Katalog Firm

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS

EMT-Systems jest to firma, która istnieje na rynku szkoleniowym od paru lat. Cechuje ją profesjonalne podejście do potrzeb każdego klienta. Firma przeprowadza szkolenia kadr technicznych oraz inżynierskich w branży przemysłowej. W razie potrzeby firma pomaga w określeniu rzeczywistych kwalifikacji przyszłych kursantów oraz bada przyrost wiedzy, celem określenia efektywności swojej pracy. W razie potrzeby EMT-System udziela również technicznego kursantom wsparcia oraz konsultacji.

Szczegóły strony emt-systems.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę emt-systems.pl:

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 61 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 61 Odwiedziny alexa 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AGENCJA J & J JOWITA ZIELINKIEWICZ »

  AGENCJA J & J JOWITA ZIELINKIEWICZ

  Szkolenia, Treningi Zwiększanie kompetencji pracowników firmy jest jednym z podstawowych warunków jej rozwoju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wspieramy naszych klientów w planowaniu i wdrażaniu strategii rozwoju pracowników oferując organizację oraz prowadzenie szkoleń i treningów. Proponujemy szeroką współpracę w zakresie tworzenia nowych i indywidualnych projektów szkoleniowych obejmujących dłuższą współpracę. Szkolenia realizujemy w siedzibie firmy Klienta bądź w wybranym przez nas ośrodku szkoleniowym. Wszystkie programy mają charakter autorski i są konstruowane i realizowane po wcześniejszej analizie potrzeb i oczekiwań Klienta oraz wsparte profesjonalnym doradztwem umożliwiającym praktyczne wdrożenie nowych rozwiązań. Nasi trenerzy to psychologowie oraz praktycy z wieloletnim doświadczeniem trenerskim. Dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu oraz doskonałym umiejętnościom dydaktycznym nasze szkolenia zawsze otrzymują najwyższe oceny najbardziej wymagających uczestników.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek »

  Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek

  Główną misją danej strony online jest zareklamowanie utworzonej przez Magdalenę Woszczek Akademii Promocji Tańca. Organizowane są tam przeróżne kursy tańca: zumby, hip-hopu, walca wiedeńskiego. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Godny rekomendacji jest szczególnie coraz bardziej popularny w Polsce taniec brzucha, który pochodzi z terenów Afryki Północnej. Zapraszamy do siedziby w Lublinie.

  Spis Firm - Data dodania: 31 10 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Mobilna Szkoła Języka Angielskiego Lucky Luke »

  Mobilna Szkoła Języka Angielskiego Lucky Luke

  Mobilna Szkoła Języka Angielskiego Lucky Luke zaprasza na kursy językowe prowadzone przez kompetentnych lektorów. Lekcje odbywają się w naszych placówkach na Ursynowie i Mokotowie. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy angielski z dojazdem na obszarze Warszawy i okolic. Prowadzimy kursy języka angielskiego ogólnego oraz biznesowego. W ofercie naszej szkoły mieści się angielski dla uczniów, angielski dla osób przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego i innych egzaminów, a także angielski dla firm.

  Spis Firm - Data dodania: 29 11 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biznes Instytut sp. z o.o. »

  Biznes Instytut sp. z o.o.

  Firma biznesinstytut. pl zajmuje się edukacją finansową. Edukacja ta odbywa się poprzez praktykę. Firma organizuje szkolenia prowadzone przez praktyków, prowadzi gry i organizuje pracę zespołową. Działania te pokazują praktyczną stronę inwestowania w każde narzędzie dostępne na rynkach giełdowych. Biznesinstytut. pl uczy również uczestników jak otworzyć i z sukcesami prowadzić własną działalność gospodarczą.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Open School Szczecin Sebastian Śliwiński »

  Open School Szczecin Sebastian Śliwiński

  Oferujemy profesjonalne nauczanie języków obcych takich jak: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski oraz rosyjski. Od niedawna zajmujemy się również nauczaniem języka norweskiego. Proponujemy kursy indywidualne oraz kursy grupowe. Zachęcamy do udziały w konwersacjach, ale też do korzystania z platformy e - learningowej, która znacznie ułatwia naukę języków obcych. Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne i na pewno warto zaufać naszemu wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu języków!

  Spis Firm - Data dodania: 29 01 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »