Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CENTRUM DOSKONALENIA KADR"TOP-ARTE" Bogumiła Ustjak »

  CENTRUM DOSKONALENIA KADR"TOP-ARTE" Bogumiła Ustjak

  Jesteśmy firmą dostarczającą naszym Klientom najwyższej jakości profesjonalne usługi szkoleniowo – doradcze przygotowujące kadrę do efektywnego funkcjonowania na konkurencyjnym rynku europejskim. Szkolenia i warsztaty prowadzi kadra wykwalifikowanych trenerów – praktyków, którzy są pasjonatami swojej pracy. Ich doświadczenie i przygotowanie zawodowe przekłada się na jakość prowadzonych szkoleń. Opracowane materiały dydaktyczne stanowią dodatkowe świadectwo wysokiego poziomu świadczonych usług. Szczegóły wyróżniające naszą ofertę: - Dostosowujemy program do indywidualnych oczekiwań Klientów - Terminy i miejsce szkoleń dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów - Umożliwiamy indywidualne konsultacje z trenerami po zajęciach - Zajęcia są prowadzone przez specjalistów o dużym doświadczeniu praktycznym - Przeprowadzamy szkolenia w przyjaznej i budującej atmosferze Misją TOP – ARTE jest dążenie do świadczenia najwyższej jakości usług szkoleniowych i doradczych, które umożliwią naszym Klientom uzupełnić posiadaną wiedzę oraz zdobyć nowe wiadomości niezbędne do efektywnej pracy Sukcesem naszej Firmy jest Państwa satysfakcja z jakości przeprowadzonych zajęć oraz wybranych przez Państwa zagadnień.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PPHU CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH-YLC S.C. »

  PPHU CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH-YLC S.C.

  O NAS Centrum Języków Obcych YLC jest nowoczesną szkołą językową działającą od 1999 roku. YLC uczy wybranych języków obcych, spośród których największą popularnością cieszą się kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, i rosyjskiego. Sukcesywnie rozszerzamy wachlarz naszych usług tak, aby każdy nasz klient mógł wybrać odpowiednią dla siebie formę kursu, czas trwania, jak i jego intensywność. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o nauczanie języka tureckiego, norweskiego, szwedzkiego i chińskiego. YLC jest oficjalnie zarejestrowaną placówką edukacyjną w Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Płocku. Szkoła posiada swoją siedzibę w zabytkowej, klasycystycznej kamienicy na Starym Mieście, do której przylega przestronny ogródek służący uczącym się i nauczycielom OFERUJEMY -Kursy standardowe, intensywne, weekendowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych -Kursy specjalistyczne oraz kursy dla firm -Przygotowanie do egzaminów: PET, FCE, CAE, CPE, BEC, matura, gimnazjalny -Business English -Przygotowanie do egzaminów certyfikatowych z innych języków obcych -Tłumaczenia -Konwersacje z native speaker -Kursy dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych (dofinansowanie)

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHP PARTNER OŚRODEK SZKOLENIOWY PIOTR WIELGOSZ »

  BHP PARTNER OŚRODEK SZKOLENIOWY PIOTR WIELGOSZ

  Niniejszy portal www prezentuje profil funkcjonowania Centrum Szkolenia BHP Partner, które zostało założone kilkanaście lat temu przez Piotra Wielgosza. Ośrodek proponuje bogatą paletę usług, od szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy, przez kursy pierwszej pomocy, po stały nadzór BHP. Przeprowadza kursy zarówno wstępne, jak i okresowe. Doskonałą obsługę BHP gwarantuje wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy klienta albo w sali wykładowej w stolicy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GoWork.PL Andrzej Kosieradzki »

  GoWork.PL Andrzej Kosieradzki

  Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak też indywidualnych. Zapewniamy szeroki wachlarze szkoleń i kursów. Prowadzimy między innymi kursy językowe, kursy dla urzędników, asystentek, kursy zawodowe, logistyczne, oświatowe, szkolenia zamknięte, ZOZ, dla przyszłych PRowców. Przygotowujemy również indywidualne oferty szkoleń zamkniętych na podstawie potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EduLab - Dorota Kostowska »

  EduLab - Dorota Kostowska

  Doświadczony trener wystąpień publicznych - Dorota Kostowska firmy Edulab zaprasza wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się jak się przygotować do wystąpienia publicznego. Firma organizuje i nagrywa webinary internetowe, które są niezwykle wygodnym sposobem na realizację szkolenia z wystąpień publicznych, sketchnotingu czy myślenia wizualnego (tzw. facylitacja graficzna). Dorota Kostowska jest też doświadczonym trenerem wystąpień publicznych. Dokłada ona wszelkich starań, aby organizowane szkolenia z wystąpień publicznych były efektywne i procentowały w codziennej zawodowej pracy. Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane osoby!

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »