Katalog Firm

Premiumads Maciej Wiśniewski

Zapraszam Ciebie na szkolenie z Maciejem Wiśniewskim - Certyfikowanym Trenerem Google AdWords, ekspertem w dziedzinie marketingu on-line. Twoje zadowolenie jest priorytetem, a podczas szkolenia dowiesz się jak samodzielnie prowadzić działania reklamowe z wykorzystaniem narzędzi Google. Pierwszy dzień to szkolenie podstawowe, drugi zaawansowane, a trzeci poświęcony jest Google Analytics. Więcej informacji oraz szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony premiumads.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę premiumads.pl:

Premiumads Maciej Wiśniewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IWNiSE Sp. z o.o. »

  IWNiSE Sp. z o.o.

  IWNiSE: zarządzanie jakością, szkolenia iso, systemy zarządzania jakością. Profesjonalne szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - kierownik projektu, inżynier kontraktu, inwestor zastępczy. Zarządzanie projektami, systemy, zarządzanie jakością iso. Pełnomocnik ds SZJ, system zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Zarządzanie jakością, systemy zarządzania jakością, szkolenia iso w Warszawie. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - bezpieczeństwo informacji, zapobieganie korupcji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, zarządzanie budową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LLOYD WOODLEY ENGLISH LANGUAGE CENTRE - CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO »

  LLOYD WOODLEY ENGLISH LANGUAGE CENTRE - CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  Szkoła językowa "Lloyd Woodley English Language Centre" to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, założona i prowadzona przez Brytyjczyków. Posiadamy własny gmach przy ulicy Narutowicza 86, w którym oddajemy do dyspozycji słuchaczom naszej szkoły przestronne i nowoczesne sale wykładowesprzęt audio-video, bibliotekę z literaturą i prasą angielską, dvd z filmami w angielskiej wersji językowej oraz bezpłatny dostęp do internetu, Wi-Fi jak i dostęp do platformy e-learningowej

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lauren Peso Polska S.A. »

  Lauren Peso Polska S.A.

  Brak wydajności w przedsiębiorstwie może posiadać dużo przyczyn. Najczęstszą z nich jest schematyczne podejście do wykonywanej pracy. Skutecznym przepisem na to są szkolenia dla firm. Za sprawą ich nie tylko i wyłącznie podnoszone są zdolności zawodowe, ale także zostaje pobudzony jeszcze nie ujawniony potencjał danych osób. Chociaż nerwowe napięcie towarzyszy nam prawie każdego dnia, jest on groźny dla zrównoważonego funkcjonowania pracownika. Podczas stresu nie myśli się sensownie. Rezultaty jego dają się odczuć na zdrowiu, a także zmniejszają wydajność i efektywność pracownika. Sytuacji stresowych nie da się kompletnie wykluczyć. Na skutek uświadomienia stresu, a także uzyskaniu umiejętności prawidłowego zachowania podczas sytuacji stresowych, można zredukować ich wpływ na pracownika. Służą temu właśnie szkolenia z panowania nad stresem. Biegłość w negocjacjach jest przydatna w każdej dziedzinie codziennego życia. W pracy handlowca stała się niezastąpionym narzędziem. W następstwie budowania pozytywnych relacji z posiadanymi dostawcami wpływa na formę kontaktów zawieranych przez firmę. Kompetentny pracownik działu zaopatrzenia potrafi wykorzystać poprawne techniki negocjacyjne, zarządzać sytuacją jak również stanąć w obronie interesu firmy. Aby być pewnym swoich własnych zdolności powinno się sprawdzić się z instruktorami prowadzącymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAESTRO KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO ENRIQUE ZANNI »

  MAESTRO KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO ENRIQUE ZANNI

  Zajęcia prowadzi Enrique Zanni, Argentyńczyk, długoletni wykładowca KUL-u. Wszystkie poziomy. Metoda konwersacyjna, nauka intensywna, nastawiona na komunikację. Zajęcia od października do końca maja, dwa razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe ( ok. 150 godzin lekcyjnych ), w godzinach popołudniowych. Kurs początkujący: poniedziałek i czwartek 15. 10 do 17. 10 lub 17. 15 - 19. 15 i wtorek i piątek 19. 20 - 21. 20.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tax Consilium Sp. z o.o. »

  Tax Consilium Sp. z o.o.

  Firma szkoleniowa oraz biuro rachunkowe Tax Consilium. Organizujemy kursy na terenie całej Polski z zakresu prawa gospodarczego, kadr i płac, programów komputerowych, księgowości, rachunkowości, zamówień publicznych, prawa pracy. Gwarantujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy możliwość doboru zakresu i tematyki szkoleń zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Oferujemy pełną obsługę księgową dla firm i osób fizycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »