiekowych, zapewniają bardzo dobre, powtarzalne wyniki. Firmom, urzędom, organizacjom polecamy dedykowane szkolenia zamknięte.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU »

  KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU

  Logos Architektura Umysłu oferuje obszerny wachlarz usług edukacyjnych. Szkoła zlokalizowana jest w Poznaniu. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego na wszystkich stopniach zaawansowania. Ważnym przejawem naszej działalności jest prowadzenie warsztatów rozwojowych, takich jak nauka szybkiego czytania. Trudnimy się doradztwem zawodowym. Nad wysoką jakością nauczania czuwa doświadczona kadra nauczycieli i psychologów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ODA SP. z o.o. »

  ODA SP. z o.o.

  Centrum Edukacji Siódemka to szkoły, które stawiają na nowoczesne podejście do edukacji zarówno osób dorosłych pragnących podnosić kompetencje na kursach zawodowych jak również osób młodych chcących zaocznie przygotowywać się do matury. Proponujemy elastyczne formy nauki w wielu miastach Polski, doświadczoną kadrę, która jest zawsze skora do pomocy w każdej sprawie, a także gwarancję darmowej nauki. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »