Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA »

  TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA

  Jako grono specjalistów zajmująca się doradztwem z zakresu leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zaprezentuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz pracownik po przeanalizowaniu wielu ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najlepszą ofertę, a dodatkowo da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu ładnych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą jaką przygotuje dla Państwa nasz specjalista.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM BADAŃ RYNKOWYCH I SPOŁECZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM BADAŃ RYNKOWYCH I SPOŁECZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Obniż zmienność swoich przedsięwzięć marketingowych wespół z firmą Cebris. Dopomagamy firmom w głównej mierze z obszaru MŚP. Natychmiast dostrzegamy wyznaczniki uciążliwe, wpływające na defektowe funkcjonowanie danej firmy. Kooperacja z nami wybitnie się opłaca. Działamy kompetentnie i precyzyjnie. Zarządzamy najbardziej wydajnymi procedurami Badań Rynku. Ustalimy, co jest efektem obniżenia sprzedaży, zmienności, czy obniżenia wydajności pracowników. Określimy, co jest napędem pretensji konsumentów. Nasze zdystansowane spojrzenie na przeszkody zatwierdza młody trzon firmy, niesłychanie pomysłowy zespół, który zdobywał swe ogromne doświadczenie, także na arenie międzynarodowej. Nasza wyszukana metodyka poznawcza, czyni nasze Badania Marketingowe jeszcze bardziej funkcjonalnymi. Od nas otrzymają Państwo miarodajne i adekwatne dane dotyczące sprawdzanego zagadnienia. Realizujemy również wybitnie funkcjonalną solucję badań, Mystery Shopping. Warto zaufać nam decyzje marketingowe, swojej instytucji.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGAMI ANDRZEJ KRZYŻAK »

  AGAMI ANDRZEJ KRZYŻAK

  Wymagane bezsprzecznie jest to, żeby dane osobowe były dobrze ochraniane. Administrator bezpieczeństwa informacji jest minowany w konkretnej firmie. Świetna firma Agami, może przejąć obowiązki, jakie ma administrator. Na stronie online są umieszczone bardziej szczegółowe dane. Przeprowadza ponadto niezbędny audyt ochrony danych osobowych. Spółka swoją propozycję adresuje przede wszystkim do klientów poszukujących rzetelnego wsparcia tyczących się danych osobowych. Agami proponuje usługi stałe, jak także jednorazową pomoc w przypadku problemów.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowa Optima Justyna Grzywaczewska »

  Kancelaria podatkowa Optima Justyna Grzywaczewska

  Od wielu lat nasza kancelaria podatkowa zajmuje się pełną obsługą w zakresie księgowości, ale także wieloma innymi usługami. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie naszej firmie będzie w pełni zadowolony. Realizujemy takie usługi jak reprezentacja przed urzędami, prowadzenie usług związanych ze sprawami kadrowymi, sporządzanie rozliczeń rocznych oraz wiele innych usług. Dzięki nam każdy będzie miał łatwiej prowadzić swoją księgowość.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Dudziak STATsupport »

  Krzysztof Dudziak STATsupport

  Zwróc uwagę, że Wsparcie mamy nawet w nazwie! Zajmujemy się zastosowaniem metod statystycznych i data mining w biznesie, a także naukach społeczno-medycznych. Z pewnością interesuję Cię ewentualny przebieg współpracy. Zajrzyj do zakładki PRZEBIEG WSPÓŁPRACY, która widnieje na naszej stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zachęcamy też do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »