Katalog Firm

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR

Kursy i szkolenia w atrakcyjnych cenach! Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, dzięki której zdadzą Państwo na pewno egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego. Bogata oferta jest dostosowana do potrzeb wszystkich klientów. Oferujemy kurs HDS, na wózki widłowe, suwnice, zwyżkę czy f gazy. Szkolenia odbywają się w dogodnych terminach i godzinach, dlatego zachęcamy do udziału!

Szczegóły strony www.oszomega.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.oszomega.pl:

OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 7

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CENTRUM DOSKONALENIA KADR"TOP-ARTE" Bogumiła Ustjak »

  CENTRUM DOSKONALENIA KADR"TOP-ARTE" Bogumiła Ustjak

  Jesteśmy firmą dostarczającą naszym Klientom najwyższej jakości profesjonalne usługi szkoleniowo – doradcze przygotowujące kadrę do efektywnego funkcjonowania na konkurencyjnym rynku europejskim. Szkolenia i warsztaty prowadzi kadra wykwalifikowanych trenerów – praktyków, którzy są pasjonatami swojej pracy. Ich doświadczenie i przygotowanie zawodowe przekłada się na jakość prowadzonych szkoleń. Opracowane materiały dydaktyczne stanowią dodatkowe świadectwo wysokiego poziomu świadczonych usług. Szczegóły wyróżniające naszą ofertę: - Dostosowujemy program do indywidualnych oczekiwań Klientów - Terminy i miejsce szkoleń dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów - Umożliwiamy indywidualne konsultacje z trenerami po zajęciach - Zajęcia są prowadzone przez specjalistów o dużym doświadczeniu praktycznym - Przeprowadzamy szkolenia w przyjaznej i budującej atmosferze Misją TOP – ARTE jest dążenie do świadczenia najwyższej jakości usług szkoleniowych i doradczych, które umożliwią naszym Klientom uzupełnić posiadaną wiedzę oraz zdobyć nowe wiadomości niezbędne do efektywnej pracy Sukcesem naszej Firmy jest Państwa satysfakcja z jakości przeprowadzonych zajęć oraz wybranych przez Państwa zagadnień.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Szkoła lotnicza Salt Aviation jest prężnie rozwijającą się firmą przeprowadzająca kursy i szkolenia lotnicze. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie przewozów i usług lotniczych. Kadra pracowników składa się z najlepszych i najbardziej doświadczonych pilotów. Nasza oferta to także wszechstronna obsługa śmigłowców, samolotów i konstrukcji ultralekkich. Posiadamy Certyfikat Operatora Lotniczego i Certyfikat Usług Lotniczych. Zapraszamy na loty widokowe.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Klaudia Utnicka MUBU »

  Klaudia Utnicka MUBU

  MUBU Kursy to nowoczesna jednostka dydaktyczna przeznaczona dla osób zainteresowanych podniesieniem swych umiejętności w zakresie makijażu i szycia. Nasza kadra to doświadczeni eksperci aktywnie pracujący w swoim fachu. Sala do ćwiczeń praktycznych wyposażona jest w panele make up wykonane na nasze zamówienie. Mamy własne atelier fotograficzne i referencyjny projektor HD. Kurs MUBU Profesjonalny dedykowany jest dla wszystkich osób, które chcieliby mieć kolorowy zawód. W ramach szkolenia zapewniamy dwie prawdziwe sesje zdjęciowe i plan filmowy, co sprawia że nasze podopieczne mają zapewnione gruntowne przygotowanie do zawodu. Działamy tylko na profesjonalnych materiałach takich firm jak Make Up For Ever, Mehron, Celebre itp. Szkolenia Osobiste kierujemy do kobiet, które chcą nauczyć się wykonywać makijaż zgodnie z własną urodą. Już na początku szkolenia robimy analizę kolorystyczną i uczymy jak z niej korzystać. Kursy Odzieżowe to oferta dla osób, które chcą nauczyć się samemu szyć. W programie nauczania zapoznamy się z takimi tematami jak: Szycie Ręczne, Krojenie, Sposoby Przyszywania Zatrzasków, Haftek Oraz Gum Odzieżowych, itd.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GoWork.PL Andrzej Kosieradzki »

  GoWork.PL Andrzej Kosieradzki

  Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak też indywidualnych. Zapewniamy szeroki wachlarze szkoleń i kursów. Prowadzimy między innymi kursy językowe, kursy dla urzędników, asystentek, kursy zawodowe, logistyczne, oświatowe, szkolenia zamknięte, ZOZ, dla przyszłych PRowców. Przygotowujemy również indywidualne oferty szkoleń zamkniętych na podstawie potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • THE SPECIALIST-ALICJA BLOCK »

  THE SPECIALIST-ALICJA BLOCK

  Poznaj firmę The Specialist – specjalistów w obszarze kursów językowych dla firm. W Katowicach, Krakowie i Warszawie organizujemy takie zajęcia, jak Business English, anielski dla firm, Legal English oraz liczne specjalistyczne szkolenia językowe, do których zaliczamy np. : szkolenia finansowo-księgowe, szkolenia prawnicze, techniczne, medyczne po angielsku, szkolenia językowe dla managerów. Wśród naszych Klientów dużą popularnością cieszą się także efektywne konwersacje biznesowe po angielsku. Uważamy, że warto zainteresować się profesjonalnymi kursami językowymi w korporacjach. W obecnych czasach znajomość języka angielskiego to podstawa, niezależnie od branży, w jakiej działa przedsiębiorstwo. Pragniemy jednocześnie poinformować, że nasze szkolenia językowe dla firm są przez nas optymalizowane za pomocą realizowanego profesjonalnego audytu językowego w firmach. Dzięki takiemu audytowi, organizowany przez nas angielski dla firm przynosi bardzo pozytywne efekty. Jeśli zależy Ci na konwersacjach biznesowych po angielsku oraz doskonałych specjalistycznych szkoleniach językowych – skontaktuj się z The Specialist. Warto!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »