Katalog Firm

Podkategoria: Usługi budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD »

  ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD

  Firma ROB-BUD jest profesjonalną i kompleksową firmą usługową spełniającą najwyższe wymogi swoich klientów. Firma działa w sposób profesjonalny i fachowy aby móc w pełni zadowolić swoich klientów. Usługi budowlane świadczone przez firmę ROB-BUD są na najwyższym poziomie, gdyż do naszej pracy używamy najlepszych materiałów i najlepszych narzędzi znanych i renomowanych firm co dodatkowo podnosi jakość naszych usług i gwarantuje zadowolenie klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników i stawimy czoła nawet największym wymaganiom jakie zostaną nam postawione. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem, gdyż wtedy nasi klienci mają stałą kontrole nad tym w jaki sposób są inwestowane ich pieniądze. Firma ROB-BUD oferuje usługi budowlane, usługi remontowe, usługi elektryczne ale nie tylko. Zapraszamy do korzystania z usług wysokiej jakości firmy ROB-BUD. W razie pytań zadzwoń do nas lub odwiedź naszą stronę www. uslugi-budowlane. org. plNa pewno nie pożałujesz...

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HORECAEXPRESS S.A. »

  HORECAEXPRESS S.A.

  ComfortExpress, ComfortRestaurant i ComfortCaffe to marki które zmienią rynek hotelarsko-gastronomiczny w Polsce. Działamy w ramach umowy franczyzowej. Tworzymy jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. Hotele i Restauracje dla wszystkich- biznesu, rodziny, podróżujących, wypoczywających. Tanio, dobrze i niezawodnie. Zostaliśmy pozytywnie przyjęci na rynku paliwowym o czym świadczą rozległe kontakty z największymi koncernami paliwowymi. Nasze pierwsze obiekty powstaną na trasach, przy stacjach benzynowych. Dzięki wspólnym działaniom wszyscy Uczestniczący w projekcie będą mogli efektywnie wykorzystać swoje możliwości oraz zwiększyć przychody z prowadzonej działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ARTUR CHAŁUPCZAK »

  FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ARTUR CHAŁUPCZAK

  Firma nasza specjalizuje się w adaptacji poddaszy, malowaniu, kładzeniu angielskiej gładzi multi finish, układaniu glazury i terakoty, montażu sufitów podwieszanych, regipsach, tynkowaniu, układaniu paneli, wykończeniach wnętrz. Zajmujemy się również wykończeniami pomieszczeń biurowych i sklepowych. Działamy głównie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i w jego okolicach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C. »

  "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C.

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę Usługi Remontowo Budowlane B R G Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Gwarantujemy najwyższą jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług może być fakt, że zapewniamy 2-letnią gwarancję.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SPECIAL-MONT" USŁUGI I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW SAMOJEZDNYCH Piotr Brzezina »

  "SPECIAL-MONT" USŁUGI I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW SAMOJEZDNYCH Piotr Brzezina

  1. Wynajem podnośników budowlanych podnośnik elektryczny nożycowy do 12m podnośnik elektryczny przegubowo teleskopowy do 15 m podnośnik spalinowy przegubowo teleskopowy do 16 m podnośnik spalinowy teleskopowy Mercedes Sprinter dopuszczalna masa całkowita do 3, 5 t - 25m2. Wyburzenia. rozbieranie starych zabudowań rozbieranie dachów3. Prace murarskie: murowanie ścian działowych, tynkowanie, 4. Montaż płyt gipsowo-kartonowych: ścian działowych, sufitów podwieszanych, belek, słupów. 5. Wykonanie nowych i modernizacja istniejących instalacji: elektrycznych, telefonicznych, 6. Wygładzanie ścian i sufitów. 7. Malowanie ścian, sufitów8. Układanie glazury, terakoty, gresu. 10. Układanie: paneli podłogowych11. Prace porządkowe mycie szyb, konstrukcji stalowych, elewacji hal przemysłowych środkami chemicznymi12. Prace dekarskie Czyszczenie i montaż rynien, rur spustowych13. Prace montażowe Montaż konstrukcji stalowych montaż banerów i reklam wielko formatowych14. Pielęgnacja zieleni wycinka drzew pielęgnacja drzew frezowanie, karczowanie pni zrębkowanie gałęzi16. Transport. Auto laweta 10 ton ładowności

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Ossowski Usługi Podnośnikowe PAWOSS »

  Paweł Ossowski Usługi Podnośnikowe PAWOSS

  Firma PAWOSS świadczy usługi wynajmu podnośników koszowych (montażowych) wraz z obsługą operatorską na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Adresatami naszych usług są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Dysponujemy urządzeniami posiadającymi wymagane prawem certyfikaty i badania techniczne dopuszczające do pracy oraz podlegające stałemu nadzorowi technicznemu. Posiadamy m. in. najwyższy w województwie podnośnik na podwoziu samochodowym o wysokości roboczej do 30m! Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę operatorską z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zawodzie, posiadającą niezbędne uprawnienia, a także stale podnoszącą swoje umiejętności. Mimo krótkiego stażu na rynku wynajmu podnośników koszowych, jednak dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, konsekwentnie budujemy zaufanie i uznanie dotychczasowych Klientów pozwalające zapewnić ich pełne zadowolenie. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Gwarantujemy wykonanie powierzonych nam zadań w sposób rzetelny, szybki i fachowy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjną ofertę cenową. Oferując nasze usługi dostosowujemy się do potrzeb Klienta, dlatego ceny i zakres prac zawsze ustalamy w trybie indywidualnym. Za wykonane usługi mogą Państwo zapłacić w dogodny dla siebie sposób - w postaci gotówki lub przelewu na konto firmy. Wystawiamy Faktury VAT. W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu przedstawieniu Państwu szczegółowej oferty cenowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. uslugipodnosnikowe. plJesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GLOBEKO MACIEJ TYRAŃSKI »

  GLOBEKO MACIEJ TYRAŃSKI

  Strona internetowa podkarpackiej firmy Globeko, do której zadań należy wystawianie świadectw energetycznych. Globeko to firma, której siedziba znajduje się pod Rzeszowem, w przypadku dużych zleceń, jest możliwy dojazd do klientów z województw sąsiednich. Globeko zaprasza do skorzystania z naszych usług różnego rodzaju deweloperów, właścicieli centrów handlowych oraz oczywiście prywatnych właścicieli domów czy mieszkań.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ STELMACH »

  PAWEŁ STELMACH

  Nasza firma specjalizuje się wykonywaniem certyfikatów energetycznych dla budynków starych. Pracujemy na terenie Warszawy a także w okolicznych miastach jak Grodzisk mazowiecki, Marki, Góra Kalwaria. Certyfikaty energetyczne Warszawa sporządzamy dla mieszkań, obiektów jednorodzinnych bez zainstalowanej klimatyzacji też z klimatyzacją, obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, obiektów komercyjnych. Cena sporządzenia certyfikatu energetycznego zależna jest przede wszystkim od od tego jak duży jest audytowanego budynku oraz od złożoności projektów budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rzemieślniczy Zakład Blacharsko-Dekarski i Ogólnobudowlany Zbigniew Butryński »

  Rzemieślniczy Zakład Blacharsko-Dekarski i Ogólnobudowlany Zbigniew Butryński

  DACHY BUTRYŃSCY to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi blacharskie, dekarskie i ciesielskie. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dokładając wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i staranne wykonanie. Realizujemy skomplikowane projekty, wykorzystując wszystkie pokrycia dachowe znajdujące się obecnie na rynku. Wykonujemy również podbitki oraz docieplenia dachowe. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia (m. in. rozbiórka eternitu). Oferujemy również usługi z zakresu robót ogólnobudowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Specjalnością firmy BUDMIX zlokalizowanej w miejscowości Firlej jest termoizolacja budynków. Prace ociepleniowe wykonujemy z użyciem nowoczesnej metody nadmuchu (blow-in). Stosowana technologia oraz doskonałej jakości materiały pozwalają uzyskać wysokie parametry termoizolacyjne. Nasze ekipy zajmują się także dociepleniami stropów technologią natrysku (system GRANTERM) oraz myciem i zabezpieczaniem elewacji (przed grzybem, glonami). Ponadto demontujemy i utylizujemy azbest.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 565 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa firma:

Adres: