Katalog Firm

THETA WOJCIECH MYSZKA

Najwyższej jakości, bezpieczne i ekologiczne płyty elastyczne, nawierzchnie sportowe, systemy wibroizolacyjne, izolacje dźwiękowe. Materiały te mają zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, sportu i życia publicznego, między innymi na placach zabaw oraz boiskach. Nasze produkty cieszą się największą popularnością w przypadku obiektów przeznaczonych dla dzieci. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych monterów, a także użyciu najnowszych technologii, nawierzchnie gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych. Elastyczne płyty pozwalają na amortyzację w razie upadku na placu zabaw czy innych miejscach aktywności. Do budowy stosujemy wyłącznie wytrzymałe materiały, które przy normalnym użytkowaniu będą służyć przez wiele długich lat bez konieczności remontu i odnawiania. OFERTA: Nawierzchnie elastyczne, maty wygłuszające, maty dźwiękoizolacyjne, materiały wibroizolacyjne do torowisk, wykładziny hodowlane.

Szczegóły strony www.theta-lodz.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.theta-lodz.pl:

THETA WOJCIECH MYSZKA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAROSŁAW ANTONOWICZ "BUDOMAX" »

  JAROSŁAW ANTONOWICZ "BUDOMAX"

  Podłogi drewniane są jednym z najważniejszych składników każdego domu czy też mieszkania. Parkiety powinny pasować zarówno pod względem rodzaju materiału jak też kolorystyki do reszty wnętrza. Jeśli podłogi drewniane w naszym domu będą tworzyły z resztą wnętrza, czyli między innymi ścianami i meblami harmonijną i idealnie komponującą jedność, wtedy także będziemy mieli lepsze samopoczucie. Gdy w naszym domu parkiety będą wogóle nie pasować do wystroju wnętrza wówczas na pewno będziemy odczuwać pewien dyskomfort, a nawet niepokój. Właściwy wybór rodzaju podłogi drewnianej do naszego mieszkania wogóle nie jest łatwy. Zapraszamy do uczestnictwa na forum parkieciarskie.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "LARS LAJ POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "LARS LAJ POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteśmy firmą która powstała kilkadziesiąt lat temu w Danii, zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz budową placów zabaw dla dzieci, elementów małej architektury miejskiej, boisk wielofunkcyjnych. Wszystkie nasze produkty cieszące dzieci i dorosłych w całej Europie spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa, dlatego wraz wysoką jakością wykonania, produkty firmy Lars Laj zapewniają wieloletnie, bezpieczne użytkowanie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN SIWAK PHU "GAST-EKO"- Marcin Siwak »

  MARCIN SIWAK PHU "GAST-EKO"- Marcin Siwak

  Jesteśmy dostawcą produktów związanych z wyposażeniem i budową placów zabaw oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych. Nasze główne produkty to bezpieczne nawierzchnie, zabawki na place zabaw oraz elementy wyposażenia do parków i skwerów miejskich. Naszym celem jest zapewnianie Państwu najwyższego poziomu usług oraz jakości produktów. W ofercie: Bezpieczne nawierzchnie Bezpieczne Płytki gumowe Maty gumowe na plac zabaw Elementy wykończeniowe: place zabaw, piaskownice Gumowa kostak typu Behaton Płytka gumowa ze sztuczną trawą.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KONTAKT" EUGENIUSZ GRIGORUK »

  "KONTAKT" EUGENIUSZ GRIGORUK

  Jesteśmy firmą, mającą bardzo duże doświadczenie w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych i pomiarów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białymstoku. Cechami charakterystycznymi naszej firmy jest posiadanie wysokiej jakości sprzętu, profesjonalizm i dając gwarancję terminowego i kompleksowego wykonania powierzonego nam zadania. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i skorzystania, które oferujemy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gumopolis Sp. z o.o. »

  Gumopolis Sp. z o.o.

  Gumopolis to ceniony na rynku zakład produkcyjny założony w 1982 roku w Olkuszu. Zajmuje się on fachową produkcją wyrobów z gumy, silikonu, poliuretanu oraz z innych tworzyw sztucznych. Swym klientom firma ta jest w stanie zapewnić kompleksowe usługi. Przygotowuje dla niuch fachowe projekty, dobiera odpowiednie materiały, wykonuje formy oraz produkuje właściwe wyroby. Warto sprawdzić pełną ofertę na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »