Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NORTHMED SZKOLENIA ADAM PATAŁUCH »

  NORTHMED SZKOLENIA ADAM PATAŁUCH

  NorthMed Szkolenia to organizacja, która swoje korzenie znajduje w świecie związanym z profesjonalnymi służbami ratowniczymi oraz w sprzedaży usług skierowanych do nich. Założycielami NorthMed Szkolenia są osoby związane od wielu lat z ochroną przeciwpożarową i ratownictwem. Każdy z współpracowników wniósł do NorthMed Szkolenia inne doświadczenia, pozwalające stworzyć najbardziej wyszukaną ofertę dla klientów pragnących zadbać o poczucie bezpieczeństwa swojego, swoich bliskich, współpracowników oraz całego otoczenia. Od początku działalności działamy dwutorowo prowadząc szkolenia oraz tworząc systemy zabezpieczeń dla zakładów pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AMBIT LICZNERSKI I WALDER SPÓŁKA JAWNA »

  AMBIT LICZNERSKI I WALDER SPÓŁKA JAWNA

  Szkoła językowa Ambit proponuje kompleksowe kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, chorwackiego i włoskiego na różnych stopniach zaawansowania. Wykwalifikowani lektorzy nie tylko przekazują obowiązkową wiedzę na temat słownictwa i gramatyki, ale również usiłują przybliżyć słuchaczom kulturę każdego kraju. Zajęcia przeprowadzane są w trzech systemach: Comfort, w którym bierze udział od trzech do siedmiu uczniów, Prestige dla dwóch osób i Comfort przeznaczone dla jednej osoby. Wszystko w zależności od upodobań.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BNS IT MICHAŁ BARTYZEL, MARIUSZ SIERACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA »

  BNS IT MICHAŁ BARTYZEL, MARIUSZ SIERACZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA

  BNS IT to firma szkoleniowo-doradcza, która prowadzi działania mające na celu zwiększanie skuteczności programistów oraz zespołów projektowych. Przedmiotem naszego zainteresowania jest psychologia programowania oraz metodyki Agile. Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla programistów. Celem naszych szkoleń jest poprawa jakości pracy całego zespołu oraz jego poszczególnych członków. Refaktoryzacja, wzorce projektowe, techniki pracy z kodem, architektura aplikacji to niektóre z tematów naszych szkoleń.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŻUCHOWSKI PAWEŁ, ABC - SZKOLENIA »

  ŻUCHOWSKI PAWEŁ, ABC - SZKOLENIA

  Dzięki kursom ADR o wiele łatwiej będzie znaleźć pracę. Dzięki ukończonemu kursowi na ADR, kierowca otrzymuje możliwość, uprawnienia do przewożenia substancji lub materiałów niebezpiecznych lub uzyska tytuł doradcy ADR. Przyjdź koniecznie do ośrodka ABC – Szkolenia Paweł Żukowski i podnieś swoje kwalifikacje. Po szczegółowe informacje dotyczące kadry, cen i pojazdów zapraszamy na naszą stronę www. kursy-adr. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marek Wojda KORA CENTRUM SZKOLEŃ »

  Marek Wojda KORA CENTRUM SZKOLEŃ

  Centrum Szkoleń Kora to grupa ekspertów zajmujących się prowadzeniem szkoleń dla asystentek i higienistek stomatologicznych i nie tylko. Grupa naszych instruktorów ciągle doskonali się, aby zapewnić znakomity poziom kursów, jak również radość z rezultatów współpracy. Kursy prowadzimy tak, żeby były rzeczowe, a Kursanci przyswajali materiał w szybki sposób. Podczas kursów używamy najlepszej jakości osprzęt do szkoleń; dysponujemy szeregiem modeli i sprzętów, które wykorzystywane są np. podczas nauki badań pielęgniarskich a także resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która dla swoich kursantów odpaliła platformę e-learningową z dużą bazą pytań dla uzupełnienia wiedzy i pomocy w przygotowaniu się do egzaminu. Z nami szybko wyszkolą się Państwo właściwego postępowania oraz przygotują się do przyszłego zawodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń. Szkolenia jakie organizujemy: - kursy dokształcające dla pielęgniarek - kursy dokształcające dla położnych - kursy pierwszej pomocy - kursy doskonalące dla Opiekunów Medycznych - kursy dla osób opiekujących się chorymi

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »