Katalog Firm

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha. eu powstał w ramach działalności spółki LS Consulting & Management sp. z o. o., której początki działalności sięgają 1986 roku. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu usług najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w biznesowym sercu Warszawy – w alei J. Ch. Szucha. Stworzenie klubu przedsiębiorców stanowi odpowiedź na znaczący wzrost dynamiki przedsiębiorców w Warszawie. Naszym celem jest: -współpraca, budowanie relacji, wymiana doświadczeń i kontaktów przez Klubowiczów, -wzajemne świadczenie usług prawnych, księgowych, konsultingowych przez Członków Klubu, -stworzenie środowiska przyjaznego do rozwoju przedsiębiorczości, -budowanie koalicji firm, organizacji i instytucji, na rzecz wspierania przedsiębiorczości, zwłaszcza w regionie warszawskim. Oferujemy: -doradztwo prawników i specjalistów, wsparcie działalności gospodarczej Członków Klubu, -zindywidualizowaną wizytówkę/ stronę na naszej witrynie www. szucha. eu oraz adres e-mail, -promowanie ciekawych inicjatyw członków Klubu, -wynajem Sali Konferencyjnej oraz gabinetu, -usługi wirtualnego biura na atrakcyjnych warunkach, -spotkania biznesowe i organizację spotkań, których celem jest zacieśnienie współpracy.

Szczegóły strony szucha.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szucha.eu:

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JDS Consulting Sp. z.o.o. »

  JDS Consulting Sp. z.o.o.

  Niniejsza witryna prezentuje bogatą ofertę warszawskiej firmy JDS Consulting, której zadaniem są świadczenia doradcze i szkoleniowe z obszaru bezpieczeństwa. Właścicielom zakładów pracy, przedsiębiorstw handlowych gwarantuje szereg konceptów dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz tajemnicy handlowej. Firma para się przeprowadzaniem audytów ochrony danych osobowych, a ponadto wspieraniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CODEXBHP Łukasz Kaczmarczyk »

  CODEXBHP Łukasz Kaczmarczyk

  W obecnych czasach, gdy jest na każdym kroku mniej roboty o każdą posadę trzeba troszczyć się jak również starać się, aby twój kierownik nie zauważył, że twój czas dobiegł końca. By temu zapobiec trzeba być elastycznym w godzinach pracy i pracowitym oraz terminowy. Jest jednak jedna sytuacja, która nie może zostać zignorowana przez nikogo, a tą sprawą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracownika jest sprawą najwyższej wagi, którą nawet pracodawca musi uszanować. Aby być na bieżąco należy nauczać pracowników z kierunku bhp i ppoż., gdyż takie szkolenia chodź są mocno oklepane potrafią zrobić cuda podczas rzeczywistego zagrożenia. Pamiętajmy, by nie odstawiać bezpieczeństwa na boczny tor.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. »

  MG Premium Sp. z o.o.

  Nasza firma od ponad 6 lat zajmuje się oferowaniem usług zarówno z zakresu doradztwa prawnego jak i pomocy w uzyskaniu dotacji europejskich. Młodym firmom gwarantujemy pełnoprawną obsługę prawną z zakresu każdej dziedziny prawa. Współpracujemy z wieloma prawnikami, adwokatami prawnymi i wieloma innymi specjalistami. Gwarantujemy zadowolenie z oferty naszej firmy. Pomożemy każdej firmie, która tylko tego oczekuje.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARANOWSKA KATARZYNA »

  BARANOWSKA KATARZYNA

  Robimy to, na czym znamy się najlepiej! Nasze biuro tłumaczeń Katowice wykonuje przekłady dowolnych tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe Katowice i techniczne. Realizujemy tłumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach! Jesteśmy zespołem tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski pozwoliła na oferowanie tłumaczeń dla firm we wszystkich językach. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne Katowice, tłumaczenia medyczne, techniczne, tłumaczenia marketingowe. Wysoka jakość, ekspresowe wykonanie za przystępną cenę. Obserwuj ofertę promocyjną naszej firmy i łap okazje! Zespół Tecnico.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  MG PREMIUM Sp. z o.o.

  W MG Premium możesz liczyć na kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podczas pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych. To wsparcie, z którego mogą skorzytać osoby z całej Polski. MG Premium aktywnie współdziała z firmami z branży consultingu i IT. Tu możesz liczyć na kompleksową obsługę. Dołącz do przedsiębiorców, którzy zaufali temu miejscu! Możesz pozyskać dofinansowanie na realizację swoich projektów. Więcej informacji na ten temat: www. rpo-malopolska. eu! Postaw na profesjonalne doradztwo europejskie!

  Spis Firm - Data dodania: 17 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »