Katalog Firm

CENTURION producent drzwi

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę: Centurion-R Sp. z o.o..


Firma powstała w 2002 roku w specjalnej strefie ekonomicznej EUROPARK MIELEC, obszar przemysłowy SANOK, jako kontynuacja działającej od 1998 roku firmy produkcyjnej Centurion Sp. z o.o. .

Od początku swojej działalności nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji wewnątrzlokalowych skrzydeł drzwiowych i ościeżnic. Czerpiąc z doświadczeń firmy i obowiązujących standardów w zakresie obsługi klientów, marketingu, sprzedaży i serwisu, Centurion-R sukcesywnie rozszerza swój asortyment i zdobywa uznanie klientów.


Potrzeby odbiorców są motorem ciągłego rozwoju naszej firmy. Zwiększanie zainteresowania drzwiami Centurion-R, poszerzanie rynku zbytu oraz oferowanego asortymentu pozwalają na dynamiczny rozwój firmy. W lipcu 2005 roku rozpoczął produkcję Zakład nr 2. Inwestycja była realizowana w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego „Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw 2004-2006” i współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Kluczem naszego sukcesu jest wysoka jakość produktów i profesjonalna obsługa klienta. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom klientów, poczyniliśmy odważne inwestycje rozbudowując fabrykę, unowocześniając park maszynowy (m.in. zautomatyzowane linie do produkcji skrzydeł i ościeżnic, nowoczesna linia do odpylania) oraz wprowadzając najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. W ten sposób uzyskaliśmy wyższą jakość produkowanych wyrobów oraz możliwość szybszego zaspokajania potrzeb odbiorców. Profesjonalizm oraz duża aktywność działań marketingowych zaowocowała zaufaniem, jakim darzą nas nasi odbiorcy, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Potwierdzeniem tego zaufania zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym są przyznane certyfikaty : polski, słowacki, czeski, ukraiński.

Centurion-R zwraca uwagę nie tylko na jakość swoich produktów, ale również dba o środowisko naturalne, wyrazem czego jest obecnie uruchomiona najnowocześniejsza w kraju, unikalna spalarnia odpadów wykorzystująca jako paliwo odpady produkcyjne. Nasze linie produkcyjne są proekologiczne, a wykorzystywane technologie pomagają chronić środowisko.

Ponad 10-letnie doświadczenie, innowacyjna technologia i stała dbałość o rozwój sprawiły, że firma Centurion-R jest dziś jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Obecnie nasza oferta obejmuje blisko trzydzieści linii wzorniczych drzwi. Nasze kolekcje tworzymy z myślą o klientach. Rozwijamy je zarówno w kierunku prostych, nowoczesnych form, jak i rozwiązań o bardziej klasycznych liniach. Śledzimy rozwój technologii i rozwiązań w dziedzinie stosowanych pokryć oraz wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w procesie realizacji naszych produktów. Naszym klientom oferujemy ciągłe i profesjonalne doradztwo w zakresie montażu i nowinek technicznych.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dodatkowe informacje i zawsze aktualną ofertę.

Szczegóły strony centurion.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę centurion.com.pl:

CENTURION producent drzwi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 283

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "BEMAR" MARIUSZ BĘCKI »

  "BEMAR" MARIUSZ BĘCKI

  W przeciągu bieżących miesięcy w dużym stopniu uległ powiększeniu Nasz asortyment. Mamy świadomość przedsiębiorczej wartości, a także wartości naszych produktów. Stosowana w Naszych drzwiach technologia ma na celu zminimalizowanie współczynnika przenikania ciepła. Podejmujemy się wymagających zamówień przetargowych. Omawiana firma zaliczana jest do ścisłej czołówki polskich przedsiębiorstw produkujących i stolarkę okienną z PCV. Wytwarzanie Naszego towaru przebiega w zdalnie sterowanych liniach produkcyjnych. Dotychczas wszyscy Nasi klienci, są niezmiernie zadowoleni ze współdziałania z Nami. Obsłużyliśmy bardzo dużą ilość zamówień. Okna Petecki dostały godną wspomnienia liczbę wyróżnień branżowych mówiących o wysokiej jakości produktów. Czekamy na Twoje zapytania cenowe lub te dotyczące współpracy. Produkowane przez przedsiębiorstwo Petecki drzwi spełniają założenia ochrony przed włamaniami. Proponujemy Naszym klientom min. okna drzwi balkonowe. Aktualna oferta dedykowana jest dla mieszkańców oraz firm z Kalisza. Usługi Naszego punktu skierowane są budownictwa pasywnego. Oferujemy towar najstarszej firmy w w Polsce zajmującej się produkcją okien PCV. W swoim asortymencie stawiamy na towary energooszczędne. Nasze produkty nie mają nic wspólnego z tzw. "fuszerą", potwierdzą to Nasi dotychczasowi klienci. Napisz o wycenę, za pomocą łatwego formularza. Ekspresowo odpowiemy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPRZEDAŻ I MONTAŻ, OKIEN, DRZWI I POKRYĆ DACHOWYCH »

  SPRZEDAŻ I MONTAŻ, OKIEN, DRZWI I POKRYĆ DACHOWYCH

  SPRZEDAŻ I MONTAŻ, OKIEN, DRZWI I POKRYĆ DACHOWYCH
  NASZA OFERTA:
  - OKNA I DRZWI PCV: SCHUCO, REHAU, VEKA, ALUPLAST, AVANTGARDE
  - OKNA I DRZWI Z DREWNA: SOSNA, MARANTI, DĄB
  - OKNA, DRZWI, WITRYNY I OGRODY ZIMOWE Z ALUMINIUM CIEPŁE, ZIMNE, PPOŻ
  - DRZWI ZEWNĘTRZNE, WEWNĘTRZNE
  - ROLETY
  - ŻALUZJE WEWNĄTRZ SZYBOWE
  - PARAPETY
  - BRAMY GARAŻOWE
  - POKRYCIA DACHOWE
  - KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE
  - ADAPTACJE PODDASZY
  - NOŚNIKI TYNKÓW STUCANET
  - ŚCIANKI DZIAŁOWE

  Spis Firm - Data dodania: 17 02 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Markiz Serwis ze Szczecina »

  Firma Markiz Serwis ze Szczecina

  Firma Markiz Serwis istnieje nieprzerwanie na rynku szczecińskim od 1991r. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja drewnianych okien, okiennic, ogrodów zimowych oraz drzwi. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy rolety zabezpieczające, bramy garażowe, markizy, żaluzje fasadowe, okna PCV i aluminiowe oraz różnego rodzaju wewnętrzne przesłony przeciwsłoneczne. Wszystkie wyroby własne są produkowane w oparciu o materiały i komponenty najwyższej jakości. Dostawcami naszych produktów są sprawdzone, renomowane firmy mające wieloletnie doświadczenie branżowe. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 09 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Producent drzwi drewnianych »

  Producent drzwi drewnianych

  Nasza przedstawiana tutaj propozycja to drzwi wejściowe drewniane. Zamiast wypisywać w wyszukiwarkach „drzwi drewniane producent” warto bezzwłocznie wejść na naszą stronę derpal. com. pl, która daje możliwość poznania wielu detali ochrony naszego domu, a również osiągnięcia miłego wyniku dekoracyjnego. Celem dokładnego zapoznania się z ofertą rodzaju drzwi dębowe wewnętrzne przedsiębiorstwa DERPOL odwiedź stronę online. Dowiesz się przez nią wszystkich danych, które pozwolą Ci przekonać się, że drzwi dębowe zewnętrzne portalu derpal. com. pl to znakomity wybór.

  Spis Firm - Data dodania: 08 05 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kon Trade »

  Kon Trade

  Firma Kon-Trade zajmuje się stolarką budowlaną już od przeszło siedmiu lat. Specjalizuje się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży. Do jej najpopularniejszych produktów można zaliczyć drzwi zewnętrzne posiadające najróżniejsze parametry oraz przeznaczenie. Jeżeli jest się zainteresowanym zakupieniem drzwi, to warto będzie zapoznać się z ofertą właśnie tej firmy, ponieważ stawia ona na wysokiej jakości produkty odpowiadające potrzebom klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 11 10 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »