Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 80

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • K&K CONSULTING Przemysław Kułyk »

  K&K CONSULTING Przemysław Kułyk

  Krakowskie przedsiębiorstwo K&K Consulting funkcjonuje na rynku od 2004 r. Zajmuje się ona pisaniem biznesplanów i wniosków unijnych, doradztwem gospodarczym o charakterze operacyjnym i biznesowym. Wśród usług oferowanych przedsiębiorcom znauduje się także tworzenie analiz finansowych, opracowań oraz różnorodne ekspertyzy. Pondadto konsultancji firmy specjalizują się w przeprowadzaniu szkoleń biznesowych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FINANCIAL MARKETS CENTER MANAGEMENT Sp. z o.o. »

  FINANCIAL MARKETS CENTER MANAGEMENT Sp. z o.o.

  FMC Management Sp. z o. o. posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca walutowy. Specjalizuje się w zarządzaniu nie tylko ryzykiem walutowym, ale i strategicznym. Jest profesjonalnym doradcą finansowym, który zajmuje się efektywnym pozyskiwaniem finansowania, a także przygotowywaniem przyszłego emitenta do IPO – wprowadzaniem spółek na – parkiet alternatywny, NewConnect oraz rynek główny. Wychodzimy naprzeciw konkretnym potrzebom naszych Klientów w obszarze pozyskania nowego kapitału, realizacji rozwoju przez przejęcia oraz innych złożonych zagadnień związanych z rozwojem spółki na rynku kapitałowym, jak wprowadzenie akcji do obrotu na rynku regulowanym bądź parkiecie alternatywnym NewConnect.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ERGO COGITO CONSULTING DR MONIKA RYMASZEWSKA »

  ERGO COGITO CONSULTING DR MONIKA RYMASZEWSKA

  Ergo Cogito to firma pochodząca z Gdańsk, oferująca usługi dotyczące kreowania właściwego wizerunku firm i przedsiębiorców indywidualnych. Nasza firma zajmuję się kreowaniem nazw, sloganów reklamowych, haseł. W celu ujednolicenia procesu kreowania komunikacji wizerunkowej, świadczymy również usługi projektowania witryn internetowych, wizytówek, logo, papierów firmowych. Wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje nam proponowanie naszym klientom jak najlepszych rozwiązań. Solidność oraz niskie ceny decydują o dużej liczbie przedsiębiorców korzystających z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NAXA - FINANSE S.C. - MAREK MICHTA, ANETA SZCZEPANKIEWICZ »

  NAXA - FINANSE S.C. - MAREK MICHTA, ANETA SZCZEPANKIEWICZ

  Naxa–finanse. pl to prężnie rozwijająca się grupa niezależnych doradców kredytowych. Obecnie współpracujemy z największymi renomowanymi bankami oraz instytucjami poza bankowymi w całej Polsce, co daje nam bardzo obszerne pole manewru. Oferujemy wszechstronną pomoc w każdym z etapów starania się o finansowanie. Jako nieliczni oferujemy pomoc w uzyskaniu; • Kredyt dla firm od pierwszego dnia działalności do 100 000 zł • Kredyt na kartą podatkową, ryczałt i KPiR do 60 tys. • Dla osób z wieloma zapytaniami w BIK do 100 000 tys. • Zamiana kredytu na tańszy + dodatkowa gotówka i zwrot ubezpieczenia • Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie do 1, 5 mln zł • Kredyt bez zabezpieczeń dla profesjonalistów do 500 tys. • Działalność z dokumentami finansowymi do 300 tys. • Szybka pożyczka tylko na pit dla dag do 60 tys. • Kredyt bez ZUS I US do 500 000 zł • Kredyt dla rolników do 200 tys. • Refinansowanie pod zabezpieczenie pojazdu do 100% jego wartości • Emeryci i renciści z brakiem zdolności kredytowej do 100 tys? • Kredyt z komornikiem tylko pod hipotekę • Kredyt hipoteczny nawet do 80 % wartości • Chwilówka do 5 000 na rok czasu. Oferujemy też wiele innych produktów, jakie możemy dostosować indywidualnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K. »

  SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

  Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

  Spis Firm - Data dodania: 18 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »