Katalog Firm

KLIM-SPAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Klim-Spaw z Warszawy jest specjalistą w montowaniu, naprawach i serwisowaniu wentylacji oraz klimatyzacji. Kadra pracownicza wskazanej firmy to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy wykonują wszystkie usługi na znakomitym poziomie. Zakładane instalacje marek Carrier i Toshiba spełniają wszelkie normy i wymagania, co daje zapewnienie długotrwałej żywotności oferowanych urządzeń.

Szczegóły strony www.klim-spaw.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.klim-spaw.com.pl:

KLIM-SPAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PAWEŁ KURNIK "EKORIM" »

  PAWEŁ KURNIK "EKORIM"

  Obsługujemy Klientów głównie z obszaru południowej Polski - Kraków i okolice. Zdobyte zaufanie i wiarygodność przez lata pracy jest naszym największym kapitałem. Zapraszamy do współpracy! Klimatyzacja serwis - dostarczamy i montujemy klimatyzatory typu split, multisplit oraz rozbudowane systemy ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. Szeroki wybór klimatyzatorów umożliwia dokładny dobór mocy urządzeń oraz optymalny kształt i wymiary względem pomieszczenia (modele ścienne, przysufitowe, kanałowe, kasetonowe). Na życzenie Klienta montujemy również klimatyzatory innych producentów. Stropy chłodzące - dostarczamy oraz wykonujemy instalacje wody lodowej z wykorzystaniem wymienników sufitowych - registrów. Zabudowane registry pasywne lub aktywne poprzez konwekcję i promieniowanie przekazują ciepło do pomieszczenia. System zwany Kuehldecken bardzo popularny w Niemczech pozwala wyeliminować hałas i zimny nawiew strefowy z klimatyzowanego pomieszczenia. Zachęcamy do współpracy biura architektoniczne. Wentylacja mechaniczna - w oparciu o projekt wykonujemy instalacje wentylacji nawiewnej, wywiewnej oraz nawiewno-wywiewnej. W zakres prac wchodzi: montaż kanałów i urządzeń wentylacyjnych, podłączenie instalacji sterowania i zasilania, uruchomienie urządzeń wentylacyjnych. Każdorazowo wykonujemy pomiary parametrów mechanicznych i elektrycznych. Szczególnie zachęcamy do współpracy Inwestora indywidualnego, który myśli o wentylacji mechanicznej we własnym domu jednorodzinnym. Wykonujemy takie instalacje na małych centralach wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FHU KLIMEO ZBIGNIEW LEWANDOWSKI »

  FHU KLIMEO ZBIGNIEW LEWANDOWSKI

  Jesteśmy firmą z branży klimatyzacji. Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis, naprwę i konserwację klimatyzatorów typu split; naściennych kasetonowych, podsufitowych, przypodłogowych. Klimatyzacja dla domu i biura. Klimatyzatory pojedyńcze i multisplit również z opcją pompy ciepła [umożliwiają grzanie]. Główne marki w naszej ofercie to Whirlpool, LG, Samsung, Sinclair i inne również zakupione przez klienta. Obszar działania to głównie Bydgoszcz oraz kujawsko-pomorskie. Posiadamy odpowiednie uprawnienia branżowe i autoryzacje i certyfikaty.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ECO COMFORT s.c. Monika Słabosz »

  ECO COMFORT s.c. Monika Słabosz

  Dom w kontakcie z naturą – firma Eco Comfort oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji. Oferowane przez nas rozwiązania działają na zasadzie rekuperacji, czyli odzyskiwaniu ciepła z zamontowanej klimatyzacji. Na każde wykonane przez nas zamówienie dajemy aż 10 lat gwarancji! Naszą pracę wykonujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Dokładając wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WENT-KLIMA ŁUKASZ BUDNIK »

  WENT-KLIMA ŁUKASZ BUDNIK

  Firma WentKlima posiada doświadczenie w branży 10 letnie w klimatyzacja i wentylacja zapraszamy do kontaktu www. klimatyzacjawentklima. pl W ofercie: Usługi robimy na obszarze województwa mazowieckim. Usługi jakie posiadamy w naszej ofercie są tosprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji i wentylacji jesteśmy solidną firmą na co dowodem są opinie o naszej firmie klientów którzy z nami współpracowali. Zajmujemy się również konserwacją urządzeń wszelkiego typu klimatyzacji i wentylacji. Zapraszamy do kontaktu

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ECOPLASTOL Sp. z o.o. »

  ECOPLASTOL Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem między innymi Szczelnego Rurowego Powietrznego Gruntowego Wymiennika Ciepła GEOHEAT. Oferujemy najlepsze i sprawdzone technologie. Naszym klientom zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę od wsparcia technicznego, przez doradztwo i projektowanie, aż po realizację Gruntowych Wymienników Ciepła. Firma ECOPLASTOL Sp. z o. o. powstała w 2008 roku, jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Zastosowanie GWC Geoheat zapewnia nie tylko odpowiedni mikroklimat w domu, ale przede wszystkim świeże powietrze pozbawione wszelakich pyłków, mikroorganizmów i innych czynników, wpływających niekorzystnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Jest to idealnie rozwiązanie dla alergików i astmatyków. ECOPLASTOL Sp. z o. o ul. A. Puszkina 41 42-530 Dąbrowa Górnicza

  Spis Firm - Data dodania: 09 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »