Katalog Firm

Podkategoria: Usługi budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Zygmunt Wojtyński »

  USŁUGI SPRZĘTOWO-TRANSPORTOWE I ROBOTY ZIEMNE Zygmunt Wojtyński

  W naszej firmie WOJTYNSKI od ponad 20 lat świadczymy wysokiej jakości usługi budowlane. Proponujemy między innymi wykopy, roboty ziemne, rozbiórki, wyburzenia oraz kruszenie betonu. Za każdym razem świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a przy tym do każdego zleconego zadania pochodzimy indywidualnie oraz z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, nawet najbardziej wymaganego inwestora.

  Spis Firm - Data dodania: 22 05 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD »

  ROBERT ZAWADZKI USŁUGI OGÓLNO REMONTOWO-BUDOWLANE ROB-BUD

  Firma ROB-BUD jest profesjonalną i kompleksową firmą usługową spełniającą najwyższe wymogi swoich klientów. Firma działa w sposób profesjonalny i fachowy aby móc w pełni zadowolić swoich klientów. Usługi budowlane świadczone przez firmę ROB-BUD są na najwyższym poziomie, gdyż do naszej pracy używamy najlepszych materiałów i najlepszych narzędzi znanych i renomowanych firm co dodatkowo podnosi jakość naszych usług i gwarantuje zadowolenie klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników i stawimy czoła nawet największym wymaganiom jakie zostaną nam postawione. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co w dzisiejszych czasach jest dużym atutem, gdyż wtedy nasi klienci mają stałą kontrole nad tym w jaki sposób są inwestowane ich pieniądze. Firma ROB-BUD oferuje usługi budowlane, usługi remontowe, usługi elektryczne ale nie tylko. Zapraszamy do korzystania z usług wysokiej jakości firmy ROB-BUD. W razie pytań zadzwoń do nas lub odwiedź naszą stronę www. uslugi-budowlane. org. plNa pewno nie pożałujesz...

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ARTUR CHAŁUPCZAK »

  FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ARTUR CHAŁUPCZAK

  Firma nasza specjalizuje się w adaptacji poddaszy, malowaniu, kładzeniu angielskiej gładzi multi finish, układaniu glazury i terakoty, montażu sufitów podwieszanych, regipsach, tynkowaniu, układaniu paneli, wykończeniach wnętrz. Zajmujemy się również wykończeniami pomieszczeń biurowych i sklepowych. Działamy głównie na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i w jego okolicach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C. »

  "BOGDAN I ROBERT GRALIŃSCY USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE" S.C.

  Zajmujemy się remontami mieszkań, domów, firm i innych obiektów budowlanych w pełnym zakresie wykonywania usług. Rozwiązujemy również problemy związane z przebudową i adaptacją pomieszczeń oraz usuwaniem różnego typu uciążliwych usterek.. Realizujemy również całościowo obiekty sklepowe i biurowe. Posiadamy ponad 20-sto letnie doświadczenie na rynku Warszawskim. Wykonywane przez nas remonty mieszkań i domów charakteryzują się dużą dokładnością i pomysłowością. Wieloletnie doświadczenie w branży świadczącej usługi remontowe gwarantują profesjonalizm i terminowość oferowanych przez naszą firmę Usługi Remontowo Budowlane B R G Bezpieczeństwo i wygodę zagwarantuje Państwu rzetelnie sporządzona umowa oraz możliwość wystawienia przez nas faktur VAT za usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Mamy przystępne ceny i wysoką jakość usług. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy i uczciwie wycenimy prace. Gwarantujemy najwyższą jakość popartą 20 letnią praktyką i rozstanie z uśmiechem. Każde zlecenie realizujemy sprawnie, rzetelnie i w wyznaczonym terminie. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług może być fakt, że zapewniamy 2-letnią gwarancję.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SPECIAL-MONT" USŁUGI I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW SAMOJEZDNYCH Piotr Brzezina »

  "SPECIAL-MONT" USŁUGI I WYNAJEM PODNOŚNIKÓW SAMOJEZDNYCH Piotr Brzezina

  1. Wynajem podnośników budowlanych podnośnik elektryczny nożycowy do 12m podnośnik elektryczny przegubowo teleskopowy do 15 m podnośnik spalinowy przegubowo teleskopowy do 16 m podnośnik spalinowy teleskopowy Mercedes Sprinter dopuszczalna masa całkowita do 3, 5 t - 25m2. Wyburzenia. rozbieranie starych zabudowań rozbieranie dachów3. Prace murarskie: murowanie ścian działowych, tynkowanie, 4. Montaż płyt gipsowo-kartonowych: ścian działowych, sufitów podwieszanych, belek, słupów. 5. Wykonanie nowych i modernizacja istniejących instalacji: elektrycznych, telefonicznych, 6. Wygładzanie ścian i sufitów. 7. Malowanie ścian, sufitów8. Układanie glazury, terakoty, gresu. 10. Układanie: paneli podłogowych11. Prace porządkowe mycie szyb, konstrukcji stalowych, elewacji hal przemysłowych środkami chemicznymi12. Prace dekarskie Czyszczenie i montaż rynien, rur spustowych13. Prace montażowe Montaż konstrukcji stalowych montaż banerów i reklam wielko formatowych14. Pielęgnacja zieleni wycinka drzew pielęgnacja drzew frezowanie, karczowanie pni zrębkowanie gałęzi16. Transport. Auto laweta 10 ton ładowności

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Ossowski Usługi Podnośnikowe PAWOSS »

  Paweł Ossowski Usługi Podnośnikowe PAWOSS

  Firma PAWOSS świadczy usługi wynajmu podnośników koszowych (montażowych) wraz z obsługą operatorską na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Adresatami naszych usług są zarówno firmy, instytucje jak i osoby prywatne. Dysponujemy urządzeniami posiadającymi wymagane prawem certyfikaty i badania techniczne dopuszczające do pracy oraz podlegające stałemu nadzorowi technicznemu. Posiadamy m. in. najwyższy w województwie podnośnik na podwoziu samochodowym o wysokości roboczej do 30m! Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę operatorską z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w zawodzie, posiadającą niezbędne uprawnienia, a także stale podnoszącą swoje umiejętności. Mimo krótkiego stażu na rynku wynajmu podnośników koszowych, jednak dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, konsekwentnie budujemy zaufanie i uznanie dotychczasowych Klientów pozwalające zapewnić ich pełne zadowolenie. Podstawowym fundamentem naszej pracy jest terminowość, profesjonalizm i bezpieczeństwo. Gwarantujemy wykonanie powierzonych nam zadań w sposób rzetelny, szybki i fachowy przy jednoczesnym zachowaniu optymalnej wydajności pracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjną ofertę cenową. Oferując nasze usługi dostosowujemy się do potrzeb Klienta, dlatego ceny i zakres prac zawsze ustalamy w trybie indywidualnym. Za wykonane usługi mogą Państwo zapłacić w dogodny dla siebie sposób - w postaci gotówki lub przelewu na konto firmy. Wystawiamy Faktury VAT. W przypadku zainteresowania podjęciem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu przedstawieniu Państwu szczegółowej oferty cenowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. uslugipodnosnikowe. plJesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do współpracy

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GLOBEKO MACIEJ TYRAŃSKI »

  GLOBEKO MACIEJ TYRAŃSKI

  Strona internetowa podkarpackiej firmy Globeko, do której zadań należy wystawianie świadectw energetycznych. Globeko to firma, której siedziba znajduje się pod Rzeszowem, w przypadku dużych zleceń, jest możliwy dojazd do klientów z województw sąsiednich. Globeko zaprasza do skorzystania z naszych usług różnego rodzaju deweloperów, właścicieli centrów handlowych oraz oczywiście prywatnych właścicieli domów czy mieszkań.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ STELMACH »

  PAWEŁ STELMACH

  Nasza firma specjalizuje się wykonywaniem certyfikatów energetycznych dla budynków starych. Pracujemy na terenie Warszawy a także w okolicznych miastach jak Grodzisk mazowiecki, Marki, Góra Kalwaria. Certyfikaty energetyczne Warszawa sporządzamy dla mieszkań, obiektów jednorodzinnych bez zainstalowanej klimatyzacji też z klimatyzacją, obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, obiektów komercyjnych. Cena sporządzenia certyfikatu energetycznego zależna jest przede wszystkim od od tego jak duży jest audytowanego budynku oraz od złożoności projektów budowlanych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BUDMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Specjalnością firmy BUDMIX zlokalizowanej w miejscowości Firlej jest termoizolacja budynków. Prace ociepleniowe wykonujemy z użyciem nowoczesnej metody nadmuchu (blow-in). Stosowana technologia oraz doskonałej jakości materiały pozwalają uzyskać wysokie parametry termoizolacyjne. Nasze ekipy zajmują się także dociepleniami stropów technologią natrysku (system GRANTERM) oraz myciem i zabezpieczaniem elewacji (przed grzybem, glonami). Ponadto demontujemy i utylizujemy azbest.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF SIUDAK Zakład Ogólno-Budowlany »

  KRZYSZTOF SIUDAK Zakład Ogólno-Budowlany

  Firma zajmujemy się izolacjami i remontami starych budynków kamienic i budynków sakralnych osuszaniem ścian z wykorzystaniem najnowszych technologi i najbardziej sprawdzonych wynikających wieloletniego doświadczenia remontowo-izolacyjnego. Jeśli czeka cię remont mieszkania, remont dachu pokrycie dachu, budowa domu. Masz kłopot z wilgocią ciągłymi remontami z tego tytułu, powierz to sprawdzonej firmie. Jestem rzetelnym wykonawcą bazuje na najlepszych materiałach, sprawdzonych w remontach i osuszaniach murów budynków doradzam w sprawach izolacyjnych i osuszania. Dysponujemy 25 letnim doświadczeniem remontowo-izolacyjnym, co daje gwarancje wysokiego poziom wykonywanych usług. Doradzamy w rozwiązaniach nietypowych i w wyborze materiałów. Osuszanie budynków poprzez iniekcje:Stosowaną przez nas i sprawdzona metoda jest metoda iniekcji, w celu wytworzenia izolacji poziomej, zapobiegającej ponownemu podciąganiu wilgoci kapilarnej. Poprzez wprowadzeni płynu iniekcyjnego w rząd otworów i odtworzeniu izolacji przeciwwilgociowej poziomej lub pionowej. Izolacje można wykonywać w budynkach podpiwniczonych i niepodpiwniczonych. Jest to skuteczna metoda do osuszenia murów i renowacji starych budynków. Każdy obiekt traktujemy indywidualnie, starając się rozpoznać przyczyny powstawania wilgoci i zagrzybienia. Pozwala nam to na dobranie odpowiedniej formy działania, w każdym przypadku używając odpowiedniej technologii.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AWA ZIELIŃSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA »

  AWA ZIELIŃSKI I S-KA SPÓŁKA JAWNA

  Firma zajmuje się izolacją cieplną i hydroizolacją metodą natrysku pianki poliuretanowej u klienta w budynkach mieszkalnych to głównie poddasza, fundamenty w budynkach przemysłowych to stropodachy, fundamenty, oraz ściany ale pod elewacje. Ponadto oferujemy ocieplenia takich obiektów rolniczych jak; kurniki, chlewnie, przechowalnie warzyw i owoców ocieplanie zbiorników, i ocieplanie samochodów blaszaków oraz kontenerów.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny googlebot 569 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane

Usługi budowlane - nowa firma:

Adres: