Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BEAUTY LUX MAGDALENA PIOTROWSKA »

  BEAUTY LUX MAGDALENA PIOTROWSKA

  Szkoła kosmetyczna specjalizująca się w stylizacji paznokci. Prowadzimy zawodowy kurs stylizacji paznokci 120 godz., które zawierają zagadnienia: manicure, pedicure, przedłużanie paznokci ( tipsy), zdobienie paznokci, paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe, choroby paznokci, pielęgnacja paznokci naturalnych, zdobienia kolorowym akrylem, zdobienia kolorowym żelem oraz najmowe trendy w stylizacji paznokci: łączenie akryli i żelu na paznokciu ( tipsy) Wydajemy firmowe Certyfikaty marki NEW NAILS. Pozostałe kursy kosmetyczne to: kurs makijażu dla każdego (ABC), kurs wizażu I stopnia, kurs wizażu II stopnia – makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż do pacy, makijaż ślubny, analiza kolorystyczna itp. ;kurs przedłużania rzęs – przedłużanie rzęs techniką jeden na jeden;kurs henny brwi i rzęs – nauka nakładanie henny na rzęsy i regulacja brwi;kurs depilacji woskiem – depilacja pach, depilacja bikini, nóg, depilacja całego ciała; Zapraszamy na szkolenia w Warszawie. Idealne szkolenia dla osób z spoza Warszawy i spoza Polski (5 minut od dworca centralnego, 5 minut od stacji metra, organizujemy noclegi.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Konrad Sułkowski - USŁUGI BHP i PPOŻ "SUŁKOWSKI" »

  Konrad Sułkowski - USŁUGI BHP i PPOŻ "SUŁKOWSKI"

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży BHP i PPOŻ. Prowadzimy szkolenia BHP, szkolenie ppoż. Opracowujemy Instrukcja bezpieczeństwa Pożarowego. Robimy Kurs pierwszej pomocy. W swojej kadrze posiadamy inżynierów pożarnictwa posiadających wykształcenie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej oraz studia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników poprzez kursy, szkolenia i konferencje pozwalają nam utrzymać odpowiedni poziom świadczonych usług o czym świadczy rosnąca liczba firm korzystających z naszych usług. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i pełne zrozumienie. Rodzaje usług: - stała obsługa BHP w firmach - szkolenia wstępne i okresowe BHP - szkolenia przeciwpożarowe - szkolenia z pierwszej pomocy - Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego - ocena ryzyka zawodowego - audytowanie stanu BHP - prowadzenie postępowań powypadkowych DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!!!

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI »

  AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI

  Nowej generacji, wiarygodna forma nauczania w sektorze języków obcych przedstawiana przez szkołę Kraina Baśni Język Angielski dla Najmłodszych została spreparowana przez grupę znakomitych specjalistów. Oferujemy wszelkim maluchom w wieku przedszkolnym atrakcyjną koncepcję zajęć: język angielski, hiszpański czy niemiecki dla najmłodszych to inspirujący sposób spędzania czasu jakiegokolwiek dziecka. Dopingujemy do skontaktowania się za pomocą patronackiej witryny w Internecie krainabasni. com. pl, rekomendując nasze zajęcia - hiszpański dla dzieci naturalnie ciekawych świata.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROSCHOOL-PERFECT Grażyna Elżbieta Gliszczyńska »

  EUROSCHOOL-PERFECT Grażyna Elżbieta Gliszczyńska

  Nasza Szkoła Języków Obcych zajmuje się prowadzeniem kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania od 1995 roku. Stosujemy metodę komunikacyjną, ale też kładziemy nacisk na poprawność językową. Uczymy różne grupy wiekowe z elementami starannie dobranych gier i zabaw oraz środków audiowizualnych jak tablice interaktywne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta. Gorąco wszystkich zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Eco Driving Academy PL Sp. z o. o. »

  Eco Driving Academy PL Sp. z o. o.

  Przeprowadzamy kursy doszkalające techniki jazdy dla kierowców samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Chcemy, aby po odbytym kursie Państwa kierowcy jeździli bezpieczniej i bardziej ekonomicznie, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach związanych z transportem. Po pozytywnym odbyciu kursu dostają Państwo międzynarodowy certyfikat wydawany przez Akademię IRU z siedzibą w Genewie. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »