Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • YPI Consulting »

  YPI Consulting

  YPI Consulting jest prężnie rozwijającą się krakowską firmą konsultingową. Jej specjalnością są badania rynkowe i marketingowe takie jak badanie konkurencji, badanie preferencji klientów, badanie marki oraz consulting i doradztwo strategiczne, w którego zakres wchodzi m. in. analiza lokalizacyjna, analiza strategiczna oraz opracowanie planu rozwoju eksportu. W ofercie YPI znajdziemy również przygotowanie fachowego biznesplanu oraz pomoc przy poszukiwaniu partnerów biznesowych. Organizacja dostarcza usługi dla firm z wielu branż, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. YPI Consulting jest jedną z trzech polskich firm typu Junior Enterprise, które należą do europejskiej konfederacji JADE.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe »

  WAEL ELKHOLY ArabContact Doradztwo Biznesowe

  ArabContact to firma specjalizująca się w doradztwie biznesowym w zakresie działalności na rynkach arabskich. ArabContact wspiera polskich i arabskich przedsiębiorców w nawiązywaniu owocnych kontaktów biznesowych, stawiając sobie za cel budowanie trwałych polsko-arabskich relacji gospodarczych, opartych na zaufaniu oraz poszanowaniu kultury i tradycji partnera biznesowego. Działalność firmy skierowana jest do wszystkich zainteresowanych współpracą między Polską a krajami arabskimi. ArabContact pragnie stworzyć korzystne warunki sprzyjające budowaniu i rozwojowi relacji biznesowych między partnerami z Polski i krajów arabskich. Celem ArabContact jest ułatwienie polskim przedsiębiorcom nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z krajów arabskich w zakresie wymiany towarów, usług, doświadczeń i technologii. Koncentrujemy się na wspieraniu naszych Klientów w nawiązaniu oraz w dalszym etapie na utrzymaniu międzynarodowych relacji biznesowych. Wartości, które stanowią fundament naszej firmy to profesjonalizm w działaniu, kreatywność w myśleniu oraz uczciwość i zaufanie w budowanych relacjach biznesowych. ArabContact oferuje:- doradztwo biznesowe, - przedstawicielstwo biznesowe, - szkolenia interkulturowe, - tłumaczenia, - pomoc prawną.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • YPI CONSULTING »

  YPI CONSULTING

  Cempel Consulting dostarcza profesjonalne usługi konsultingowe w dziedzinie badań marketingowych, szkoleń i doradztwa strategicznego. Posiada szeroką ofertę badań rynkowych i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Cempel Consulting to firma z siedzibą w Krakowie realizująca projekty z zakresu konsultingu i optymalizacji procesów. Prowadzi analizy rynku, badania satysfakcji i preferencji konsumentów oraz sporządza strategie rozwoju i symulacje procesów biznesowych. Cempel Consulting to krakowska firma posiadająca w swej ofercie badanie rynkowe, badanie marketingowe oraz doradztwo strategiczne. Organizacja zajmuje się także konsultingiem oraz organizuje szkolenia biznesowe. Cempel Consulting to krakowska firma oferująca międzynarodowe usługi z zakresu restrukturyzacji, zarządzania, badań marketingowych oraz doradztwa strategicznego. Firma zapewnia klientom kompleksowe badania rynku, analizy strategiczne oraz szkolenia z etycznej sprzedaży i zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING" »

  MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING"

  Dynamika, a także poziom intensywności szkolenia z techniki sprzedaży ma bezpośredni wpływ na rozwój Twojej firmy. Szkolenia z technik sprzedaży (w mieście: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań), marketing na Facebooku, czy też szkolenia dla sprzedawców - to podstawowe aspekty oferty naszej firmy. Premium Consulting to wart polecenia partner, który w oparciu o typowe, jak również nowoczesne metody szeroko pojętego szkolenia techniki sprzedaży - przekazuje do Twojej dyspozycji, produkt opatrzony gwarancją efektywności, skuteczności, a także ponadprzeciętnej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Joanna Dudziak- marka osobista »

  Joanna Dudziak- marka osobista

  Rozwiązania dla biznesu - Joanna Dudziak Szkolenia, consulting, coaching Firma Dudziak i Partnerzy jest na rynku Polskim od 2012 roku. Pomimo tak krótkiego stażu zdążyła już osiągnąć liczne sukcesy. Firma Dudziak i Partnerzy w swoim profilu zawodowym ma status firmy szkoleniowej. Obecnie otworzyła nowoczesne biuro w Centrum Szczecina, gdzie wynajmowana jest: -sala szkoleniowa -coaching room Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »