Katalog Firm

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

Kancelaria JKDP to nie tylko biuro księgowe, to również zestaw atrakcyjnych warsztatów z dziedziny fiskalnej; nasze szkolenia mają na celu uświadomienie klientów w obszarze praw i powinności podatkowych. Kancelaria JKDP w Białymstoku to świetnie sformowana propozycja, objęta interesującą akcją rabatową, która jest skierowana do firm o krótkim i długim stażu aktywności; oferujemy także produkty promocyjne dla naszych wiernych klientów. Nasz pośrednik podatkowy to doświadczony specjalista, który w oparciu o swoje doświadczenie, jak również bogatą praktykę przeprowadzi każdą firmę przez meandry podatkowe.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jkdp.pl:

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 105

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Global Accounting Sp. z o.o. »

  Global Accounting Sp. z o.o.

  Rrofesjonalne biuro rachunkowe od 10 lat świadczy usługi księgowo-finansowe oraz kadrowo-płacowe. Nasze biuro wyróżnia 10 osobowy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników księgowych oraz kadrowych, co potwierdzają liczne szkolenia i certyfikaty. Prowadzimy: Księgi Rachunkowe, Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, Karta Podatkowa. Zapewniamy reprezentację przed urzędami, przechowywanie akt personalnych, opracowywanie i wdrażanie polityki rachunkowości, analizy i raporty finansowe, pełnienie obowiązków Dyrektora Finansowego oraz Głównego Księgowego, przedstawicielstwo podatkowe, pomoc i doradztwo przy zakładaniu firmy, pomoc w pozyskiwaniu korzystnych źródeł finansowania. Obsługujemy indywidualnych przedsiębiorców, spółki osobowe i kapitałowe, podmioty usługowe, handlowe i produkcyjne. Potwierdzają to referencje, które z przyjemnością udostępnimy na Państwa życzenie. Serdecznie zapraszamy - poznajcie nas Państwo sami.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ilona Szukała »

  Biuro Rachunkowe Ilona Szukała

  Biuro rachunkowe Abakus oferuje kompleksową obsługę rachunkowo - księgową przedsiębiorstw : obsługa księgowa, obsługa podatkowa, obsługa kadrowo -płacowa. Naszą pasją jest pomoc w rozwikłaniu trudnych zagadnien podatkowych. Oferujemy nasze usługi w przystępnych cenach negocjowanych każdorazowo z klientem. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie gdyż każdy podmiot gospodarczy jest inny. Nasza dewiza to niskie ceny wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA DROJMAN, BIURO RACHUNKOWE »

  ANNA DROJMAN, BIURO RACHUNKOWE

  Biuro rachunkowe to niezwykle wygodne rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi firmę. Kosztuje mniej niż utrzymanie własnego działu księgowego i kadrowego - znikają koszty wynajmu lokalu, angażowania pracowników, sprzętu i oprogramowania dla nich. Tu liczy się tylko usługa i za tą usługę wyłącznie konsument płaci. W Słupsku po usługi rachunkowe, kadrowe i podatkowe wrócić się można do Biura Rachunkowego Anny Drojman. Biuro istnieje na rynku od 2001 roku. Do solidnej wiedzy dodało długoletnią praktykę. Wciąż jednak rozszerza swoje informacje, albowiem sytuacja w rachunkowości, kadrach i podatkach jest w naszym kraju niezwykle dynamiczna. Co jednak istotne dla interesanta, to to, że daje dokumenty do Biura i to właściwie wszystko, czym musi się przejmować. Tutaj uskutecznione są wszelkie księgowania, rozliczenia i obliczenia, i wiadomość o koniecznych płatnościach wędruje z powrotem. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości personel Biura gotowy jest wszystko rzetelnie wyjaśnić. Szczegółowe wiadomości o Biurze Rachunkowym Anny Drojman można uzyskać na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INFAKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INFAKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  InFakt jest ogólnopolskim biurem rachunkowym gwarantującym szybką i sprawną obsługę klientów za pośrednictwem wygodnej dla użytkownika platformy internetowej. Firma gwarantuje wysokiej jakości obsługę księgową, w tym sporządzanie dokumentacji, czy też reprezentowanie przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Księgowi są do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o. »

  Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o.

  Biuro Rachunkowe Maks na rynku usług księgowych obecne jest od 2008 roku. Obsługujemy osoby fizyczne i spółki z całej Polski, zajmujemy się formalnościami związanymi z założeniem zagranicznych oddziałów firmy. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ewidencji na potrzeby VAT. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe oraz sprawozdania statystyczne. Pomagamy naszym klientom pozyskać dotacje unijne. Reprezentujemy przedsiębiorców przed instytucjami państwowymi. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »