Katalog Firm

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

KLUB PRZEDSIĘBIORCÓW szucha. eu powstał w ramach działalności spółki LS Consulting & Management sp. z o. o., której początki działalności sięgają 1986 roku. Długoletnie doświadczenie umożliwia nam zaoferowanie Państwu usług najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w biznesowym sercu Warszawy – w alei J. Ch. Szucha. Stworzenie klubu przedsiębiorców stanowi odpowiedź na znaczący wzrost dynamiki przedsiębiorców w Warszawie. Naszym celem jest: -współpraca, budowanie relacji, wymiana doświadczeń i kontaktów przez Klubowiczów, -wzajemne świadczenie usług prawnych, księgowych, konsultingowych przez Członków Klubu, -stworzenie środowiska przyjaznego do rozwoju przedsiębiorczości, -budowanie koalicji firm, organizacji i instytucji, na rzecz wspierania przedsiębiorczości, zwłaszcza w regionie warszawskim. Oferujemy: -doradztwo prawników i specjalistów, wsparcie działalności gospodarczej Członków Klubu, -zindywidualizowaną wizytówkę/ stronę na naszej witrynie www. szucha. eu oraz adres e-mail, -promowanie ciekawych inicjatyw członków Klubu, -wynajem Sali Konferencyjnej oraz gabinetu, -usługi wirtualnego biura na atrakcyjnych warunkach, -spotkania biznesowe i organizację spotkań, których celem jest zacieśnienie współpracy.

Szczegóły strony szucha.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szucha.eu:

LS Consulting & Management Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TopPharm Consulting Katarzyna Topolińska »

  TopPharm Consulting Katarzyna Topolińska

  Oferujemy Państwu usługi rejestracji leków (produktów leczniczych) w Polsce i w Europie w ramach procedur MRP, DCP, usługi rejestracji wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków, doradztwo farmaceutyczne, badanie czytelności ulotki, tworzenie dokumentacji rejestracyjnej leków i inne usługi z zakresu regulatory affairs dla farmacji. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasz portal powstał z myślą o promowaniu rynku franczyzy w Polsce. Pragniemy, aby dzięki naszym działaniom ludzie przedsiębiorczy przekonali się, że działalność we franczyzie jest ciekawą alternatywą na biznes. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego systemu franczyzowego. Sieci znajdujące się w naszej Bazie Systemów Franczyzowych to firmy sprawdzone, które z powodzeniem działają na rynku od wielu lat.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JDS Consulting Sp. z.o.o. »

  JDS Consulting Sp. z.o.o.

  Niniejsza witryna prezentuje bogatą ofertę warszawskiej firmy JDS Consulting, której zadaniem są świadczenia doradcze i szkoleniowe z obszaru bezpieczeństwa. Właścicielom zakładów pracy, przedsiębiorstw handlowych gwarantuje szereg konceptów dotyczących ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji oraz tajemnicy handlowej. Firma para się przeprowadzaniem audytów ochrony danych osobowych, a ponadto wspieraniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SD Paweł Englicht »

  SD Paweł Englicht

  Nasza firma oferuje najświeższe urządzenia z obszaru rozwiązań parowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, udało się nam uzyskać takich współpracowników, jak ekskluzywny włoski fabrykant myjni parowych. Wszelkie zakupione u nas maszyny, mają rozległe zastosowanie i są idealne, dla wszystkich, jacy wymagają błyskawicznie i skutecznie usunąć zgromadzony brud. ECO Myjnie są na rynku od paru lat, ale w tym czasie, zdążyły poszerzyć swoje usługi, tak aby nie tylko przemysł samochodowy zdołał użytkować z możliwości, jakie daje. Dzięki temu, firmy zdołały zakupić u nas profesjonalny przyrząd. Nasza pełna propozycja i ogólne warunki współpracy, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANETA ŻAK 4EVENTS »

  ANETA ŻAK 4EVENTS

  Imprezy motywacyjne są istotnym elementem strategii biznesowej, który mocno determinuje wizerunek oraz prestiż danej firmy. Stosowanie takich rozwiązań pozytywnie wpływa na wzrost lojalności klientów i pracowników oraz na identyfikację konkretnej marki. Imprezy firmowe to przede wszystkim konferencje, kongresy, szkolenia, ale również wyjazdy integracyjne, bankiety, imprezy sportowe, spotkania plenerowe tj. pikniki i festyny, a także różnego rodzaju otwarcia. Wrocławska firma 4events PR od 10 lat specjalizuje się w skutecznej organizacji tych wydarzeń. Duże doświadczenie w obszarze Event Marketingu oraz PR, kreatywność, zaangażowanie oraz rzetelność gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Współpraca z firmą 4events PR pozwala na realizację każdego programu, wydarzenia, imprezy, zarówno tej kameralnej jak i masowej, w sposób niekonwencjonalny, sprawny i bezpieczny. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera w działaniach PR & Events, który każdą imprezę firmową dopnie "na ostatni guzik", warto zaufać właśnie nam! Jako profesjonalna agencja, oferujemy fachową pomoc również w zakresie doradztwa, budowania wizerunku, tworzenia programów społecznościowych czy komunikacji wewnętrznej. Na każdym etapie służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami organizacyjnymi, co w efekcie pozwoli Państwu wypaść jak najlepiej w każdej sytuacji biznesowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »