Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM »

  BIURO OBRACHUNKOWE "ALFA" WILCZYŃSKI ADAM

  Szanowni Państwo. Nasze Biuro działa od 16-11-1992r. Jesteśmy zarejestrowani w Ministerstwie Finansów. Posiadamy wpis ostateczny doradztwa podatkowego nr 08670 z dnia 07-04-2004r. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Misją naszego biura jest wspieranie klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez: * zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi * zapewnienie bezpieczeństwa podatkowego * zapewnienie poufności * dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji * pomoc w budowaniu wiarygodności. Świadczymy usługi w zakresie: * prowadzenia księgi przychodów i rozchodów * prowadzenia ewidencji ryczałtowej * karta podatkowa * rozliczeń kadrowo-płacowych * sporządzania rocznych zeznań podatkowych * rozliczenia z ZUS * rozliczanie oraz profesjonalne porady w zakresie podatku od spadków i darowizn * pomocy przy zakładaniu firmy Wiemy, że wybór biura rachunkowego to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy czas na wzajemne poznanie się i weryfikację naszej oferty. Promocje: Przejdź do nas - 1 m-c GRATIS!!! - Zapewniamy komfort przy zmianie biura rachunkowego. Jeśli podejmując decyzję o zmianie obecnego biura rachunkowego wybierzesz nasze - otrzymasz pierwszy m-c gratis!!! Po tym okresie sam stwierdzisz, czy odpowiada Ci nasza obsługa. Poleć - a zostaniesz wynagrodzony - Dla naszych obecnych klientów mamy również coś do zaoferowania. Jeśli polecisz nasze usługi innej firmie z którą podpiszemy umowę Ciebie i Firmę wprowadzoną upoważni to do jednomiesięcznej 50% zniżki za świadczone przez nas usługi. Jeżeli oferta naszej firmy wzbudziła Państwa zainteresowanie, lub mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C. »

  RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C.

  Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2003 roku. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów. Obsługujemy: spółki: akcyjne, z o. o., partnerskie, jawne; stowarzyszenia i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Do pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie: - Symfonia FK i Mała Księgowość - RAKS DOS, SQL, 2000 - Kaper - WF-MAG - NIERUCHOMOŚĆ - DOM - FAKIR - PŁATNIK Odbieramy dokumenty od klientów. Biuro mieści się w Warszawie blisko Hali Banacha.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4ACCOUNTING SP Z.O.O. »

  4ACCOUNTING SP Z.O.O.

  Spółka trudniąca się branżą rachunkową. Jesteśmy profesjonalni w etapach rachunkowości wielu przedsiębiorstw. Stwarzamy odpowiedni pakt, który powoduje że prowadzona usługa jest odpowiednio wykonana. 4accounting specjalizuje się w spółce finansowej dla podmiotów mikro i midi. W obecnej propozycji tworzy się działanie ksiąg rachunkowych, usługi księgowej oraz połączone z kadrpwością pracowników. Nasze doświadczenie jest bogate ze względu na kilkuletni staż w branży ekonomicznej, księgowości i z finansami.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE "DOCHÓD B" SPÓŁKA CYWILNA BARBARA JONKISZ, KATARZYNA SENETA »

  BIURO RACHUNKOWE "DOCHÓD B" SPÓŁKA CYWILNA BARBARA JONKISZ, KATARZYNA SENETA

  Biuro księgowe Dochód B obsługuje klientów na terenie Bielska i okolic. 20 lat doświadczenia pozwala profesjonalnie zadbać o sprawy podatkowe i formalności urzędowe. W skład oferty biura Dochód wchodzi m. in. : - Prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów - Ryczałt ewidencjonowany - Prowadzenie ksiąg handlowych - Kadry i płace - ZUS - Rozliczenia roczne PIT osób prywatnych Zapraszamy przedsiębiorstwa w okolicy Bielska do zapoznania się z Naszej oferty znajdującej się na stronie www..

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE ONESTA Joanna Malanowska »

  BIURO RACHUNKOWE ONESTA Joanna Malanowska

  Mieszczące się w Poznaniu biuro rachunkowe Onesta swym klientom oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Można liczyć dzięki niemu między innymi na otwarcie ksiąg rachunkowych na dzień rozpoczęcia działalności wraz z utworzeniem zakładowego planu kont, prowadzenie księgi głównej i ksiąg pomocniczych, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, prowadzenie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami.

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »