Katalog Firm

Podkategoria: Doradztwo i konsulting

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • A&J CONSULTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  A&J CONSULTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  A&J CONSULTICA Sp. z o. o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa gospodarczego oraz usług konsultingowych związanych z optymalizacją podatkową działalności gospodarczej i inwestycji oraz zakładaniem i obsługą zagranicznych spółek holdingowych off shore, funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych, fundacji i trustów, w szczególności w takich krajach jak Cypr, Luksemburg, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, itp. Nasze usługi mają charakter kompleksowy i obejmują doradztwo zarówno na etapie tworzenia i wdrożenia struktury inwestycyjnej, jak również w trakcie jej funkcjonowania lub restrukturyzacji. Adresatami naszych usług są przede wszystkim przedsiębiorcy polscyi zagraniczni zamierzający zoptymalizować koszty swojej działalności lub planowanej inwestycji. Rozwiązania optymalizacyjne oferowane przez nas z pewnością zainteresują zarówno właścicieli holdingów, inwestorów giełdowych, jak i przedsiębiorstwa rodzinne. W ramach swojej działalności współpracujemy z radcami prawnymi i doradcami podatkowymi reprezentującymi wysoki poziom kompetencji i posiadających bogate doświadczenie w tworzeniu i obsłudze międzynarodowych struktur kapitałowych. Asysta profesjonalnych doradców przy wdrożeniu struktury optymalizacyjnej pozwala na zapewnienie Państwu bezpieczeństwa inwestowanych środków finansowych oraz zminimalizowanie ryzyk prawnych i podatkowych, przy zachowaniu zasady pełnej tajemnicy zawodowej powierzonych informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA »

  TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA

  Jako grono specjalistów zajmująca się doradztwem z zakresu leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zaprezentuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz pracownik po przeanalizowaniu wielu ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najlepszą ofertę, a dodatkowo da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu ładnych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą jaką przygotuje dla Państwa nasz specjalista.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA »

  ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA

  Witamy na stronie El Nova - autoryzowanego partnera handlowego niemieckiej firmy REA Card. Zajmujemy się kompleksowo instalowaniem terminali płatniczych w sklepach, barach, i innych punktach handlowo - usługowych. Wszędzie tam gdzie klienci płacą kartami płatniczymi. REA Card zapewnia najwyższą jakość obsługi przy zachowaniu najniższych cen na rynku: [*]BRAK opłat minimalnych [*]100 darmowych połączeń w miesiącu [*]Darmowy serwis i wsparcie techniczne [*]Znakomitej jakości niemieckie terminale REA T3 Pro - także GPRS [*]Niezmienność warunków umowy [*]Brak opłat dodatkowych i gwiazdek na umowie Zapraszamy do współpracy firmy ceniące jakość za dobrą cenę - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej firmy. REAlne zyski tylko z REA Card!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz »

  "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz

  Firma Finanz-Dom jest niezależnym doradcą finansowym współpracującym z większością banków i instytucji finansowych funkcjonujących na naszym regionalnym rynku. Korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas kilkunastoletniej pracy w Banku. Chcemy dostarczać Ci aktualnych informacji o produktach finansowych oraz ułatwić znalezienia jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz inwestycyjnej oraz zapewnić opieki w trakcie funkcjonowania realizowanych produktów finansowych. Jeśli szukasz kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, planujesz budowę domu potrzebujesz oferty ubezpieczeniowej lub inwestycyjnej nie musisz chodzić od instytucji do instytucji finansowych, szukając najkorzystniejszego rozwiązania. DOBRE oferty znajdziesz u Nas.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IReward24 S.A. »

  IReward24 S.A.

  Firma iReward24 została utworzona z inicjatywy Comarch w październiku 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych B2C i B2B. Oferta firmy obejmuje: - Dostarczanie rozwiązań informatycznych zorientowanych na budowanie lojalności klientów - Pomoc we wdrożeniu i skutecznym zarządzaniu programem lojalnościowym - Usługi konsultingowe oraz analityczne Firma swoje rozwiązania oferuje w innowacyjnym modelu SaaS (Software as a Service), co pozwala na znaczne obniżenie kosztów inwestycyjnych. Modularna budowa i duży zakres funkcjonalności pozwalają na dostosowanie systemu do potrzeb każdej firmy. iReward24 oferuje szeroką gamę usług konsultingowych związanych z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem programem lojalnościowym. Zespół konsultantów służy pomocą w stworzeniu koncepcji i mechaniki programu, w jego bieżącej obsłudze, a także w organizowaniu kwestii formalno-prawnych oraz we wszystkich działaniach mających na celu zwiększenie efektywności projektu lojalnościowego. iReward24 służy pomocą w budowaniu i wdrażaniu modeli analiz dostosowanych do wymogów każdej branży. Zakres tych analiz obejmuje zarówno opracowanie danych sprzedażowych i transakcyjnych, jak również danych jakościowych oraz tekstowych, także tych pochodzących z programów lojalnościowych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Master Marketing Piotr Bogucki »

  Master Marketing Piotr Bogucki

  Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw. Interdyscyplinarne podejście do zadań pozwala na kompleksową obsługę od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, po wdrożenia i analizy powykonawcze. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - planowanie strategiczne, - marketing, - inwestycje, - finansowanie rozwoju, - dotacje, - systemy zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AP CONSULTING Alicja Poliwka »

  AP CONSULTING Alicja Poliwka

  A-Consulting (Ability Consulting) to jedna z niewielu firm na rynku szkoleniowo- doradczym, która swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych, którzy chcą odkryć swój potencjał i świadomie kierować osobisty rozwój. Nasz zespół to doświadczeni młodzi specjaliści w dziedzinie m. in. rekrutacji, szkoleń, zarządzania ludźmi i projektami. W przyjaznej atmosferze prowadzimy specjalistyczne konsultacje z zakresu rozwiązywania konfliktów, badania i wzmacniania potencjału zawodowego oraz treningi indywidualne dostosowane do aktualnych potrzeb Klienta(coaching). Atutem naszej firmy jest atrakcyjna oferta finansowa, skrojona na miarę możliwości indywidualnego odbiorcy. Terminy konsultacji i szkoleń dopasowujemy do możliwości Klienta- pracujemy również w soboty. Swoje usługi kierujemy również do małych i średnich firm.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EUROPEJSKIE DORADZTWO INWESTYCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasz portal powstał z myślą o promowaniu rynku franczyzy w Polsce. Pragniemy, aby dzięki naszym działaniom ludzie przedsiębiorczy przekonali się, że działalność we franczyzie jest ciekawą alternatywą na biznes. Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego systemu franczyzowego. Sieci znajdujące się w naszej Bazie Systemów Franczyzowych to firmy sprawdzone, które z powodzeniem działają na rynku od wielu lat.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" »

  PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

  Implementacje i kursy jakie wykonuje nasza firma są nadzwyczaj skuteczne, oraz trwają jak najkrócej dla klienta. Podczas naszej działalności staramy się obniżyć dokumentację do minimum, oraz korzystać z nowych rozwiązań takich jak komputery, czy projektory. Nasze implementacje przeprowadzamy w następujących sekcjach: jakości, bezpieczeństwa, informacji, BHP oraz bezpieczeństwa żywności, zakładowej kontroli produkcji, WSK, SQAS, EMAS i pozostałych norm. Działamy od 1999 roku i przez cały ten czas zaufało nam już wiele zadowolonych konsumentów z zagranicy, jak i z Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK »

  AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK

  Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny. Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE. Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Pakiet medyczny, Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE Aviva.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 211 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 421 Odwiedziny googlebot 1441 Odwiedziny alexa 34

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting - nowa firma:

Adres: