Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 90

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BURDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro Rachunkowe Burda od lat dostarcza firmom ze Szczecina i całego kraju wysokiej jakości usługi księgowe, doradztwa gospodarczego i optymalizacji podatkowej. Mamy aktualną i rzetelną wiedzę o rachunkowości, skrupulatne i terminowe księgowe oraz dokonałe zaplecze IT, które pozwala nam prowadzić nowoczesną obsługę księgową i skuteczne doradztwo podatkowe. Prowadzimy:[*]pełną księgowość w zakresie pełnej rachunkowości na zasadach ogólnych, uproszczonej, rachunkowości wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz fundacji i stowarzyszeń (dla klientów z pełną księgowością sporządzamy sprawozdanie finansowe i informację dodatkową do sprawozdania);[*] pozostałe usługi księgowe;[*] outosurcing księgowy;[*] obsługę kadrowo-płacową;[*] usługi doradztwa podatkowego, w tym także usługi optymalizacji podatkowej (nasze biuro podatkowe pomaga zaplanować działania i wydatki przedsiębiorstwa tak, aby wygenerowały jak najmniejsze należności podatkowe) oraz obsługę kontaktów z administracją skarbową (nasi doradcy podatkowi sporządzają wszelkie niezbędne dokumenty i reprezentują klientów przed urzędami);[*] monitoring płatności i windykację;[*] usługi związane z rejestracją i przekształcaniem firm;[*] wirtualne biuro. Jesteśmy biurem nowoczesnym i ceniącym wygodę klientów. Kontrahentów spoza Szczecina obsługujemy zdalnie: telefonicznie lub przez Internet, przesyłając i odbierając dokumenty kurierem lub e-mailem. Oferujemy również prowadzone w oparciu o nowoczesny system informatyczny usługi księgowości i sprawozdawczości elektronicznej oraz obsługę deklaracji podatkowych w formie elektronicznej, dzięki czemu klienci mogą w każdej chwili przeglądać swoje dokumenty online. Biuro Rachunkowe Burda -- wiarygodni doradcy podatkowi, nowoczesna obsługa księgowa i o wiele więcej! Pytaj o najnowocześniejsze biuro podatkowe w Szczecinie! Burda Sp. z o. o. ul. Piłsudskiego 20/270-462 Szczecintel. : (91) 85 22 815tel. : 602 473 942fax: (91) 43 05 001http://www. ksiegowosc-burda. pl/elzbieta.burda@ksiegowosc-burda.pl

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRK Bilans Sp. z o.o. »

  BRK Bilans Sp. z o.o.

  Biuro rachunkowe BRK Bilans Sp. z o. o. oferuje szeroki przekrój usług z zakresu szeroko rozumianej księgowości. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze fundacji i organizacji pozarządowych. W ramach realizowanych usług proponujemy pełną księgowość, w tym m. in. tworzenie polityki rachunkowości, ewidencję zdarzeń księgowych, ewidencję wyposażenia, miesięczne deklaracje. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Ceny usług zależne są od formy i zakresu współpracy. Dbamy o niezawodność i najwyższy poziom usług.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ »

  D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ

  Biuro rachunkowe D&T zajmuje się w szczególności rachunkowością, księgowością oraz płacami i kadrami. Szczecińskie biuro posiada też wieloletnie doświadczenie w branży, działa bowiem od 1996 roku, jest też firmą rodzinną. Firma pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej, szczególnie w jej kontaktach z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym, oferuje także profesjonalną pomoc w przypadku założenie lub likwidacji działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LAB Sp. z o.o. »

  EKO-LAB Sp. z o.o.

  Czy wiesz, że krakowskie biuro rachunkowe Eko-Lab może stanowić dla Ciebie znakomite rozwiązanie w dziedzinie księgowości, kadr i płac, czy też rachunkowości? Otóż firma ta posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, które owocuje profesjonalizmem, terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zobacz już teraz pełen zakres usług oferowanych przez to biuro rachunkowe na jego stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o. »

  Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o.

  Biuro Rachunkowe Maks na rynku usług księgowych obecne jest od 2008 roku. Obsługujemy osoby fizyczne i spółki z całej Polski, zajmujemy się formalnościami związanymi z założeniem zagranicznych oddziałów firmy. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ewidencji na potrzeby VAT. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe oraz sprawozdania statystyczne. Pomagamy naszym klientom pozyskać dotacje unijne. Reprezentujemy przedsiębiorców przed instytucjami państwowymi. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »