Katalog Firm

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

Szczegóły strony workexpress.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę workexpress.pl:

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Resulto Sp. z o.o. »

  Resulto Sp. z o.o.

  Opracowujemy biznes plany i budujemy strategie gospodarcze. Pozyskujemy finansowanie, wyceniamy przedsiębiorstwa, oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne. Doskonale wspieramy rozwój Twojego Biznesu wiedzą finansową, prawną i podatkową. Oferta Resulto Sp. z o. o. obejmuje m. in. : 1. Biznes Plany, Wyceny i Studia Wykonalności, 2. Pozyskiwanie finansowania na tworzenie i rozwój biznesu, w tym:a. dotacje unijne, b. pożyczki unijne, c. kredyty komercyjne, 3. Budowa i redefinicja strategii biznesowych, 4. Analizy finansowe i gospodarcze (m. in. due diligence), 5. Budowa i doskonalenie systemów controllingu i raportowania, 6. Kompleksowe wsparcie Biznesu – Pakiet Asysta:a. Usługi rachunkowe, b. Doradztwo podatkowe, c. Doradztwo finansowe, d. Doradztwo prawne. Zespół stanowią eksperci z dziedzin analizy ekonomicznej, finansów i zarządzania. Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najlepszych doradców prawnych i podatkowych, aby zagwarantować Klientowi pełną wiarygodność naszych rekomendacji. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA

  Firma wyspecjalizowana w udzielaniu pełnego doradztwa biznesowego dotyczącego szukania partnerów gospodarczych i zdobywania środków na założenie i późniejszą działalność firmy (a także na jej rozwijanie). Udzielamy też konsultacji w kwestiach związanych z wykorzystaniem w firmie odnawialnych źródeł energii i wykonujemy audyty energetyczne dla całych budynków. Działamy na terenie województwa opolskiego, a oprócz wspomnianych usług prowadzimy też szkolenia dla menedżerów różnego szczebla oraz dla handlowców i księgowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. »

  MG Premium Sp. z o.o.

  Nasza firma od ponad 6 lat zajmuje się oferowaniem usług zarówno z zakresu doradztwa prawnego jak i pomocy w uzyskaniu dotacji europejskich. Młodym firmom gwarantujemy pełnoprawną obsługę prawną z zakresu każdej dziedziny prawa. Współpracujemy z wieloma prawnikami, adwokatami prawnymi i wieloma innymi specjalistami. Gwarantujemy zadowolenie z oferty naszej firmy. Pomożemy każdej firmie, która tylko tego oczekuje.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK »

  ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK

  Bezkompromisowym liderem, w profesjonalnym pozyskiwaniu dotacji unijnych w Polsce, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Firma posiada rekomendacje najlepszych przedsiębiorstw na rynku: LOT, FORTIS, Wedel, Kompania Piwowarska, Vistal, oraz wiele innych. Sama Komisja Europejska wyraziła uznanie dla Abbeys. Największe przyznane dofinansowanie na inwestycję technologiczną wynosiło 589 mln złotych. Firma oferuje pomoc przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne, ale również w wykonywaniu rozliczeń, oraz długofalowym planowaniu działań.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARANOWSKA KATARZYNA »

  BARANOWSKA KATARZYNA

  Robimy to, na czym znamy się najlepiej! Nasze biuro tłumaczeń Katowice wykonuje przekłady dowolnych tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe Katowice i techniczne. Realizujemy tłumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach! Jesteśmy zespołem tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski pozwoliła na oferowanie tłumaczeń dla firm we wszystkich językach. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne Katowice, tłumaczenia medyczne, techniczne, tłumaczenia marketingowe. Wysoka jakość, ekspresowe wykonanie za przystępną cenę. Obserwuj ofertę promocyjną naszej firmy i łap okazje! Zespół Tecnico.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »