Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "DORADZTWO PODATKOWE GRACZYK S.C." GRACZYK DARIUSZ, GRACZYK EWA »

  "DORADZTWO PODATKOWE GRACZYK S.C." GRACZYK DARIUSZ, GRACZYK EWA

  Doradztwo Podatkowe Graczyk działa na rynku usług księgowych i doradztwa podatkowego od 1990 roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stale rozszerzamy naszą działalność, która teraz obejmuje także doradztwo finansowe i transportowe. Naszymi zaletami są: [*]bardzo bogate doświadczenie, wysokie kwalifikacje specjalistów obsługujących Klientów, szybkość i niezawodność działania, zrozumienie i poszanowanie potrzeb Klienta Dzięki profesjonalnej obsłudze zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. Nasza oferta to przede wszystkim: [*]ustawowa tajemnica zawodowa, gwarancja do czasu przedawnienia zobowiązań, zdalna obsługa firm, optymalizacja podatkowa, obsługa postępowań (UKS, US, NSA, WSA, ZUS), rozliczenia roczne, zwrot vat z materiałów budowlanych (VZM), ubezpieczenia (multiagencje ubezpieczeniowe), kredyty, pożyczki konsolidacyjne, leasing dla firm, pomoc w uzyskiwaniu środków finansowych (projekty unijne, środki z biura pracy), organizacja szkoleń (wynajem sali szkoleniowej).

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE "DOCHÓD B" SPÓŁKA CYWILNA BARBARA JONKISZ, KATARZYNA SENETA »

  BIURO RACHUNKOWE "DOCHÓD B" SPÓŁKA CYWILNA BARBARA JONKISZ, KATARZYNA SENETA

  Biuro księgowe Dochód B obsługuje klientów na terenie Bielska i okolic. 20 lat doświadczenia pozwala profesjonalnie zadbać o sprawy podatkowe i formalności urzędowe. W skład oferty biura Dochód wchodzi m. in. : - Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów - Ryczałt ewidencjonowany - Prowadzenie ksiąg handlowych - Kadry i płace - ZUS - Rozliczenia roczne PIT osób prywatnych Zapraszamy przedsiębiorstwa w okolicy Bielska do zapoznania się z Naszej oferty znajdującej się na stronie www..

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LAB Sp. z o.o. »

  EKO-LAB Sp. z o.o.

  Czy wiesz, że krakowskie biuro rachunkowe Eko-Lab może stanowić dla Ciebie znakomite rozwiązanie w dziedzinie księgowości, kadr i płac, czy też rachunkowości? Otóż firma ta posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, które owocuje profesjonalizmem, terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zobacz już teraz pełen zakres usług oferowanych przez to biuro rachunkowe na jego stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE Katarzyna ANDERS- GIBAS »

  BIURO RACHUNKOWE Katarzyna ANDERS- GIBAS

  Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres związanych z prowadzeniem księgowości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty : oferujemy prowadzenie rachunkowości, składania PIT-ów, pomoc w wypełnianiu deklaracji podatkowych, rozliczenia podatkowe, pisanie wniosków o zwrot VAT zagranicznego i wiele, wiele innych! Działamy na terenie Szczecina, ale możemy podjąć się obsługi firm także z innych miast. Zapraszamy na nasza stronę gdzie można zobaczyć nasze certyfikaty!

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'A-OFFICE' SP. z o.o. »

  'A-OFFICE' SP. z o.o.

  Biuro księgowe ze stolicy A-Office. pl oferuje kompleksowe prowadzenie księgowości dla firm. Świadczy usługi dla podatników którzy rozliczają się na zasadach księgowości lub podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów. Rozlicza ryczałtowców, prowadzi dokumentację z zakresu płac i kadr a także ewidencję środków trwałych. Firma przygotowuje także sprawozdania finansowe na podstawie odebranych od klienta dokumentów. Biuro księgowe a-office na bieżąco zajmuje się śledzeniem nowelizacji prawa i wdraża je do swojej oferty. Zatrudnia wyłącznie osoby kompetentne, biorące pełną odpowiedzialność za swoją pracę.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »