Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IReward24 S.A. »

  IReward24 S.A.

  Firma iReward24 została utworzona z inicjatywy Comarch w październiku 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych B2C i B2B. Oferta firmy obejmuje: - Dostarczanie rozwiązań informatycznych zorientowanych na budowanie lojalności klientów - Pomoc we wdrożeniu i skutecznym zarządzaniu programem lojalnościowym - Usługi konsultingowe oraz analityczne Firma swoje rozwiązania oferuje w innowacyjnym modelu SaaS (Software as a Service), co pozwala na znaczne obniżenie kosztów inwestycyjnych. Modularna budowa i duży zakres funkcjonalności pozwalają na dostosowanie systemu do potrzeb każdej firmy. iReward24 oferuje szeroką gamę usług konsultingowych związanych z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem programem lojalnościowym. Zespół konsultantów służy pomocą w stworzeniu koncepcji i mechaniki programu, w jego bieżącej obsłudze, a także w organizowaniu kwestii formalno-prawnych oraz we wszystkich działaniach mających na celu zwiększenie efektywności projektu lojalnościowego. iReward24 służy pomocą w budowaniu i wdrażaniu modeli analiz dostosowanych do wymogów każdej branży. Zakres tych analiz obejmuje zarówno opracowanie danych sprzedażowych i transakcyjnych, jak również danych jakościowych oraz tekstowych, także tych pochodzących z programów lojalnościowych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o. »

  Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.

  Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu jest spółką świadczącą usługi konsultingowe z zakresu IT i zarządzania. Współpraca z profesjonalną firmą doradczą przynosi przedsiębiorstwom wymierne korzyści, do których należą między innymi: [*]minimalizacja ryzyka niepowodzeń projektów IT, [*]szybka reakcja na sytuacje problematyczne, pojawiające się w trakcie informatyzacji firmy oraz sprawne ich rozwiązanie, [*]ograniczenie kosztów wynikających z konsekwencji stosowania rozwiązań IT niewłaściwie dobranych do potrzeb organizacji, [*]dostępność ekspertów dziedzinowych w modelu outsourcingu, słuszność dokonanych wyborów w zakresie technologii informacyjnych, [*]wsparcie w kontaktach z producentami i dostawcami oprogramowania oraz usług wdrożeniowych, [*]obiektywna ocena sytuacji spornych przez niezależnych specjalistów, [*]kompleksowa asekuracja inwestycji informatycznych. Zespół konsultantów CeDIZ posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży doradczej oraz bogatą listę referencyjną ponad stu zrealizowanych projektów krajowych i międzynarodowych. Zajmujemy się wspieraniem wdrożeń szerokiej gamy systemów informacyjnych dla przedsiębiorstw. Budujemy strategie informatyzacji, opracowujemy modele procesów gospodarczych, organizujemy przetargi na rozwiązania informatyczne oraz bezpośrednio wspieramy naszych Klientów w realizacji projektów informatycznych i zarządczych. Dostarczamy usługi doradcze i wsparcie realizacyjne m. in. w zakresie: [*]konsultingu strategicznego, [*]projektów doskonalenia organizacji, [*]przygotowania do wdrożeń systemów informacyjnych w przedsiębiorstwach, [*]wsparcia w wyborze systemów informatycznych i negocjacjach umów na ich realizację, [*]audytu i doradztwa projektowego, [*]działalności szkoleniowej. Zakres usług oferowanych przez CeDIZ każdorazowo dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA »

  TOMASZ ŚLANDA 1."TiA" S.C. TOMASZ ŚLANDA, ADAM ŚLANDA PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI 2.RAHA

  Jako grono specjalistów zajmująca się doradztwem z zakresu leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zaprezentuje dla Państwa niepowtarzalną ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz pracownik po przeanalizowaniu wielu ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa najlepszą ofertę, a dodatkowo da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu ładnych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą jaką przygotuje dla Państwa nasz specjalista.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FINANCIAL MARKETS CENTER MANAGEMENT Sp. z o.o. »

  FINANCIAL MARKETS CENTER MANAGEMENT Sp. z o.o.

  FMC Management Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca walutowy. Specjalizuje się w zarządzaniu nie tylko ryzykiem walutowym, ale i strategicznym. Jest profesjonalnym doradcą finansowym, który zajmuje się efektywnym pozyskiwaniem finansowania, a także przygotowywaniem przyszłego emitenta do IPO – wprowadzaniem spółek na – parkiet alternatywny, NewConnect oraz rynek główny. Wychodzimy naprzeciw konkretnym potrzebom naszych Klientów w obszarze pozyskania nowego kapitału, realizacji rozwoju przez przejęcia oraz innych złożonych zagadnień związanych z rozwojem spółki na rynku kapitałowym, jak wprowadzenie akcji do obrotu na rynku regulowanym bądź parkiecie alternatywnym NewConnect.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Torro Investment Sp. z o.o. »

  Torro Investment Sp. z o.o.

  Spółka holdingowa Torro Investment prowadzi działalność inwestycyjną. Inwestujemy w firmy z całej Polski, które działają w różnych branżach. W naszym portfelu posiadamy kilkanaście spółek. Stawiamy na przedsiębiorstwa o dużym potencjale rozwojowym, które mają szansę stać się liderem w swojej branży. Firmom zapewniamy możliwość rozwoju, nawiązania kontaktów biznesowych, dostarczamy kapitał potrzebny na inwestycje.

  Spis Firm - Data dodania: 22 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »