Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 31 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  CAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Podstawowym celem biura rachunkowego CAVER Sp. z o. o. jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów prowadząc działalność biura rachunkowego od 2003 roku, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z Klientem. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, unikamy szablonowego podejścia do Klienta, co stanowi dla naszej firmy istotny atut. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu. Szanując Państwa czas, bieżące kontakty ograniczamy do niezbędnego minimum, jednak zawsze służymy pomocą, a na życzenie Klienta również dojeżdżamy. Wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS) pozostawcie Państwo nam - załatwimy je w Państwa imieniu. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze 1890/2003. Jesteśmy również, zgodnie z obowiązującymi przepisami ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo-księgowymi. Ubezpieczenie to zapewnia Państwu pełne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Nasze usługi obsługa podatników rozliczających się w formie ryczałtu (ewidencja przychodów, karta podatkowa) prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość) prowadzenie rozliczeń wspólnot mieszkaniowych prowadzenie rejestrów VAT prowadzenie ewidencji ŚT i wyposażenia, ewidencji przebiegu pojazdów oraz innych sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej i ZUS sporządzanie deklaracji i zgłoszeń (CIT, PIT, VAT, NIP) prowadzenie rozliczeń podatku akcyzowego przygotowywanie sprawozdań statystycznych i INTRASTAT przygotowywanie przelewów do US i ZUS

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C. »

  RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C.

  Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2003 roku. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów. Obsługujemy: spółki: akcyjne, z o. o., partnerskie, jawne; stowarzyszenia i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Do pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie: - Symfonia FK i Mała Księgowość - RAKS DOS, SQL, 2000 - Kaper - WF-MAG - NIERUCHOMOŚĆ - DOM - FAKIR - PŁATNIK Odbieramy dokumenty od klientów. Biuro mieści się w Warszawie blisko Hali Banacha.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PODATKI I RACHUNKOWOŚĆ RUSEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  PODATKI I RACHUNKOWOŚĆ RUSEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W ramach oferty naszej firmy realizujemy usługi księgowe dla firm o różnych profilu działalności. Prowadzimy między innymi księgi przychodów i rozchodów zapewniając prowadzenie ewidencji dla celów podatku od towarów i usług, prowadzenie ewidencji środków trwałych, przygotowywanie rozliczeń w zakresie wszystkich podatków, roczne rozliczanie działalności gospodarczej, dokonywanie zapisów w księdze przychodów i rozchodów, itd.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO "URZĘDNIK" EWA JANKOWSKA »

  KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO "URZĘDNIK" EWA JANKOWSKA

  Kancelaria została założona w 1992 roku jako jedna z pierwszych w Tarnowskich Górach. Pojawiliśmy się w czasie, kiedy właściciele powstających przedsiębiorstw dostrzegli potrzebę korzystania z usług kompetentnych firm doradczych. Nasza kancelaria specjalizuje się w pomocy małym i średnim przedsiębiorstwom i ich Zarządom w rozwiązywaniu codziennych i niecodziennych problemów z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Indywidualnie dostosowujemy świadczone przez nas usługi do celów jakie Twoja firma chce osiągnąć.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła »

  VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła

  Wybierając przygotowywane przez nas propozycje możecie oczekiwać profesjonalnego wsparcia w ramach księgowości, które będzie realizowane przez specjalistów mających za sobą rozliczenia dla wielu podmiotów. Możemy zająć się dla Was zarówno pełną księgowością jak i też jedynie prowadzeniem KPiR. Oferta jest zróżnicowana i dopasowana zawsze do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, dla których księgowość jest organizowana.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »