Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA »

  BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA

  Matematyka jest dzisiaj niezwykle ważnym instrumentem marketingowym. Nasza firma pomoże dokładnie zbadać nagromadzone dane, jak również zaaranżować badania rynku. Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam odkrywać potrzeby najbardziej wybrednych klientów. Gdy Twoja firma pragnie zwiększać zyski w przyspieszonym tempie, nasza pomoc będzie bardzo korzystna. Dzięki nam będziesz mógł rozpocząć odpowiednie praktyki. Zagłębiamy, realizujemy i konsultujemy programy biznesowe z wykorzystaniem najnowszych algorytmów. Zachęcamy do partnerstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JCI VENTURE Sp. z o.o. »

  JCI VENTURE Sp. z o.o.

  Pragniemy Państwu przybliżyć działalność Kancelarii Notarialnej Notariusza Romany Gruskoś z Krakowa. Przedstawiana Kancelaria Notarialna to miejsce, w którym otrzymacie Państwo rzetelne informacje na temat planowanych czynności notarialnych. Pomożemy Państwu ustalić mnóstwo kwestii związanych z daną czynnością prawną. Stoimy na straży zabezpieczenia interesów prawnych wszystkich stron uczestniczących w danej czynności. W ramach świadczonych usług, nasza Kancelaria wykonuje w szczególności akty prawne obejmujące chociażby umowę sprzedaży, zamiany, darowizny, umowę o dożywocie, ustanowienia odrębnej własności lokalu, oświadczenia o ustanowieniu służebności gruntowych, przesyłu a także służebności osobistych. To tylko część czynności notarialnych. Szczegóły na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HEURESISCERTYFIKOWANI TRENERZY I KONSULTANCI ZARZĄDZANIASPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Heuresis Certfikowani Trenerzy i Konsultanci Zrządzania Sp. z o. o. została założona w 2000 r. przez doświadczonych trenerów specjalizujących się w projektowaniu programów rozwojowych i szkoleń biznesowych, posiadających międzynarodowe certyfikaty. Warto wiedzieć, że Heuresis jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem American Certification Institute (ACI®) w Europie. Oferta Heuresis skierowana jest w głównej mierze do firm i osób osób, które chcą potwierdzić swoje kwalifikacje m. in. w zakresie treningu, negocjacji, zarządzania jakością, czy umiejętności kierowniczych. Bogata oferta firmy obejmuje nie tylko pakiety szkoleniowe z różnorodnych dyscyplin (zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, optymalizacja procesów wewnętrznych, zarządzanie sprzedażą, kompetencje interpersonalne), ale także wsparcie w postaci coachingu, działań superwizyjnych, bieżącej pomocy organizacyjnej oraz badania i analizy poszczególnych obszarów działania firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK »

  ABBEYS EUROPEJSKIE DORADZTWO FINANSOWE MARIAN GAWRYLCZYK

  Bezkompromisowym liderem, w profesjonalnym pozyskiwaniu dotacji unijnych w Polsce, jest Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe z Warszawy. Firma posiada rekomendacje najlepszych przedsiębiorstw na rynku: LOT, FORTIS, Wedel, Kompania Piwowarska, Vistal, oraz wiele innych. Sama Komisja Europejska wyraziła uznanie dla Abbeys. Największe przyznane dofinansowanie na inwestycję technologiczną wynosiło 589 mln złotych. Firma oferuje pomoc przy wypełnianiu wniosków o dotacje unijne, ale również w wykonywaniu rozliczeń, oraz długofalowym planowaniu działań.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG PREMIUM Sp. z o.o. »

  MG PREMIUM Sp. z o.o.

  W MG Premium możesz liczyć na kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podczas pozyskiwania dotacji z funduszy unijnych. To wsparcie, z którego mogą skorzytać osoby z całej Polski. MG Premium aktywnie współdziała z firmami z branży consultingu i IT. Tu możesz liczyć na kompleksową obsługę. Dołącz do przedsiębiorców, którzy zaufali temu miejscu! Możesz pozyskać dofinansowanie na realizację swoich projektów. Więcej informacji na ten temat: www. rpo-malopolska. eu! Postaw na profesjonalne doradztwo europejskie!

  Spis Firm - Data dodania: 17 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »