Katalog Firm

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

Szczegóły strony workexpress.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę workexpress.pl:

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IReward24 S.A. »

  IReward24 S.A.

  Firma iReward24 została utworzona z inicjatywy Comarch w październiku 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych B2C i B2B. Oferta firmy obejmuje: - Dostarczanie rozwiązań informatycznych zorientowanych na budowanie lojalności klientów - Pomoc we wdrożeniu i skutecznym zarządzaniu programem lojalnościowym - Usługi konsultingowe oraz analityczne Firma swoje rozwiązania oferuje w innowacyjnym modelu SaaS (Software as a Service), co pozwala na znaczne obniżenie kosztów inwestycyjnych. Modularna budowa i duży zakres funkcjonalności pozwalają na dostosowanie systemu do potrzeb każdej firmy. iReward24 oferuje szeroką gamę usług konsultingowych związanych z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem programem lojalnościowym. Zespół konsultantów służy pomocą w stworzeniu koncepcji i mechaniki programu, w jego bieżącej obsłudze, a także w organizowaniu kwestii formalno-prawnych oraz we wszystkich działaniach mających na celu zwiększenie efektywności projektu lojalnościowego. iReward24 służy pomocą w budowaniu i wdrażaniu modeli analiz dostosowanych do wymogów każdej branży. Zakres tych analiz obejmuje zarówno opracowanie danych sprzedażowych i transakcyjnych, jak również danych jakościowych oraz tekstowych, także tych pochodzących z programów lojalnościowych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" »

  PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

  Implementacje i kursy jakie wykonuje nasza firma są nadzwyczaj skuteczne, oraz trwają jak najkrócej dla klienta. Podczas naszej działalności staramy się obniżyć dokumentację do minimum, oraz korzystać z nowych rozwiązań takich jak komputery, czy projektory. Nasze implementacje przeprowadzamy w następujących sekcjach: jakości, bezpieczeństwa, informacji, BHP oraz bezpieczeństwa żywności, zakładowej kontroli produkcji, WSK, SQAS, EMAS i pozostałych norm. Działamy od 1999 roku i przez cały ten czas zaufało nam już wiele zadowolonych konsumentów z zagranicy, jak i z Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SHERPA INTERNATIONAL FORCE" Sp. z o.o. »

  "SHERPA INTERNATIONAL FORCE" Sp. z o.o.

  Firma Sherpa Inetrantional Force jest agencją pracy która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca w Holandii jest w oferowana w branży logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Często pojawiają się oferty w zawodach takich jak: operator linii produkcyjnej, pakowacz, magazynier, operator wózka widłowego, pracownik szklarni - pomidory, szparagi, kwiaty, ogórki i inne, pracownik produkcji, pracownik pakujący i sortujący, pracownik pielęgnacji drzewek, pracownik zieleni miejskiej, pracownik Recyklingu, stolarz, operator wózka widłowego -bocznego, pracownik sprzątający, brygadzista linii produkcyjnej. Więcej o pracy w Holandii dowiesz się na stronie. Często poszukujemy osób które posiadają zaświadczenia VCA to znaczy zdany egzamin z zasad bhp w Holandii, lub/i znają komunikatywnie język holenderski Dbając o bezpieczeństwo pracowników, firma zatrudnia tylko te osoby które posiadają zaświadczenie o niekaralności. Oferowana praca za granicą, w tym w Holandii to najczęściej praca tymczasowa, pomimo to wielu pracowników jest związanych z naszą firma od wielu lat. Kontakt do Sherpa w Polsce znajdziesz na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. »

  ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Nasze propozycje obejmują następujące obszary: Zagadnienia ekonomiczno-finansowe - Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń. - Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych. - Opracowywanie strategii rozwoju firmy. - Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego). - Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych. - Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów. - Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową. - Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia. - Przeprowadzenie due diligence. Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego - Wycena przedsiębiorstw. - Wycena wartości majątku firmy. - Wycena wartości portfela klientów. - Ocena potencjału rozwojowego firmy. Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy. - Audyt kontrolingowy. - Audyt organizacyjny (diagnoza). - Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej. - Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach. - Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  MG PREMIUM Sp. z o.o.

  MG Premium to przedsiębiorstwo z Krakowa, które udziela pełnego wsparcia przy pozyskiwaniu dotacji unijnych. Tworzymy efektywne projekty, nadzorujemy cały proces pozyskiwania kapitału, gwarantujemy dopasowanie metod finansowania do indywidualnych potrzeb Państwa przedsięwzięć biznesowych. Obecnie obsługujemy PO Inteligentny Rozwój. Jeżeli chcecie Państwo poprawić procesy badawczo – rozwojowe u siebie zachęcamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »