Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRZEMYSŁAW LENC »

  PRZEMYSŁAW LENC

  Lentz Professionals to placówka szkoleniowa zajmująca się organizowaniem kursów językowych w siedzibie naszych klientów. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, klientów instytucjonalnych i indywidualnych na terenie Polski oraz Niemiec. Specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniach z języka angielskiego. Oferujemy szkolenia językowe dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksową organizację szkoleń. Prowadzimy kursy ogólnojęzykowe, biznesowe oraz szkolenia egzaminacyjne. Oferujemy bezpłatną lekcję pokazową.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTUR JAKUBOWICZ ZDAJPRAWKO.PL »

  ARTUR JAKUBOWICZ ZDAJPRAWKO.PL

  O nas. Firma wyszkoliła 3, 5 tysiąca osób, które poruszają się po drogach Poznania i okolic. Jesteśmy najbardziej prostudenckim i uczniowskim OSK w Poznaniu, wspieramy Fundację Universitatis Posnaniensis - producenta Juwenaliów 2012 oraz mamy poparcie Zarządu Samorządu Studentów UAM, jako jednostka szkoląca młodych kierowców! Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm w Poznaniu! W roku 2011 zaufało nam ponad 500 klientów. Jesteśmy z tego bardzo dumni i dziękujemy Wam za to! Posiadamy szeroką kadrę szkoleniową i flotę 10 samochodów do nauki jazdy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALEKSANDRA SKWARA »

  ALEKSANDRA SKWARA

  Istniejemy na rynku od 1999 roku. Organizujemy profesjonalne warsztaty i treningi wspierające wysiłki polskich firm w rozwijaniu kompetencji i zdobywaniu nowych umiejętności niezbędnych do funkcjonowania na współczesnym rynku. Specjalizujemy się w szkoleniach m. in. z komunikacji, przywództwa, budowania zespołów, motywowania, zarządzania konfliktem, negocjacji. Prowadzimy sesje coachingowe. Od kilku lat naszą wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem dzielimy się z przyszłymi trenerami i coachami.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "CHAMPIONS' ACADEMY" Dominika Korczak »

  "CHAMPIONS' ACADEMY" Dominika Korczak

  Szkoła języków obcych Champions' Academy zaprasza do korzystania z profesjonalnych kursów nauki języków obcych. Oferujemy naukę języka angielskiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego na każdym poziomie trudności. Kursy prowadzone są przez doświadczonych prowadzących w grupach do 6 osób. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Przygotowujemy do certyfikatów znajomości języka angielskiego FCE i CAE.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DANCE AVENUE MAŁGORZATA GRZELAK »

  DANCE AVENUE MAŁGORZATA GRZELAK

  Taniec i zabawa to najlepsze co możesz dać swojemu dziecku w wolnych chwilach. Dzięki oferowanym przez nas kursom tańca dla dzieci on-line, każde dziecko bez wychodzenia z domu i drogich kursów w szkołach tańca nauczy się podstawowych kroków lub po prostu pozna świat, rozwinie wyobraźnię i kreatywność poprzez taniec i ruch. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasza stronę internetową www. click-dance. eu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »