Katalog Firm

Kategoria: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku »

  Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku

  Na stronie internetowej www. wsmed. edu. pl znajdziecie Państwo informacje o Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku. Jest to placówka, w której studenci kształcą się na takich kierunkach jak pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, kosmetologia czy biotechnologia. Możemy obiecać Państwu, że WSMed to wysoki poziom, doświadczona kadra dydaktyczna, doskonała atmosfera oraz świetne warunki do nauki.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK »

  WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ: ALFA DIRECT CENTRUM JĘZYKOWE, BOOKPRESS KRZYSZTOF ORLIK

  Alfa Direct to szkoła językowa oferująca kursy Metodą Bezpośrednią, Metodą Colina Rosa oraz szkolenia w oparciu o tradycyjne materiały dydaktyczne. Szkoła proponuje kursy języków obcych w tym m. in. języka niemieckiego w Poznaniu. Kursy skierowane są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Klienci szkoły mają możliwość uczęszczania na lekcje według różnych programów w zależności od ilości czasu jaką mają do dyspozycji. Oferta szkoły przewiduje ponadto propozycję dla firm. Firmy mogą skorzystać ze szkoleń językowych, jak również kursu języka obcego np. angielskiego, opracowanego na indywidualne potrzeby klienta, mając na uwadze m. in. specyfikę branży w której działa. Szkoła specjalizuje się w tłumaczeniach ekonomicznych i prawniczych. Wykonuje tłumaczenia aktów prawnych, umów, opinii prawnych, raportów i analiz oraz wielu innych dokumentów, także dla osób prywatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA »

  UNISONO CENTRUM KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO ZOFIA ZWOLIŃSKA

  Unisono to Autorska Szkoła Muzyczna Zofii Zwolińskiej, która została założona w 2009 roku. Nauczycielami są tutaj wirtuozi z imponującym dorobkiem artystycznym i scenicznym oraz uprawnieniami pedagogicznymi. Oferujemy lekcje nauki gry na instrumentach i śpiewu solowego dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych. Przygotowujemy do egzaminów na Państwowe Akademie Muzyczne. Prowadzimy lekcje gry na pianinie, fortepianie, lekcje skrzypiec, gitary oraz fletu.

  Spis Firm - Data dodania: 07 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZAKŁADY TŁUSZCZOWE "KRUSZWICA" SPÓŁKA AKCYJNA

  Dzięki portalowi akademiamistrza. pl można rozwinąć swoje zainteresowania oraz zdobyć nowe pasje. Jedną z możliwości na znalezienie nowego hobby są warsztaty z cukiernictwa. Będzie się można na nich nauczyć piec smaczne pączki, ozdabiać torty oraz wykonywać przysmaki regionalne. Na najpilniejszych uczestników, którzy ukończą warsztaty z cukiernictwa czeka konkurs cukierniczy. Będzie można w nim zmierzyć się z innymi i przygotować słodkie przysmaki. Uświetnią one z całą pewnością targi cukiernictwa.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI »

  WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I BANKOWOŚCI

  Bogata oferta nauczania powoduje, że na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zarządzanie zasobami ludzkimi studia na różnych poziomach oraz zarządzanie finansami studia podyplomowe to na pewno jedne z popularniejszych obecnie kierunków. Jednakże zainteresowane osoby mogą znaleźć ciekawe szkolenia i kursy które pogłębią ich wiedzę. Należy do nich między innymi trening twórczego myślenia, który z pewnością okaże się przydatny w bardzo wielu dziedzinach. Oferta edukacyjna wciąż jest rozszerzana, aby sprostać oczekiwaniom zainteresowanych osób.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK »

  BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

  Firma BHPOŻ Lider Tomasz Michalczyk oferuje profesjonalne szkolenia BHP. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Świadczymy również usługi ppoż we wskazanych przez Klienta miejscach. Oferujemy także między innymi opracowywanie planów ewakuacyjnych, sporządzanie kompleksowej dokumentacji powypadkowej i instrukcji stanowiskowych BHP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • speakers'corner spółka cywilna Natalia Tomala, Sylwia Siudut, Maciej Papierz »

  speakers'corner spółka cywilna Natalia Tomala, Sylwia Siudut, Maciej Papierz

  Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne Tarnów, tłumaczenia medyczne oraz marketingowe. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu tłumaczeniach. Prowadzimy szkołę językową w której oferujemy kursy niemieckiego, angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego i norweskiego. Dlatego mamy tak szeroką wiedzę i zespół który zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi w Tarnowie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy terminowość i najwyższą jakość. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TWÓJ DORADCA KONRAD SOBIK »

  TWÓJ DORADCA KONRAD SOBIK

  Sklep internetowy Fenek. pl oferuje bajki do czytania dla dzieci. Tego typu książeczki są niezwykle potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka ponieważ rozwijają wyobraźnię oraz przedstawiają istotne aspekty życia w sposób zrozumiały dla najmłodszych. W ofercie sklepu znajdują się bardzo ciekawe książeczki edukacyjne, które stworzone zostały przez osoby mające bogate doświadczenie w dziedzinie wychowania i kształcenia dzieci. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARTYNA OLSZOWSKA SPEED SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO »

  MARTYNA OLSZOWSKA SPEED SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  Myspeed to nowoczesna szkoła języka angielskiego oferująca kursy dla młodzieży, dorosłych, dzieci oraz firm. Oferujemy innowacyjną metodę nauczania, która otwiera nowe horyzonty i przełamuje opór przed mówieniem w obcym języku. Wykorzystujemy aplikację multimedialną Talkman - Freedom to Talk, dzięki której nauka języka staje się miła i bezproblemowa. Zajęcia w naszych szkołach zlokalizowanych w kilku miastach w Polsce, prowadzą wyłącznie native speakerzy, co jest bardzo korzystne dla wyników nauczania. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 248 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 584 Odwiedziny googlebot 1942 Odwiedziny alexa 34

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: