Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA »

  KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA

  Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku z zamiarem połączenia wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną myślą technologiczną. Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy. Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK »

  RP CONSULTING RAFAŁ PASTERCZYK

  RP CONSULTING działa na rynku od 2006 roku i prowadzi obsługę doradczą firm w zakresie zarządzania i rozwoju działalności. Oferujemy: doradztwo strategiczne (w tym eksportowe), doradztwo marketingowe oraz obsługę outsourcingową, ukierunkowaną w szczególności na outsourcing sprzedaży oraz outsourcing marketingu. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie funduszy europejskich, specjalizując się w działaniu 6. 1. PO IG Paszport do Eksportu. Oferujemy także obsługę działań: PO IG 8. 1. oraz PO IG 8. 2. Firma realizuje projekty związane z analizą rynku i konkurencji, opracowaniem strategii marketingowej, prowadzeniem kampanii reklamowych, przygotowaniem biznes planu, a także opracowaniem strategii ekspansji na rynki zagraniczne - planu rozwoju eksportu - w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, działanie 6. 1 PO IG - 'Paszport do Eksportu'. RP CONSULTING specjalizuje się ponadto w szeroko pojętej promocji i reklamie, w tym promocji w Internecie. Posiadamy własne studio reklamy, prowadzimy projekty marketingowe, projektujemy strony i serwisy WWW, a także współtworzymy sieć internetowych serwisów informacyjno-reklamowych, działających w branży turystycznej - Twoja Platforma Informacyjna.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • YPI CONSULTING »

  YPI CONSULTING

  Cempel Consulting dostarcza profesjonalne usługi konsultingowe w dziedzinie badań marketingowych, szkoleń i doradztwa strategicznego. Posiada szeroką ofertę badań rynkowych i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Cempel Consulting to firma z siedzibą w Krakowie realizująca projekty z zakresu konsultingu i optymalizacji procesów. Prowadzi analizy rynku, badania satysfakcji i preferencji konsumentów oraz sporządza strategie rozwoju i symulacje procesów biznesowych. Cempel Consulting to krakowska firma posiadająca w swej ofercie badanie rynkowe, badanie marketingowe oraz doradztwo strategiczne. Organizacja zajmuje się także konsultingiem oraz organizuje szkolenia biznesowe. Cempel Consulting to krakowska firma oferująca międzynarodowe usługi z zakresu restrukturyzacji, zarządzania, badań marketingowych oraz doradztwa strategicznego. Firma zapewnia klientom kompleksowe badania rynku, analizy strategiczne oraz szkolenia z etycznej sprzedaży i zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tradea Sp. z o.o. »

  Tradea Sp. z o.o.

  Tradea jest niezależnym dostawcą energii elektrycznej. Naszą misją jest pozyskiwanie jak najtańszej energii dla naszych odbiorców. Oprócz sprzedaży energii do klientów na terenie Polski zajmujemy się hurtowym obrotem energią elektryczną w Polsce i za granicą. Dodatkowo oferujemy:- zakup i sprzedaż praw majątkowych od energii ze żródeł odnawialnych i kogeneracji, - usługi dla biogazowni, farm wiatrowych i innych podmiotów energetyki rozproszonej, - usługi doradcze dla uczestników rynku energii, - pomoc w organizacji przetargów, - świadczenie usługi POB (bilansowanie handlowe). Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do oczekiwań i profilu klienta. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą proponujemy Państwu wizytę na naszej stronie internetowej lub bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Joanna Dudziak- marka osobista »

  Joanna Dudziak- marka osobista

  Rozwiązania dla biznesu - Joanna Dudziak Szkolenia, consulting, coaching Firma Dudziak i Partnerzy jest na rynku Polskim od 2012 roku. Pomimo tak krótkiego stażu zdążyła już osiągnąć liczne sukcesy. Firma Dudziak i Partnerzy w swoim profilu zawodowym ma status firmy szkoleniowej. Obecnie otworzyła nowoczesne biuro w Centrum Szczecina, gdzie wynajmowana jest: -sala szkoleniowa -coaching room Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »