Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MEDYCZNE SZKOLENIA PODYPLOMOWE PAKT JOANNA CYBULSKA »

  MEDYCZNE SZKOLENIA PODYPLOMOWE PAKT JOANNA CYBULSKA

  Medyczne Szkolenia Podyplomowe PAKT Od 15 lat jesteśmy znani na rynku szkoleniowym jako organizator szkoleń i kursów pod egidą specjalistycznych Towarzystw Naukowych z wybranych dziedzin medycyny, fizjoterapii, psychoterapii, kosmetologii i pielęgniarstwa przy współpracy z wybitną kadrą naukową z kraju i zagranicy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu osób niepełnosprawnych i bezrobotnych. Dotychczas zrealizowaliśmy 597 szkoleń, w których wzięło udział 9876 uczestników. Wspólnym celem wszystkich szkoleń było m. in. : podniesienie kwalifikacji lekarzy, fizjoterapeutów i in. personelu medycznego, uaktualnienie ich wiedzy oraz ułatwienie współpracy ze specjalistami z zagranicy. Obok podnoszenia kwalifikacji kadr, naszym celem jest propagowanie profilaktyki zdrowotnej wśród mieszkańców Śląska. Dotychczas przeprowadziliśmy 10 bezpłatnych akcji badań pod patronatem licznych mediów masowych i instytucji, m. in. : Wojewódzkiej Stacji Krwiodawstwa, Urzędu Miasta w Katowicach, stowarzyszeń kobiecych. Z akcji skorzystało ok. 500 kobiet (badania - osteoporoza i rak piersi w Gliwicach, Bielsku-Białej, Katowicach) i 290 dzieci (badanie skolioz i dysplazji stawu biodrowego w Katowicach, Częstochowie, Ustroniu). Po zakończeniu szkoleń absolwenci otrzymują Imienne Certyfikaty, akredytowane przez Naczelną Izbę Lekarską i honorowane w UE. Ponadto organizujemy projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, m. in. : [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych fizjoterapeutów z woj. opolskiego w zakresie terapii manualnej: 01. 01-30. 11. 2009 - Opole [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych fizjoterapeutów z woj. podkarpackiego w zakresie terapii manualnej: 01. 01-30. 11. 2009 - Rzeszów [*]Podniesienie kwalifikacji zawodowych pielęgniarek z woj. podkarpackiego w zakresie wykonywania i oceny testów alergologicznych: 01. 01-25. 10. 2009 - Rzeszów [*]Kurs specjalistyczny dla pielęgniarek z woj. małopolskiego: Wykonywanie i ocena testów alergologicznych: 01. 02-31. 12. 2010 - Kraków [*]Kurs specjalistyczny dla osób bezrobotnych z woj. opolskiego: Opieka nad osobą zależną i I pomoc przedmedyczna:01. 09. 2010-30. 06. 2011 Zapraszamy do nas wszystkich, którzy stale chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX »

  WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Ośrodka Szkoleniowego Kontimex. Działalność szkoleniową prowadzimy od 1994 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ośrodek zajmuje się organizowaniem szkoleń w różnych specjalnościach technicznych. KURSY NA UPRAWNIENIA UDT, SEP, HDS, SPAWANIE, BHP, WÓZKI WIDŁOWE. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Kurs oraz egzamin kwalifikacyjny w zakresie konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych. Kurs wymiany i eksploatacji butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie konserwacji dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie obsługi dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie spawania podstawowego oraz ponadpodstawowego. Kursy oraz egzaminy na tytuły kwalifikacyjne robotnika i mistrza w zawodzie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PARA-MED PAWEŁ GAWŁOWSKI »

  PARA-MED PAWEŁ GAWŁOWSKI

  Podstawowym przedmiotem działalności firmy PARA-MED jest organizowanie szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Szkolenia odbywają się pod przewodnictwem instruktorów z dużym doświadczeniem w dziedzinie ratownictwa medycznego. Wysokie kompetencje zespołu szkolącego w zespoleniu z ciekawą formą prowadzenia szkoleń sprawiają, że przekazywana wiedza na długo zostaje w pamięci uczestników. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie. Zapraszamy do współpracy firmy, klientów prywatnych, młodzież, kierowców.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Paprocki ZM-Widlak szkolenia zawodowe »

  Paweł Paprocki ZM-Widlak szkolenia zawodowe

  Wózek widłowy to potrzebne wyposażenie praktycznie każdej hali produkującej lub też magazynu. Wózek widłowy to bardzo wyspecjalizowany sprzęt. Do jego prowadzeni jest wymagany kurs na wózki widłowe. Jeśli tu jesteś to na pewno interesuje Cię taki kurs. Dzięki proponowanemu przez nas kursowi na wózki widłowe będziesz wyspecjalizowanym pracownikiem. Jeśli jesteś pracodawcą szukającym propozycji szkoleń dla swoich pracowników to także dobrze trafiłeś. Szkolenie na wózki widłowe to szkolenie, które umożliwi Twoim pracownikom obsługę wózków widłowych potrzebnych w procesie w zasadzie każdej profesjonalnej produkcji.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIECZOREK MAGDALENA "RED DOT" BIURO TŁUMACZEŃ i SZKOLEŃ »

  WIECZOREK MAGDALENA "RED DOT" BIURO TŁUMACZEŃ i SZKOLEŃ

  RED DOT jako firma prowadząca działalność w internecie, która specjalizuje się w zakresie świadczenia usług szkoleniowych przeznaczonych dla klientów biznesowych oraz instytucjonalnych. W ofercie znajdują się też szkolenia językowe, które obejmują program manager plus i red team, a także szkolenia miękkie grupowe, w zakresie rozwoju osobistego czy umiejętności personalnych. Firma proponuje tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne, ekspresowe oraz ustne.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »