Katalog Firm

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

Kancelaria JKDP to nie tylko biuro księgowe, to również zestaw atrakcyjnych warsztatów z dziedziny fiskalnej; nasze szkolenia mają na celu uświadomienie klientów w obszarze praw i powinności podatkowych. Kancelaria JKDP w Białymstoku to świetnie sformowana propozycja, objęta interesującą akcją rabatową, która jest skierowana do firm o krótkim i długim stażu aktywności; oferujemy także produkty promocyjne dla naszych wiernych klientów. Nasz pośrednik podatkowy to doświadczony specjalista, który w oparciu o swoje doświadczenie, jak również bogatą praktykę przeprowadzi każdą firmę przez meandry podatkowe.

Szczegóły strony www.jkdp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jkdp.pl:

JKDP Kancelaria Doradztwa Podatkowego Jerzy Kuprianowicz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Ilona Szukała »

  Biuro Rachunkowe Ilona Szukała

  Biuro rachunkowe Abakus oferuje kompleksową obsługę rachunkowo - księgową przedsiębiorstw : obsługa księgowa, obsługa podatkowa, obsługa kadrowo -płacowa. Naszą pasją jest pomoc w rozwikłaniu trudnych zagadnien podatkowych. Oferujemy nasze usługi w przystępnych cenach negocjowanych każdorazowo z klientem. Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie gdyż każdy podmiot gospodarczy jest inny. Nasza dewiza to niskie ceny wysoka jakość usług oraz indywidualne podejście do klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KONCEPT" BIURO RACHUNKOWE KRAUS BARBARA »

  "KONCEPT" BIURO RACHUNKOWE KRAUS BARBARA

  Biuro rachunkowe Koncept oferuje kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są firmy o rozmaitych profilach działalności. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie obsługi rachunkowej. Zajmujemy się także obsługą kadrowo-płacową. Istotnym aspektem naszej aktywności jest doradztwo podatkowe. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia. Gwarantujemy rzetelną i fachową realizację zadań.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRK Bilans Sp. z o.o. »

  BRK Bilans Sp. z o.o.

  Biuro rachunkowe BRK Bilans Sp. z o. o. oferuje szeroki przekrój usług z zakresu szeroko rozumianej księgowości. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze fundacji i organizacji pozarządowych. W ramach realizowanych usług proponujemy pełną księgowość, w tym m. in. tworzenie polityki rachunkowości, ewidencję zdarzeń księgowych, ewidencję wyposażenia, miesięczne deklaracje. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Ceny usług zależne są od formy i zakresu współpracy. Dbamy o niezawodność i najwyższy poziom usług.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4ACCOUNTING SP Z.O.O. »

  4ACCOUNTING SP Z.O.O.

  Spółka trudniąca się branżą rachunkową. Jesteśmy profesjonalni w etapach rachunkowości wielu przedsiębiorstw. Stwarzamy odpowiedni pakt, który powoduje że prowadzona usługa jest odpowiednio wykonana. 4accounting specjalizuje się w spółce finansowej dla podmiotów mikro i midi. W obecnej propozycji tworzy się działanie ksiąg rachunkowych, usługi księgowej oraz połączone z kadrpwością pracowników. Nasze doświadczenie jest bogate ze względu na kilkuletni staż w branży ekonomicznej, księgowości i z finansami.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARK ANETA KOSYL »

  AGENCJA ARK ANETA KOSYL

  Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »