Katalog Firm

Podkategoria: Igłofiltry

Obniżanie poziomu wód gruntowych na czas budowy -igłofiltry wynajem odwadnianie agregaty pompowe montaż systemów igłofiltrowych

 • CARRIER RENTAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CARRIER RENTAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Wypożyczalnia Sprzętu Specjalistycznego Carrier Rental Systems Polska Sp. z o. o. jest liderem na rynku polskim i stale się umacnia. Wyróżnia ją nie tylko lokalizacja znajdująca się w czterech punktach Polski, tj. Warszawa, Trzebinia, Poznań, Trójmiasto, lecz także sposób postrzegania zagadnień konsumenckich. Firma dba o to, aby potrzeby nabywców oferowanych usług były spełniane. Przewodnim mottem spółki są słowa: „problemy naszych klientów są naszymi problemami”. Kontakt z firmą najlepiej jest nawiązać telefonicznie pod numerem (22) 676 95 45, lub 605 679 299. Główny profil jej działalności polega na wynajmie agregatów chłodniczych, pomp do igłofiltrów, pomp do odwodnień, pomp do ścieków, pomp wysokiego podnoszenia, pomp zatapialnych, zestawów igłofiltrowych. Polecamy odwiedzić osobiście laureatkę tak wielu nagród w kategorii firma, gdyż okazuje się, że dobry plan marketingowy, to podstawa sukcesu.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GWARANT-EKO SPÓŁKA CYWILNA MŁODAWSKI WŁADYSŁAW, MŁODAWSKI DARIUSZ »

  GWARANT-EKO SPÓŁKA CYWILNA MŁODAWSKI WŁADYSŁAW, MŁODAWSKI DARIUSZ

  Na rynku jesteśmy obecni od roku 1997. Firma Gwarant-Eko z siedzibą w Końskich specjalizuje się w produkcji worków i rękawów filtracyjnych. Wykorzystujemy rozmaite materiały oraz tkaniny. Produkujemy rękawy zsypowe, przeznaczone do silosów oraz odsiewaczy. W naszej ofercie produkcyjnej nie zabrakło również innych elementów do filtracji – osłonek harmonijkowych, filtrów kieszeniowych, mat filtracyjnych, kompensatorów tkaninowych. Ponadto proponujemy także elementy do filtracji na mokro (siatki poliamidowe oraz włókniny poliestrowe i polipropylenowe).

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 517 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Igłofiltry

Igłofiltry - nowa firma:

Adres: