Katalog Firm

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha. eu powstał w ramach działalności spółki LS Consulting & Management sp. z o. o., której początki działalności sięgają 1986 roku. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu usług najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w biznesowym sercu Warszawy – w alei J. Ch. Szucha. Stworzenie klubu przedsiębiorców stanowi odpowiedź na znaczący wzrost dynamiki przedsiębiorców w Warszawie. Naszym celem jest: -współpraca, budowanie relacji, wymiana doświadczeń i kontaktów przez Klubowiczów, -wzajemne świadczenie usług prawnych, księgowych, konsultingowych przez Członków Klubu, -stworzenie środowiska przyjaznego do rozwoju przedsiębiorczości, -budowanie koalicji firm, organizacji i instytucji, na rzecz wspierania przedsiębiorczości, zwłaszcza w regionie warszawskim. Oferujemy: -doradztwo prawników i specjalistów, wsparcie działalności gospodarczej Członków Klubu, -zindywidualizowaną wizytówkę/ stronę na naszej witrynie www. szucha. eu oraz adres e-mail, -promowanie ciekawych inicjatyw członków Klubu, -wynajem Sali Konferencyjnej oraz gabinetu, -usługi wirtualnego biura na atrakcyjnych warunkach, -spotkania biznesowe i organizację spotkań, których celem jest zacieśnienie współpracy.

Szczegóły strony szucha.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szucha.eu:

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MONREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MONREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy usługi outsourcingu, doradztwo, konsultacje, projektowanie i realizowanie projektów w zakresie urządzeń prądotwórczych, agregatów prądotwórczych, generatorów, inverterów, urządzeń filtro-wentylacyjnych, kontenerów specjalistycznych. Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Wielkie powodzenie generatorów zapasowych skłoniło Monrex Sp. z o. o. do ogłoszenia promocyjnej ofery specjalnej na najbardziej poszukiwanie generatory zapasowe. Dla firm, które nie posiadają rozbudowanych działów sprzedaży i współpracy z rynkami zagranicznymi Monrex Sp. z o. o. jest firmą zaopatrującą i oferującą wyroby tych firm dla zagranicy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Heuresis Certfikowani Trenerzy i Konsultanci Zrządzania Sp. z o. o. została założona w 2000 r. przez doświadczonych trenerów specjalizujących się w projektowaniu programów rozwojowych i szkoleń biznesowych, posiadających międzynarodowe certyfikaty. Warto wiedzieć, że Heuresis jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis skierowana jest w głównej mierze do firm i osób osób, które chcą potwierdzić swoje kwalifikacje m. in. w zakresie treningu, negocjacji, zarządzania jakością, czy umiejętności kierowniczych. Bogata oferta firmy obejmuje nie tylko pakiety szkoleniowe z różnorodnych dyscyplin (zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów wewnętrznych, zarządzanie sprzedażą, kompetencje interpersonalne), ale także wsparcie w postaci coachingu, działań superwizyjnych, bieżącej pomocy organizacyjnej oraz badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INGE" SPÓŁKA CYWILNA »

  "INGE" SPÓŁKA CYWILNA

  Zastanawiasz się nad dodatkowym szkoleniem, a może posiadasz firmę i chciałbyś usprawnic pracę swoich pracowników? Jeśli tak nie zwlekaj, juz teraz możesz usprawnić działanie firmy dzieki Nam. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, oferującą dla swoich klientów usługi najwyzszej jakości. Specjalizujemy się w doradztwie w zakresie systemów zarządzania, prawa, marketingu, IT. Od 2005 roku nasza wykwalifikowana kadra skutecznie współdziała z naszymi klientami. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA KORNICKA OPEX GROUP »

  KATARZYNA KORNICKA OPEX GROUP

  OpEx Group to Twój partner w drodze do doskonałości operacyjnej. Oferujemy szereg działań, które podzieliliśmy na trzy obszary - Akademia OpEx, czyli efektywny transfer wiedzy teoretycznej i praktycznej, Doradztwo, gdzie dzięki stałemu kontaktowi z naszymi ekspertami wprowadzą Państwo trwałe zmiany do swojego biznesu oraz internetową księgarnię OpExBook, w której znajdą Państwo szereg interesujących propozycji z zakresu ciągłego doskonalenia.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK »

  ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK

  Bezkompromisowym liderem, w profesjonalnym pozyskiwaniu dotacji unijnych w Polsce, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Firma posiada rekomendacje najlepszych przedsiębiorstw na rynku: LOT, FORTIS, Wedel, Kompania Piwowarska, Vistal, oraz wiele innych. Sama Komisja Europejska wyraziła uznanie dla Abbeys. Największe przyznane dofinansowanie na inwestycję technologiczną wynosiło 589 mln złotych. Firma oferuje pomoc przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne, ale również w wykonywaniu rozliczeń, oraz długofalowym planowaniu działań.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »