Katalog Firm

PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

ZRB Zawadzki jest wieloletnią firmą budowlaną. Działamy na terenie całego kraju. Zrealizowaliśmy projekty, które wymagają szczególnych warunków. Zakładaliśmy na wielu budynkach dachy. Mamy doświadczenie w montowaniu różnego rodzaju dachów. Zajmujemy się również obudową hal oraz obiektów przemysłowych. Proponujemy odśnieżanie dachów oraz outsourcing ogólnobudowlany. Proponujemy sprawną realizację zleceń.

Szczegóły strony www.dachy-zrbzawadzki.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dachy-zrbzawadzki.pl:

PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Arctica BB Sp. z o.o. »

  Arctica BB Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w obiektach wznoszonych w technologii lekkiej obudowy z zastosowaniem materiałów o wysokich parametrach technicznych przyjaznych środowisku. Wykonujemy pod "klucz" jak również przeprowadzamy remonty i renowacje już istniejących poprawiając ich estetykę i izolacyjność, a także obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Mamy doświadczenie w remontach dachów i elewacji, budynkach biurowych i produkcyjnych, magazynowych i chłodniczych. Oferujemy: · doradztwo techniczne · projektowanie · kompleksową realizację magazynów, hal produkcyjnych, pawilonów handlowych, obiektów inwentarskich i chłodniczych. · dostawę i montaż płyt warstwowych · elewacje budynków z płyt warstwowych, kasetonów, płyt kompozytowych· wykonanie świetlików dachowych · wysokiej jakości materiały izolacyjne · obróbki blacharskie (systemowe oraz na zamówienia indywidualne) · dostawa i montaż komór chłodniczych, gazoszczelnych, · dostawa drzwi chłodniczych

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRABEST Sp. z o.o. »

  DRABEST Sp. z o.o.

  Firma Drabest jest producentem drabin domowych, stalowych i aluminiowych oraz wysokiej klasy rusztowań aluminiowych przejezdnych. Naszymi odbiorcami są hurtownie w kraju i za granicą. Dynamicznie poszerzamy krąg naszych odbiorców. Mamy swoich przedstawicieli na terenie Anglii, Czech, Włoch, Niemiec i Łotwy. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom światowym i mając na uwadze stałe obniżanie kosztów działalności oraz usprawnienie obsługi naszych klientów - magazynowaniem i transportem naszych wyrobów zajmuje się firma "LOGISTIC PP" oraz „Schenker”. Nasze drabiny sa certyfikowane i produkowane zgodnie z normą EN - 131. Nasza firma wykonuje również usługi w zakresie produkcji wyrobów transportu pionowego na zlecenie klientów indywidualnych. W celu utrzymania stałej, wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów przeprowadzamy stałą ich kontrolę na specjalistycznym stanowisku badawczym.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI BUDOWLANE ARENS EWA NOWAKOWSKA »

  USŁUGI BUDOWLANE ARENS EWA NOWAKOWSKA

  Firma Usługi Budowlane ARENS swoją działalność rozpoczynała od kosztorysowania na zlecenie Biur Projektowych oraz opieki technicznej budynku mieszkalnego na zlecenie dewelopera. Następnie wykonywaliśmy przeglądy obiektów budowlanych na zlecenie Wspólnot Mieszkaniowych. Obecnie zakres naszej działalności został poszerzony o nadzór inwestorski i kierowanie budowami. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie zlecenia wykonywać terminowo.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CC METAL S.C. »

  CC METAL S.C.

  Przedsiębiorstwo CC Metal posiada szeroki wachlarz usług i produktów. Proponuje przygotowanie projektu fasad wielkopowierzchniowych, a także wytworzenie elementów mocowań konstrukcji dla budownictwa. Oprócz tego wykonuje plany oraz produkuje branżowe maszyny i urządzenia na własne zamówienie klienta. CC Metal jest dodatkowo autoryzowanym dostawcą drukarek 3d i oferuje wykonywanie prototypów w technologii druku przestrzennego.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Metal Service Spółka z o.o. »

  Metal Service Spółka z o.o.

  Metal Service Sp. z o. o. prowadzi usługi w wykonawstwie elementów stalowych. Ma ogromne doświadczenie w Polsce a także w Europie w budowie hal ze stali, magazynów, wiat i pozostałych elementów stalowych. Firma oferuje dodatkowo usługi jak wypalanie blach, gięcie profili, śrutowanie stali. Poza obrabianiem stali i pracy budowlanej Metal Service dostarcza innych usług instalacyjnych i konserwacyjnych odnoszących się do rurociągów energetycznych, kotłów pyłowych, instalacji parowych, wymiennikowni ciepła, zbiorników i innych urządzeń.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »