Katalog Firm

"CENTURION-R" Sp. z o.o.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę: Centurion-R Sp. z o. o.. Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o. o. . Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie klientów. Potrzeby odbiorców są motorem ciągłego rozwoju naszej firmy. Zwiększanie zainteresowania drzwiami Centurion-R, poszerzanie rynku zbytu oraz oferowanego asortymentu pozwalają na dynamiczny rozwój firmy. W lipcu 2005 roku rozpoczął produkcję Zakład nr 2. Inwestycja była realizowana w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw 2004-2006” i współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów, poczyniliśmy odważne inwestycje rozbudowując fabrykę, unowocześniając park maszynowy (m. in. zautomatyzowane linie do produkcji skrzydeł i ościeżnic, nowoczesna linia do odpylania) oraz wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. W ten sposób uzyskaliśmy wyższą jakość produkowanych wyrobów oraz możliwość szybszego zaspokajania potrzeb odbiorców. Profesjonalizm oraz duża aktywność działań marketingowych zaowocowała zaufaniem, jakim darzą nas nasi odbiorcy, z czego jesteśmy bardzo dumni. Potwierdzeniem tego zaufania zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym są przyznane certyfikaty : polski, słowacki, czeski, ukraiński. Centurion-R zwraca uwagę nie tylko na jakość swoich produktów, ale również dba o środowisko naturalne, wyrazem czego jest obecnie uruchomiona najnowocześniejsza w kraju, unikalna spalarnia odpadów wykorzystująca jako paliwo odpady produkcyjne. Nasze linie produkcyjne są proekologiczne, a wykorzystywane technologie pomagają chronić środowisko. Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Nasze kolekcje tworzymy z myślą o klientach. Rozwijamy je zarówno w kierunku prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązań o bardziej klasycznych liniach. Śledzimy rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji naszych produktów. Naszym klientom oferujemy ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dodatkowe informacje i zawsze aktualną ofertę.

Szczegóły strony centurion.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centurion.com.pl:

"CENTURION-R" Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ALEKSANDER KOSIOR »

  ALEKSANDER KOSIOR

  Strona MS Więcej niż OKNA Szczecin. Oferujemy najbardziej energooszczędne rozwiązania w dziedzinie stolarki okiennej w Polsce. Dostarczamy okna pcv, /pvc/, okna drewniane i okna aluminiowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi najnowszą linię okien "tytanowych", wyposażonych w wkład trzyszybowy o współczynniku 0, 5 U, oraz wzmocnienia termiczne ramy. Są to wzmocnienia wykonane z kompozytów, gwarantujące zdecydowane polepszenie współczynnika przenikania ciepła dla ramy i skrzydła okiennego. Podnoszą one bardzo znacznie walory izolacyjności cieplnej zwłaszcza dla okien o stosunkowo niewielkiej powierzchni przeszklenia /niski procentowo udział szkła w całej powierzchni okna/. Rozwiązania tego typy stają się powoli standardem na rynku budownictwa energooszczędnego i pozwalają w znaczny sposób zredukować wydatki na energię/nieustannie drożejącą/, służącą do ogrzewania Waszego budynku. Okna te wyposażone są w niezawodne okucia firmy Maco /Austria/, które zapewniają wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie Państwa okien. W naszej ofercie są również podobne rozwiązania dotyczące stolarki drewnianej. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Progress Drzwi Sp. z.o.o. »

  Progress Drzwi Sp. z.o.o.

  Progress Drzwi Sp. z. o. o. jest jednym z największych dystrybutorów drzwi i podłóg na terenie Poznania i okolic. W bogatej ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości drzwi zewnętrzne, wewnętrzne i antywłamaniowe. Oferujemy również podłogi laminowane o różnorodnych wzorach i stylach, pasujące do każdego wnętrza. Oprócz drzwi i podłóg Progress oferuje również bramy i ogrodzenia wysokiej jakości, zarówno dla posesji prywatnych i osiedli mieszkaniowych jak i parków czy zakładów przmysłowych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MAZOWIECKA FABRYKA OKIEN I DRZWI" SP. z o.o. »

  "MAZOWIECKA FABRYKA OKIEN I DRZWI" SP. z o.o.

  fabryka okien Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Czarnomorska 11 02-758 Warszawa tel. (22) 642-68-68 faks: (22) 642-04-62 biuromfoid. pl www. mfoid. pl fabryka okien GG : 2327578 Zakład produkcyjny : Antoninów - Głosków tel. (22) 797 36 62 tel. (22) 797 36 55 Mazowiecka Fabryka Okien i Drzwi Spółka z o. o. w Antoninowie jest polską firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży okienno drzwiowej z PCV jak i aluminium.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tomasz Michalski-KON-TRADE »

  Tomasz Michalski-KON-TRADE

  Firma Kon-Trade zajmuje się stolarką budowlaną już od przeszło siedmiu lat. Specjalizuje się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży. Do jej najpopularniejszych produktów można zaliczyć drzwi zewnętrzne posiadające najróżniejsze parametry oraz przeznaczenie. Jeżeli jest się zainteresowanym zakupieniem drzwi, to warto będzie zapoznać się z ofertą właśnie tej firmy, ponieważ stawia ona na wysokiej jakości produkty odpowiadające potrzebom klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FHU "EFEKT" MAREK PROCAK »

  FHU "EFEKT" MAREK PROCAK

  Sklep Efekt ze szczecina to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór okien oraz drzwi. W katalogu znajdziesz między innymi okna z PCV, drewniane, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz antywłamaniowe. Są to produkty, które spełniają najważniejsze parametry techniczne oraz wymagania jakościowe w Polsce i Unii Europejskiej. Zobacz koniecznie już teraz najnowszy katalog i wybierz coś dla siebie w bardzo dobrej cenie.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »