Katalog Firm

FLAK TOMASZ KLIMA-T

Firma KLIMA-T oferuje usługi w zakresie klimatyzacji pomieszczeń i klimatyzacji samochodowej: * montaż i serwis klimatyzatorów * odgrzybianie, dezynfekcja ozonem * napełnianie układów czynnikiem ziębniczym i chłodniczym: urządzenia stacjonarne, samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny, inne... * serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www. klima-t. eu

Szczegóły strony www.klima-t.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.klima-t.eu:

FLAK TOMASZ KLIMA-T

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AC4U KLIMATYZACJA MARIUSZ STRZYŻEWSKI »

  AC4U KLIMATYZACJA MARIUSZ STRZYŻEWSKI

  Oferujemy usługi w dziedzinie: klimatyzacja, wentylacja, automatyka budynkowa. Jesteśmy firmą mającą doświadczenie i wiedzę w pilotowaniu i realizacji zarówno projektów małych, średnich jak i wymagających większego zaplecza logistycznego. Doskonała znajomość produktów rynku takich jak klimatyzacja i wentylacja czyni z nas zespół specjalistów, z którymi można realizować założone wyzwania projektowe. Zaufało nam wielu developerów, biur architektonicznych, projektantów wnętrz i innych instytucji. Jest to dla nas potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów wywiązywania się z zobowiązań, oraz zdobycia pozycji profesjonalnego i godnego zaufania partnera. Mamy nadzieję, że również i Państwo do nas dołączycie jako nasi partnerzy i skorzystacie z naszego doświadczenia. W naszej ofercie oferujemy urządzenia takich producentów jak: Daikin, Samsung, LG, Mitsubishi H. I. W zakresie automatyki budynkowej oferujemy projektowanie, programowanie i wykonanie instalacji opartych na programowalnych sterownikach integrujące różne systemy w budynkach oraz wykonanie wizualizacji procesów sterowania w programach SCADA.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MsVent Sp. z o.o. »

  MsVent Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo MsVent zajmuje się projektowaniem i montażem urządzeń wentylujących i ogrzewających pomieszczenia. Jedną z głównych specjalizacji firmy MsVent są gruntowe wymienniki ciepła. Jest to system, który pozwala na pozyskanie z gruntu chłodu podczas lata, a ciepła podczas zimy. Wszystkie nasze usługi posiadają serwis gwarancyjny. Dodatkowo prowadzimy również serwis czyszczący urządzeń i instalacji wentylujących.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ventia Sp. z o.o. »

  Ventia Sp. z o.o.

  Ventia, to najlepiej dopasowane rozwiązania z dziedziny klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i wiedzą, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia oraz elementy instalacji do zastosowania w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zapraszamy na naszą oficjalną stronę w celu zapoznania się z ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'BUD-WENT MIECZYSŁAW FILIPIAK' »

  'BUD-WENT MIECZYSŁAW FILIPIAK'

  Przedsiębiorstwo Bud Went oferuje klientom z całej Polski wysokiej jakości urządzenia wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Firma od 2000 roku działa w branży rekuperacyjnej, dostarczając klientom przemysłowym rozwiązań najwyższego szczebla. Klienci mogą liczyć na szereg różnego rodzaju wentylacji, czy też wentylatorów, dostępne są też nagrzewnice, czy klimatyzatory. Firma nie tylko sprzedaje produkty, ale też i podejmuje się ich instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MATEUSZ SZCZEPANIK AIR HOME SYSTEMS »

  MATEUSZ SZCZEPANIK AIR HOME SYSTEMS

  Air Home Systems to firma, w której znajdziecie Państwo klimatyzatory w promocyjnych cenach. Do tego zainwestujecie Państwo u nas w pompy ciepła, w systemy ekonomicznej wentylacji mechanicznej, skorzystacie z doradztwa przy wyborze nagrzewnic gazowych. Gwarantujemy poza tym dwudziestoczterogodzinny serwis klimatyzacji. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, ale na życzenie wykonujemy zlecenia w całym kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 22 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »