Katalog Firm

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szczegóły strony profuturo.edu.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę profuturo.edu.pl:

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 116

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "MÓWISZ-MASZ" Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska »

  "MÓWISZ-MASZ" Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska

  Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajecia na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia dla firm i instytucji. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego oraz do egzaminów Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE. Bardzo małe grupy 3-5 osobowe (kameralne warunki nauki). Lekcje indywidualne oraz w parze. Elastyczność terminów dostosowana do potrzeb klientów. Niskie ceny. Możliwość rezygnacji po pierwszym tygodniu >> SPRAWDŹ NAS! Korzystny system zniżek. Dogodne warunki płatności. Konsultacje wliczone w cenę kursu. Indywidualne podejście. Nowoczesne metody nauczania. Nacisk na komunikację w nauczaniu. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów – egzaminatorów OKE - Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Komfortowe warunki nauki. Przyjazna atmosfera podczas zajęć. Bezpłatna kawa i herbata.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ »

  ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ

  Policealna, niepubliczna 3-letnia szkoła aktorska. Nauka w szkole odbywa się w systemie dziennym (od pn. do pt. ). Szkoła kształci w dwóch specjalnościach: - Aktorskiej - Aktorsko-Musicalowej Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem aktor lub aktor scen muzycznych. Dyplom uprawnia do wykonywania zawodu oraz do zdawania dodatkowego egzaminu przed państwową komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie. Program nauczania obejmuje przedmioty aktorskie (dykcja, wiersz, proza, podstawy gry aktorskiej, sceny współczesne, sceny klasyczne), muzyczne (emisja głosu i impostacja, śpiew solowy, piosenka aktorska, piosenka musicalowa, kształcenie słuchu z zasadami muzyki, chór), humanistyczne (historia muzyki, historia teatru i dramatu powszechnego), psychologiczne (zajęcia autopersonalne) i taneczne (taniec towarzyski, step). Od marca 3-misięczne kursy przygotowawcze do państwowych szkół teatralnych. Szkoła wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych w MKiDN pod nr 442/6/2006.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOLEDO KATARZYNA WITUŁA »

  TOLEDO KATARZYNA WITUŁA

  Jeśli chcesz nauczyć się języka, bądź prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników to oferta firmy Toledo jest idealna dla Ciebie! Do wyboru cztery języki: niemiecki, hiszpański, kataloński oraz angielski. Wysoką jakość szkoleń i kursów zapewnia wyspecjalizowana kadra nauczycielska. Dodatkowo zapewniamy zniżki grupowe czy też dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUCO JACEK KOWALSKI »

  EDUCO JACEK KOWALSKI

  Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykożystywane są najskuteczniejsze metody nauczania, oparte głównie na komunikacji. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta. Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie. Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Nowa Szkoła Sp. z o.o. »

  Nowa Szkoła Sp. z o.o.

  Masz dosyć typowych sal szkolnych i przedszkolnych? Zobacz, co przygotowała dla Ciebie firma Nowa Szkoła! Jesteśmy liderem polskiego rynku mebli szkolnych i przedszkolnych. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się wyposażaniem żłobków, przedszkoli oraz szkół. Wyprodukowane przez nas meble cechuje trwałość wykonania oraz atrakcyjna cena. W swojej ofercie posiadamy również pomoce dydaktyczne, materiały edukacyjne oraz wszystko to, co jest niezbędne do pracy z dzieckiem. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się, dlaczego zaufało nam już tyle szkół i przedszkoli!

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »