Katalog Firm

"COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zajmujemy się ocieplaniem budynków mieszkalnych, a także obiektów przemysłowych. Pianka poliuretanowa – PUR, a także polimocznik to najważniejsze pozycje w naszej ofercie. Dzięki nam uzyskacie Państwo szczelną i wytrzymałą izolację termiczną oraz akustyczną dachów, ścian i fundamentów. Działamy na rynku od 1989 roku, dajemy 25 lat gwarancji na piankę PUR, a ostatecznie wykonujemy bezpłatne kosztorysy.

Szczegóły strony www.compactizolacje.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.compactizolacje.pl:

"COMPACT - PROJEKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRACE WYSOKOŚCIOWE "TOMASIAK" Bogdan Tomasiak »

  PRACE WYSOKOŚCIOWE "TOMASIAK" Bogdan Tomasiak

  Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych z zastosowaniem technik alpinistycznych. Posiadamy szczególnie duże doświadczenie w takich dziedzinach jak malowanie dachów i wycinka i pielęgnacja drzew. Do malowania dachów stosujemy najnowsze technologie zarówno do przygotowania powierzchni jak i malowania. Do malowania stosujemy natrysk hydrodynamiczny, który pozwala na uzyskanie równej, grubej i szczelnej powłoki. Przy wycinaniu drzew trudnych zaadoptowane techniki alpinistyczne dają gwarancję bezpiecznego wykonania prac. Zaufaj doświadczeniu. Wykaz naszych dokonań na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RECYKLING KATARZYNA BARANOWSKA,ALBERT KASPRZAK »

  RECYKLING KATARZYNA BARANOWSKA,ALBERT KASPRZAK

  Gdy szukasz firmy, która w profesjonalny sposób przeprowadzi prace jaką jest rozbiórka budynków, wybór oferty RECYCLING Rozbiórki Poznań będzie bardzo dobrą decyzją. Odwiedź ich stronę w internecie (tutaj), gdzie zapoznać się będziesz miał sposobność z działaniami, jakie w zakresie usług wyburzanie lub kruszenie gruzu ta profesjonalna firma wyburzeniowa przeprowadza. Przejrzeć za pośrednictwem następującej strony masz możliwość także galerię zdjęć i video z rozbiórek, jakie RECYCLING Wyburzenia Poznań podczas sporej ilości lat prowadzonej aktywności przeprowadziło. Na witrynie udostępnione są też referencje klientów dla których RECYCLING wykonywał recykling gruzu lub rozbiórki Poznań to miejscowość w której przedsiębiorstwo ma swoje biuro, rozbiórki realizuje jednak także poza centrum regionu Wielkopolski. Ta firma wyburzeniowa realizuje rozbiórki budynków każdego rozmiaru, jak i budowli typu kominy. W przypadku każdego zadania, do wyburzenia stosowane są nowoczesne sprzęty. Z nimi też da się zapoznać się przy udziale witryny tego przedsiębiorstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI TRANSPORTOWE LUCYNA SZCZUCKA »

  ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE I USŁUGI TRANSPORTOWE LUCYNA SZCZUCKA

  Wykopy pod fundamenty, wywóz ziemi czy gruzu, a nawet transport materiałów do dwunastu ton to tylko niektóre z usług jakie można zlecić firmie budowlanej z Grudziądza. Firma oferuje kompleksowe prace ziemne na terenie miasta Grudziądza oraz całego województwa warmińsko-mazurskiego. W wyposażeniu firmy znajduje się specjalistyczny tabor, dzięki któremu prace wykonywane są szybko i solidnie z zachowaniem europejskich standardów.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAG § KAR IRMINA ŻURAWSKA »

  MAG § KAR IRMINA ŻURAWSKA

  Mag&Kar to firma budowlana specjalizująca się między innymi w pracach wyburzeniowo - rozbiórkowych. Działa na rynku od 2000 roku. Przez lata działalności zdobyła szerokie grono zadowolonych klientów. Dzięki wiedzy, nowoczesnemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze pracowników Mag&Kar jest w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Stale dążymy do perfekcji rozwijając wachlarz proponowanych rozwiązań i usług. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ARTMI KORDIAK MAREK KORDIAK JOLANTA SPÓŁKA JAWNA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ARTMI KORDIAK MAREK KORDIAK JOLANTA SPÓŁKA JAWNA

  Izolacja natryskowa pianką poliuretanową to jedna z metod ocieplania domu. Za jej pomocą można ocieplać między innymi: ściany, fundamenty, poddasza. Choć jest to jeden z innowacyjnych sposobów ocieplania budynków to zbiera on coraz większe grono zwolenników. Dzieje się tak dlatego, że izolacja natryskowa przynosi szereg korzyści, do których zaliczyć należy przyszłe oszczędności w ogrzewaniu i klimatyzacji (sięgają one nawet 50%). A i same prace izolacyjno - ociepleniowe są tanie. Jeśli zdecydują się Państwo na ocieplenie domu pianką poliuretanową to do prac izolacyjno - ociepleniowych polecamy firmę Artmi z Kłodzka. Na ich stronie www znajdą Państwo więcej szczegółów na temat izolacji natryskowej pianką poliuretanową. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »