Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 77

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Master Marketing Piotr Bogucki »

  Master Marketing Piotr Bogucki

  Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw. Interdyscyplinarne podejście do zadań pozwala na kompleksową obsługę od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, po wdrożenia i analizy powykonawcze. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - planowanie strategiczne, - marketing, - inwestycje, - finansowanie rozwoju, - dotacje, - systemy zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA »

  ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA

  Witamy na stronie El Nova - autoryzowanego partnera handlowego niemieckiej firmy REA Card. Zajmujemy się kompleksowo instalowaniem terminali płatniczych w sklepach, barach, i innych punktach handlowo - usługowych. Wszędzie tam gdzie klienci płacą kartami płatniczymi. REA Card zapewnia najwyższą jakość obsługi przy zachowaniu najniższych cen na rynku: [*]BRAK opłat minimalnych [*]100 darmowych połączeń w miesiącu [*]Darmowy serwis i wsparcie techniczne [*]Znakomitej jakości niemieckie terminale REA T3 Pro - także GPRS [*]Niezmienność warunków umowy [*]Brak opłat dodatkowych i gwiazdek na umowie Zapraszamy do współpracy firmy ceniące jakość za dobrą cenę - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej firmy. REAlne zyski tylko z REA Card!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o. »

  4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o.

  Firma wprowadza innowacyjne projekty, które zwiększą potencjał Twojej firmy! Jeśli planujesz wprowadzić w swojej firmie zmiany w zakresie: kultury organizacji, podejścia do Klienta, stylu zarządzania pracownikami, współpracy między działami, struktury…, gdy spodziewany jest opór pracowników przed zmianą, a rezultaty zależą od ich zaangażowania - skorzystaj z usługi. 4business&people wprowadzi niezbędne zmiany.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Dudziak STATsupport »

  Krzysztof Dudziak STATsupport

  Zwróc uwagę, że Wsparcie mamy nawet w nazwie! Zajmujemy się zastosowaniem metod statystycznych i data mining w biznesie, a także naukach społeczno-medycznych. Z pewnością interesuję Cię ewentualny przebieg współpracy. Zajrzyj do zakładki PRZEBIEG WSPÓŁPRACY, która widnieje na naszej stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zachęcamy też do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "WORK EXPRESS" SP. z o.o. »

  "WORK EXPRESS" SP. z o.o.

  Przekonaj się sam jak dzięki Work Service Express możesz szybko i bezproblemowo znaleźć pracę za granicą, której szukałeś od dawna. Praca dla spawacza MIG MAG, dla tynkarza, dla stolarza, dla operatora CNC, dla zbrojarza, dla dekarz, dla pracownika prefabrykacji, dla komisjoner, dla operatora wózka widłowego to tylko niektóre z ofert oferowane wszystkim osobą zainteresowanym zatrudnieniem poza granicami kraju. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz gwarancję opłaty wszelkich obowiązkowych składek i ubezpieczeń, a także dodatkowych w przypadku zainteresowania pracownika.

  Spis Firm - Data dodania: 22 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »