Katalog Firm

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha. eu powstał w ramach działalności spółki LS Consulting & Management sp. z o. o., której początki działalności sięgają 1986 roku. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu usług najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w biznesowym sercu Warszawy – w alei J. Ch. Szucha. Stworzenie klubu przedsiębiorców stanowi odpowiedź na znaczący wzrost dynamiki przedsiębiorców w Warszawie. Naszym celem jest: -współpraca, budowanie relacji, wymiana doświadczeń i kontaktów przez Klubowiczów, -wzajemne świadczenie usług prawnych, księgowych, konsultingowych przez Członków Klubu, -stworzenie środowiska przyjaznego do rozwoju przedsiębiorczości, -budowanie koalicji firm, organizacji i instytucji, na rzecz wspierania przedsiębiorczości, zwłaszcza w regionie warszawskim. Oferujemy: -doradztwo prawników i specjalistów, wsparcie działalności gospodarczej Członków Klubu, -zindywidualizowaną wizytówkę/ stronę na naszej witrynie www. szucha. eu oraz adres e-mail, -promowanie ciekawych inicjatyw członków Klubu, -wynajem Sali Konferencyjnej oraz gabinetu, -usługi wirtualnego biura na atrakcyjnych warunkach, -spotkania biznesowe i organizację spotkań, których celem jest zacieśnienie współpracy.

Szczegóły strony szucha.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szucha.eu:

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ŁUKASZ MILEWSKI AKADEMIA INWESTORA &PARTNERZY »

  ŁUKASZ MILEWSKI AKADEMIA INWESTORA &PARTNERZY

  Nasza firma jest jedna z najbardziej rozwiniętych na rynku firmowym. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jako jedna z bardzo dobrych spółek oferujących wszelkiego stylu szkolenia powiązane z inwestowaniem na giełdzie. Właśnie zaufało nam kilkanaście ludzi, jakimi do dnia dzisiejszego skutecznie inwestują na giełdzie. Z tego tytułu serdecznie ściągamy do zapoznania się z naszą ofertą jaką dla Wasze wykonaliśmy na naszej witrynie internetowej WWW.

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR FIGIEL RZECZOZNAWCA 24 BIURO WYCEN MAJĄTKOWYCH »

  PIOTR FIGIEL RZECZOZNAWCA 24 BIURO WYCEN MAJĄTKOWYCH

  Propozycja współpracy dla podmiotów zajmujących się rynkiem nieruchomości – przedsiębiorców, deweloperów, notariuszy, radców prawnych, agencji nieruchomości. Sporządzamy rzetelną wycenę nieruchomości i urządzeń, a także certyfikaty energetyczne i termowizję. Na witrynie rzeczowznawca24. com zamieszczono kwestionariusz. Pragnących podjąć współpracę zapraszamy do kontaktu online lub osobistego – Biuro Wycen Majątkowych Kraków, ul. Górnickiego 63.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JCI VENTURE Sp. z o.o. »

  JCI VENTURE Sp. z o.o.

  Pragniemy Państwu przybliżyć działalność Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś z Krakowa. Przedstawiana Kancelaria Notarialna to miejsce, w którym otrzymacie Państwo rzetelne informacje na temat planowanych czynności notarialnych. Pomożemy Państwu ustalić mnóstwo kwestii związanych z daną czynnością prawną. Stoimy na straży zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron uczestniczących w danej czynności. W ramach świadczonych usług, nasza Kancelaria wykonuje w szczególności akty prawne obejmujące chociażby umowę sprzedaży, zamiany, darowizny, umowę o dożywocie, ustanowienia odrębnej własności lokalu, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych, przesyłu a także służebności osobistych. To tylko część czynności notarialnych. Szczegóły na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "ZAGA" Z.GRYGIERCZYK G.STOLARCZYK T.LEŚKÓW SPÓŁKA CYWILNA

  Firma wyspecjalizowana w udzielaniu pełnego doradztwa biznesowego dotyczącego szukania partnerów gospodarczych i zdobywania środków na założenie i późniejszą działalność firmy (a także na jej rozwijanie). Udzielamy też konsultacji w kwestiach związanych z wykorzystaniem w firmie odnawialnych źródeł energii i wykonujemy audyty energetyczne dla całych budynków. Działamy na terenie województwa opolskiego, a oprócz wspomnianych usług prowadzimy też szkolenia dla menedżerów różnego szczebla oraz dla handlowców i księgowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ab Consulting Sp. z o.o. »

  Ab Consulting Sp. z o.o.

  Profilem działalności przedsiębiorstwa AB Consulting są usługi konsultingowe w zakresie prawa spółek oraz rynku kapitałowego. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników. Klienci mogą liczyć na szereg wysokiej jakości usług w zakresie doradztwa prawnego, w tym w szczególności prawa spółek oraz rynku kapitałowego. Firma pomaga także w procesie restrukturyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »