Katalog Firm

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

Szczegóły strony workexpress.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę workexpress.pl:

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 69

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ŁUKASZ MILEWSKI AKADEMIA INWESTORA &PARTNERZY »

  ŁUKASZ MILEWSKI AKADEMIA INWESTORA &PARTNERZY

  Nasza firma jest jedna z najbardziej rozwiniętych na rynku firmowym. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jako jedna z bardzo dobrych spółek oferujących wszelkiego stylu szkolenia powiązane z inwestowaniem na giełdzie. Właśnie zaufało nam kilkanaście ludzi, jakimi do dnia dzisiejszego skutecznie inwestują na giełdzie. Z tego tytułu serdecznie ściągamy do zapoznania się z naszą ofertą jaką dla Wasze wykonaliśmy na naszej witrynie internetowej WWW.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe »

  WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe

  ArabContact to firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym w zakresie działalności na rynkach arabskich. ArabContact wspiera polskich i arabskich przedsiębiorców w nawiązywaniu owocnych kontaktów biznesowych, stawiając sobie za cel budowanie trwałych polsko-arabskich relacji gospodarczych, opartych na zaufaniu oraz poszanowaniu kultury i tradycji partnera biznesowego. Działalność firmy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą między Polską a krajami arabskimi. ArabContact pragnie stworzyć korzystne warunki sprzyjające budowaniu i rozwojowi relacji biznesowych między partnerami z Polski i krajów arabskich. Celem ArabContact jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z krajów arabskich w zakresie wymiany towarów, usług, doświadczeń i technologii. Koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klientów w nawiązaniu oraz w dalszym etapie na utrzymaniu międzynarodowych relacji biznesowych. Wartości, które stanowią fundament naszej firmy to profesjonalizm w działaniu, kreatywność w myśleniu oraz uczciwość i zaufanie w budowanych relacjach biznesowych. ArabContact oferuje:- doradztwo biznesowe, - przedstawicielstwo biznesowe, - szkolenia interkulturowe, - tłumaczenia, - pomoc prawną.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tradea Sp. z o.o. »

  Tradea Sp. z o.o.

  Tradea jest niezależnym dostawcą energii elektrycznej. Naszą misją jest pozyskiwanie jak najtańszej energii dla naszych odbiorców. Oprócz sprzedaży energii do klientów na terenie Polski zajmujemy się hurtowym obrotem energią elektryczną w Polsce i za granicą. Dodatkowo oferujemy:- zakup i sprzedaż praw majątkowych od energii ze żródeł odnawialnych i kogeneracji, - usługi dla biogazowni, farm wiatrowych i innych podmiotów energetyki rozproszonej, - usługi doradcze dla uczestników rynku energii, - pomoc w organizacji przetargów, - świadczenie usługi POB (bilansowanie handlowe). Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do oczekiwań i profilu klienta. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą proponujemy Państwu wizytę na naszej stronie internetowej lub bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA »

  SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Przedstawiamy Państwu szczecińską firmę Scanwir, specjalizującą się w usługach z zakresu diagnostyki technicznej, doradztwa technicznego, projektowania, osiowania, wyważania, remontów bieżących i kapitalnych urządzeń oraz podzespołów maszyn przemysłowych. Oferta tego przedsiębiorstwa jest niezwykle szeroka i obejmuje również montowanie, ustawianie oraz poziomowanie linii produkcyjnych, projektowanie i wytwarzanie stołów transportowych oraz nożycowych podnoszonych, rolotoków, a także wielu innych instalacji. Wszystkie usługi przeprowadzane są w sposób profesjonalny i sumienny. Tych z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych wiadomości na temat propozycji przedsiębiorstwa Scanwir, zapraszamy na

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARANOWSKA KATARZYNA »

  BARANOWSKA KATARZYNA

  Robimy to, na czym znamy się najlepiej! Nasze biuro tłumaczeń Katowice wykonuje przekłady dowolnych tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe Katowice i techniczne. Realizujemy tłumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach! Jesteśmy zespołem tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski pozwoliła na oferowanie tłumaczeń dla firm we wszystkich językach. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne Katowice, tłumaczenia medyczne, techniczne, tłumaczenia marketingowe. Wysoka jakość, ekspresowe wykonanie za przystępną cenę. Obserwuj ofertę promocyjną naszej firmy i łap okazje! Zespół Tecnico.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »