Katalog Firm

Fotoklika Sp. z o.o.

Fotoklika świadczy usługi z zakresu druku wielkoformatowego, poligrafii. W ofercie posiadamy między innymi banery reklamowe, litery i kształty przestrzenne, kasetony, wizytówki ulotki oraz wiele innych. Naszą specjalnością są responsywne strony WWW, obsługa Social Media, tworzenie Wirtualnych Spacerów Street View Trusted. W swojej ofercie posiadamy także fotografię okolicznościową oraz produktową skierowaną do firm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Fotoklika na stronie internetowej.

Szczegóły strony fotoklika.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę fotoklika.pl:

Fotoklika Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DOMINIK SKRZYPEK CITY GRAF »

  DOMINIK SKRZYPEK CITY GRAF

  Realizacja spotów reklamowych na telebimy led. Działamy na terenie całej polski. Nasza firma oferuje realizacje spotów reklamowych od prostych animowanych projektów po specjalistyczną obróbkę materiałów video. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasza praca realizowana jest w wyznaczonym terminie a także dostosowujemy się do potrzeb klienta. Zrealizowany spot reklamowy zapiszemy w formacie i rozdzielczości który życzy sobie klient. Współpracujemy z firmami mającymi telebimy dlatego wiemy jak efektywnie wykorzystać przestrzeń na ekranie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EVOLUTION BRAND RAFAŁ LISZKA »

  EVOLUTION BRAND RAFAŁ LISZKA

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie. Czasem jednak pojawia się potrzeba konsultacji z ekspertami którzy dysponują rozległą wiedzą i doświadczeniem z zakresu IT, tak aby jak najlepiej wykorzystać możliwości, jakie dają nowoczesne systemy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GŁĄB WOJCIECH A'DAL-BERT PRODUCTION »

  GŁĄB WOJCIECH A'DAL-BERT PRODUCTION

  Profil działalności przedsiębiorstwa A'dal-bert Production łączy się z produkowaniem wyrobów użytkowych i promocyjnych. Propozycja zawiera: zapaski, chustki, powłoczki z kieszonką do auta, parawany medyczne. Warte zainteresowania są artykuły kuchenne: serwety, łapka kuchenna, trójkątny koszyczek. Ceny wyrobów uzależnione są chociażby od typu użytej tkaniny. Do wyboru jest: dzianina, drelich, poliester. Z upominków promocyjnych można kupić kapelusz kibica.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. »

  ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty. Nasze propozycje obejmują następujące obszary: Zagadnienia ekonomiczno-finansowe - Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń. - Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych. - Opracowywanie strategii rozwoju firmy. - Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego). - Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych. - Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów. - Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową. - Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia. - Przeprowadzenie due diligence. Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego - Wycena przedsiębiorstw. - Wycena wartości majątku firmy. - Wycena wartości portfela klientów. - Ocena potencjału rozwojowego firmy. Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy. - Audyt kontrolingowy. - Audyt organizacyjny (diagnoza). - Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej. - Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach. - Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła »

  VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła

  Wybierając przygotowywane przez nas propozycje możecie oczekiwać profesjonalnego wsparcia w ramach księgowości, które będzie realizowane przez specjalistów mających za sobą rozliczenia dla wielu podmiotów. Możemy zająć się dla Was zarówno pełną księgowością jak i też jedynie prowadzeniem KPiR. Oferta jest zróżnicowana i dopasowana zawsze do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, dla których księgowość jest organizowana.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »