Katalog Firm

PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

ZRB Zawadzki jest wieloletnią firmą budowlaną. Działamy na terenie całego kraju. Zrealizowaliśmy projekty, które wymagają szczególnych warunków. Zakładaliśmy na wielu budynkach dachy. Mamy doświadczenie w montowaniu różnego rodzaju dachów. Zajmujemy się również obudową hal oraz obiektów przemysłowych. Proponujemy odśnieżanie dachów oraz outsourcing ogólnobudowlany. Proponujemy sprawną realizację zleceń.

Szczegóły strony www.dachy-zrbzawadzki.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dachy-zrbzawadzki.pl:

PPU SŁAWOMIR ZAWADZKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o. »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.

  O firmieStrategia działania firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług budowlano-montażowych i kompleksowych dostaw preizolowanych rur i kształtek. Swoją działalność prowadzimy w zakresie projektowania, produkcji, instalowania i serwisu preizolowanych rur i kształtek do podziemnych i nadziemnych sieci ciepłowniczych oraz rur z PE do sieci wodno-ściekowych i innych instalacji technicznych pod ogólną nazwą "systemu ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o. "Produkcję opieramy na materiałach renomowanych dostawców, posiadających certyfikaty systemów jakości i gwarantujących, że zakupiony u nich materiał jest najwyższej jakości. ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o. posiada wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2009 zintegrowany z Systemem Zarządzania Środowiskowego zgodnym z PN-EN ISO 14001: 2005 certyfikowany przez PCBC - Certyfikat Nr JS-124/3/2009. Od 23 maja 2007 r. posiadamy również certyfikat przyznany przez międzynarodową organizację zrzeszającą odbiorców wyrobów preizolowanych Euroheat & Power ze Szwecji No. 01 / 471701, który potwierdza zgodność i jakość naszych wyrobów preizolowanych z wytycznymi Euroheat & Power oraz wymogami norm EN 253, EN 448. Oferta firmy:1. Rury preizolowane sztywne z rurą przewodową stalową:2. Rury elastyczneSYSTEMY RUR GIĘTKICHRury elastyczne DAR-PEXElastyczne rury preizolowane DAR PEX przeznaczone są do przesyłu mediów grzewczych oraz cieplej wody użytkowej od miejsca ich wytworzenia do miejsca odbioru. 3. Rury polietylenoweW ofercie produkcyjno-handlowej naszej firmy znajdują się:* rury osłonowe HDPE w zakresie średnic od DN 75 do DN 1200 o wewnętrznej powierzchni aktywowanej metodą elektrokoronowania;* rury polietylenowe klasy PE 100 (granatowe) przeznaczone do sieci wodociągowych wykonane w zakresie średnic od 20 mm do 1000 mm;* rury polietylenowe do wody PE 100 z rurą osłonową z polietylenu do budowy rurociągów ciśnieniowych wykonywane w zakresie średnic od 560 mm do 1200 mm;* rury polietylenowe klasy PE 80 i PE 100 (czarne) przeznaczone do kanalizacji ciśnieniowej wykonywane w zakresie średnic od 32 mm do 1200 mm;* rury polietylenowe przepustowe wykonywane w zakresie średnic od 50 mm do 1000 mm, dostarczane w odcinkach prostych o długościach 6 i 12 m;* nasuwki wykonane w zakresie średnic od 83 mm do 472 mm.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ »

  FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ

  Firma KOBEX specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej klasy oraz kuszących pod względem cenowym konstrukcji stalowych. Do zadań kompetentnych pracowników wlicza się montowanie hal stalowych, a także obudowywanie ich blachą trapezową. Firma oferuje hale magazynowe, które posiadają ochronę antykoryzyjną w postaci ogniowego cynkowania. Zakład wykonuje hale w rozmaitych wymiarach, w zależności od preferencji odbiorcy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AWBUD Spółka Akcyjna »

  AWBUD Spółka Akcyjna

  AWBUD prowadzi działalność na terenie całej Polski. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju i uzupełnianie usług poprzez przejęcia firm wykonawczych, pozwoliła na wypracowanie jakościowej, terminowej, konkurencyjnej cenowo oraz kompletnej usługi realizacji procesów inwestycyjnych. Firma AWBUD posiada specjalizację w zakresie wykonawstwa obiektów produkcyjnych i magazynowych. Zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MCM PROJECT Sp. z o.o. »

  MCM PROJECT Sp. z o.o.

  Zajmujemy się realizowaniem konstrukcji hal balchownicowych, która wykonywana jest ze spawanych ram blachownicowych o zmiennych łączonych na montażu za pomocą śrub wysokiej wytrzymałości, co zapewnia sztywność i zmienność przekrojów ram i gwarantuje właściwe i optymalne wykorzystanie materiału. Realizujemy również konstrukcje kratownicowe, gdzie układ nośny jest wykonany z blachownic o zmiennych przekrojach lub kształtowników gorącowalcowanych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WJ Groundwater Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce »

  WJ Groundwater Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce

  WJ Groundwater to międzynarodowa firma działająca w branży hydrologicznej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z zarządzaniem wodami gruntowymi oraz ich kontrolą – początki naszego przedsiębiorstwa sięgają 1982 roku. Pracujemy na terenie Europy oraz Azji (posiadamy m. in. oddział w Dubaju, Katarze, Hong Kongu). Zajmujemy się kontrolą wód, wykonujemy odwodnienia terenów oraz rekultywacje. Przygotowujemy odwierty badawcze oraz odwierty pod studnie. Działamy w branży pozyskiwania energii z gruntu.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »