Katalog Firm

Radosław Ziemba Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GLOBALMED

Jeśli chcesz studiować medycynę zagranicą, ale powstrzymuje Cię ogrom przeszkód formalnych i zabiegów – skorzystaj z pomocy oficjalnego pośrednika Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu oraz Narodowego Medycznego Uniwersytetu w Ivano-Frankivsku w rozpoczęciu studiowania na Ukrainie. Zdobądź wykształcenie zagranicą i nie martw się tłumaczeniem dokumentów, załatwieniem wszystkich formalności w dziekanacie, podpisaniem dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia nauki i wszystkich innych formalności!

Szczegóły strony medycynanaukrainie.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę medycynanaukrainie.pl:

Radosław Ziemba Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GLOBALMED

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA "KADRY DLA EUROPY" »

  WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA "KADRY DLA EUROPY"

  Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy” oferuje wysoką jakość nauczania na różnych kierunkach. Studia na naszej uczelni odbywają się w trybie dziennym i zaocznym. Rekrutujemy na licencjackie i inżynierskie studia pierwszego stopnia. Architektura i urbanistyka, ekonomia, pedagogika, turystyka i rekreacja, filologia to dziedziny, z zakresu których kształcimy. W ofercie edukacyjnej znajdują się także studia magisterskie na kierunku pedagogika. Prowadzimy również rozmaite warsztaty i studia podyplomowe.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI »

  WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, opracowała ofertę edukacyjną, która pozwoli młodym ludziom pozyskiwanie wiedzy, jak również niezbędnych kwalifikacji. Dzięki tej stronie przekonasz się, w jaki sposób można starać się o przyjęcie do szkoły i jakie są zasady czy etapy realizowanej rekrutacji. Wiele wiadomości pozyskają tutaj także obecni studenci, ponieważ na bieżąco strona aktualizowana jest o najważniejsze wiadomości. W ofercie: W ofercie specializacje: studia kosmetyczne, wizaż i stylizacja, laseroterapia, spa & wellness, podologia i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ »

  WYŻSZA SZKOŁA BIZNESU W DĄBROWIE GÓRNICZEJ

  Jeżeli pragniesz rozwijać się w trakcie podyplomowych studiów, koniecznie odwiedź witrynę internetową studia. slask. pl! Tylko tam znajdziesz tak bogatą ofertę kierunków podyplomowych. Zapewniamy, iż z tej oferty każdy z pewnością znajdzie idealne dla siebie studia. Studia. slask. pl to witryna internetowa dzięki której wielu ludzi odmieniło kompletnie swoją karierę. Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie nowego wykształcenia a także kwalifikacji, jakie umożliwiają nam całkowitą zmianę branży w której pracujemy. Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej »

  Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej

  Uczelnia Techniczno – Handlowa im. H. Chodkowskiej została założona w 1992 roku w Warszawie jako niepubliczna placówka szkolnictwa wyższego. W skład kadry dydaktycznej wchodzą wyspecjalizowani pracownicy, co gwarantuje wysoki poziom nauczania. Oferta uczelni realizowana jest na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim oraz podyplomowym na kierunkach technicznych oraz społecznych. UTH posiada m. in: Wydział Prawa i Administracji oferujący kierunki: administracja, prawo handlowe oraz prawo przewozowe. Wydział Cła i Logistyki Międzynarodowej z profilami: logistyki międzynarodowej, obsługi celnej biznesu oraz turystyki międzynarodowej. Wszystkie informacje dotyczące działalności uczelni zostały szczegółowo opisane na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ »

  AUXILIUM - FUNDACJA EDUKACJI SPOŁECZNEJ

  Warszawska Fundacja Edukacji Społecznej Auxilium wraz z WSTH w Podkowie Leśnej prowadzi Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. W ramach Akademii organizowany jest kierunek Dziennikarstwo - Komunikacja medialna, Specjalizacja: Radio i Telewizja. Zajęcia prowadzone są nie tylko przez wykładowców akademickich, ale również przez znanych dziennikarzy i redaktorów. Zapraszamy na stronę Fundacji w celu zapoznania się z ofertą studiów

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »