Katalog Firm

BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

Firma BHPOŻ Lider Tomasz Michalczyk oferuje profesjonalne szkolenia BHP. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Świadczymy również usługi ppoż we wskazanych przez Klienta miejscach. Oferujemy także między innymi opracowywanie planów ewakuacyjnych, sporządzanie kompleksowej dokumentacji powypadkowej i instrukcji stanowiskowych BHP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Szczegóły strony www.liderbhp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.liderbhp.pl:

BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LangMedia Sp. z o.o. »

  LangMedia Sp. z o.o.

  Firma Tutor prowadzi nowoczesny i efektywny kurs angielskiego przez internet. Osoby chcące poszerzyć znajomość angielskiego w szerokim zakresie, powinny skorzystać z udogodnień, jakie oferuje nowoczesna technologia zdalnego nauczania angielskiego. Wraz z kursem językowym eTutor możemy w łatwy i szybki sposób przyswoić sobie nie tylko słownictwo, ale także zrozumieć gramatykę angielską. Kurs językowy umożliwia wykonywanie licznych ćwiczeń, rozwiązywanie testów, czy odsłuchiwanie ich wymowy. By móc z niego skorzystać, wystarczy odwiedzić witrynę i zarejestrować się w systemie. Potem bezproblemowo można już uczyć się języka angielskiego, samodzielnie wyznaczając kierunki oraz szybkość nauki, co stanowi niewątpliwy plus. Kurs języka angielskiego Tutor daje nam możliwość dostosowania ilości godzin nauki do własnego czasu wolnego.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSPIRE SOURCING s.c. »

  INSPIRE SOURCING s.c.

  Zainspirowani wiedząKiedy podjęliśmy decyzję o powołaniu do życia organizacji szkoleniowej przyświecała nam idea stworzenia kultury firmy, której celem będzie doskonałość w Obsłudze Klienta. Skupiamy się na organizacji przedsięwzięć wychodzących na przeciw oczekiwaniom Klientów oraz perfekcyjnej znajomości warsztatu trenerskiego. Wraz z rozwijającą się gospodarką chcemy wspierać naszych Klientów poprzez wysoką jakość szkoleń dopasowanych do wymagań rynku w procesach globalizacji. Łączymy naszą bogatą, kilkunastoletnią praktykę ze znajomością i wyczuciem rynku, budując rozwiązania efektywne, nowoczesne i funkcjonalne, ze szczególnym uwzględnieniem branży Automotive, produkcyjnej, farmaceutycznej i finansowej. Wiele naszych aktywności ma miejsce w granicach stołeczno-królewskiego miasta Krakowa, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce i na świecie. Stare Miasto wpisane na listę UNESCO, górujący nad miastem Wawel oraz wspaniałe zakątki Kazimierza tworzą niepowtarzalny klimat do rozwijania swych umiejętności. Zgodnie z naszym mottem "zainspirowani wiedzą", zachęcamy: I Ty daj się zainspirować!

  Spis Firm - Data dodania: 11 02 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MATI CONSULTING - SZKOLENIA IWONA ŚWIDURSKA »

  MATI CONSULTING - SZKOLENIA IWONA ŚWIDURSKA

  Firma MATI CONSULTING SZKOLENIA zajmuje się organizacją szkoleń zamkniętych oraz otwartych. Prowadzimy szkolenia i kursy z wielu różnych dziedzin, takich jak marketing, zarządzanie, obsługa klienta, przedsiębiorczość, informatyka itp. Kadrę firmy tworzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy różnych sektorów. Oferujemy zmiany programów szkoleń dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Discover Team Krzysztof Kamionka »

  Discover Team Krzysztof Kamionka

  W ofercie naszej firmy szkoleniowej znajdą Państwo ciekawe pod względem tematyki oraz szalenie praktycznie szkolenia dotyczące strategicznego myślenia. Adresatami szkoleń są menedżerowie dużych firm. Do Państwa dyspozycji jest kompetentny zespół ekspertów, którzy dbają o stronę merytoryczną wykładów oraz ich efektywność. Spotkania z naszą kadrą szkoleniową wyjdą Państwu na dobre. Zapraszamy do wspólnej nauki.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK »

  EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

  Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »