Katalog Firm

"CENTURION-R" Sp. z o.o.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę: Centurion-R Sp. z o. o.. Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o. o. . Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie klientów. Potrzeby odbiorców są motorem ciągłego rozwoju naszej firmy. Zwiększanie zainteresowania drzwiami Centurion-R, poszerzanie rynku zbytu oraz oferowanego asortymentu pozwalają na dynamiczny rozwój firmy. W lipcu 2005 roku rozpoczął produkcję Zakład nr 2. Inwestycja była realizowana w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw 2004-2006” i współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów, poczyniliśmy odważne inwestycje rozbudowując fabrykę, unowocześniając park maszynowy (m. in. zautomatyzowane linie do produkcji skrzydeł i ościeżnic, nowoczesna linia do odpylania) oraz wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. W ten sposób uzyskaliśmy wyższą jakość produkowanych wyrobów oraz możliwość szybszego zaspokajania potrzeb odbiorców. Profesjonalizm oraz duża aktywność działań marketingowych zaowocowała zaufaniem, jakim darzą nas nasi odbiorcy, z czego jesteśmy bardzo dumni. Potwierdzeniem tego zaufania zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym są przyznane certyfikaty : polski, słowacki, czeski, ukraiński. Centurion-R zwraca uwagę nie tylko na jakość swoich produktów, ale również dba o środowisko naturalne, wyrazem czego jest obecnie uruchomiona najnowocześniejsza w kraju, unikalna spalarnia odpadów wykorzystująca jako paliwo odpady produkcyjne. Nasze linie produkcyjne są proekologiczne, a wykorzystywane technologie pomagają chronić środowisko. Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Nasze kolekcje tworzymy z myślą o klientach. Rozwijamy je zarówno w kierunku prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązań o bardziej klasycznych liniach. Śledzimy rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji naszych produktów. Naszym klientom oferujemy ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dodatkowe informacje i zawsze aktualną ofertę.

Szczegóły strony centurion.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centurion.com.pl:

"CENTURION-R" Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FIRMA GULAJSKI RAFAŁ GULAJSKI »

  FIRMA GULAJSKI RAFAŁ GULAJSKI

  Gulajski Gliwice - oddymianie klatek schodowych, świetliki dachowe, rurowe i kopułkowe. Specjalizacja firmy z woj. śląskiego to świetliki. Mamy świetliki rurowe, dachowe i świetliki kopułkowe. Także klapa oddymiająca, okna oddymiające, wyłazy dachowe, klapy dymowe, kopułki akrylowe, klapy do przewietrzania, okna dachowe, pasma świetlne, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe. Zapraszamy - klapa oddymiająca, okna oddymiające, oddymianie klatek schodowych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE BEATA IWAŃSKA »

  GDAŃSKIE CENTRUM OKIENNE BEATA IWAŃSKA

  Gdańskie Centrum Okienne bazuje na doświadczeniach pozyskiwanych od lat 90-tych. Zatrudniamy profesjonalistów stanowiących kapitał organizacji. Fachowość pracowników przekłada się na najwyższą jakość oferty i montażu stolarki budowlanej. Prowadzimy szeroki zakres usług jako generalny wykonawca stolarki okiennej oraz drzwiowej na prestiżowych budowach w całej Polsce i UE. W dorobku firmy znajdują się inwestycje od mikro po makroskalę. Specjalizujemy się w aplikacjach wymagających specjalistycznej wiedzy. Nasze umiejętności są szczególnie widoczne w przypadku stolarki pasywnej i energooszczędnej a także w dziedzinie elewacji i stolarki ppoż. Wiedza ta jest istotna nie tylko w zakresie asortymentu ale także dotyczy specyfiki technologii montażu nowoczesnej stolarki. W ofercie GCO znajdują się wyselekcjonowane produkty o najwyższych walorach użytkowych i estetycznych w korzystnej relacji z ceną. Są to: okna pcv, drewniane i aluminiowe, drzwi ppoż i dymoszczelne, elewacje, fasady, witryny, ogrody zimowe, bramy, parapety, rolety, daszki, ścianki całoszklane, akustyczne, mobilne. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MAZOWIECKA FABRYKA OKIEN I DRZWI" SP. z o.o. »

  "MAZOWIECKA FABRYKA OKIEN I DRZWI" SP. z o.o.

  fabryka okien Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Czarnomorska 11 02-758 Warszawa tel. (22) 642-68-68 faks: (22) 642-04-62 biuromfoid. pl www. mfoid. pl fabryka okien GG : 2327578 Zakład produkcyjny : Antoninów - Głosków tel. (22) 797 36 62 tel. (22) 797 36 55 Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Spółka z o. o. w Antoninowie jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży okienno drzwiowej z PCV jak i aluminium.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SOKÓŁKA OKNA I DRZWI" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "SOKÓŁKA OKNA I DRZWI" SPÓŁKA AKCYJNA

  Nasza firma Sokółka Okna i Drzwi to niezastąpiony na polskim rynku producent okien i drzwi, który cieszy się dużą popularnością ze strony klientów. Nic dziwnego, że klienci darzą nas ogromnym zaufaniem, skoro istniejemy w branży od czterdziestu lat. Bez najmniejszych wątpliwości warto skorzystać z naszej oferty i wybrać dla siebie wyjątkowe i niepowtarzalne produkty, które tworzone są z niezwykłym profesjonalizmem oraz pasją. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę www i dowiedz się znacznie więcej!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAŁGORZATA BOROWCZAK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE MAŁGORZATA BOROWCZAK

  Firma Terrazyt powstała w 2004 roku we Wrześni. Zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz dodatków okiennych pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. W ofercie posiadamy okna drewniane, drewniano-aluminiowe, PCV, aluminiowe marki Drutex, Petecki, Veka i innych. Oferujemy również duży wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, parapetów z różnych materiałów, rolet zewnętrznych, żaluzji, moskitier i innych osłon okiennych. Uzupełnieniem oferty są bramy segmentowe, skrzydłowe, rolowane, przemysłowe.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »