Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O. »

  "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O.

  Od początku naszej aktywności, innymi słowy od 1999 roku zajmujemy się szkoleniami i konsultingiem. Nasze kursy realizowane są współczesną formułą MeToDa™, która opracowaliśmy i sukcesywnie wdrożyliśmy w szkolenia. Dzięki temu nasze szkolenia trwają krótko, a pracownik dowie się z nich wszystkiego czego wymaga. Szkolenia aranżowane są w jak najmniejszych grupach, a ich celem jest opanowanie przez pracownika umiejętności radzenia sobie w ciężkich przypadkach. Realizujemy również szkolenia z funduszy unijnych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TRANSLATOR" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH & BIURO TŁUMACZEŃ EWA ADAMOWSKA »

  "TRANSLATOR" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH & BIURO TŁUMACZEŃ EWA ADAMOWSKA

  Kursy językowe prowadzimy w Jelczu-Laskowicach od 2002 roku. W nowej siedzibie przy ul. Gimnazjalnej 1 jesteśmy od września 2009 roku. Od maja 2011 roku jesteśmy Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym TOEIC® - partnerem ETS (Educational Testing Service), największej organizacji testującej na świecie. Wysoką jakość nauczania osiągamy poprzez: małe grupy już od 4 osób (max. do 9 osób), dzięki czemu każdy bierze czynny udział w zajęciach, indywidualną opiekę lektorów, przyjacielskie relacje z uczniami - u nas nie jesteś anonimowy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych lektorów z Polski i zagranicy, którzy nie tylko przekazują solidną wiedzę na temat języków obcych, ale również zapewniają sporą dawkę zabawy i śmiechu podczas zajęć. Kochamy to co robimy, przez co cały czas chcemy dążyć do jak najwyższej jakości naszych usług oraz satysfakcji naszych kursantów. Uczymy języków na wszystkich poziomach zaawansowania we wszystkich grupach wiekowych. Dobór grup i programu jest uzależniony od indywidualnego sprawdzenia poziomu znajomości języka. Oferujemy programy zarówno standardowe, specjalistyczne - dla różnych grup zawodowych, jak i intensywne przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, FCE, CAE, CPE, oraz ZD, ZMP. Przygotowujemy także do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie, w tym na Filologie Germańskie i Angielskie. Kursy standardowe są prowadzone metodą konwersacyjno-gramatyczną, gdzie główny nacisk kładziemy na umiejętność komunikacji przy niezbędnym minimum gramatyki, aby porozumiewać się poprawnie. Zatrudniamy lektorów z wyższym wykształceniem filologicznym i doświadczeniem zawodowym. Zajęcia odbywają się w małych grupach (zwykle 5-6 osobowych), co zapewnia optymalne warunki do nauki oraz maksymalne wykorzystanie czasu spędzonego na naszych kursach. Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną! Przyjdź i zobacz, nic nie tracisz! Oferujemy również indywidualne lekcje na miejscu lub w domu ucznia. Cena do negocjacji. Wszyscy nasi kursanci mają bezpłatny dostęp do naszej ANGLOJĘZYCZNEJ BIBLIOTECZKI, w której znajdują się książki o różnym poziomie trudności.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LINGUA HOUSE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH COACHING&TRAINING HOUSE BEATA OMASTKA »

  LINGUA HOUSE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH COACHING&TRAINING HOUSE BEATA OMASTKA

  Nasza Szkoła na ul. 1 Maja 33 w Katowicach powstała w styczniu 2003 r. Od 1 września 2008 r. szkoła ma drugi oddział w Katowicach, ul. Gliwicka 12/11 (50 m od Placu Wolności). Wzdłuż ulicy, pod szkołami znajduje się bezpłatny parking dla klientów. Lektorzy uczący w szkole to młodzi, zmotywowani i energiczni nauczyciele Native Speaker's oraz polscy lektorzy którzy posiadają wykształcenie uniwersyteckie oraz dodatkowo zostali przygotowani metodycznie do nauczania języka angielskiego w jedynej w Polsce filii Callan School of English - Centrum Konsultacyjno-Szkoleniowym Metody Callana oraz dla Metody Direct English, posiadamy certyfikaty uprawniający nas do uczenia: angielskiego Metodą Colina Rose, angielskiego Metodą Direct English, hiszpańskiego Metodą Espanol Directo, niemieckiego Rapid Deutsch, włoskiego Metodo Diretto kursów angielskiego Metodą Talking Kids dla dzieci od 5-7 r. ż. kursów angielskeigo Metodą Direct English dla dzieci od 8-13 r. ż. Kursów angielskiego Metodą Direct Teens dla młodziezy od 13-18 r. ż. oraz od września 2011 Nowczesną Metodą Polisensoryczną Colina Rose, 5 x szybciej! Ponadto każdy z lektorów posiada odpowiednie predyspozycje osobowe i kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia zajęć a ich umiejętności potwierdzone są certyfikatem lub dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SALT AVIATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Szkoła lotnicza Salt Aviation jest prężnie rozwijającą się firmą przeprowadzająca kursy i szkolenia lotnicze. Dodatkowo świadczy usługi w zakresie przewozów i usług lotniczych. Kadra pracowników składa się z najlepszych i najbardziej doświadczonych pilotów. Nasza oferta to także wszechstronna obsługa śmigłowców, samolotów i konstrukcji ultralekkich. Posiadamy Certyfikat Operatora Lotniczego i Certyfikat Usług Lotniczych. Zapraszamy na loty widokowe.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA »

  CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA

  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł powstawania hałasu metodą „Beamforming” to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi. Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji i możliwości, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www. ce2. pl. Kolejnym tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Witamy Serdecznie, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska. Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach. Najważniejszym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne. Istniejemy na rynku od 2003 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »