Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IReward24 S.A. »

  IReward24 S.A.

  Firma iReward24 została utworzona z inicjatywy Comarch w październiku 2008 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu programów lojalnościowych B2C i B2B. Oferta firmy obejmuje: - Dostarczanie rozwiązań informatycznych zorientowanych na budowanie lojalności klientów - Pomoc we wdrożeniu i skutecznym zarządzaniu programem lojalnościowym - Usługi konsultingowe oraz analityczne Firma swoje rozwiązania oferuje w innowacyjnym modelu SaaS (Software as a Service), co pozwala na znaczne obniżenie kosztów inwestycyjnych. Modularna budowa i duży zakres funkcjonalności pozwalają na dostosowanie systemu do potrzeb każdej firmy. iReward24 oferuje szeroką gamę usług konsultingowych związanych z projektowaniem, wdrażaniem i zarządzaniem programem lojalnościowym. Zespół konsultantów służy pomocą w stworzeniu koncepcji i mechaniki programu, w jego bieżącej obsłudze, a także w organizowaniu kwestii formalno-prawnych oraz we wszystkich działaniach mających na celu zwiększenie efektywności projektu lojalnościowego. iReward24 służy pomocą w budowaniu i wdrażaniu modeli analiz dostosowanych do wymogów każdej branży. Zakres tych analiz obejmuje zarówno opracowanie danych sprzedażowych i transakcyjnych, jak również danych jakościowych oraz tekstowych, także tych pochodzących z programów lojalnościowych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TopPharm Consulting Katarzyna Topolińska »

  TopPharm Consulting Katarzyna Topolińska

  Oferujemy Państwu usługi rejestracji leków (produktów leczniczych) w Polsce i w Europie w ramach procedur MRP, DCP, usługi rejestracji wyrobów medycznych, suplementów diety, kosmetyków, doradztwo farmaceutyczne, badanie czytelności ulotki, tworzenie dokumentacji rejestracyjnej leków i inne usługi z zakresu regulatory affairs dla farmacji. Firmę tworzą byli eksperci Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JCI VENTURE Sp. z o.o. »

  JCI VENTURE Sp. z o.o.

  Pragniemy Państwu przybliżyć działalność Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś z Krakowa. Przedstawiana Kancelaria Notarialna to miejsce, w którym otrzymacie Państwo rzetelne informacje na temat planowanych czynności notarialnych. Pomożemy Państwu ustalić mnóstwo kwestii związanych z daną czynnością prawną. Stoimy na straży zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron uczestniczących w danej czynności. W ramach świadczonych usług, nasza Kancelaria wykonuje w szczególności akty prawne obejmujące chociażby umowę sprzedaży, zamiany, darowizny, umowę o dożywocie, ustanowienia odrębnej własności lokalu, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych, przesyłu a także służebności osobistych. To tylko część czynności notarialnych. Szczegóły na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "P.W. NATALIA PANOCHA-RACZKIEWICZ" »

  "P.W. NATALIA PANOCHA-RACZKIEWICZ"

  Chcąc pełnić funkcję Doradcy Finansowego, realizuję usługi w kwestii: kredytów (np. : hipotecznego), ubezpieczeń, pomocy dla firm, inwestycji oraz optymalizacji usług. Zaznaczam, iż jestem osobą wysoce wykwalifikowaną a doświadczenie zdobyte podczas lat pracy w bankowości jak i w innych instytucjach finansowych potrafię trafnie i skutecznie wykorzystać, do zrealizowania zamierzonych celów. Ponadto obecnie współpracuję z ANG, czyli najlepszą Spółdzielnią Doradców Kredytowych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MAZOWIECKI INKUBATOR TECHNOLOGICZNY" SP. z o.o. »

  "MAZOWIECKI INKUBATOR TECHNOLOGICZNY" SP. z o.o.

  MIT oferuje swoje usługi przede wszystkim młodym przedsiębiorcom i wynalazcom, w celu wsparcia ich rozwoju na rynku. Mazowiecki Inkubator Technologiczny przy pomocy środków finansowych, wsparcia merytorycznego i wielu doświadczeń pomaga przełamać wszelkie bariery, tak aby przedsiębiorca mógł zorganizować biznes rentowny i efektywnie go rozwijać. Patrzymy w przyszłość zawsze przez pryzmat naszego wspólnego sukcesu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »