Katalog Firm

MUDGIES Krzysztof Godek

Wykonujemy ogrody, zapewniamy nawodnienia przestrzeni zielonych, a także czyszczenie roślin i estetyczne cięcie. Usuwamy problemy ze szkodnikami ogrodowymi, kształtujemy rośliny zgodnie z najwyższymi standardami, wywozimy nieczystości z terenu prac. Realizujemy zlecenia na alpinistyczne wycinki drzew, wyrównujemy tereny, układamy trawniki z rolki. Współpracujemy z klientami w Warszawie i okolicach.

Szczegóły strony garden-pasje.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę garden-pasje.pl:

MUDGIES Krzysztof Godek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY »

  STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY

  Zawodowe prace z zakresu pielęgnacji i przycinki drzewostanów to nasza specjalizacja. Pracujemy od wielu lat w terenie Wrocławia i okolic. Prace nasze to solidnie i pieczołowicie przeprowadzona funkcja. Mają Państwo pewność technicznej wycinki drzew i krzewów na posesjach prywatnych, cmentarzach, miejskich terenach, czy też w kompleksach leśnych i dystryktach z trudem przystępnych. Zredukowanie koron, zanadto wybujałych konarów, przycinka pni po obalonych drzewach, czy standardowe pozbycie się drzew z obszarów użyteczności zbiorowej to zlecenie dla ekspertów. Naszą specjalizacją jest wycinanie drzew metodą kanadyjską. Wycinka drzew Wrocław to wartościowa umiejętność oraz dysponowanie fachowym sprzętem. Wszystko, po to, aby w niezwykle bezpieczny i ekologiczny sposób, wypełnić zabiegi pielęgnacji drzewostanów we wrocławskich zieleńcach i działkach. Wycinanie drzew Wrocław wykorzystują techniki linowe, które umożliwiają wykonanie odpowiednich cięć z ewakuowaniem konarów, bez zbędnych degradacji elementów u dołu. Powinno się zrobić użytek z naszych wykwalifikowanych prac.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY »

  PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY

  Zajmujemy się profesjonalną a zarazem bezpieczną wycinką i przycinaniem drzew przy użyciu technik alpinistycznych i tradycyjnych. Wykonujemy też wszelkiego rodzaju prace ogrodnicze (przycinanie drzew owocowych, pielęgnacje trawników, ochrona roślin ozdobnych, formowanie żywopłotów, nasadzenia roślin, rewitalizacja zaniedbanych ogrodów, wiosenne prace porządkowe). więcej znajdąPaństwo na www. drzewaiogrody. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STI-MOL KRZYSZTOF MOLA »

  STI-MOL KRZYSZTOF MOLA

  Jesteśmy firmą zajmującą się wycinką, przycinką drzew metodą tradycyjną, alpinistyczną, ze zwyżki, w tym drzewa trudne i niebezpieczne, likwidujemy niepotrzebne pnie, oraz prowadzimy pielęgnajcę drzew zabytkowych i parków, zakładamy i pielęgnujemy ogrody, zrąbkujemy gałezie. Posiadamy sprzęt, doświadczenie oraz kwalifikacje tj. kurs NOT I, II, III, kurs alpinistyczny, oraz badania wysokościowe. Pomozemy, doradzimy i wycenimy gratis/

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIOARCHITEKTURA KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI Paweł Świetlaga »

  BIOARCHITEKTURA KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI Paweł Świetlaga

  Specjalistyczne usługi z zakresu architektury i projektowania ogrodów oferuje Państwu firma Bioarchitektura z Warszawy. Nasi specjaliści zajmują się aranżacją zarówno małych ogrodów i tarasów jak i obszarów użyteczności publicznej i komercyjnych terenów zielonych. Dążymy do tego aby nasze projekty były zarówno funkcjonalne i harmonijne przez wiele lat, ale także wygodne i łatwe w utrzymaniu dla naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ KARLIK OGRÓD-KOMPLEKS »

  PAWEŁ KARLIK OGRÓD-KOMPLEKS

  Ogród Kompleks z Krakowa zajmuje się projektowaniem ogrodów i pracami związanymi z utrzymaniem terenów zielonych. Aranżacja przestrzeni zielonych jest naszą pasją. Dzięki zdobytemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby projekty ogrodów były unikatowe i dostosowane do wymagań klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »