Katalog Firm

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

EMT - SYSTEMS GRZEGORZ WSZOŁEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LangMedia Sp. z o.o. »

  LangMedia Sp. z o.o.

  Firma Tutor prowadzi nowoczesny i efektywny kurs angielskiego przez internet. Osoby chcące poszerzyć znajomość angielskiego w szerokim zakresie, powinny skorzystać z udogodnień, jakie oferuje nowoczesna technologia zdalnego nauczania angielskiego. Wraz z kursem językowym eTutor możemy w łatwy i szybki sposób przyswoić sobie nie tylko słownictwo, ale także zrozumieć gramatykę angielską. Kurs językowy umożliwia wykonywanie licznych ćwiczeń, rozwiązywanie testów, czy odsłuchiwanie ich wymowy. By móc z niego skorzystać, wystarczy odwiedzić witrynę i zarejestrować się w systemie. Potem bezproblemowo można już uczyć się języka angielskiego, samodzielnie wyznaczając kierunki oraz szybkość nauki, co stanowi niewątpliwy plus. Kurs języka angielskiego Tutor daje nam możliwość dostosowania ilości godzin nauki do własnego czasu wolnego.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PSYCHOLOGY CONSULTING ANETA STYŃSKA »

  PSYCHOLOGY CONSULTING ANETA STYŃSKA

  Poradnia psychologiczna Psychorada. pl prowadzi porady psychologiczne i seksuologiczne przez internet już od 2007. Udzielamy profesjonalnej pomocy psychologicznej i seksuologicznej online 24 godziny na dobę. Polecamy konsultacje, szkolenia, kursy i poradniki o tematyce psychologicznej i rozwoju osobistego. Jeśli Twoim problemem jest nerwica, depresja, problemy z komunikacją z bliskimi Ci ludźmi, problemy sercowe, nieumiejętność dogadywania się z ludźmi, mobbing, to skorzystaj z pomocy psychologów lub seksuologów online. Możesz nam zaufać. Oferujemy Gwarancję Satysfakcji z naszych usług. Jeśli pomoc specjalisty Psychorady nie będzie Cię satysfakcjonowała, otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty za usługę. Korzystając z naszych usług możesz otrzymać GRATIS swój indywidualny profil psychologiczny, porady, artykuły oraz monitorować swój nastrój specjalnym narzędziem auto-diagnostycznym. Polecamy również nasze kursy, szkolenia i warsztaty.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CERTYFIKAT FIRMA WIELOBRANŻOWA EWA STEFANIAK-PIASEK »

  CERTYFIKAT FIRMA WIELOBRANŻOWA EWA STEFANIAK-PIASEK

  Od 1999 roku prowadzimy kursy, grupowe i indywidualne. Program nauczania dostosowujemy do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w kursach dla dorosłych z zakresu obsługi komputera, Internetu, pakietu biurowego oraz innych aplikacji, podnoszących kwalifikacje zawodowe. Mamy doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu kursów, jako podwykonawca ze środków Unijnych. W 2010 r. przygotowaliśmy do zawodu 300 osób – pracownik sekretariatu, pracownik kadr i płac, pracownik administracji z podstawami obsługi komputera. Wydajemy Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej informujące o nabytych umiejętnościach i kwalifikacjach zawodowych (podstawa prawna §6 i §8 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych. Dz. U. Nr 31, poz. 216

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI »

  AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI

  Nowej generacji, wiarygodna forma nauczania w sektorze języków obcych przedstawiana przez szkołę Kraina Baśni Język Angielski dla Najmłodszych została spreparowana przez grupę znakomitych specjalistów. Oferujemy wszelkim maluchom w wieku przedszkolnym atrakcyjną koncepcję zajęć: język angielski, hiszpański czy niemiecki dla najmłodszych to inspirujący sposób spędzania czasu jakiegokolwiek dziecka. Dopingujemy do skontaktowania się za pomocą patronackiej witryny w Internecie krainabasni. com. pl, rekomendując nasze zajęcia - hiszpański dla dzieci naturalnie ciekawych świata.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI BHP I P.POŻ Ośrodek Szkoleniowy „PROFIT” »

  USŁUGI BHP I P.POŻ Ośrodek Szkoleniowy „PROFIT”

  Ośrodek szkoleniowy "Profit" to profesjonalna firma oferująca szkolenia BHP w Warszawie i okolicach (lub w formie samokształcenia w całej Polsce). Pozytywne opinie wszystkich klientów przemawiają o fachowym i szczególnym nastawieniu do każdego szkolenia. Koszty usług nastawiane są do możliwości klienta i ich zakresu. W ofercie mamy również utworzenie dokumentacji powypadkowej, opracowanie oceny ryzyka zawodowego oraz doradztwo z zakresu BHP. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 14 04 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »