Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 30 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA »

  KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA

  Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku z zamiarem połączenia wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną myślą technologiczną. Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy. Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA »

  BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA

  Matematyka jest dzisiaj niezwykle ważnym instrumentem marketingowym. Nasza firma pomoże dokładnie zbadać nagromadzone dane, jak również zaaranżować badania rynku. Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam odkrywać potrzeby najbardziej wybrednych klientów. Gdy Twoja firma pragnie zwiększać zyski w przyspieszonym tempie, nasza pomoc będzie bardzo korzystna. Dzięki nam będziesz mógł rozpocząć odpowiednie praktyki. Zagłębiamy, realizujemy i konsultujemy programy biznesowe z wykorzystaniem najnowszych algorytmów. Zachęcamy do partnerstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SIGNUM BIURO AKTUARIALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  SIGNUM BIURO AKTUARIALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Nasza firma od lat świadczy najwyższej klasy usługi aktuarialne, jak na przykład wyceny aktuarialne przedsiębiorstw czy projektów biznesowych, bogatą gamę usług w zakresie redagowania biznesplanów, jak również z zakresu wskazówek biznesowych. Skupieni w naszym biurze aktuariusze, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, dysponującymi ogromną wiedzą w zakresie matematyki finansowej. Proponujemy rezerwy na nagrody pracownicze, rezerwy na świadczenia emerytalne, rezerwy na nagrody jubileuszowe, a także inne usługi aktuarialne. Nasze biuro aktuarialne prowadzi również współpracę z firmami ubezpieczeniowymi. Jako pierwsze biuro aktuarialne w Polsce szczycimy się certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001 z zakresu systemów zarządzania jakością, a także bezpieczeństwem informacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na naszej witrynie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LUIZY JUREKO-ŚLEDZIKOWSKIEJ LUIZA JUREKO-ŚLEDZIKOWSKA »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO LUIZY JUREKO-ŚLEDZIKOWSKIEJ LUIZA JUREKO-ŚLEDZIKOWSKA

  Przedstawiana witryna zwiera szczegółowe informacje na temat Kancelarii Radcy Prawnego i Kancelarii Adwokata. Oferta obejmująca szerokie spektrum usług prawnych dedykowana jest klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. W ramach działań prowadzonych na rzecz osób fizycznych specjalizujemy się w świadczeniu usług między innymi z zakresu prawa rodzinnego, pracy, postępowania egzekucyjnego, prawa karnego. Przedsiębiorcom oferujemy usługi w zakresie prawa gospodarczego, administracyjnego, farmaceutycznego itd.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W TARNOWIE MARIAN PIASECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W TARNOWIE MARIAN PIASECKI

  W Tarnowie zlokalizowana jest Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego, jaki jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym. Właściwość terytorialna obejmuje Miasto i Gminę Tarnów, a także cały Powiat tarnowski i zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Komornik prowadzi postepowania zabezpieczające oraz egzekucyjne, które dotyczą egzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych, a także obejmuje nadzorem publiczne licytacje nieruchomości oraz ruchomości. Kancelaria Komornika jest otwarta w dni powszednie, a strony przyjmowane są w każdy wtorek oraz czwartek. Więcej szczegółów wraz z wzorami wniosków oraz informacjami o obecnych licytacjach mieści się na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »