Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA »

  BIURO RACHUNKOWE LUKA S.C. IWONA KOCIOŁEK, BARBARA PAŁKA

  Rozważając zewnętrzną księgowość w Krakowie i okolicy przeglądamy najlepsze biura rachunkowe i ich oferty pragnąc wybrać najbardziej odpowiednie do naszych potrzeb. Porównując wszystkie te biura rachunkowe zwracamy uwagę na rok założenia biura rachunkowego, a co za tym idzie zdobyte doświadczenie, gamę wykonywanych usług, czy możliwość reprezentowania klientów przed US i ZUS oraz czy posiada licencje na prowadzenie ksiąg i doradztwo podatkowe. Biuro podatkowe Luka s. c. ma kilkunastoletnią tradycję, działamy na rynku od 1993 roku, mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Nasze biuro znajduje się przy ul. Łukasiewicza 1. Nasze biuro księgowe ma olbrzymie doświadczenie zdobyte przy obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej kilkuset firm. W Polsce dosyć często zdarza się że przepisy podatkowe są sformułowane niejasno, a ich właściwa interpretacja jest kluczowa do prawidłowego działania wszystkich firm na naszym rynku. Działamy w Krakowie, Warszawie, Michałowicach, Wieliczce, Bibicach, Zielonkach, Czarnochowicach, zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR" »

  ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR"

  Oferta naszej firmy obejmuje prowadzenie księgowości oraz rachunkowości dla spółek, osób prowadzących jednoosobową działalność, fundacji. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem uproszczonej ewidencji księgowej. Oferta obejmuje prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT, prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania transakcji wewnątrzunijnych, ustalanie wysokości zaliczek na zryczałtowany podatek dochodowy, itd. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO USŁUG PODATKOWYCH "LEGALIS" IRENEUSZ KOPERA »

  BIURO USŁUG PODATKOWYCH "LEGALIS" IRENEUSZ KOPERA

  Jako wyspecjalizowane biuro rachunkowo-podatkowe Legalis jesteśmy w stanie podjąć się dla naszych klientów kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej, rachunkowo-księgowej oraz ZUS-owskiej. Na rynku można nas spotkać już dwadzieścia lat. Wszystkie z powierzonych nam zadań realizujemy zawsze terminowo i rzetelnie. Najważniejsze dla nas jest zawsze przygotowanie merytoryczne. Dokładną naszą ofertę będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE Katarzyna ANDERS- GIBAS »

  BIURO RACHUNKOWE Katarzyna ANDERS- GIBAS

  Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres związanych z prowadzeniem księgowości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty : oferujemy prowadzenie rachunkowości, składania PIT-ów, pomoc w wypełnianiu deklaracji podatkowych, rozliczenia podatkowe, pisanie wniosków o zwrot VAT zagranicznego i wiele, wiele innych! Działamy na terenie Szczecina, ale możemy podjąć się obsługi firm także z innych miast. Zapraszamy na nasza stronę gdzie można zobaczyć nasze certyfikaty!

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szewczyk Michał BLACKSOFT »

  Szewczyk Michał BLACKSOFT

  Poltax to nowoczesne biuro rachunkowe obsługujące firmy z różnych branż oraz o różnych statusach prawnych. Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowe oraz kadrowe. Zajmujemy się prowadzeniem książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, pomagamy w formalnościach związanych z założeniem firmy, dostarczamy rozwiązania informatyczne dla firm. Zawsze dokładnie sprawdzamy, czy nasz klient korzysta ze wszystkich ulg, które mu przysługują. Nasza oferta obejmuje także rzetelne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »