Katalog Firm

Fotoklika Sp. z o.o.

Fotoklika świadczy usługi z zakresu druku wielkoformatowego, poligrafii. W ofercie posiadamy między innymi banery reklamowe, litery i kształty przestrzenne, kasetony, wizytówki ulotki oraz wiele innych. Naszą specjalnością są responsywne strony WWW, obsługa Social Media, tworzenie Wirtualnych Spacerów Street View Trusted. W swojej ofercie posiadamy także fotografię okolicznościową oraz produktową skierowaną do firm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Fotoklika na stronie internetowej.

Szczegóły strony fotoklika.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę fotoklika.pl:

Fotoklika Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA

  Biuro Rachunkowe Mery w Gdańsku prowadzone jest od 2008 roku przez księgową Marię Zalewska. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług księgowych w rozsądnych cenach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. W naszej działalności wyznajemy zasadę "Klient naszym pracodawcą", dlatego stawiamy na indywidualne podejście do usługobiorcy. Zawsze staramy się pomóc i wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie. Wiemy że klienci poświęcają nam nie tylko swoją księgowość ale także tajemnice biznesowe czy finanse firmy. Dlatego swoje usługi świadczymy sumiennie i rzetelnie. Wybierając profesjonalną obsługę księgową zyskujesz czas na rozwój własnej firmy i skupiasz się na osiągnięciu sukcesu. Powierzając na swoje księgi możesz również liczyć na reprezentację przed Urzędem Skarbowym lub ZUS. Pomagamy również w zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz w przebranżawianiu firm już istniejących. Zapraszamy do naszego Biura Rachunkowego

  Spis Firm - Data dodania: 29 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK »

  RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK

  RP CONSULTING działa na rynku od 2006 roku i prowadzi obsługę doradczą firm w zakresie zarządzania i rozwoju działalności. Oferujemy: doradztwo strategiczne (w tym eksportowe), doradztwo marketingowe oraz obsługę outsourcingową, ukierunkowaną w szczególności na outsourcing sprzedaży oraz outsourcing marketingu. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie funduszy europejskich, specjalizując się w działaniu 6. 1. PO IG Paszport do Eksportu. Oferujemy także obsługę działań: PO IG 8. 1. oraz PO IG 8. 2. Firma realizuje projekty związane z analizą rynku i konkurencji, opracowaniem strategii marketingowej, prowadzeniem kampanii reklamowych, przygotowaniem biznes planu, a także opracowaniem strategii ekspansji na rynki zagraniczne - planu rozwoju eksportu - w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 6. 1 PO IG - 'Paszport do Eksportu'. RP CONSULTING specjalizuje się ponadto w szeroko pojętej promocji i reklamie, w tym promocji w Internecie. Posiadamy własne studio reklamy, prowadzimy projekty marketingowe, projektujemy strony i serwisy WWW, a także współtworzymy sieć internetowych serwisów informacyjno-reklamowych, działających w branży turystycznej - Twoja Platforma Informacyjna.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM »

  BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM

  Szanowni Państwo. Nasze Biuro działa od 16-11-1992r. Jesteśmy zarejestrowani w Ministerstwie Finansów. Posiadamy wpis ostateczny doradztwa podatkowego nr 08670 z dnia 07-04-2004r. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Misją naszego biura jest wspieranie klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez: * zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi * zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego * zapewnienie poufności * dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji * pomoc w budowaniu wiarygodności. Świadczymy usługi w zakresie: * prowadzenia księgi przychodów i rozchodów * prowadzenia ewidencji ryczałtowej * karta podatkowa * rozliczeń kadrowo-płacowych * sporządzania rocznych zeznań podatkowych * rozliczenia z ZUS * rozliczanie oraz profesjonalne porady w zakresie podatku od spadków i darowizn * pomocy przy zakładaniu firmy Wiemy, że wybór biura rachunkowego to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy czas na wzajemne poznanie się i weryfikację naszej oferty. Promocje: Przejdź do nas - 1 m-c GRATIS!!! - Zapewniamy komfort przy zmianie biura rachunkowego. Jeśli podejmując decyzję o zmianie obecnego biura rachunkowego wybierzesz nasze - otrzymasz pierwszy m-c gratis!!! Po tym okresie sam stwierdzisz, czy odpowiada Ci nasza obsługa. Poleć - a zostaniesz wynagrodzony - Dla naszych obecnych klientów mamy również coś do zaoferowania. Jeśli polecisz nasze usługi innej firmie z którą podpiszemy umowę Ciebie i Firmę wprowadzoną upoważni to do jednomiesięcznej 50% zniżki za świadczone przez nas usługi. Jeżeli oferta naszej firmy wzbudziła Państwa zainteresowanie, lub mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE GRAŻYNA DOMACHOWSKA

  Biuro rachunkowe świadczy pełen wachlarz usług księgowych oraz kadrowych dla małych, średnich i dużych firm, jak również osób prywatnych. Ponadto zajmujemy się usługami w dziedzinie grafologii czyli analizy autentyczności pisma ręcznego i podpisów. Kolejnym segmentem naszej oferty jest pomoc oraz doradztwo przy wypełnianiu wniosków o dotacje Unijne - na rozpoczęcie działalności gospodarczej (efs, fundusz pracy, pfron), na refundację stanowiska pracy dla pracodawców oraz szkoleń (kfs) dla pracodawców oraz pracowników. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PODKARPACKIE CENTRUM FINANSOWO-PRAWNE SPÓŁKA Z O. O. »

  PODKARPACKIE CENTRUM FINANSOWO-PRAWNE SPÓŁKA Z O. O.

  Nasze przedsiębiorstwo trudni się pośrednictwem w udzielaniu kredytów i pożyczek. Dzięki zaanagażowaniu w oferowane usługi w dość niedługim czasie zdążyliśmy już wypracować silną pozycję pośród konkurencji. Wiemy dobrze, że podstawą odpowiednio działającego biznesu jest dobór najefektywniejszych partnerów. Kierując się tą regułą jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Równolegle z celami biznesowymi realizujemy istotną funkcję społeczną poprzez uświadamianie naszym użytkownikom znaczących tematów związanych z prowadzeniem indywidualnych finansów i problemu nadmiernego długu. Wykonując tego rodzaju działanie poznajemy często ludzkie historie i życiowe tragedie. Każda osoba, która do nas trafia może liczyć na nasze wsparcie, uwagę i pełne zaangażowanie. Widząc nasze działanie zadowolony odbiorca rekomenduje nas swoim znajomym i rodzinie. Jest to dla nas oczywista nagroda i potwierdzenie tego, że nasza praca jest potrzebna ludziom a oprócz tego nie kończy się tylko na parafowaniu umowy i przekazaniu środków finansowych. Gwarantując całkowitą dyskrecję pomożemy również w Twoich kwestiach finansowych. W ofercie: Wyjątkowe wypadki potrzebują szczególnych rozwiązań dlatego też korzystając z naszych usług każdy klient otrzymuje szeroki wybór przystępnych produktów kredytowych: - kredyt gotówkowy jest przeznaczony zwłaszcza dla osób, które potrzebują szybkiego dopływu gotówki na dowolny cel, - kredyt konsolidacyjny to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce złączyć swoje zadłużenia i płacić 1-dną mniejszą ratę, - kredyt hipoteczny jest przeznaczony dla każdego, kto myśli o budowie domu bądź zakupie swojego mieszkania, - kredyt dla firm jest dedykowany szczególnie osobom przedsiębiorczym i prowadzącym własną działalność gospodarczą, - konsolidacja chwilówek to pomoc dla osób które nie radzą sobie ze spłatą pożyczek krótkoterminowych, - kredyt samochodowy zdobędziesz na zakup własnego samochodu, - chwilówki to ekspresowe pożyczki na nieprzewidziane zakupy, - prywatna pożyczyka hipoteczna jest możliwa także z zajęciem komorniczym, - upadłość konsumencka to bardzo dobre rozwiązanie kłopotów dla ludzi przekredytowanych. Nie masz pojęcia na co się zdecydować? Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci dobrać najkorzystniejszą propozycję.

  Spis Firm - Data dodania: 15 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »