Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EWA GÓRSKA BIURO RACHUNKOWE EVAT »

  EWA GÓRSKA BIURO RACHUNKOWE EVAT

  Biuro Rachunkowe Evat działa w Poznaniu Swarzędzu, Kostrzynie. Zajmujemy się księgowością i rachunkowością średnich i małych przedsiębiorstw. Chętnie zajmiemy się księgowością każdej firmy, której zapewnimy fachową obsługę, niezawodność oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Jeśli chcą Państwo rzetelnej oraz indywidualnej obsługi rachunkowej w przystępnej cenie serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRK Bilans Sp. z o.o. »

  BRK Bilans Sp. z o.o.

  Biuro rachunkowe BRK Bilans Sp. z o. o. oferuje szeroki przekrój usług z zakresu szeroko rozumianej księgowości. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze fundacji i organizacji pozarządowych. W ramach realizowanych usług proponujemy pełną księgowość, w tym m. in. tworzenie polityki rachunkowości, ewidencję zdarzeń księgowych, ewidencję wyposażenia, miesięczne deklaracje. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Ceny usług zależne są od formy i zakresu współpracy. Dbamy o niezawodność i najwyższy poziom usług.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C. »

  RODZINNE BIURO RACHUNKOWE Iwona & Agnieszka Woźniak Sp.C.

  Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 2003 roku. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów. Obsługujemy: spółki: akcyjne, z o. o., partnerskie, jawne; stowarzyszenia i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Do pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie: - Symfonia FK i Mała Księgowość - RAKS DOS, SQL, 2000 - Kaper - WF-MAG - NIERUCHOMOŚĆ - DOM - FAKIR - PŁATNIK Odbieramy dokumenty od klientów. Biuro mieści się w Warszawie blisko Hali Banacha.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "LOOI'R COMPANY" Sp. z o.o. »

  "LOOI'R COMPANY" Sp. z o.o.

  Działalność Kancelarii Doradcy Podatkowego znajduje się szereg czynności, a mianowicie są to porady prawne, a także pełna obsługa księgowa. Kancelaria prowadzi działalność w Szczecinie. Tam obsługuje klientów biznesowych. Oferuje im szereg usług, z chodzi tu głównie o obsługę kadrową, sporządzanie umów handlowych, pełną księgowość, a także szereg innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w każdej sprawie dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. »

  A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o.

  Spółka A. M. Jesiołowscy z Krakowa zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg podatkowych (książka przychodów i rozchodów), organizacją księgowości u klienta, prowadzeniem pełnej księgowości dla spółek prawa handlowego. Wykonujemy również deklaracje podatkowe, sprawozdania statystyczne dla GUS oraz roczne sprawozdania finansowe. Kolejną naszą specjalnością jest prowadzenie kadr i płac oraz przeprowadzanie audytów księgowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »