Katalog Firm

"COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zajmujemy się ocieplaniem budynków mieszkalnych, a także obiektów przemysłowych. Pianka poliuretanowa – PUR, a także polimocznik to najważniejsze pozycje w naszej ofercie. Dzięki nam uzyskacie Państwo szczelną i wytrzymałą izolację termiczną oraz akustyczną dachów, ścian i fundamentów. Działamy na rynku od 1989 roku, dajemy 25 lat gwarancji na piankę PUR, a ostatecznie wykonujemy bezpłatne kosztorysy.

Szczegóły strony www.compactizolacje.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.compactizolacje.pl:

"COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HORECAEXPRESS S.A. »

  HORECAEXPRESS S.A.

  ComfortExpress, ComfortRestaurant i ComfortCaffe to marki które zmienią rynek hotelarsko-gastronomiczny w Polsce. Działamy w ramach umowy franczyzowej. Tworzymy jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. Hotele i Restauracje dla wszystkich- biznesu, rodziny, podróżujących, wypoczywających. Tanio, dobrze i niezawodnie. Zostaliśmy pozytywnie przyjęci na rynku paliwowym o czym świadczą rozległe kontakty z największymi koncernami paliwowymi. Nasze pierwsze obiekty powstaną na trasach, przy stacjach benzynowych. Dzięki wspólnym działaniom wszyscy Uczestniczący w projekcie będą mogli efektywnie wykorzystać swoje możliwości oraz zwiększyć przychody z prowadzonej działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • APOR Augustyn Porębski »

  APOR Augustyn Porębski

  Kierownik budowy Inspektor nadzoru inwestorskiego Kosztorysy Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków Przygotowanie budynków do odbioru Profesjonalne odbiory budynków i mieszkań Zgłaszanie obiektów budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę Opinie techniczne budynków, ekspertyzy Doradztwo techniczne procesu inwestycyjnego Współpraca z projektantami oraz wykonawcami

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTDIAM S.C. MACIEJ GICALA, TOMASZ WIDERSKI »

  ARTDIAM S.C. MACIEJ GICALA, TOMASZ WIDERSKI

  Misją rekomendowanej witryny www jest przedstawienie oferty usytuowanej w Krakowie firmy ARTDIAM. Naczelnym przedmiotem jej funkcjonowania jest diamentowe cięcie oraz wiercenie betonu. Sprawdzona kadra pracownicza para się rozkruszaniem różnego rodzaju nawierzchni budowlanych czy przegród. Bezpieczną pracę umożliwia innowacyjny park maszynowy. Wszystkie stosowane przez zakład urządzenia posiadają potrzebne certyfikaty.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOLFF DOMINIK DRY TECH »

  WOLFF DOMINIK DRY TECH

  Oferta naszej firmy kierowana jest do firm oraz osób prywatnych. Realizujemy kompleksowe usługi związane z likwidowaniem wilgoci w domach oraz lokalach użytkowych. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych inżynierów oraz doskonale wykwalifikowanych pracowników. Naszym klientom zapewniam wykonanie usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, który pozwala na zawsze zlikwidować wilgoć w pomieszczeniach. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KONSTANS INWEST STANKIEWICZ MAŁGORZATA »

  KONSTANS INWEST STANKIEWICZ MAŁGORZATA

  Oferta naszej firmy skierowana jest do podmiotów prywatnych i przedsiębiorstw, które przewidują remont posadzki w różnego typu obiektach przydatności publicznej. Proponujemy fachowy montaż podłóg sportowych oraz wykładzin obiektowych takich jak na przykład linodur. Proponujemy także systemy rynnowe czy okleiny ścienne. Gwarantujemy fachowość i ogromną jakość świadczonych usług. Ponieważ mamy praktykę w specjalizacji, oferta naszej firmy stanowi godna zaufania i co istotne, zdołamy zaproponować nadzwyczaj ciekawe ceny. Inwitujemy!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »