Katalog Firm

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

Szczegóły strony www.br-consulto.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.br-consulto.com:

Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR" »

  ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR"

  Oferta naszej firmy obejmuje prowadzenie księgowości oraz rachunkowości dla spółek, osób prowadzących jednoosobową działalność, fundacji. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem uproszczonej ewidencji księgowej. Oferta obejmuje prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT, prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania transakcji wewnątrzunijnych, ustalanie wysokości zaliczek na zryczałtowany podatek dochodowy, itd. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. »

  A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o.

  Spółka A. M. Jesiołowscy z Krakowa zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg podatkowych (książka przychodów i rozchodów), organizacją księgowości u klienta, prowadzeniem pełnej księgowości dla spółek prawa handlowego. Wykonujemy również deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne dla GUS oraz roczne sprawozdania finansowe. Kolejną naszą specjalnością jest prowadzenie kadr i płac oraz przeprowadzanie audytów księgowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o. »

  Biuro Rachunkowe Maks Sp. z o.o.

  Biuro Rachunkowe Maks na rynku usług księgowych obecne jest od 2008 roku. Obsługujemy osoby fizyczne i spółki z całej Polski, zajmujemy się formalnościami związanymi z założeniem zagranicznych oddziałów firmy. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji ryczałtu, książki przychodów i rozchodów, ewidencji na potrzeby VAT. Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe oraz sprawozdania statystyczne. Pomagamy naszym klientom pozyskać dotacje unijne. Reprezentujemy przedsiębiorców przed instytucjami państwowymi. Prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A&K Virtus Sp z o.o. »

  A&K Virtus Sp z o.o.

  Firma A&K Virtus na rynku polskim działa ponad 13 lat. Naszym odbiorcom oferujemy usługi z zakresu księgowości, prowadzenia ewidencji podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego oraz doradztwa finansowego. Są to czynności niezbędne do prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Dzięki naszym usługom Twoja firma może zoptymalizować czas, dzięki wyeliminowaniu kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników w wewnątrz firmy. Nasze elastyczne podejście do obsługi klienta gwarantuje pełne dopasowanie się do schematów firmy z którą współpracujemy. Stawiamy na bezpieczeństwo klientów, dlatego nasze usługi objęte są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła »

  VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła

  Wybierając przygotowywane przez nas propozycje możecie oczekiwać profesjonalnego wsparcia w ramach księgowości, które będzie realizowane przez specjalistów mających za sobą rozliczenia dla wielu podmiotów. Możemy zająć się dla Was zarówno pełną księgowością jak i też jedynie prowadzeniem KPiR. Oferta jest zróżnicowana i dopasowana zawsze do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, dla których księgowość jest organizowana.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »