Katalog Firm

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.kursymaturalne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kursymaturalne.pl:

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 119

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O. »

  "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O.

  Od początku naszej aktywności, innymi słowy od 1999 roku zajmujemy się szkoleniami i konsultingiem. Nasze kursy realizowane są współczesną formułą MeToDa™, która opracowaliśmy i sukcesywnie wdrożyliśmy w szkolenia. Dzięki temu nasze szkolenia trwają krótko, a pracownik dowie się z nich wszystkiego czego wymaga. Szkolenia aranżowane są w jak najmniejszych grupach, a ich celem jest opanowanie przez pracownika umiejętności radzenia sobie w ciężkich przypadkach. Realizujemy również szkolenia z funduszy unijnych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  TRECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteś trenerem? Marzy Ci się praca w dziale HR? Chciałbyś efektywnie zarządzać ludźmi? Szukasz najlepszych firm szkoleniowych? Jeżeli chociaż na jedno z podanych pytań odpowiedziałeś twierdząco zajrzyj na Treco. Portal dedykujemy przede wszystkim coachom, trenerom, pracownikom z branży HR, menedżerom niższego i wyższego szczebla. Znajdziesz w nim dużą ilość przydatnych materiałów szkoleniowych (gier strategicznych, prezentacji) oraz merytorycznych publikacji.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Michał Dąbrowski HintMine »

  Michał Dąbrowski HintMine

  Prowadzimy szkolenia z najpopularniejszych programów użytkowych, specjalizujemy się w szkoleniach z tworzenia makr w języku Visual Basic for Applications. Kurs tworzenia makr zaczyna się od wastępu do programowania, na tym poziomie omawiamy instrukcje warunkowe, pętle, typy danych, zmienne oraz wstęp do modelu obiektowego programu Microsoft Excel. Na kolejnym poziomie zaawansowania kursanci uczą się łączyć funkcjonalność formuł i narzędzi Excela oraz automatyzować codziennie czynności za pomocą kodu VBA. Analitycy zainteresują się naszym szkoleniem autorskim, które realizuje zagadnienia związane z programem Excel ale także możliwości połączenia go z bazami danych Oracle, MySQL oraz Access. Pokazujemy jak poprzez VBA sprawić żeby Excel był narzędziem do prezentowania danych zawartych w różnych żródłach (bazy, pliki tekstowe itd. ). Oferujemy Państwu również kurs zaawansowany na tym etapie, skupiamy się na zgłębianiu zaawansowanych funkcji i elementów modelu obiektowego programu Excel a także sposobów łączenia się Excela z innymi programami pakietu Office (Word, Outlook itd. ).

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DANCE AVENUE MAŁGORZATA GRZELAK »

  DANCE AVENUE MAŁGORZATA GRZELAK

  Taniec i zabawa to najlepsze co możesz dać swojemu dziecku w wolnych chwilach. Dzięki oferowanym przez nas kursom tańca dla dzieci on-line, każde dziecko bez wychodzenia z domu i drogich kursów w szkołach tańca nauczy się podstawowych kroków lub po prostu pozna świat, rozwinie wyobraźnię i kreatywność poprzez taniec i ruch. Po więcej szczegółów zapraszamy na nasza stronę internetową www. click-dance. eu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • speakers'corner spółka cywilna Natalia Tomala, Sylwia Siudut, Maciej Papierz »

  speakers'corner spółka cywilna Natalia Tomala, Sylwia Siudut, Maciej Papierz

  Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne Tarnów, tłumaczenia medyczne oraz marketingowe. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu tłumaczeniach. Prowadzimy szkołę językową w której oferujemy kursy niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego i norweskiego. Dlatego mamy tak szeroką wiedzę i zespół który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi w Tarnowie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »