Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PATRYK CIESZKOWSKI BIURO RACHUNKOWE "PODATNIK" »

  PATRYK CIESZKOWSKI BIURO RACHUNKOWE "PODATNIK"

  Otwierając swoją własną działalność gospodarczą nie możemy zapomnieć o doświadczonej obsłudze naszej działalności gospodarczej. Nasza działalność to grono doświadczonych pracowników, które codziennie zajmują się obsługą księgową wielu przedsiębiorstw. Korzystając z naszej zachęcającej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co bardzo ważne za całkiem niewielkie wynagrodzenie. Tylko teraz serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW w celu zapoznania się z naszą najlepszą ofertą jaką przygotowaliśmy przede wszystkim dla Państwa. Tylko teraz mają Państwo możliwość dołączenia do grupy zadowolonych klientów. Nie czekaj i odwiedź teraz naszą stronę ewentualnie nasze biuro rachunkowe funkcjonujące również fizycznie. Pozwól, aby profesjonaliści zajęli się Państwa działalnością gospodarczą.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM »

  BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM

  Szanowni Państwo. Nasze Biuro działa od 16-11-1992r. Jesteśmy zarejestrowani w Ministerstwie Finansów. Posiadamy wpis ostateczny doradztwa podatkowego nr 08670 z dnia 07-04-2004r. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Misją naszego biura jest wspieranie klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez: * zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi * zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego * zapewnienie poufności * dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji * pomoc w budowaniu wiarygodności. Świadczymy usługi w zakresie: * prowadzenia księgi przychodów i rozchodów * prowadzenia ewidencji ryczałtowej * karta podatkowa * rozliczeń kadrowo-płacowych * sporządzania rocznych zeznań podatkowych * rozliczenia z ZUS * rozliczanie oraz profesjonalne porady w zakresie podatku od spadków i darowizn * pomocy przy zakładaniu firmy Wiemy, że wybór biura rachunkowego to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy czas na wzajemne poznanie się i weryfikację naszej oferty. Promocje: Przejdź do nas - 1 m-c GRATIS!!! - Zapewniamy komfort przy zmianie biura rachunkowego. Jeśli podejmując decyzję o zmianie obecnego biura rachunkowego wybierzesz nasze - otrzymasz pierwszy m-c gratis!!! Po tym okresie sam stwierdzisz, czy odpowiada Ci nasza obsługa. Poleć - a zostaniesz wynagrodzony - Dla naszych obecnych klientów mamy również coś do zaoferowania. Jeśli polecisz nasze usługi innej firmie z którą podpiszemy umowę Ciebie i Firmę wprowadzoną upoważni to do jednomiesięcznej 50% zniżki za świadczone przez nas usługi. Jeżeli oferta naszej firmy wzbudziła Państwa zainteresowanie, lub mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA DROJMAN, BIURO RACHUNKOWE »

  ANNA DROJMAN, BIURO RACHUNKOWE

  Biuro rachunkowe to niezwykle wygodne rozwiązanie dla każdego, kto prowadzi firmę. Kosztuje mniej niż utrzymanie własnego działu księgowego i kadrowego - znikają koszty wynajmu lokalu, angażowania pracowników, sprzętu i oprogramowania dla nich. Tu liczy się tylko usługa i za tą usługę wyłącznie konsument płaci. W Słupsku po usługi rachunkowe, kadrowe i podatkowe wrócić się można do Biura Rachunkowego Anny Drojman. Biuro istnieje na rynku od 2001 roku. Do solidnej wiedzy dodało długoletnią praktykę. Wciąż jednak rozszerza swoje informacje, albowiem sytuacja w rachunkowości, kadrach i podatkach jest w naszym kraju niezwykle dynamiczna. Co jednak istotne dla interesanta, to to, że daje dokumenty do Biura i to właściwie wszystko, czym musi się przejmować. Tutaj uskutecznione są wszelkie księgowania, rozliczenia i obliczenia, i wiadomość o koniecznych płatnościach wędruje z powrotem. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości personel Biura gotowy jest wszystko rzetelnie wyjaśnić. Szczegółowe wiadomości o Biurze Rachunkowym Anny Drojman można uzyskać na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT »

  DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT

  Księgowość Tarnowskie Góry to profesjonalna obsługa księgowa firm, które mieszczą się na terenie całego kraju, jak i mieszczą się za granicą. Obsługa księgowa dotyczy firm małych, jak i średnich, które pragną zyskać ład i porządek w swoich sprawach księgowych i rachunkowych. Co za tym idzie nasze biuro rachunkowe, mieszczące się w Tarnowskich Górach oferuje szeroką gamę usług takich jak: rozliczanie podatków, sprawy płac i kadr, prowadzenie ksiąg, doradztwo finansowe czy tez organizacja szkoleń księgowych z zakresu rachunkowości i księgowości Tarnowskie Góry. Zapraszamy do składania zapytań ofertych, zapraszając zarazem do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LAB Sp. z o.o. »

  EKO-LAB Sp. z o.o.

  Czy wiesz, że krakowskie biuro rachunkowe Eko-Lab może stanowić dla Ciebie znakomite rozwiązanie w dziedzinie księgowości, kadr i płac, czy też rachunkowości? Otóż firma ta posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, które owocuje profesjonalizmem, terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zobacz już teraz pełen zakres usług oferowanych przez to biuro rachunkowe na jego stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »