Katalog Firm

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

Szczegóły strony workexpress.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę workexpress.pl:

"WORK EXPRESS" SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA »

  WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA

  Wisdom Consulting jest wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi wspomagające działanie przedsiębiorstw. Wspieramy zarówno przygotowanie i opracowanie działań strategicznych jak i przekazanie wymaganej wiedzy i metodologii na niższych strukturach podnosząc umiejętności i kwalifikacje kadry naszego klienta. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę działań i procesów poprzez: [*]rozwój rynku, [*]przedstawicielstwo i finalizacja kontraktów [*]audyty wewnętrzne i analizę otaczającego środowiska [*]benchmarking uwzględniający głównych [*]udostępnienie i wdrożenie najlepszych metod i praktyk [*]pomiar i monitorowanie wskaźników W naszym modelu biznesowym zdefiniowaliśmy pięć kluczowych obszarów w których jako specjaliści świadczymy kompleksowe usługi, mające na celu zbudowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa: Business Development, Strategia Firmy, Polityka Personalna, Działania Operacyjne, Łańcuch Dostaw. W każdym z tych obszarów oferujemy narzędzia i metodologie działania, przygotowane według światowych standardów z wykorzystaniem zdobytego doświadczenia. Rozwiązania przez nas proponowane zawsze są nacechowane pragmatyzmem. Realistycznie oceniamy otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne firmy a następnie proponujemy rozwiązania na miarę możliwości naszego klienta. Usługi świadczymy na obszarze Unii Europejskiej, Skandynawii i w krajach bałkańskich. Cechuje nas wysoka jakość usług, szybkość działania, elastyczność, niezawodność oraz zachowanie danych w tajemnicy. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do klienta, oferując usługi nastawione na maksymalną efektywność.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasz portal powstał z myślą o promowaniu rynku franczyzy w Polsce. Pragniemy, aby dzięki naszym działaniom ludzie przedsiębiorczy przekonali się, że działalność we franczyzie jest ciekawą alternatywą na biznes. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego systemu franczyzowego. Sieci znajdujące się w naszej Bazie Systemów Franczyzowych to firmy sprawdzone, które z powodzeniem działają na rynku od wielu lat.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe »

  WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe

  ArabContact to firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym w zakresie działalności na rynkach arabskich. ArabContact wspiera polskich i arabskich przedsiębiorców w nawiązywaniu owocnych kontaktów biznesowych, stawiając sobie za cel budowanie trwałych polsko-arabskich relacji gospodarczych, opartych na zaufaniu oraz poszanowaniu kultury i tradycji partnera biznesowego. Działalność firmy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą między Polską a krajami arabskimi. ArabContact pragnie stworzyć korzystne warunki sprzyjające budowaniu i rozwojowi relacji biznesowych między partnerami z Polski i krajów arabskich. Celem ArabContact jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z krajów arabskich w zakresie wymiany towarów, usług, doświadczeń i technologii. Koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klientów w nawiązaniu oraz w dalszym etapie na utrzymaniu międzynarodowych relacji biznesowych. Wartości, które stanowią fundament naszej firmy to profesjonalizm w działaniu, kreatywność w myśleniu oraz uczciwość i zaufanie w budowanych relacjach biznesowych. ArabContact oferuje:- doradztwo biznesowe, - przedstawicielstwo biznesowe, - szkolenia interkulturowe, - tłumaczenia, - pomoc prawną.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LUIZY JUREKO-ŚLEDZIKOWSKIEJ LUIZA JUREKO-ŚLEDZIKOWSKA »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LUIZY JUREKO-ŚLEDZIKOWSKIEJ LUIZA JUREKO-ŚLEDZIKOWSKA

  Przedstawiana witryna zwiera szczegółowe informacje na temat Kancelarii Radcy Prawnego i Kancelarii Adwokata. Oferta obejmująca szerokie spektrum usług prawnych dedykowana jest klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. W ramach działań prowadzonych na rzecz osób fizycznych specjalizujemy się w świadczeniu usług między innymi z zakresu prawa rodzinnego, pracy, postępowania egzekucyjnego, prawa karnego. Przedsiębiorcom oferujemy usługi w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, farmaceutycznego itd.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o. »

  4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o.

  Firma wprowadza innowacyjne projekty, które zwiększą potencjał Twojej firmy! Jeśli planujesz wprowadzić w swojej firmie zmiany w zakresie: kultury organizacji, podejścia do Klienta, stylu zarządzania pracownikami, współpracy między działami, struktury…, gdy spodziewany jest opór pracowników przed zmianą, a rezultaty zależą od ich zaangażowania - skorzystaj z usługi. 4business&people wprowadzi niezbędne zmiany.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »