Katalog Firm

POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

"Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

Szczegóły strony www.publishingschool.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.publishingschool.pl:

POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 193

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK »

  UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK

  NASZA SZKOŁA OFERUJE NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA• Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 3 roku życia• Nauka i doskonalenie pływania dla młodzieży • Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych• Aqua Fitness – gimnastyka wodna• Elementy treningu pływackiego ( szybkościowego, wytrzymałościowego ) dla osób pływających• Uprawnienia pływackie – Karta Pływacka, Specjalna karta Pływacka• Uprawnienia ratownicze - Młodszy ratownik WOPR, Ratownik WOPR• Pływanie korekcyjne dla dzieci i dorosłych• Pływanie rekreacyjne• Zajęcia w małych grupach (6-8) osób• A ponadto: Zabawa z Mikołajem, Wielkanocna zabawa z Jajem, Zawody pływackie, Waterpolo, Nurkowanie ABC, Dyplomy po zdobyciu kolejnych stopni w systemie szkolenia. Na zakończenie całego roku pływackiego – upominek niespodzianka. A to wszystko w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej!!! Organizujemy również obozy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. ZAPISY TELEFONICZNE607 293 585 691 668 027

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. »

  Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

  CNiB ŻAK - największa ogólnopolska sieć szkół policelanych i liceów dla dorosłych ZA DARMO!!! ŻAK - Oddział w Białej Podlaskiej posiada w ofercie:szkoły polecelne, tj. administracja, rachunkowość, bhp, informatyka, spedycja (ostatni nabór), hotelerstwo (ostatni nabór), budownictwo (ostatni nabór) oraz Licea dla dorosłych. Nauka na wyżej wymienionych kierunkach jest całkowicie BEZPŁATNA. Zapraszamy do sekretariatu: CNiB ŻAK w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 19 (róg deptaka z ul. Prostą), tel. (83) 343 81 18, www. zak. edu. pl. Sekretariat czynny od pon. do pt. 9-17, w sobotę 9-14.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ »

  ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ

  Policealna, niepubliczna 3-letnia szkoła aktorska. Nauka w szkole odbywa się w systemie dziennym (od pn. do pt. ). Szkoła kształci w dwóch specjalnościach: - Aktorskiej - Aktorsko-Musicalowej Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem aktor lub aktor scen muzycznych. Dyplom uprawnia do wykonywania zawodu oraz do zdawania dodatkowego egzaminu przed państwową komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie. Program nauczania obejmuje przedmioty aktorskie (dykcja, wiersz, proza, podstawy gry aktorskiej, sceny współczesne, sceny klasyczne), muzyczne (emisja głosu i impostacja, śpiew solowy, piosenka aktorska, piosenka musicalowa, kształcenie słuchu z zasadami muzyki, chór), humanistyczne (historia muzyki, historia teatru i dramatu powszechnego), psychologiczne (zajęcia autopersonalne) i taneczne (taniec towarzyski, step). Od marca 3-misięczne kursy przygotowawcze do państwowych szkół teatralnych. Szkoła wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych w MKiDN pod nr 442/6/2006.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA »

  UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA

  Unisono to Autorska Szkoła Muzyczna Zofii Zwolińskiej, która została założona w 2009 roku. Nauczycielami są tutaj wirtuozi z imponującym dorobkiem artystycznym i scenicznym oraz uprawnieniami pedagogicznymi. Oferujemy lekcje nauki gry na instrumentach i śpiewu solowego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów na Państwowe Akademie Muzyczne. Prowadzimy lekcje gry na pianinie, fortepianie, lekcje skrzypiec, gitary oraz fletu.

  Spis Firm - Data dodania: 07 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O. »

  SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

  Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »