Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 74

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Heuresis Certfikowani Trenerzy i Konsultanci Zrządzania Sp. z o. o. została założona w 2000 r. przez doświadczonych trenerów specjalizujących się w projektowaniu programów rozwojowych i szkoleń biznesowych, posiadających międzynarodowe certyfikaty. Warto wiedzieć, że Heuresis jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis skierowana jest w głównej mierze do firm i osób osób, które chcą potwierdzić swoje kwalifikacje m. in. w zakresie treningu, negocjacji, zarządzania jakością, czy umiejętności kierowniczych. Bogata oferta firmy obejmuje nie tylko pakiety szkoleniowe z różnorodnych dyscyplin (zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów wewnętrznych, zarządzanie sprzedażą, kompetencje interpersonalne), ale także wsparcie w postaci coachingu, działań superwizyjnych, bieżącej pomocy organizacyjnej oraz badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "P.W. NATALIA PANOCHA-RACZKIEWICZ" »

  "P.W. NATALIA PANOCHA-RACZKIEWICZ"

  Chcąc pełnić funkcję Doradcy Finansowego, realizuję usługi w kwestii: kredytów (np. : hipotecznego), ubezpieczeń, pomocy dla firm, inwestycji oraz optymalizacji usług. Zaznaczam, iż jestem osobą wysoce wykwalifikowaną a doświadczenie zdobyte podczas lat pracy w bankowości jak i w innych instytucjach finansowych potrafię trafnie i skutecznie wykorzystać, do zrealizowania zamierzonych celów. Ponadto obecnie współpracuję z ANG, czyli najlepszą Spółdzielnią Doradców Kredytowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SEBASTIAN SIWY S-KONTRAKT »

  SEBASTIAN SIWY S-KONTRAKT

  Witam Państwa. Nazywam się Sebastian Siwy i oferuję Państwu personalne doradztwo tzw. coaching. Oferta skierowana jest do pracowników każdego szczebla kadry menadżerskiej. Dzięki moim poradom i spotkaniom ze mną zyskają Państwo większej pewności siebie, wydobędą drzemiący potencjał. Postaram się nakierować na zdobywanie sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Serdecznie zapraszam do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK »

  ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK

  Bezkompromisowym liderem, w profesjonalnym pozyskiwaniu dotacji unijnych w Polsce, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Firma posiada rekomendacje najlepszych przedsiębiorstw na rynku: LOT, FORTIS, Wedel, Kompania Piwowarska, Vistal, oraz wiele innych. Sama Komisja Europejska wyraziła uznanie dla Abbeys. Największe przyznane dofinansowanie na inwestycję technologiczną wynosiło 589 mln złotych. Firma oferuje pomoc przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne, ale również w wykonywaniu rozliczeń, oraz długofalowym planowaniu działań.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Dudziak STATsupport »

  Krzysztof Dudziak STATsupport

  Zwróc uwagę, że Wsparcie mamy nawet w nazwie! Zajmujemy się zastosowaniem metod statystycznych i data mining w biznesie, a także naukach społeczno-medycznych. Z pewnością interesuję Cię ewentualny przebieg współpracy. Zajrzyj do zakładki PRZEBIEG WSPÓŁPRACY, która widnieje na naszej stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zachęcamy też do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »