Katalog Firm

Premiumads Maciej Wiśniewski

Zapraszam Ciebie na szkolenie z Maciejem Wiśniewskim - Certyfikowanym Trenerem Google AdWords, ekspertem w dziedzinie marketingu on-line. Twoje zadowolenie jest priorytetem, a podczas szkolenia dowiesz się jak samodzielnie prowadzić działania reklamowe z wykorzystaniem narzędzi Google. Pierwszy dzień to szkolenie podstawowe, drugi zaawansowane, a trzeci poświęcony jest Google Analytics. Więcej informacji oraz szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Szczegóły strony premiumads.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę premiumads.pl:

Premiumads Maciej Wiśniewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MEDYCZNE SZKOLENIA PODYPLOMOWE PAKT JOANNA CYBULSKA »

  MEDYCZNE SZKOLENIA PODYPLOMOWE PAKT JOANNA CYBULSKA

  Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT Od 15 lat jesteśmy znani na rynku szkoleniowym jako organizator szkoleń i kursów pod egidą specjalistycznych Towarzystw Naukowych z wybranych dziedzin medycyny, fizjoterapii, psychoterapii, kosmetologii i pielęgniarstwa przy współpracy z wybitną kadrą naukową z kraju i zagranicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób niepełnosprawnych i bezrobotnych. Dotychczas zrealizowaliśmy 597 szkoleń, w których wzięło udział 9876 uczestników. Wspólnym celem wszystkich szkoleń było m. in. : podniesienie kwalifikacji lekarzy, fizjoterapeutów i in. personelu medycznego, uaktualnienie ich wiedzy oraz ułatwienie współpracy ze specjalistami z zagranicy. Obok podnoszenia kwalifikacji kadr, naszym celem jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej wśród mieszkańców Śląska. Dotychczas przeprowadziliśmy 10 bezpłatnych akcji badań pod patronatem licznych mediów masowych i instytucji, m. in. : Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa, Urzędu Miasta w Katowicach, stowarzyszeń kobiecych. Z akcji skorzystało ok. 500 kobiet (badania - osteoporoza i rak piersi w Gliwicach, Bielsku-Białej, Katowicach) i 290 dzieci (badanie skolioz i dysplazji stawu biodrowego w Katowicach, Częstochowie, Ustroniu). Po zakończeniu szkoleń absolwenci otrzymują Imienne Certyfikaty, akredytowane przez Naczelną Izbę Lekarską i honorowane w UE. Ponadto organizujemy projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, m. in. : [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych fizjoterapeutów z woj. opolskiego w zakresie terapii manualnej: 01. 01-30. 11. 2009 - Opole [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych fizjoterapeutów z woj. podkarpackiego w zakresie terapii manualnej: 01. 01-30. 11. 2009 - Rzeszów [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych pielęgniarek z woj. podkarpackiego w zakresie wykonywania i oceny testów alergologicznych: 01. 01-25. 10. 2009 - Rzeszów [*]Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek z woj. małopolskiego: Wykonywanie i ocena testów alergologicznych: 01. 02-31. 12. 2010 - Kraków [*]Kurs specjalistyczny dla osób bezrobotnych z woj. opolskiego: Opieka nad osobą zależną i I pomoc przedmedyczna:01. 09. 2010-30. 06. 2011 Zapraszamy do nas wszystkich, którzy stale chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BUSINESS WAY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "BUSINESS WAY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma szkoleniowo-doradczaNaszą misją jest budowanie razem z firmami przewagi konkurencyjnej poprzez wdrażanie najskuteczniejszych rozwiązań, efektywnych systemów i wzorców zachowań. Wspierając firmy, pokazujemy możliwe kierunki rozwoju, pomagamy wykorzystać potencjał poszczególnych pracowników i zespołów w obliczu stale pojawiających się nowych wyzwań i ambitnych celów. Nasze uslugi:1. Szkolenia biznesowe: dla menedżera, dla pracownika, dla sprzedaży, dla marketingu, rozwojowe. 2. Coaching: wprowadzający dla menedżerów, menedżerski, life coaching, executive coaching, sprzedażowy. 3. Doradztwo: THOMAS, DISC, Assessment/Development Center. 4. Szkoła trenerów5. NLP w biznesie

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4system Polska Spółka z.o.o. »

  4system Polska Spółka z.o.o.

  Kształcenie prowadzone jest na nowoczesnej platformie edukacyjnej, a prowadzący przekazują wiedzę, dzielą się doświadczeniami i pomagają zgłębić tajniki z zakresu tematyki kursu, wykorzystując do tego celu dostępne na platformie efektywne narzędzia. • Do prowadzenia kursów zapraszamy wyłącznie trenerów z wieloletnią praktyką w swojej dziedzinie. Główną zaletą oferowanych przez nas kursów jest wykształcenie u Uczestników nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera. • Naszą pozycję na rynku buduje wiedza, profesjonalizm i pasja naszych pracowników. • Nad organizacją kursów oraz prawidłowym przebiegiem procesu dydaktycznego czuwa doświadczony zespół specjalistów, od lat zajmujących się e-learningiem. • Zespół jest odpowiedzialny za płynną i systematyczną komunikację z Uczestnikami kursów, udziela Im wsparcia technicznego oraz motywuje do nauki.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK »

  BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

  Firma BHPOŻ Lider Tomasz Michalczyk oferuje profesjonalne szkolenia BHP. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Świadczymy również usługi ppoż we wskazanych przez Klienta miejscach. Oferujemy także między innymi opracowywanie planów ewakuacyjnych, sporządzanie kompleksowej dokumentacji powypadkowej i instrukcji stanowiskowych BHP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK »

  EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

  Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »