Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AP CONSULTING Alicja Poliwka »

  AP CONSULTING Alicja Poliwka

  A-Consulting (Ability Consulting) to jedna z niewielu firm na rynku szkoleniowo- doradczym, która swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych, którzy chcą odkryć swój potencjał i świadomie kierować osobisty rozwój. Nasz zespół to doświadczeni młodzi specjaliści w dziedzinie m. in. rekrutacji, szkoleń, zarządzania ludźmi i projektami. W przyjaznej atmosferze prowadzimy specjalistyczne konsultacje z zakresu rozwiązywania konfliktów, badania i wzmacniania potencjału zawodowego oraz treningi indywidualne dostosowane do aktualnych potrzeb Klienta(coaching). Atutem naszej firmy jest atrakcyjna oferta finansowa, skrojona na miarę możliwości indywidualnego odbiorcy. Terminy konsultacji i szkoleń dopasowujemy do możliwości Klienta- pracujemy również w soboty. Swoje usługi kierujemy również do małych i średnich firm.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK »

  RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK

  RP CONSULTING działa na rynku od 2006 roku i prowadzi obsługę doradczą firm w zakresie zarządzania i rozwoju działalności. Oferujemy: doradztwo strategiczne (w tym eksportowe), doradztwo marketingowe oraz obsługę outsourcingową, ukierunkowaną w szczególności na outsourcing sprzedaży oraz outsourcing marketingu. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie funduszy europejskich, specjalizując się w działaniu 6. 1. PO IG Paszport do Eksportu. Oferujemy także obsługę działań: PO IG 8. 1. oraz PO IG 8. 2. Firma realizuje projekty związane z analizą rynku i konkurencji, opracowaniem strategii marketingowej, prowadzeniem kampanii reklamowych, przygotowaniem biznes planu, a także opracowaniem strategii ekspansji na rynki zagraniczne - planu rozwoju eksportu - w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 6. 1 PO IG - 'Paszport do Eksportu'. RP CONSULTING specjalizuje się ponadto w szeroko pojętej promocji i reklamie, w tym promocji w Internecie. Posiadamy własne studio reklamy, prowadzimy projekty marketingowe, projektujemy strony i serwisy WWW, a także współtworzymy sieć internetowych serwisów informacyjno-reklamowych, działających w branży turystycznej - Twoja Platforma Informacyjna.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING" »

  MARIUSZ ŁODYGA "PREMIUM CONSULTING"

  Dynamika, a także poziom intensywności szkolenia z techniki sprzedaży ma bezpośredni wpływ na rozwój Twojej firmy. Szkolenia z technik sprzedaży (w mieście: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań), marketing na Facebooku, czy też szkolenia dla sprzedawców - to podstawowe aspekty oferty naszej firmy. Premium Consulting to wart polecenia partner, który w oparciu o typowe, jak również nowoczesne metody szeroko pojętego szkolenia techniki sprzedaży - przekazuje do Twojej dyspozycji, produkt opatrzony gwarancją efektywności, skuteczności, a także ponadprzeciętnej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA »

  SCANWIR ŁUKASZ WOJTKUN, RAFAŁ PANKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

  Przedstawiamy Państwu szczecińską firmę Scanwir, specjalizującą się w usługach z zakresu diagnostyki technicznej, doradztwa technicznego, projektowania, osiowania, wyważania, remontów bieżących i kapitalnych urządzeń oraz podzespołów maszyn przemysłowych. Oferta tego przedsiębiorstwa jest niezwykle szeroka i obejmuje również montowanie, ustawianie oraz poziomowanie linii produkcyjnych, projektowanie i wytwarzanie stołów transportowych oraz nożycowych podnoszonych, rolotoków, a także wielu innych instalacji. Wszystkie usługi przeprowadzane są w sposób profesjonalny i sumienny. Tych z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych wiadomości na temat propozycji przedsiębiorstwa Scanwir, zapraszamy na

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krzysztof Dudziak STATsupport »

  Krzysztof Dudziak STATsupport

  Zwróc uwagę, że Wsparcie mamy nawet w nazwie! Zajmujemy się zastosowaniem metod statystycznych i data mining w biznesie, a także naukach społeczno-medycznych. Z pewnością interesuję Cię ewentualny przebieg współpracy. Zajrzyj do zakładki PRZEBIEG WSPÓŁPRACY, która widnieje na naszej stronie internetowej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zachęcamy też do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »