Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 89

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO RACHUNKOWE HOSSA BARBARA GRACA-CWYNAR »

  BIURO RACHUNKOWE HOSSA BARBARA GRACA-CWYNAR

  Witamy serdecznie na internetowej stronie naszego Biura Rachunkowego mającego siedzibę w Rybniku. Sprawdź dokładnie naszą ofertę, zobacz jak wiele można zaoszczędzić oddając księgowość do naszego Biura Rachunkowego. Zajmujemy się księgowością z powodzeniem od 2004r. Najważniejsze dla nas to zadowoleni z usługi klienci a wraz z dobrze wykonaną usługą księgową niewielkie koszt za prowadzenie rachunkowości. Zadzwoń przyjedź przekonaj się sam ile zapłacisz. Zapraszamy Biuro Rachunkowe Hossa

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA

  Biuro Rachunkowe Mery w Gdańsku prowadzone jest od 2008 roku przez księgową Marię Zalewska. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług księgowych w rozsądnych cenach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. W naszej działalności wyznajemy zasadę "Klient naszym pracodawcą", dlatego stawiamy na indywidualne podejście do usługobiorcy. Zawsze staramy się pomóc i wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie. Wiemy że klienci poświęcają nam nie tylko swoją księgowość ale także tajemnice biznesowe czy finanse firmy. Dlatego swoje usługi świadczymy sumiennie i rzetelnie. Wybierając profesjonalną obsługę księgową zyskujesz czas na rozwój własnej firmy i skupiasz się na osiągnięciu sukcesu. Powierzając na swoje księgi możesz również liczyć na reprezentację przed Urzędem Skarbowym lub ZUS. Pomagamy również w zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz w przebranżawianiu firm już istniejących. Zapraszamy do naszego Biura Rachunkowego

  Spis Firm - Data dodania: 29 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE ABAKUS MARIA SKALSKA »

  BIURO RACHUNKOWE ABAKUS MARIA SKALSKA

  oferujemy:1. prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych- prowadzenie ksiąg handlowych- prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów- prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego- prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług- prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia- reprezentowanie klienta w urzędach- sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych- przygotowywanie i modyfikowanie zakładowych planów kont- sporządzanie i analizowanie bilansu zysków i strat oraz przepływu środków pieniężnych- sporządzanie deklaracji wstępnych i ostatecznych z tytułu podatku dochodowego- sporządzanie deklaracji do GUS 2. obsługę kadrowo-płacową, 3. usługi konsultingowe, 4. dodatkowe usługi (odbiór dokumentów od klienta, usługi "pogotowia księgowego", usługi w siedzibie klienta)

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT »

  DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT

  Księgowość Tarnowskie Góry to profesjonalna obsługa księgowa firm, które mieszczą się na terenie całego kraju, jak i mieszczą się za granicą. Obsługa księgowa dotyczy firm małych, jak i średnich, które pragną zyskać ład i porządek w swoich sprawach księgowych i rachunkowych. Co za tym idzie nasze biuro rachunkowe, mieszczące się w Tarnowskich Górach oferuje szeroką gamę usług takich jak: rozliczanie podatków, sprawy płac i kadr, prowadzenie ksiąg, doradztwo finansowe czy tez organizacja szkoleń księgowych z zakresu rachunkowości i księgowości Tarnowskie Góry. Zapraszamy do składania zapytań ofertych, zapraszając zarazem do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARK ANETA KOSYL »

  AGENCJA ARK ANETA KOSYL

  Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »