Katalog Firm

Kategoria: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Glosel sp. z o.o. sp.k. »

  Glosel sp. z o.o. sp.k.

  Książkomat to wyjątkowy sklep internetowy, który jest dostępny dla klientów przez 24 godziny na dobę. Mamy tutaj do czynienia z księgarnią online, która oferuje nam książki w niezwykle atrakcyjnych cenach. Często rabaty na książki przekraczają -30 procent, dzięki czemu mamy okazję zakupić dla siebie wybrane pozycje najtaniej na rynku. Warto już teraz zapoznać się z ofertą na stronie internetowej księgarni.

  Spis Firm - Data dodania: 28 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR »

  OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR

  Kursy i szkolenia w atrakcyjnych cenach! Ośrodek Szkolenia Zawodowego Omega zatrudnia tylko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, dzięki której zdadzą Państwo na pewno egzamin przed Urzędem Dozoru Technicznego. Bogata oferta jest dostosowana do potrzeb wszystkich klientów. Oferujemy kurs HDS, na wózki widłowe, suwnice, zwyżkę czy f gazy. Szkolenia odbywają się w dogodnych terminach i godzinach, dlatego zachęcamy do udziału!

  Spis Firm - Data dodania: 09 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j. »

  Kontrakt-OSH J. Gut, W. Haman, R. Zych Sp. j.

  Nasza firma Kontrakt OSH może się pochwalić ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Zajmujemy się od tego czasu tworzeniem i prowadzeniem szkoleń dla handlowców, menadżerów czy liderów. Za każdym razem łączymy elementy wykładowe z praktycznym treningiem. Stawiamy przy tym na niezwykle ciekawe interaktywne programy i narzędzia. Zatrudnieni u nas trenerzy są doświadczonymi specjalistami w swoich dziedzinach. Zapraszamy do zapisów.

  Spis Firm - Data dodania: 05 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FUNDACJA AVENHANSEN. SZKOLENIA DLA ROZWOJU »

  FUNDACJA AVENHANSEN. SZKOLENIA DLA ROZWOJU

  Szukasz darmowych szkoleń i kursów? Interesują Cię szkolenia otwarte? Fundacja AVENHANSEN to firma oferująca tego typu szkolenia. Nasza bogata oferta szkoleń otwartych skierowana jest do ludzi, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę. Oferujemy szkolenia sprzedażowe, marketingowe. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajduje się aktualna oferta bezpłatnych szkoleń i kursów. Bogata oferta gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie szkolenie, co spowoduje rozwój osobisty.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR »

  OŚRODEK SZKOLENIA ZAWODOWEGO OMEGA S.C. ALEKSANDRA DROŻDŻOWICZ DAMIAN CIEŚLAR

  W dzisiejszych czasach to nie szkoła jest najważniejsza, ale umiejętności oraz doświadczenie. Dlatego zamiast iść na studia na mało perspektywiczny kierunek, lepiej zrobić kurs spawania, który da prace zaraz po jego ukończeniu. Obecnie na rynku brakuje fachowców, dlatego są oni w cenie. Warto z tego skorzystać i zrobić sobie kursy spawalnicze. Następnie można zdobyć doświadczenie w Polsce, a po 2 latach wyjechać za granicę i zarabiać tyle, ile u nas menadżerowie średniego szczebla. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy w takim razie na instytut-spawania. pl po więcej informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I BIZNESU IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDYNI »

  WYŻSZA SZKOŁA ADMINISTRACJI I BIZNESU IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W GDYNI

  Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni tętni życiem. Studenci mogą udzielać się w kołach naukowych i brać udział w zawodach sportowych. Ponadto wycieczki zagraniczne, imprezy integracyjne, a także wizyty wyjątkowych gości. 95% spośród ponad 8000 Absolwentów jest czynna zawodowo. Jeszcze dziś dołącz do nich i zapisz się na studia. Kierunki kształcenia: - Administracja - Bezpieczeństwo Wewnętrzne - Finanse i Rachunkowość - Zarządzanie - Prawo - Management - Logistyka - Studia Menedżersko-Prawne - Global Logistics

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK »

  EDUKARIS - OŚRODEK KSZTAŁCENIA, MARIUSZ MROCZEK

  Wszystkich maturzystów zapraszamy na stronę internetową kursymaturalne. pl. Znajdziecie na niej kursy maturalne z wielu przedmiotów. Na rynku istniejemy od ponad dziesięciu lat i z dużym powodzeniem pomagamy maturzystom. Dzięki nam bez większego problemu zdasz na wymarzone studia. Matura nie musi być stresującym wydarzeniem w życiu młodego człowieka, zwłaszcza, jeśli ten jest odpowiednio do niej przygotowany. Organizujemy zajęcia w centrum Warszawy. Zapisy już trwają. Z nami warto pogłębiać wiedzę i poszerzać horyzonty. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O. »

  SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRO FUTURO SP. Z O.O.

  Pro Futuro to Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Warszawie, które zachęca rodziców do zapisywania dzieci do prywatnej placówki. Szkoła zapewnia naukę wszystkich przedmiotów, działając w systemie dwujęzycznym z językiem angielskim. Uczniowie Pro Futuro uzyskują doskonałe wyniki na egzaminach z języka angielskiego, jak również z egzaminów zewnętrznych z innych przedmiotów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Premiumads Maciej Wiśniewski »

  Premiumads Maciej Wiśniewski

  Zapraszam Ciebie na szkolenie z Maciejem Wiśniewskim - Certyfikowanym Trenerem Google AdWords, ekspertem w dziedzinie marketingu on-line. Twoje zadowolenie jest priorytetem, a podczas szkolenia dowiesz się jak samodzielnie prowadzić działania reklamowe z wykorzystaniem narzędzi Google. Pierwszy dzień to szkolenie podstawowe, drugi zaawansowane, a trzeci poświęcony jest Google Analytics. Więcej informacji oraz szczegółowy plan dostępny jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 279 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 584 Odwiedziny googlebot 2279 Odwiedziny alexa 34

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja i szkolnictwo

Edukacja i szkolnictwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: