Katalog Firm

MUDGIES Krzysztof Godek

Wykonujemy ogrody, zapewniamy nawodnienia przestrzeni zielonych, a także czyszczenie roślin i estetyczne cięcie. Usuwamy problemy ze szkodnikami ogrodowymi, kształtujemy rośliny zgodnie z najwyższymi standardami, wywozimy nieczystości z terenu prac. Realizujemy zlecenia na alpinistyczne wycinki drzew, wyrównujemy tereny, układamy trawniki z rolki. Współpracujemy z klientami w Warszawie i okolicach.

Szczegóły strony garden-pasje.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

 • Patryk Zawadzki-Roś » (raport)

  Brawo, przycinka wykonana na medal teraz ogródek wygląda wzorowo, trawa też zmieniła wizerunek całości. polecam fachowa firmę, która umie zająć się zielenią.

  Spis Firm - Data dodania: 11 06 2017
 • Antoni K. » (raport)

  Namiary znalazłem w innym serwisie, obecnie nie wiem w którym, ale napisze tutaj. Firma wzorowa, prace wykonane prawidłowo o terminie. Mają odpowiednich ludzi i sprzęt. Polecam. antkow1234@wp.pl

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2017

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę garden-pasje.pl:

MUDGIES Krzysztof Godek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 42

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY »

  STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY

  Zawodowe prace z zakresu pielęgnacji i przycinki drzewostanów to nasza specjalizacja. Pracujemy od wielu lat w terenie Wrocławia i okolic. Prace nasze to solidnie i pieczołowicie przeprowadzona funkcja. Mają Państwo pewność technicznej wycinki drzew i krzewów na posesjach prywatnych, cmentarzach, miejskich terenach, czy też w kompleksach leśnych i dystryktach z trudem przystępnych. Zredukowanie koron, zanadto wybujałych konarów, przycinka pni po obalonych drzewach, czy standardowe pozbycie się drzew z obszarów użyteczności zbiorowej to zlecenie dla ekspertów. Naszą specjalizacją jest wycinanie drzew metodą kanadyjską. Wycinka drzew Wrocław to wartościowa umiejętność oraz dysponowanie fachowym sprzętem. Wszystko, po to, aby w niezwykle bezpieczny i ekologiczny sposób, wypełnić zabiegi pielęgnacji drzewostanów we wrocławskich zieleńcach i działkach. Wycinanie drzew Wrocław wykorzystują techniki linowe, które umożliwiają wykonanie odpowiednich cięć z ewakuowaniem konarów, bez zbędnych degradacji elementów u dołu. Powinno się zrobić użytek z naszych wykwalifikowanych prac.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AZALIA KATARZYNA BODNAR »

  AZALIA KATARZYNA BODNAR

  Nasza firma działa na terenia województwa Zachodniopomorskiego. Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Do każdego klienta i każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie. Indywidualnie również ustalamy zakres prac w ogrodzie. • kosimy trawniki • zajmujemy się roślinnością w ogrodzie• strzyżemy żywopłoty• zajmujemy się ochroną przed chorobami i szkodnikami • przycinamy drzewa i krzewy • starsze drzewa przycinamy z wykorzystaniem technik alpinistycznych• dokonujemy drobnych zmian nasadzeń w ogrodach Posiadamy odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz dobrze wyposażone zaplecze sprzętowe, czynniki te wpływają na jakość naszych usług i zadowolenie klientów. Chcesz cieszyć oczy pięknie utrzymanym ogrodem i spędzać w nim wolne chwile odpoczywając po pracy? Pozostaw opiekę nad ogrodem naszej firmie. Zadbamy o niego profesjonalnie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY »

  PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY

  Zajmujemy się profesjonalną a zarazem bezpieczną wycinką i przycinaniem drzew przy użyciu technik alpinistycznych i tradycyjnych. Wykonujemy też wszelkiego rodzaju prace ogrodnicze (przycinanie drzew owocowych, pielęgnacje trawników, ochrona roślin ozdobnych, formowanie żywopłotów, nasadzenia roślin, rewitalizacja zaniedbanych ogrodów, wiosenne prace porządkowe). więcej znajdąPaństwo na www. drzewaiogrody. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STI-MOL KRZYSZTOF MOLA »

  STI-MOL KRZYSZTOF MOLA

  Jesteśmy firmą zajmującą się wycinką, przycinką drzew metodą tradycyjną, alpinistyczną, ze zwyżki, w tym drzewa trudne i niebezpieczne, likwidujemy niepotrzebne pnie, oraz prowadzimy pielęgnajcę drzew zabytkowych i parków, zakładamy i pielęgnujemy ogrody, zrąbkujemy gałezie. Posiadamy sprzęt, doświadczenie oraz kwalifikacje tj. kurs NOT I, II, III, kurs alpinistyczny, oraz badania wysokościowe. Pomozemy, doradzimy i wycenimy gratis/

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl »

  Daniel Spyra F.H.U. Goodlink.pl

  Szukasz produktów do swojego ogrodu? Odwiedź sklep ogrodniczy Growbox, który oferuje nawozy i nasiona, dzięki którym każdy ogród będzie prezentować się idealnie. W trosce o potrzeby naszych klientów gwarantujemy im wyłącznie wysokiej jakości produkty, dzięki którym nasz sklep cieszy się dużą popularnością wśród klientów. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo doświadczeni pracownicy, którzy gwarantują miłą i życzliwą atmosferę.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »