Katalog Firm

Podkategoria: Ochrona, zabezpieczenia

1 · 2 · następna strona »
 • ANDRZEJ MAŁCZAK DORFON »

  ANDRZEJ MAŁCZAK DORFON

  Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną następującego asortymentu: - domofony, - wideodomofony, - telefony stacjonarne, - telewizja przemysłowa, - radioodbiorniki, - skrzynki pocztowe, skrzynki na listy. Dysponujemy asortymentem w style RETRO - telefony, radia, zegary. Posiadamy również w sprzedaży asortyment pokrewny i uzupełniający - m. in. unifony, panele, elektronika, zamki, klucze, samozamykacze, elektrozaczepy i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DGTS MARIAN DYRDA JERZY GAŁUSZKA SPÓŁKA CYWILNA »

  DGTS MARIAN DYRDA JERZY GAŁUSZKA SPÓŁKA CYWILNA

  Hurtownia [sprzedaż i dobór]:alarmy - systemy alarmowe SSWiN, kamery i monitoring - telewizja przemysłowa CCTV, centrale telefoniczne, domofony i wideodomofony, automatyka i napędy bram i szlabanów. Szkolenia, pomoc przy projektowaniu instalacji, doradztwo, sprzedaż - e-sklep internetowy i sprzedaż stacjonarna w hurtowni w Bielsku - Białej. Zapraszamy do kontaktu! Dobierzemy sprzęt który sprosta Państwa oczekiwaniom.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Proper Guard Sp. z o.o. »

  Proper Guard Sp. z o.o.

  Firma Proper Guard to przede wszystkim ludzie, ich wiedza, umiejętności i zaangażowanie. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa, które z jednej strony spełniają przepisane prawem wymagania i normy, z drugiej zaś są racjonalne z punktu widzenia budżetu naszych klientów. Systemy Alarmowe (projektowanie, montaż, serwis): ● Sygnalizacji włamania i napadu ● Sygnalizacji pożaru ● Telewizji obserwacyjnej ● Kontroli dostępu ● Dźwiękowe systemy ostrzegawcze, nagłośnienia ● Wyposażenie przeciwpożarowe

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o »

  "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją. MONITORING:> 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym> elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie> reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napaduSYSTEMY ALARMOWE :Instalujemy kompleksowo-> systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN> systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video> telewizja dozorowa CCTVOCHRONA FIZYCZNARealizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JURKPOL-FP Sp. z o.o. »

  JURKPOL-FP Sp. z o.o.

  JURKPOL Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem, które kompleksowo zapewnia obsługę w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Pod pojęciem naszej kompleksowości rozumiemy spełnienie oczekiwań klienta w zakresie czynnej i biernej ochrony przeciwpożarowej. Czynna ochrona przeciwpożarowa: - Stałe instalacje gaśnicze - Tryskaczowe, zraszaczowe, gazowe - Systemy sygnalizacji pożaru - Systemy oddymiania - Systemy wentylacji - Systemy zamknięć ogniowych - Systemy detekcji - Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - Oświetlenie awaryjne Bierna ochrona przeciwpożarowa: - Oddzielenia przeciwpożarowe w zakresie szczelności i izolacyjności - Drzwi i bramy przeciwpożarowe wraz z automatyką i sterowaniem - Zabezpieczenia ogniochronne drewna - Zabezpieczenia ogniochronne tras instalacyjnych i przepustów kablowych - Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych i żelbetowych Ponadto opracowujemy dokumentacje z zakresu ochrony ppoż: - instrukcje bezpieczeństwa pożarowego - instrukcje technologiczno-ruchowe - analizy i ekspertyzy, warunki ochrony ppoż. - projekty branżowe - opiniowanie projektów budowlanych - dostosowanie obiektów do obowiązujących przepisów. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem sprzętu ppoż.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ CIOK JUTOM »

  TOMASZ CIOK JUTOM

  Firma JUTOM powstała w 2003 roku. Firma JUTOM jest specjalistyczną firmą wykonującą zabezpieczenia przeciwpożarowe obiektów. Od początku swojej działalności wykonaliśmy zabezpieczenia w budynkach handlowo – usługowych, biurowych, mieszkalnych, produkcyjno – magazynowych, handlowych. Zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych inżynierów pożarnictwa, monterów i techników wyspecjalizowanych w projektowaniu, montażu i wykonawstwie Systemów Alarmów Pożaru (SAP), Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych, Systemów Oddymiania i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi pracownicy uczestniczą w szeregu szkoleniach organizowanych w branży zabezpieczeń, co świadczy o ciągłym rozwoju naszej firmy i otwartości na nowości w branży ochrony przeciwpożarowej. Ciągły rozwój firmy i zdobywane doświadczenie pozwalają liczyć się na rynku województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Posiadamy certyfikaty, licencje oraz dopuszczenia i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Galeco sp. z o.o. »

  Galeco sp. z o.o.

  Galeco jest spółką powstałą w roku 1996. Galeco specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych. Firma oferuje produkty i elementy konstrukcyjne systemów odprowadzania wody deszczowej, a także podbicia okapu dachu, czyli tzw. podsufitki. W naszym asortymencie znajdują się następujące kategorie produktów: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ GUZIK MAKSYS »

  MACIEJ GUZIK MAKSYS

  System alarmowy to teraz niezbędne wyposażenie domu, które sprawia że każdy czuje się bezpiecznie we własnym domu. Każdy System jest wyposażony min: - Centrale alarmową – podstawą każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa która jest jedna najważniejszych obszarów systemów zabezpieczeń, który w decydującym stopniu wpływa na całkowity poziom bezpieczeństwa obiektu. - Manipulator -Manipulatory alarmowe, zwane także szyfratorami, to niewielkie urządzenia wyposażone w panel przycisków umożliwiających łatwą interakcję z systemem zabezpieczeń. - Czujniki alarmowe- znajdują się na pierwszej linii obrony przed ewentualnymi próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do chronionych pomieszczeń. - Sygnalizator alarmowe- odpowiadają za bezzwłoczne alarmowanie o wykrywanych zagrożeniach. - powiadomienia sms - obudowę - akumulator Dlatego też serdecznie zapraszamy do naszego sklepu do zapoznania się z pełną gamą produktów dotyczących systemów alarmowych. W naszej ofercie znajdziemy pojedyncze elementy jak i również komplety zestawów systemów alarmowych, które świetnie nadają się do ochrony naszego mienia czy zdrowia. Wszystkie produkty pochodzą od znanych producentów takich jak: Satel, DSC, RISCO, BOSCH. Dla każdego klienta indywidualnie dobierany jest kompleksowy system ochrony tak aby każdy mógł się czuć bezpiecznie. Zapraszamy na Naszą stronę internetową www. maksys24. pl

  Spis Firm - Data dodania: 08 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MULTIMON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MULTIMON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Dana platforma przedstawia profil pracy usytuowanej w Żarach firmy MULTIMON. Jej naczelną specjalnością jest produkcja, instalacja i serwis systemów ochrony przeciwpożarowej. Przedsiębiorstwom z rozmaitych sektorów przemysłu proponuje instalacje tryskaczowe, które w dużym stopniu zmniejszają prawdopodobieństwo pożaru. Grupa kompetentnych ekspertów realizuje innowacyjne technologie przeciwpożarowe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI" SPÓŁKA JAWNA »

  "TOP-DESIGN CHWASZCZYNO CHUDZYŃSKI, STUPNICKI" SPÓŁKA JAWNA

  Nasza firma TDC zajmuje się profesjonalnie produkcja oznakowania bezpieczeństwa już od 1994 roku. W naszym asortymencie znajdują się nowoczesne, funkcjonalne, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa produkty. Prezentujemy oznaczenia BHP, fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne, znaki ochrony i higieny pracy, również sprzęt gaśniczy, apteczki. Świadczymy usługi projektowe, druku wielkoformatowego, obróbki tablic i znaków według zapotrzebowania klientów. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 543 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ochrona, zabezpieczenia

Ochrona, zabezpieczenia - nowa firma:

Adres: