Katalog Firm

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.kursymaturalne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kursymaturalne.pl:

EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 75

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRAJOWE CENTRUM EDUKACYJNE S.C. »

  KRAJOWE CENTRUM EDUKACYJNE S.C.

  Krajowe Centrum Edukacyjne jest firmą specjalizującą się w organizacji szkoleń zawodowych, m. in. informatycznych, a także usług doradczych i szkoleniowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Krajowe Centrum Edukacyjne powstało w 2004 roku. Firma od chwili założenia zajmowała się szkoleniami, na początku działalności głownie językowymi, a w następnych latach, odpowiadając na potrzeby rynku również z innych dziedzin. Od początku 2007 roku dominującą pozycję w katalogu naszych szkoleń zajęła informatyka – począwszy od podstawowych, na zaawansowanych szkoleniach produktowych skończywszy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Consulting and Training Institute sp. z o.o. »

  Consulting and Training Institute sp. z o.o.

  Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu m. in. [*]księgowości (np. Księgowy samodzielny z elementami płac, Mała księgowość KPiR z rozliczeniami z ZUS-em); [*]kadr i płac (np. Kadry i płace - certyfikowany specjalista); [*]sprzedaży (np. Sprzedawca kasjer fakturzysta z obsługą kas fiskalnych i programu do fakturowania, Magazynier kasjer fakturzysta z obsługą kas fiskalnych i programu do fakturowania); [*]obsługi biura (np. Pracownik administracyjno-biurowy, Pracownik administracyjno-biurowy ze specjalizacją kadry i płace, Sekretarka asystentka, Sekretarka asystentka ze specjalizacją kadry i płace); [*]obsługi komputera (np. Podstawy obsługi komputera, MS Office, kursy przygotowujące do egzaminów ECDL, tworzenie stron internetowych i grafika komputerowa); [*]prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz kursy dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Posiadamy akredytację kuratorium oświaty. Szczególny nacisk kładziemy na kształcenie praktycznych umiejętności. Materiały dydaktyczne w cenie kursu. Zajęcia odbywają się w centrum miasta w nowych, klimatyzowanych salach. Naukę prowadzimy w trybach: dziennym, wieczorowym, weekendowym. Możliwość udziału w wybranych zajęciach kursu. Prowadzona przez instytut szkoła policealna kształci na 15 popularnych kierunkach, m. in. technik rachunkowości, technik organizacji reklamy, technik informatyk.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI »

  AGNIESZKA HORYZA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KRAINA BAŚNI, SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH KRAINA BAŚNI

  Nowej generacji, wiarygodna forma nauczania w sektorze języków obcych przedstawiana przez szkołę Kraina Baśni Język Angielski dla Najmłodszych została spreparowana przez grupę znakomitych specjalistów. Oferujemy wszelkim maluchom w wieku przedszkolnym atrakcyjną koncepcję zajęć: język angielski, hiszpański czy niemiecki dla najmłodszych to inspirujący sposób spędzania czasu jakiegokolwiek dziecka. Dopingujemy do skontaktowania się za pomocą patronackiej witryny w Internecie krainabasni. com. pl, rekomendując nasze zajęcia - hiszpański dla dzieci naturalnie ciekawych świata.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROSCHOOL-PERFECT Grażyna Elżbieta Gliszczyńska »

  EUROSCHOOL-PERFECT Grażyna Elżbieta Gliszczyńska

  Nasza Szkoła Języków Obcych zajmuje się prowadzeniem kursów językowych na różnych poziomach zaawansowania od 1995 roku. Stosujemy metodę komunikacyjną, ale też kładziemy nacisk na poprawność językową. Uczymy różne grupy wiekowe z elementami starannie dobranych gier i zabaw oraz środków audiowizualnych jak tablice interaktywne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta. Gorąco wszystkich zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o. »

  Ośrodek Szkolenia Labor Sp. z o.o.

  Ośrodek szkolenia Labor prowadzi kursy zawodowe. Zajmujemy się szkoleniem operatorów urządzeń i maszyn ziemnych, budowlanych, drogowych. W ofercie także kurs umożliwiający zdobycie uprawnień UDT. Praktykujemy nowoczesne metody nauczania, nacisk kładziemy na teorię i praktykę. Zapewniamy przystępne ceny. Nauka odbywa się w nowoczesnych salach wykładowych pod okiem doświadczonych wykładowców. Edukacja na poziomie z ośrodkiem szkoleniowym Labor. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »