Katalog Firm

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

APAX Consulting grup to firma specjalizująca się w w dziedzinie doradztwa finansowego i operacyjnego, doradztwa strategicznego oraz restrukturyzacji. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług z dziedziny interim management zarówno dla klientów Polskich, jak i zagranicznych. Eksperci z firmy Apax posiadają wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu zmian we wiodących polskich i międzynarodowych firmach.

Szczegóły strony www.apax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.apax.pl:

APAX Consulting Group Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 79

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz »

  "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz

  Firma Finanz-Dom jest niezależnym doradcą finansowym współpracującym z większością banków i instytucji finansowych funkcjonujących na naszym regionalnym rynku. Korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas kilkunastoletniej pracy w Banku. Chcemy dostarczać Ci aktualnych informacji o produktach finansowych oraz ułatwić znalezienia jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz inwestycyjnej oraz zapewnić opieki w trakcie funkcjonowania realizowanych produktów finansowych. Jeśli szukasz kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, planujesz budowę domu potrzebujesz oferty ubezpieczeniowej lub inwestycyjnej nie musisz chodzić od instytucji do instytucji finansowych, szukając najkorzystniejszego rozwiązania. DOBRE oferty znajdziesz u Nas.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA »

  BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA

  Matematyka jest dzisiaj niezwykle ważnym instrumentem marketingowym. Nasza firma pomoże dokładnie zbadać nagromadzone dane, jak również zaaranżować badania rynku. Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam odkrywać potrzeby najbardziej wybrednych klientów. Gdy Twoja firma pragnie zwiększać zyski w przyspieszonym tempie, nasza pomoc będzie bardzo korzystna. Dzięki nam będziesz mógł rozpocząć odpowiednie praktyki. Zagłębiamy, realizujemy i konsultujemy programy biznesowe z wykorzystaniem najnowszych algorytmów. Zachęcamy do partnerstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM BADAŃ RYNKOWYCH I SPOŁECZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CENTRUM BADAŃ RYNKOWYCH I SPOŁECZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Obniż zmienność swoich przedsięwzięć marketingowych wespół z firmą Cebris. Dopomagamy firmom w głównej mierze z obszaru MŚP. Natychmiast dostrzegamy wyznaczniki uciążliwe, wpływające na defektowe funkcjonowanie danej firmy. Kooperacja z nami wybitnie się opłaca. Działamy kompetentnie i precyzyjnie. Zarządzamy najbardziej wydajnymi procedurami Badań Rynku. Ustalimy, co jest efektem obniżenia sprzedaży, zmienności, czy obniżenia wydajności pracowników. Określimy, co jest napędem pretensji konsumentów. Nasze zdystansowane spojrzenie na przeszkody zatwierdza młody trzon firmy, niesłychanie pomysłowy zespół, który zdobywał swe ogromne doświadczenie, także na arenie międzynarodowej. Nasza wyszukana metodyka poznawcza, czyni nasze Badania Marketingowe jeszcze bardziej funkcjonalnymi. Od nas otrzymają Państwo miarodajne i adekwatne dane dotyczące sprawdzanego zagadnienia. Realizujemy również wybitnie funkcjonalną solucję badań, Mystery Shopping. Warto zaufać nam decyzje marketingowe, swojej instytucji.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tradea Sp. z o.o. »

  Tradea Sp. z o.o.

  Tradea jest niezależnym dostawcą energii elektrycznej. Naszą misją jest pozyskiwanie jak najtańszej energii dla naszych odbiorców. Oprócz sprzedaży energii do klientów na terenie Polski zajmujemy się hurtowym obrotem energią elektryczną w Polsce i za granicą. Dodatkowo oferujemy:- zakup i sprzedaż praw majątkowych od energii ze żródeł odnawialnych i kogeneracji, - usługi dla biogazowni, farm wiatrowych i innych podmiotów energetyki rozproszonej, - usługi doradcze dla uczestników rynku energii, - pomoc w organizacji przetargów, - świadczenie usługi POB (bilansowanie handlowe). Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów naszą ofertę dostosowujemy każdorazowo do oczekiwań i profilu klienta. W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą proponujemy Państwu wizytę na naszej stronie internetowej lub bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANETA ŻAK 4EVENTS »

  ANETA ŻAK 4EVENTS

  Imprezy motywacyjne są istotnym elementem strategii biznesowej, który mocno determinuje wizerunek oraz prestiż danej firmy. Stosowanie takich rozwiązań pozytywnie wpływa na wzrost lojalności klientów i pracowników oraz na identyfikację konkretnej marki. Imprezy firmowe to przede wszystkim konferencje, kongresy, szkolenia, ale również wyjazdy integracyjne, bankiety, imprezy sportowe, spotkania plenerowe tj. pikniki i festyny, a także różnego rodzaju otwarcia. Wrocławska firma 4events PR od 10 lat specjalizuje się w skutecznej organizacji tych wydarzeń. Duże doświadczenie w obszarze Event Marketingu oraz PR, kreatywność, zaangażowanie oraz rzetelność gwarantują wysoką jakość świadczonych usług. Współpraca z firmą 4events PR pozwala na realizację każdego programu, wydarzenia, imprezy, zarówno tej kameralnej jak i masowej, w sposób niekonwencjonalny, sprawny i bezpieczny. Jeśli szukają Państwo sprawdzonego partnera w działaniach PR & Events, który każdą imprezę firmową dopnie "na ostatni guzik", warto zaufać właśnie nam! Jako profesjonalna agencja, oferujemy fachową pomoc również w zakresie doradztwa, budowania wizerunku, tworzenia programów społecznościowych czy komunikacji wewnętrznej. Na każdym etapie służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami organizacyjnymi, co w efekcie pozwoli Państwu wypaść jak najlepiej w każdej sytuacji biznesowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »