Katalog Firm

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony profuturo.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę profuturo.edu.pl:

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk »

  Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk

  Szkoła Języków Obcych hello :) oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej i maturalnej, dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego. Gwarantujemy skuteczność! Nauczyciele, którzy nauczają w Akademii Języka Angielskiego hello :) są profesjonalistami, mają konieczne wykształcenie pedagogiczne, uczą z pasją. Wiedzą jak zmotywować ucznia do nauki, jak sprawić, aby chętnie chodził do naszej szkoły. Stawiamy przede wszystkim na komunikację. Skuteczną i przyjemną naukę zapewnią też niewielkie grupy - maksymalnie dziesięcioosobowe, które dobieramy na podstawie poziomu znajomości języka, a także wiekowo. Nasz atut to indywidualne podejście do każdego klienta, pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Program nauczania dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dla bardzo zapracowanych osób, które nie mogą dopasować planu swojego dnia do planu zajęć grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne z native speaker'em. Nasze metody dydaktyczne charakteryzują się innowacyjnością: korzystamy z tablic interaktywnych, dzięki którym lekcje są dużo ciekawsze, nie opierają się tylko na podręczniku, ale też na wielu dodatkowych materiałach, pomocach dydaktycznych. Na naszych kursach języka angielskiego stosujemy metodę Pol-English, będącą połączeniem nowoczesnego podejścia zaobserwowanego w angielskich szkołach (np. : nauka w grupach kilkuosobowych, za pomocą tablic interaktywnych i projektów, przez doświadczenie i poznanie, częściej w, ruchu" niż w ławkach) z polską solidnością (np. : systematyczne zadawanie zadań domowych, częste sprawdzanie wiadomości). Wiemy jak ważne są powtórki, systematyczne monitorowanie postępów w nauce języka angielskiego. Rodzice naszych uczniów otrzymują comiesięczny raport postępów swoich dzieci. Na stronie internetowej Szkoły Językowej hello :) znajduje się dziennik internetowy, dzięki któremu nieobecni uczniowie mają możliwość sprawdzenia, co było na zajęciach. Szkoła Językowa hello :) oferuje wynajem sal w samym centrum Bydgoszczy na szkolenia, kursy, spotkania biznesowe. Nasze zalety to między innymi: możliwość wykorzystania tablicy interaktywnej oraz dodatkowo projektora, dogodna lokalizacja (przy centrum handlowym Focus Park), bezpłatny parking, ładne sale, konkurencyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski, tłumaczenia zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Bydgoszczy, specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz nas na: Szkoły Językowe Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK »

  UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK

  NASZA SZKOŁA OFERUJE NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA• Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 3 roku życia• Nauka i doskonalenie pływania dla młodzieży • Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych• Aqua Fitness – gimnastyka wodna• Elementy treningu pływackiego ( szybkościowego, wytrzymałościowego ) dla osób pływających• Uprawnienia pływackie – Karta Pływacka, Specjalna karta Pływacka• Uprawnienia ratownicze - Młodszy ratownik WOPR, Ratownik WOPR• Pływanie korekcyjne dla dzieci i dorosłych• Pływanie rekreacyjne• Zajęcia w małych grupach (6-8) osób• A ponadto: Zabawa z Mikołajem, Wielkanocna zabawa z Jajem, Zawody pływackie, Waterpolo, Nurkowanie ABC, Dyplomy po zdobyciu kolejnych stopni w systemie szkolenia. Na zakończenie całego roku pływackiego – upominek niespodzianka. A to wszystko w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej!!! Organizujemy również obozy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. ZAPISY TELEFONICZNE607 293 585 691 668 027

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ »

  RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ

  Euro Szkoła Silesia Szkoła jęzuków obcych i biuro tłumaczeń Nauka języków obcych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Intensywne kursy nauki języków obcych np. dla osób planujących wyjechać zagranice do pracy. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Szkolania językowe dla firm. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego itd. Nasza szkoła znajduje się w XVI wiecznej odremontowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór nieopodal Rynku obok Targowiska miejskiego. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA »

  UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA

  Unisono to Autorska Szkoła Muzyczna Zofii Zwolińskiej, która została założona w 2009 roku. Nauczycielami są tutaj wirtuozi z imponującym dorobkiem artystycznym i scenicznym oraz uprawnieniami pedagogicznymi. Oferujemy lekcje nauki gry na instrumentach i śpiewu solowego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów na Państwowe Akademie Muzyczne. Prowadzimy lekcje gry na pianinie, fortepianie, lekcje skrzypiec, gitary oraz fletu.

  Spis Firm - Data dodania: 07 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »