Katalog Firm

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony profuturo.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę profuturo.edu.pl:

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ »

  RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ

  Euro Szkoła Silesia Szkoła jęzuków obcych i biuro tłumaczeń Nauka języków obcych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Intensywne kursy nauki języków obcych np. dla osób planujących wyjechać zagranice do pracy. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Szkolania językowe dla firm. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego itd. Nasza szkoła znajduje się w XVI wiecznej odremontowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór nieopodal Rynku obok Targowiska miejskiego. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU »

  KAROLINA DOBSKA-MAŃKO LOGOS ARCHITEKTURA UMYSŁU

  Logos Architektura Umysłu oferuje obszerny wachlarz usług edukacyjnych. Szkoła zlokalizowana jest w Poznaniu. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego na wszystkich stopniach zaawansowania. Ważnym przejawem naszej działalności jest prowadzenie warsztatów rozwojowych, takich jak nauka szybkiego czytania. Trudnimy się doradztwem zawodowym. Nad wysoką jakością nauczania czuwa doświadczona kadra nauczycieli i psychologów.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Skk Sp.z.o.o. »

  Skk Sp.z.o.o.

  Studium kształcenia kadr z powodzeniem działa na lokalnym rynku edukacyjnym od 19 lat, sukcesywnie umacniając swoją pozycję. • Posiadamy uprawnienia szkoły publicznej • Wiedzę naszym słuchaczom przekazuje wykwalifikowana kadra • Dajemy możliwość zdobycia bezpłatnie tytułu technika • Zapewniamy naszym słuchaczom szansę zdobycia zawodu na wybranych kierunkach już w zaledwie rok • W naszych szkołach wysokość wpisowego to 0 zł! • Mamy własny bezpłatny parking dla słuchaczy • Posiadamy własne pracownie oraz sale wykładowe Organizujemy szkolenia dla nauczycieli oraz kursy pedagogiczne. Prowadzimy rekrutację na kolejną edycję kursu dla nauczycieli czynnych zawodowo oraz kursu dla wykładowców i instruktorów pozaszkolnych form oświatowych. Starannie dobieramy kadrę dydaktyczną – nasi wykładowcy posiadają odpowiednie referencje pedagogiczne, ale również umiejętności praktyczne, co sprzyja efektywnej nauce. Dbają o wysoki poziom przekazywanych treści proponując nowatorskie metody nauczania i wykorzystując techniki audiowizualne. Szkolimy osoby z wolnego naboru, jak również współpracujemy z renomowanymi firmami, którym zależy na podnoszeniu i udoskonalaniu kwalifikacji zawodowych swoich pracowników. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przyjazną atmosferę nauki! Wybierając nas stawiasz na rozwój i karierę!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK »

  WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

  Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Szkoła proponuje kursy języków obcych w tym m. in. języka niemieckiego w Poznaniu. Kursy skierowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klienci szkoły mają możliwość uczęszczania na lekcje według różnych programów w zależności od ilości czasu jaką mają do dyspozycji. Oferta szkoły przewiduje ponadto propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. angielskiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, mając na uwadze m. in. specyfikę branży w której działa. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Wykonuje tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz oraz wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »