Katalog Firm

BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

Firma BHPOŻ Lider Tomasz Michalczyk oferuje profesjonalne szkolenia BHP. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Świadczymy również usługi ppoż we wskazanych przez Klienta miejscach. Oferujemy także między innymi opracowywanie planów ewakuacyjnych, sporządzanie kompleksowej dokumentacji powypadkowej i instrukcji stanowiskowych BHP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Szczegóły strony www.liderbhp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.liderbhp.pl:

BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 110

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MOBILELANGUAGE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH JAKUB KOZIERADZKI »

  MOBILELANGUAGE SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH JAKUB KOZIERADZKI

  Mobilelanguage to godna polecenia szkoła języków obcych, której nauczyciele dojeżdżają do domu ucznia bądź jego miejsca pracy. Szkolenia prowadzone są na obszarze trzech miast: Krakowa, Wrocławia i Warszawy. Wykwalifikowana kadra uczy języka i prowadzi korepetycje z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, jak również języka polskiego dla obcokrajowców. Warto podkreślić, że program przystosowany jest do kompetencji i poziomu językowego słuchacza, co umożliwia efektywną edukację. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAIZ KONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PAIZ KONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  PAIZ Konsulting posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowo-doradczych dla firm z różnych branż. Oferujemy szereg rozwiązań mających wpływ na wzrost skuteczności pracowników. Specjalizujemy się w obsłudze dużych i średnich przedsiębiorstw. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują szkolenia dla menedżerów. Obiektem naszych zainteresowań są też techniki sprzedażowe oraz doskonalenie rozwoju osobistego. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZYSZŁOŚĆ S.C.ALICJA BEDNARSKA,PATRYCJA BEDNARSKA »

  PRZYSZŁOŚĆ S.C.ALICJA BEDNARSKA,PATRYCJA BEDNARSKA

  Jesteś mieszkańcem Krakowa i obawiasz się o przyszłość swojego dziecka? Jeśli znajduje się ono przed egzaminem maturalnym czy gimnazjalnym to powinna zainteresować się ofertą Laboratorium Wiedzy. Placówka mieszcząca się w ścisłym centrum Krakowa oferuje bogatą bazę kursów, przygotowujących uczniów do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego oraz do egzaminów na kierunki architektoniczne. Wykwalifikowana i doświadczona kadra to niewątpliwe atuty tej placówki edukacyjnej. Laboratorium Wiedzy nawiązuje ścisłą współpracę z rodzicami. W ten sposób dowiesz się jakie postępy w nauce czyni twoja pociecha.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA »

  CE2 CENTRUM EDUKACJI M.DZIEWA, E.TARNAS-SZWED SPÓŁKA JAWNA

  Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łączą specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi w zakresie: skutecznej walki z hałasem (Identyfikacja źródeł powstawania hałasu metodą „Beamforming” to przełom w walce z hałasem), kompleksowej obsługi z zakresu Ochrony Środowiska (wyręczymy Państwa w wykonywaniu wszelkich obowiązków wynikających z przepisów prawa. Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań uwzględniając przy tym możliwości finansowe), implementacji oprogramowania do profesjonalnego zarządzania informacjami środowiskowymi. Aby zapoznać się ze szczegółami naszych kompetencji i możliwości, zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej: www. ce2. pl. Kolejnym tematem, którym się zajmujemy, są usługi doradcze w zakresie ochrony środowiska. Tworzymy opracowania, które są konieczne ze względów prawnych w tym temacie. Poza tym przeprowadzamy kontrolę stanu przygotowania laboratoriów do audytu wykonywanego przez Polskie Centrum Akredytacji. Witamy Serdecznie, CE2 Centrum Edukacji jest nowoczesną Firmą doradczo-szkoleniową, prowadzącą działalność w następujących obszarach: laboratorium oraz ochrona środowiska. Mamy do zaoferowania duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach. Najważniejszym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne. Istniejemy na rynku od 2003 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o. »

  Assurance Service For Management Systems Sp. z o.o.

  ASMS zajmuje się certyfikacją systemów zarządzania iso 9001, iso 14001 także certyfikacją systemu HACCP. Postępowanie certyfikacji polega na bezstronnej ocenie zewnętrznych auditorów czy dany system zarządzania dopełnia wymagania normy. Certyfikacja iso składa się z kliku stadiów. Rozpoczyna się od czasu przygotowania oferty i umowy, przez planowanie auditu, audit początkowej certyfikacji, aż do wydania oraz utrzymywania certyfikatu. Audit początkowej certyfikacji dzieli się na dwa istotne szeregi. Pierwszym etapem jest ewaluacja dokumentacji organizacji na zgodność z odpowiednią normą, ocena lokalizacji, a także ustalenie zakresu systemu zarządzania. Drugi etap auditu początkowej certyfikacji zawiera ewaluację całych głównych procesów organizacji. Warunkiem utrzymania wydanego certyfikatu iso jest przeprowadzanie corocznych auditów w nadzorze. Certyfikat iso i haccp jest wydawany na 3 lata. Assurance Service For Management Systems Sp. z o. o. prowadzi kursy z obrębu systemów zarządzania iso. Organizujemy szkolenia iso 9001, iso 14001 także kursy haccp na rzecz pełnomocników i auditorów wewnętrznych. W naszej ofercie można także znaleźć szkolenie z tematyki ochrony danych osobowych – szkolenie abi dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji. ASMS wykonuje także szkolenia z zakresu ochrony środowiska, naliczania opłat środowiskowych także gospodarki odpadami – Prawo Ochrony Środowiska. Usługi certyfikacji oraz kursów wykonujemy na terenie całego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 08 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »