Katalog Firm

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

Szczegóły strony eszkolenie.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę eszkolenie.eu:

SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 39 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SIGNUM BIURO AKTUARIALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  SIGNUM BIURO AKTUARIALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Nasza firma od lat świadczy najwyższej klasy usługi aktuarialne, jak na przykład wyceny aktuarialne przedsiębiorstw czy projektów biznesowych, bogatą gamę usług w zakresie redagowania biznesplanów, jak również z zakresu wskazówek biznesowych. Skupieni w naszym biurze aktuariusze, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, dysponującymi ogromną wiedzą w zakresie matematyki finansowej. Proponujemy rezerwy na nagrody pracownicze, rezerwy na świadczenia emerytalne, rezerwy na nagrody jubileuszowe, a także inne usługi aktuarialne. Nasze biuro aktuarialne prowadzi również współpracę z firmami ubezpieczeniowymi. Jako pierwsze biuro aktuarialne w Polsce szczycimy się certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 27001 z zakresu systemów zarządzania jakością, a także bezpieczeństwem informacji. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na naszej witrynie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING" »

  MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING"

  Dynamika, a także poziom intensywności szkolenia z techniki sprzedaży ma bezpośredni wpływ na rozwój Twojej firmy. Szkolenia z technik sprzedaży (w mieście: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań), marketing na Facebooku, czy też szkolenia dla sprzedawców - to podstawowe aspekty oferty naszej firmy. Premium Consulting to wart polecenia partner, który w oparciu o typowe, jak również nowoczesne metody szeroko pojętego szkolenia techniki sprzedaży - przekazuje do Twojej dyspozycji, produkt opatrzony gwarancją efektywności, skuteczności, a także ponadprzeciętnej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ERGO COGITO CONSULTING DR MONIKA RYMASZEWSKA »

  ERGO COGITO CONSULTING DR MONIKA RYMASZEWSKA

  Ergo Cogito to firma pochodząca z Gdańsk, oferująca usługi dotyczące kreowania właściwego wizerunku firm i przedsiębiorców indywidualnych. Nasza firma zajmuję się kreowaniem nazw, sloganów reklamowych, haseł. W celu ujednolicenia procesu kreowania komunikacji wizerunkowej, świadczymy również usługi projektowania witryn internetowych, wizytówek, logo, papierów firmowych. Wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje nam proponowanie naszym klientom jak najlepszych rozwiązań. Solidność oraz niskie ceny decydują o dużej liczbie przedsiębiorców korzystających z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Heuresis Certfikowani Trenerzy i Konsultanci Zrządzania Sp. z o. o. została założona w 2000 r. przez doświadczonych trenerów specjalizujących się w projektowaniu programów rozwojowych i szkoleń biznesowych, posiadających międzynarodowe certyfikaty. Warto wiedzieć, że Heuresis jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis skierowana jest w głównej mierze do firm i osób osób, które chcą potwierdzić swoje kwalifikacje m. in. w zakresie treningu, negocjacji, zarządzania jakością, czy umiejętności kierowniczych. Bogata oferta firmy obejmuje nie tylko pakiety szkoleniowe z różnorodnych dyscyplin (zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów wewnętrznych, zarządzanie sprzedażą, kompetencje interpersonalne), ale także wsparcie w postaci coachingu, działań superwizyjnych, bieżącej pomocy organizacyjnej oraz badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. »

  MG Premium Sp. z o.o.

  Nasza firma od ponad 6 lat zajmuje się oferowaniem usług zarówno z zakresu doradztwa prawnego jak i pomocy w uzyskaniu dotacji europejskich. Młodym firmom gwarantujemy pełnoprawną obsługę prawną z zakresu każdej dziedziny prawa. Współpracujemy z wieloma prawnikami, adwokatami prawnymi i wieloma innymi specjalistami. Gwarantujemy zadowolenie z oferty naszej firmy. Pomożemy każdej firmie, która tylko tego oczekuje.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »