Katalog Firm

KLIMATECHNIK KRZYSZTOF KORMAN

Klimatechnik - firma która świadczy kompleksowe usługi montażu projektowania i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych. Firmę cechuje biegła ekipa, wieloletnie praktyczne doświadczenie oraz szczególne podejście do klienta, który dla Klimatechnik jest najważniejszy. Poświadczyć o tym mogą zgromadzone przez lata referencje dostępne do wglądu. Na witrynie internetowej znajdą Państwo zdjęcia z realizacji i więcej informacji o firmie Klimatechnik. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź email. Dla klientów z całego województwa lubuskiego zdołamy zapewnić serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych przez cała dobę.

Szczegóły strony www.klima-technik.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.klima-technik.com.pl:

KLIMATECHNIK KRZYSZTOF KORMAN

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ARKADIUSZ TOMASZEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ TARIM »

  ARKADIUSZ TOMASZEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ TARIM

  Firma Tarim specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie klimatyzacji. Wykonuje przeglądy okresowe klimatyzacji. Oferuje urządzenia wiodących firm, m. in. Fujitsu, Daikin, Samsung, Whirlpool, LG, Hisense. Tarim zapewnia fachowe doradztwo i profesjonalny montaż. Oferujemy klimatyzatory Split i systemy Multisplit, ścienne, kasetonowe, przypodłogowe, przysufitowe. Obszar działania: Warszawa i województwo mazowieckie. W ofercie firmy Tarim znajdą Państwo zarówno niedrogie ale niezawodne klimatyzatory, jak i zaawansowane technicznie urządzenia o ciekawym wyglądzie i doskonałych parametrach pracy. Oferujemy urządzenia dla biur, mieszkań, domów, sklepów, punktów usługowych, hal, serwerowni. Firma posiada odpowiednie uprawienia i autoryzacje.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • COOL-SYSTEM MATEUSZ MICHALSKI »

  COOL-SYSTEM MATEUSZ MICHALSKI

  COOL SYSTEM posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, montowania i serwisowania instalacji systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Posiadamy bogaty wachlarz urządzeń renomowanych marek. Proponowany asortyment cechuje się dużą wydajnością i długą żywotnością. W ofercie mieszczą się najwyższej jakości klimatyzatory, wentylatory, rekuperatory i urządzenia chłodnicze przeznaczone do obsługi domów jednorodzinnych, zabudowy wielorodzinnej i obiektów usługowych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'BUD-WENT MIECZYSŁAW FILIPIAK' »

  'BUD-WENT MIECZYSŁAW FILIPIAK'

  Przedsiębiorstwo Bud Went oferuje klientom z całej Polski wysokiej jakości urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Firma od 2000 roku działa w branży rekuperacyjnej, dostarczając klientom przemysłowym rozwiązań najwyższego szczebla. Klienci mogą liczyć na szereg różnego rodzaju wentylacji, czy też wentylatorów, dostępne są też nagrzewnice, czy klimatyzatory. Firma nie tylko sprzedaje produkty, ale też i podejmuje się ich instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KLIMA-MED Piotr Kucharski »

  KLIMA-MED Piotr Kucharski

  Klima Med nie jest standardowym przedsiębiorstwem tworzącym instalacje klimatyzacyjne, wentylacje, panele słoneczne, rekuperację czy systemy fotowoltaiczne. Wciąż ulepszamy naszą ofertę proponując nowoczesne rozwiązania. Znajdziesz u nas: monitoring pracy urządzenia drogą radiową, pompy ciepła, kolektory słoneczne. Jesteśmy też importerem automatyki pomiarowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek »

  LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek

  Luftberg to jeden z większych sprzedawców urządzeń wentylujących do wykorzystania w przemyśle w kraju. Firma Luftberg posiada urozmaicony wachlarz produktów do wielu rozmaitych zastosowań, o przeróżnych cechach. W naszej ofercie są promieniowe wentylatory wysoko, średnio i niskociśnieniowe, wentylatory przeciwwybuchowe, kwasoodporne, dachowe, kanałowe i osiowe, do oddymiania i wiele innych. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań kontrahentów i pielęgnowanie owocnej kooperacji. Pomagamy w doborze urządzeń wentylujących i zajmujemy się ich dostarczeniem. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »