Katalog Firm

EVERGRIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Evergrip specjalizuje się w konstrukcjach z tworzywa GRP. Oferujemy ciekawe alternatywy dla konstrukcji stalowych i aluminiowych. Tworzywo GRP wykazuje duże odporności na ogień i warunki atmosferyczne, a przy tym posiada antypoślizgową powierzchnię dzięki czemu nadaje się idealnie do konstrukcji przejść i podestów technologicznych. Oferujemy także zabezpieczenia antypoślizgowe, bramki bezpieczeństwa, systemy poręczy i wiele więcej. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.evergrip.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.evergrip.pl:

EVERGRIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "BUD-POL" TADEUSZ MODLIŃSKI,ŁUCJAN BOJDOŁ »

  "BUD-POL" TADEUSZ MODLIŃSKI,ŁUCJAN BOJDOŁ

  Nasza firma zajmuje się produkcją kotew (zawiesi) ze stali nierdzewnej do montażu elewacji kamiennych, na które posiadamy aprobaty ITB. Ponadto wykonujemy wszelkie prace ślusarskie, typu spawanie, cięcie, gięcie, wybijanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie konstrukcje stalowe, od przeróżnych łap mocujących po ogrodzenia metalowe, jak również oblachowania maskujące ze stali zwykłych i kwasoodpornych. Nasza fabryka znajduje sie w Mikołowie na ulicy M. C. Skłodowskiej 38. Ściśle współpracujemy z firmą KAMIENIARZ(www. modlinski. com) dla której wyprodukowaliśmy konstrukcje na takie realizacje jak "SKY TOWER" "SEA TOWERS" "GALERIA BAŁTYCKA" "BIBLIOTEKA WROCŁAWSKA" "WOLF MARSZAŁKOWSKA" i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MIROSŁAW MIELCZAREK "STALMIR" SPÓŁKA JAWNA »

  MIROSŁAW MIELCZAREK "STALMIR" SPÓŁKA JAWNA

  Firma Stalmir działa w branży budowlanej, dostarczając swoim klientom wysokiej jakości asortyment hutniczy oraz budowlany. W ofercie Stalmir znajdują się między innymi wyroby ze stali kwasoodpornej takie jak profile, blachy, pręty, kątowniki czy płaskowniki. Zamówić można także akcesoria do szalunków, w tym płyny, akcesoria betonowe, stalowe, korki betonowe, łączniki, elementy mostowe. Stalmir świadczy też usługi cięcia stali oraz usługi transportowe. Zapraszamy na stronę po więcej informacji o ofercie!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MEPROZET STARE KUROWO" SP. z o.o. »

  "MEPROZET STARE KUROWO" SP. z o.o.

  Firma Meprozet Stare Kurowo posiada w ofercie konstrukcje stalowe budynków inwentarskich, wiaty, segmentowe ogrodzenia, konstrukcje stalowe dla rolnictwa, przegrody legowiskowe itp. Nasze usługi obejmują cynkowanie ogniowe i wysokotemperaturowe z odwirowaniem. Istniejemy na rynku ponad pięćdziesiąt lat i zatrudniamy prawie dwieście osób. Nasze produkty sprzedajemy na rynek polski oraz za granicę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo znaleźć pełną ofertę oraz galerią wykonywanych przez nas produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN TOMCZAK ITPMAR »

  MARCIN TOMCZAK ITPMAR

  ITPMAR Hal Namiotowe to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji hal stalowych i hal namiotowych stalowej konstrukcji. Wszystkie oferowane tu hale spełniają wszelkie wymogi techniczne. Charakteryzuje ich spora wytrzymałość na śnieg. Bezpieczeństwo priorytet w firmie ITPMar. Na zbudowanie hal namiotowych i stalowych niepotrzebne jest pozwolenie budowlane. Cały szkielet konstrukcji opiera się na profilach.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO "DOMBUD" SP. Z O. O. W ODOLANOWIE »

  PRZEDSIĘBIORSTWO "DOMBUD" SP. Z O. O. W ODOLANOWIE

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem i stawianiem konstrukcji stalowych a także kompleksowym budownictwem obiektów typu hale produkcyjne, hale magazynowe, biurowce i inne. Popyt na roboty budowlano – montażowe pozwolił naszej firmie wypłynąć na szerokie wody. Oferowane przez nas usługi plasują się na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Dotrzymujemy terminów i trzymamy się umów. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »