Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo drewniane

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HADLOWO-USŁUGOWE "CARPORT PLANET" TOMASZ PANKIEWICZ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HADLOWO-USŁUGOWE "CARPORT PLANET" TOMASZ PANKIEWICZ

  Jeżeli szukasz zadaszenia dla samochodu lub planujesz zadaszyć taras zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Na postawienie wiaty (zadaszenie tarasu czy wiata samochodowa ) do 25m2 nie jest potrzebne pozwolenie na budowę wystarczy zgłoszenie, dodatkowo nie obowiązują nas przepisy dotyczące odległości od granicy działki pod warunkiem ze wiata nie ma ścian. Nasze rozwiązania są lekkie i estetyczne Współpracujemy z najlepszymi producentami konstrukcji stalowych i drewna klejonego w Polsce dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktówProdukujemy: wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe i balkony. Zajmujemy się również dystrybucją szerokiego spektrum elementów z drewna klejonego, gontów bitumicznych, świetlików i wyłazów dachowych. Większość z oferowanych przez naszą firmę produktów dostarczamy w dowolne miejsce na terenie Polski w przeciągu 48 godzin a zamówić je można w sklepie internetowym na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SACZEL ANETA MULSZANOWSKA »

  SACZEL ANETA MULSZANOWSKA

  Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w budowie domów kanadyjskich (szkieletowych, drewnianych), na terenie całego kraju. Należymy do grupy Saczel Częstochowa. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam budować tanio i szybko. Zajmujemy się procesem budowlanym kompleksowo, poczynając od pomocy przy wyborze działki poprzez formalności urzędowe, wybór projektu, właściwe prace budowlane aż do odbiorów końcowych. Co w naszej ofercie budowy domu:- fachowa pomoc zanim rozpoczniesz budowę - domy pasywne U=0, 15 [W/m2K] - stan surowy- stan deweloperski- stan pod klucz a dzięki współpracy z szwedzkimi tartakami nasze drzewo stosowane do konstrukcji spełnia wszystkie normy jakościowe. Charakteryzujemy się wysoką jakością świadczonych usług. Do naszych projektów stosujemy nowoczesne technologie i wysokiej klasy materiały. Przy realizacji prac uczestniczą wyłącznie wysoko wyspecjalizowani fachowcy z dużym doświadczeniem. Naszym pracownikom zapewniamy ciągły rozwój oraz specjalistyczne szkolenia. Dzięki tym zabiegom możemy pozwolić sobie na udzielanie gwarancji na okres od 3 do 30 lat, na poszczególny zakres prac. Fachowa obsługa w naszej firmie oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, pozwala ograniczyć Państwa zaangażowanie podczas realizacji projektów do minimum. Zapraszamy do budowy domu z firmą Saczel

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DREWNO VOX ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  DREWNO VOX ACTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Drewno Vox - profesjonalne place zabaw, tarasy drewniane i elewacje drewniane. Także tarcica, więźba dachowa, boazeria drewniana. Zalecenia montażowe i eksploatacyjne - poprawna elewacja Wymaga co kilka lat odnowienia. Wyroby z drewna, produkty firmy Remmers, Legar, płyta OSB. Elementy konstrukcyjne, krawędziak, sztachety, blaty stołowe z sosny, deska boazeryjna i deska elewacyjna. Vox zaprasza - deski tarasowe i podbitka drewniana. Zapraszamy po przydomowe place zabaw.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Jan Taśmiński »

  Paweł Jan Taśmiński

  Zakład stolarski Tam-Drew jest firmą rodzinną, z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnie i terminowo wykonujemy wszelkie usługi stolarskie. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz zaplecze techniczne. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Oferujemy szybki czas realizacji zamówienia i korzystne ceny. Dokonujemy bezpłatnych wycen i pomiarów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo schody, drzwi, podłogi, okna, meble kuchenne, meble do sypialni i salonu, meble ogrodowe, łóżka, place zabaw, bramy wjazdowe i wiele więcej. Zakład stolarski Tam-Drew, to wysoka jakość świadczonych usług. Do naszych klientów należą znane lokale i obiekty w pasie nadmorskim (Rewal, Niechorze, Pobierowo, Mielno, Kołbrzeg, Kamień Pomorski), zakłady i instytucje państwowe (Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Nowogard), a także wielu klientów indywidualnych. Posiadamy własny transport i wykonujemy pomiary oraz montaże u Klienta. Dojeżdżamy do Klienta na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego, a także poza jego granice. Stolarnia mieści się w miejscowości Mechowo położonej przy trasie nr 108 (Płoty - Golczewo), powiat Gryfice. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 28 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jurand Pietrzyk "JURAND" »

  Jurand Pietrzyk "JURAND"

  Firma Jurand Haus & Holz Center to specjaliści w zakresie budowy domów pasywnych. Naszym priorytetem jest wybudowanie domu jak najbardziej energooszczędnego na bazie naturalnych materiałów budowlanych a przy tym naszym celem również jest wybudowanie domu wytrzymałego na różne anomalia pogodowe. Wszystkie te cele osiągamy dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii niemieckiej, z której korzystamy od samego początku naszej działalności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie oddając do jego dyspozycji naszych specjalistów w zakresie projektowania oraz budowania domów. Dajemy Państwu również możliwość doboru technologii budowlanej m. in. bal klejony, niemiecka konstrukcja szkieletowa oraz mur pruski. Nasze domy nie są zbijane gwoźdźmi jak to ma miejsce w tradycyjnym budownictwie drewnianym, lecz są skręcane w systemie śrub firmy Rothoblaas. Wspomniane śruby są materiałem certyfikowanym, który przechodzi badania sejsmiczne. Do innych cech szczególnych w naszym budownictwie można zaliczyć zastosowanie inteligentnych membran dachowych oraz ściennych, ocieplenie budynku poprzez użycie materiałów izolacyjnych Steico, system otwartych stropów, system podwójnego krokwiowania oraz 35 lat gwarancji na konstrukcję drewnianą. Nasza firma jest w stanie postawić Państwa przyszły wymarzony dom w 3 miesiące w stanie deweloperskim. Stan surowy to zaledwie 7 tygodni. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOMDREV PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWE Domy z Drewna Ewa Puda »

  DOMDREV PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO-HANDLOWE Domy z Drewna Ewa Puda

  Nasza firma zajmuje się produkcją oraz budową domów drewnianych w systemie konstrukcji szkieletowej (kanadyjskiej) lub z bala. W naszej ofercie znajdą Państwo domy letniskowe, rekreacyjne oraz domy całoroczne, mieszkalne w różnych stopniach wykończenia. Budujemy domy na terenie całego kraju według naszych projektów lub projektów klienta. Każdy dom z galerii znajdującej się na naszej stronie może mieć dowolny wymiar lub może być w dowolny sposób modyfikowany.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST »

  KRZYSZTOF ŚLAGA ECO INWEST

  ZALETY I KORZYŚCI PŁYT FUNDAMENTOWYCH ECOTCHERM Możliwość wykonania fundamentu płytowego typu ECOTCHERM w każdych warunkach geologicznych oraz terowych np szkody górnicze, występowanie gruntów o słabej nośności typu warstwy nasypowe, organiczne, torfy, wyskoki poziom wód gruntowych Realizacja całego cyklu do 4-5 dni Zwiększona nośność konstrukcji zapobiega osiadaniu budynku i ogranicza odkształcenia fundamentu Dokładność wykonania płyty fundamentowej – czynnik bardzo istotny zwłaszcza w przypadku budownictwa szkieletowej Ekonomiczność zastosowanie płyty typu ECOTCHERM znacząco koszty eksploatacji obiektu. Właściwa konstrukcja płyty ECOTCHERM w 100% pozwala na wyeliminowanie mostków termicznych w przeciwieństwie do oferowanych rozwiązań na rynku Ochrona przed radioaktywnym radem Eco Inwest ponosi pełną odpowiedzialność za wykonanie projektu, wykonanie płyty typu ECOTCHERM, dostarczone materiały wykonawstwo Udzielamy 5 letniej gwarancji Każdy projekt realizowany jest indywidualnie zależnie od : warunków geologicznych warunków terowych sytemu ogrzewania projektu zasadniczego parametru współczynnika przenikania ciepła bilansu energetycznego obiektu ZALETY I KORZYŚCI PŁYT FUNDAMENTOWYCH ECOTCHERM Możliwość wykonania fundamentu płytowego typu ECOTCHERM w każdych warunkach geologicznych oraz terowych np szkody górnicze, występowanie gruntów o słabej nośności typu warstwy nasypowe, organiczne, torfy, wyskoki poziom wód gruntowych Realizacja całego cyklu do 4-5 dni Zwiększona nośność konstrukcji zapobiega osiadaniu budynku i ogranicza odkształcenia fundamentu Dokładność wykonania płyty fundamentowej – czynnik bardzo istotny zwłaszcza w przypadku budownictwa szkieletowej Ekonomiczność zastosowanie płyty typu ECOTCHERM znacząco koszty eksploatacji obiektu. Właściwa konstrukcja płyty ECOTCHERM w 100% pozwala na wyeliminowanie mostków termicznych w przeciwieństwie do oferowanych rozwiązań na rynku Ochrona przed radioaktywnym radem Eco Inwest ponosi pełną odpowiedzialność za wykonanie projektu, wykonanie płyty typu ECOTCHERM, dostarczone materiały wykonawstwo Udzielamy 5 letniej gwarancji Każdy projekt realizowany jest indywidualnie zależnie od : warunków geologicznych warunków terowych sytemu ogrzewania projektu zasadniczego parametru współczynnika przenikania ciepła bilansu energetycznego obiektu Referencje Realizacja w ciagu kilku lat kilkuset płyt między innymi dla : P. A. B Varioplan Spz oo PBD Drew-Inwest Sp zoo Armada Development SA Tadex Fertig Haus Mawit Stolibud Koszt wykonania płyt /termopłt/wraz z materiałem, projektem, podejściami kanalizacyjnymi. Koszt wykonania płyty dotyczy obrysu zew – nie uwzględnia dodatkowych elementów konstrukcyjnych typu np firal oraz wykonania podbudowy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TADEUSZ MAŁCZAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "TADEKS FERTIG HAUS" »

  TADEUSZ MAŁCZAK ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "TADEKS FERTIG HAUS"

  Tadeks Fertig Haus - budowa prefabrykowanych domów energooszczędnych i pasywnych w systemie prefabrykacji drewnianej, na podstawie indywidualnie wybranego projektu. Nasze domy wyróżnia: wysoka jakość wykonania wg norm i standardów europejskich, rewelacyjne parametry termiczne (współczynnik przenikania ciepła U= 0, 16 - 0, 08 W/m2K), niskie zapotrzebowanie energetyczne budynków (E = 70 - 15 kWh/m2K), niemiecka technologia (materiały wyłącznie certyfikowanej jakości), zastosowanie ekologicznych materiałów, estetyka wykonania, indywidualne dostosowanie zakresu wykonawczego, krótki czas budowy, realizacja projektów indywidualnych, gwarantowana trwałość (długoletni okres gwarancyjny) oraz rozsądne ceny za najwyższą jakość. Firma uzyskała Certyfikat Technologiczny DIN-1052 Instytutu MPA LGA / Niemcy (już w 1998r. ) Więcej informacji – zapraszamy na naszą stronę internetową: www. tadeks. pl

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NORD LINE SW Sp z o. o. »

  NORD LINE SW Sp z o. o.

  CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU: Firma „NORD LINE” wykonuje drewniane domy całoroczne i letniskowe z bali oraz w systemie szkieletowym. Wykonywane według projektów budowlanych na indywidualne zamówienie Klienta. Możliwa również sprzedaż gotowych elementów domów drewnianych do samodzielnego montażu. INFORMACJE HANDLOWE: • Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1999 r. • Zajmujemy się budową domów w Polsce i za granicą, a także sprzedażą gotowych elementów domów drewnianych do samodzielnego montażu. • Posiadamy najlepszy, starannie wyselekcjonowany materiał używany do budownictwa i wykończenia (świerk, sosna północna oraz cedr, modrzew syberyjski) DANE TECHNICZNE: Firma „NORD LINE” stosuje połączenie unikalnych walorów drewna pochodzących z północnych rejonów Rosji i Syberii ze słynną precyzją niemieckich maszyn, słowem materiały najwyższej jakości. Do budowy używamy: – bale prostokątne o grubości 70 mm, 90 mm, 120 mm, 160 mm, 200mm, 220mm, – bale okrągłe od 160 mm do 400 mm (świerk, sosna północna), – bale okrągłe od 200 mm do 400 mm (cedr, modrzew syberyjski) – bale klejone od 120 mm do 230 mm

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H. CASTOR DARIUSZ KLUCZKOWSKI »

  F.H. CASTOR DARIUSZ KLUCZKOWSKI

  Producent domów drewnianych - ok. 1000 budynków postawionych w przeciągu ostatnich 16 lat działalności! Nam można zaufać! Producent domów drewnianych, w technologii z deski i szkieletowej. Oferujemy tanie i solidne domy, zarówno letniskowe, rekreacyjne całoroczne oraz mieszkalne. Montaż na terenie całego kraju. Ekspozycje i doradcy handlowi w Ostródzie, Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Grudziądzu, Bydgoszczy, Grodzisku Wlkp. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 731 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo drewniane

Budownictwo drewniane - nowa firma:

Adres: