Katalog Firm

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

Szczegóły strony workexpress.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę workexpress.pl:

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA »

  KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA

  Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku z zamiarem połączenia wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną myślą technologiczną. Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy. Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tradea Sp. z o.o. »

  Tradea Sp. z o.o.

  Tradea jest niezależnym dostawcą energii elektrycznej. Naszą misją jest pozyskiwanie jak najtańszej energii dla naszych odbiorców. Oprócz sprzedaży energii do klientów na terenie Polski zajmujemy się hurtowym obrotem energią elektryczną w Polsce i za granicą. Dodatkowo oferujemy:- zakup i sprzedaż praw majątkowych od energii ze żródeł odnawialnych i kogeneracji, - usługi dla biogazowni, farm wiatrowych i innych podmiotów energetyki rozproszonej, - usługi doradcze dla uczestników rynku energii, - pomoc w organizacji przetargów, - świadczenie usługi POB (bilansowanie handlowe). Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do oczekiwań i profilu klienta. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą proponujemy Państwu wizytę na naszej stronie internetowej lub bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SD Paweł Englicht »

  SD Paweł Englicht

  Nasza firma oferuje najświeższe urządzenia z obszaru rozwiązań parowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, udało się nam uzyskać takich współpracowników, jak ekskluzywny włoski fabrykant myjni parowych. Wszelkie zakupione u nas maszyny, mają rozległe zastosowanie i są idealne, dla wszystkich, jacy wymagają błyskawicznie i skutecznie usunąć zgromadzony brud. ECO Myjnie są na rynku od paru lat, ale w tym czasie, zdążyły poszerzyć swoje usługi, tak aby nie tylko przemysł samochodowy zdołał użytkować z możliwości, jakie daje. Dzięki temu, firmy zdołały zakupić u nas profesjonalny przyrząd. Nasza pełna propozycja i ogólne warunki współpracy, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JPL GROUP Sp. z o.o. »

  JPL GROUP Sp. z o.o.

  Z naszą firmą Twoja firma może czuć się bezpieczna. JPL Group to zespół doświadczonych specjalistów IT, prawników i radców prawnych. Do naszych usług należą : doradztwo prawne dla e-biznesu, audyt ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. Tylko u nas otrzymasz gotowy regulamin do twojego sklepu internetowego, plany działań dla operatorów telekomunikacyjnych, zarządzanie kryzysowe i inne. Dodatkowe informacje i dane adresowe oraz kontakt dostępne są na naszej stronie www. jplgroup. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Torro Investment Sp. z o.o. »

  Torro Investment Sp. z o.o.

  Spółka holdingowa Torro Investment prowadzi działalność inwestycyjną. Inwestujemy w firmy z całej Polski, które działają w różnych branżach. W naszym portfelu posiadamy kilkanaście spółek. Stawiamy na przedsiębiorstwa o dużym potencjale rozwojowym, które mają szansę stać się liderem w swojej branży. Firmom zapewniamy możliwość rozwoju, nawiązania kontaktów biznesowych, dostarczamy kapitał potrzebny na inwestycje.

  Spis Firm - Data dodania: 22 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »