Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 45 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TBR TRÓJMIEJSKIE BIURO RZECZOZNAWCÓW TOMASZ MACIAK »

  TBR TRÓJMIEJSKIE BIURO RZECZOZNAWCÓW TOMASZ MACIAK

  TBR Trójmiejskie Biuro Rzeczoznawców zapewnia kompleksową obsługę z zakresu rzeczoznawstwa samochodowego. Siedziba biura znajduje się w Gdańsku, ale dzięki rozbudowanej sieci partnerskiej usługi świadczymy na terenie całej Polski. Nasz rzeczoznawca przeprowadzi dla Państwa wycenę wartości pojazdu, badanie jakości naprawy, ocenę techniczną pojazdu powypadkowego i wiele innych zleceń. Specjalizujemy się też w doradztwie z zakresu ubezpieczeń. Opieramy się na bogatym doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA

  Firma wyspecjalizowana w udzielaniu pełnego doradztwa biznesowego dotyczącego szukania partnerów gospodarczych i zdobywania środków na założenie i późniejszą działalność firmy (a także na jej rozwijanie). Udzielamy też konsultacji w kwestiach związanych z wykorzystaniem w firmie odnawialnych źródeł energii i wykonujemy audyty energetyczne dla całych budynków. Działamy na terenie województwa opolskiego, a oprócz wspomnianych usług prowadzimy też szkolenia dla menedżerów różnego szczebla oraz dla handlowców i księgowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Heuresis Certfikowani Trenerzy i Konsultanci Zrządzania Sp. z o. o. została założona w 2000 r. przez doświadczonych trenerów specjalizujących się w projektowaniu programów rozwojowych i szkoleń biznesowych, posiadających międzynarodowe certyfikaty. Warto wiedzieć, że Heuresis jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis skierowana jest w głównej mierze do firm i osób osób, które chcą potwierdzić swoje kwalifikacje m. in. w zakresie treningu, negocjacji, zarządzania jakością, czy umiejętności kierowniczych. Bogata oferta firmy obejmuje nie tylko pakiety szkoleniowe z różnorodnych dyscyplin (zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów wewnętrznych, zarządzanie sprzedażą, kompetencje interpersonalne), ale także wsparcie w postaci coachingu, działań superwizyjnych, bieżącej pomocy organizacyjnej oraz badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o. »

  4 BUSINESS & PEOPLE SP. z o.o.

  Firma wprowadza innowacyjne projekty, które zwiększą potencjał Twojej firmy! Jeśli planujesz wprowadzić w swojej firmie zmiany w zakresie: kultury organizacji, podejścia do Klienta, stylu zarządzania pracownikami, współpracy między działami, struktury…, gdy spodziewany jest opór pracowników przed zmianą, a rezultaty zależą od ich zaangażowania - skorzystaj z usługi. 4business&people wprowadzi niezbędne zmiany.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANETA ŻAK 4EVENTS »

  ANETA ŻAK 4EVENTS

  Imprezy motywacyjne są istotnym elementem strategii biznesowej, który mocno determinuje wizerunek oraz prestiż danej firmy. Stosowanie takich rozwiązań pozytywnie wpływa na wzrost lojalności klientów i pracowników oraz na identyfikację konkretnej marki. Imprezy firmowe to przede wszystkim konferencje, kongresy, szkolenia, ale również wyjazdy integracyjne, bankiety, imprezy sportowe, spotkania plenerowe tj. pikniki i festyny, a także różnego rodzaju otwarcia. Wrocławska firma 4events PR od 10 lat specjalizuje się w skutecznej organizacji tych wydarzeń. Duże doświadczenie w obszarze Event Marketingu oraz PR, kreatywność, zaangażowanie oraz rzetelność gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Współpraca z firmą 4events PR pozwala na realizację każdego programu, wydarzenia, imprezy, zarówno tej kameralnej jak i masowej, w sposób niekonwencjonalny, sprawny i bezpieczny. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera w działaniach PR & Events, który każdą imprezę firmową dopnie "na ostatni guzik", warto zaufać właśnie nam! Jako profesjonalna agencja, oferujemy fachową pomoc również w zakresie doradztwa, budowania wizerunku, tworzenia programów społecznościowych czy komunikacji wewnętrznej. Na każdym etapie służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami organizacyjnymi, co w efekcie pozwoli Państwu wypaść jak najlepiej w każdej sytuacji biznesowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »