Katalog Firm

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.kursymaturalne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kursymaturalne.pl:

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 178

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MASTER LANGUAGE-LANGUAGE CENTRE MARZENA ZARZYCKA »

  MASTER LANGUAGE-LANGUAGE CENTRE MARZENA ZARZYCKA

  Centrum językowe MASTER LANGUAGE zaprasza na kursy języka angielskiego i rosyjskiego na Tarchominie, Pradze Pn. i Gocławiu : * Szkolenia dla firm i instytucji, * Kursy grupowe dla dorosłych (General & Business English, Direct Method For English), * Konwersacje w małych grupach, * Kursy ogólne i specjalistyczne, programy autorskie, * Zajęcia w domu dla maluchów (od 3 lat), * Kursy grupowe dla dzieci (6-12 lat), * Kursy grupowe dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, * Przygotowanie do egzaminów językowych: kurs gimnazjalny, matura, FCE, CAE, * Zajęcia indywidualne, * Programy przygotowywane na życzenie słuchaczy. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy i "native speakers" Od poniedziałku do soboty ZAPRASZAMY!!! Nabór na nowy semestr już trwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX »

  WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX

  Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Ośrodka Szkoleniowego Kontimex. Działalność szkoleniową prowadzimy od 1994 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ośrodek zajmuje się organizowaniem szkoleń w różnych specjalnościach technicznych. KURSY NA UPRAWNIENIA UDT, SEP, HDS, SPAWANIE, BHP, WÓZKI WIDŁOWE. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Kurs oraz egzamin kwalifikacyjny w zakresie konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych. Kurs wymiany i eksploatacji butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie konserwacji dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie obsługi dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie spawania podstawowego oraz ponadpodstawowego. Kursy oraz egzaminy na tytuły kwalifikacyjne robotnika i mistrza w zawodzie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RELAX - SPÓŁKA CYWILNA »

  RELAX - SPÓŁKA CYWILNA

  Szkoła Pływania prowadzi zajęcia nauki i doskonalenia pływania na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się na pływalni FALA w Goleniowie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów i trenerów pływania z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć nauki pływania. Zapraszamy wszystkich do udziału w zajęciach. Zapisy prowadzimy cały czas. Nowe grupy powstają także w ciągu roku szkolnego.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • QUICK MOUSE SP. z o.o. »

  QUICK MOUSE SP. z o.o.

  Firma biznesinstytut. pl zajmuje się edukacją finansową. Edukacja ta odbywa się poprzez praktykę. Firma organizuje szkolenia prowadzone przez praktyków, prowadzi gry i organizuje pracę zespołową. Działania te pokazują praktyczną stronę inwestowania w każde narzędzie dostępne na rynkach giełdowych. Biznesinstytut. pl uczy również uczestników jak otworzyć i z sukcesami prowadzić własną działalność gospodarczą.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALICJA AUGUSTYN-ZIELIŃSKA AGROSALON »

  ALICJA AUGUSTYN-ZIELIŃSKA AGROSALON

  Agrosalon jest firmą szkoleniową, której siedziba mieści się w Krakowie. Posiada ona bardzo szeroki wybór profesjonalnych kursów, przygotowanych z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Proponowane są kursy kosmetyczne, pedagogiczne oraz kursy makijażu. Dodatkowo, istnieje możliwość wzięcia udziału w kursach florystycznych, pokazujących jak układać atrakcyjne kompozycje kwiatowe oraz kursach ogrodniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »