Katalog Firm

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.kursymaturalne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kursymaturalne.pl:

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IWNiSE Sp. z o.o. »

  IWNiSE Sp. z o.o.

  IWNiSE: zarządzanie jakością, szkolenia iso, systemy zarządzania jakością. Profesjonalne szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - kierownik projektu, inżynier kontraktu, inwestor zastępczy. Zarządzanie projektami, systemy, zarządzanie jakością iso. Pełnomocnik ds SZJ, system zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Zarządzanie jakością, systemy zarządzania jakością, szkolenia iso w Warszawie. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - bezpieczeństwo informacji, zapobieganie korupcji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, zarządzanie budową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG CONSULTINGOWYCH "KONSPEKT" PIOTR I MAŁGORZATA CYGA S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG CONSULTINGOWYCH "KONSPEKT" PIOTR I MAŁGORZATA CYGA S.C.

  Prowadzimy działalność edukacyjną obejmującą swoim zasięgiem teren całego kraju. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, seminariów i konferencji. Już od ponad 20 lat staramy się spełniać Państwa oczekiwania, zapewniając dostęp do kompleksowej wiedzy i informacji. Podstawową działalnością naszej firmy jest organizowanie szkoleń z różnych dziedzin. Dysponujemy dużym doświadczeniem oraz odpowiednimi kwalifikacjami, które są gwarantem profesjonalizmu i wysokiej jakości naszych usług. Oferujemy Państwu szkolenia/seminaria z zakresu: gospodarowania odpadami, ochrony środowiska, prawa budowlanego, gospodarowania nieruchomościami, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i innych Organizujemy również szkolenia zamknięte – na zlecenie firm, dostosowując swoją ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Korzystamy z szerokiej bazy hoteli i ośrodków konferencyjno-szkoleniowych z całej Polski. Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie w dowolnym miejscu na terenie całego kraju. Starannie wybieramy miejsca, w których organizujmy nasze szkolenia. Bierzemy pod uwagę komfort prowadzenia zajęć, lokalizację, możliwości noclegowe, jakość wyżywienia. Kadrę dydaktyczną tworzą doświadczeni trenerzy i eksperci. Wśród naszych wykładowców są m. in: radcy prawni i pracownicy Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Infrastruktury, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego, Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i innych. Bardzo starannie wybieramy ekspertów, prowadzących nasze szkolenia. Zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę, ale także na umiejętność jej przekazania, gotowość dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętność analizowania na bieżąco przykładów podawanych przez uczestników szkoleń. Stale monitorujemy jakość naszych usług. Służą temu ankiety satysfakcji wypełniane bezpośrednio po szkoleniu przez Klientów, rozmowy z uczestnikami, a także analiza tych ocen dokonywana przez pracowników działu zarządzania jakością. Ściśle przestrzegamy procedur związanych z kontrolą jakości. Podejmowane w tym zakresie działania pozwalają nam udoskonalać ofertę pod względem merytorycznym a także organizacyjnym. Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów są dla nas potwierdzeniem, że nasze działania przynoszą zakładane efekty.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HENSEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HENSEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Stołeczna firma Hensen Polska zajmuje się organizacją szkoleń kadrowych, których celem jest jak najszybsze przyswojenie istotnych zagadnień. Obszar jej świadczeń obejmuje doradztwo związane z finansami publicznymi oraz z tematyką unijną. Ciekawą propozycją jest tworzenie wewnątrzzakładowych regulaminów. Zespół sprawdzonych zawodowców pomaga w najtrudniejszych sprawach. Spis trenerów udostępniono na portalu online.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAKTROP MARIA KURASZ »

  MAKTROP MARIA KURASZ

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej witryny. Trudnimy się fachową obsługą przedsiębiorstw, organizujemy liczne wyjazdy biznesowe, wyjazdy motywacyjne, jak również konferencje i szkolenia bhp. Dysponujemy najlepszą kadrą naukowo-dydaktyczną, wyspecjalizowaną w taki sposób, by móc z powodzeniem zaspokoić wszystkie Państwa pragnienia. Dodatkowo wieloletnia praktyka w danej branży dotycząca organizacji imprez biznesowych pozwala nam spełnić każde indywidualne życzenie klienta. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

  Dzięki portalowi akademiamistrza. pl można rozwinąć swoje zainteresowania oraz zdobyć nowe pasje. Jedną z możliwości na znalezienie nowego hobby są warsztaty z cukiernictwa. Będzie się można na nich nauczyć piec smaczne pączki, ozdabiać torty oraz wykonywać przysmaki regionalne. Na najpilniejszych uczestników, którzy ukończą warsztaty z cukiernictwa czeka konkurs cukierniczy. Będzie można w nim zmierzyć się z innymi i przygotować słodkie przysmaki. Uświetnią one z całą pewnością targi cukiernictwa.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »