Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 64

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Global Accounting Sp. z o.o. »

  Global Accounting Sp. z o.o.

  Rrofesjonalne biuro rachunkowe od 10 lat świadczy usługi księgowo-finansowe oraz kadrowo-płacowe. Nasze biuro wyróżnia 10 osobowy zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników księgowych oraz kadrowych, co potwierdzają liczne szkolenia i certyfikaty. Prowadzimy: Księgi Rachunkowe, Książki Przychodów i Rozchodów, Ryczałt, Karta Podatkowa. Zapewniamy reprezentację przed urzędami, przechowywanie akt personalnych, opracowywanie i wdrażanie polityki rachunkowości, analizy i raporty finansowe, pełnienie obowiązków Dyrektora Finansowego oraz Głównego Księgowego, przedstawicielstwo podatkowe, pomoc i doradztwo przy zakładaniu firmy, pomoc w pozyskiwaniu korzystnych źródeł finansowania. Obsługujemy indywidualnych przedsiębiorców, spółki osobowe i kapitałowe, podmioty usługowe, handlowe i produkcyjne. Potwierdzają to referencje, które z przyjemnością udostępnimy na Państwa życzenie. Serdecznie zapraszamy - poznajcie nas Państwo sami.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT »

  DUMAŁA DARIUSZ BREAK EVEN POINT

  Księgowość Tarnowskie Góry to profesjonalna obsługa księgowa firm, które mieszczą się na terenie całego kraju, jak i mieszczą się za granicą. Obsługa księgowa dotyczy firm małych, jak i średnich, które pragną zyskać ład i porządek w swoich sprawach księgowych i rachunkowych. Co za tym idzie nasze biuro rachunkowe, mieszczące się w Tarnowskich Górach oferuje szeroką gamę usług takich jak: rozliczanie podatków, sprawy płac i kadr, prowadzenie ksiąg, doradztwo finansowe czy tez organizacja szkoleń księgowych z zakresu rachunkowości i księgowości Tarnowskie Góry. Zapraszamy do składania zapytań ofertych, zapraszając zarazem do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Frux sp. z o.o. »

  Frux sp. z o.o.

  Frux jest warszawskim biurem rachunkowym, które gwarantuje klientom sprawne załatwianie bieżących spraw dotyczących rachunkowości oraz księgowości. Firma kieruje swoją ofertę przede wszystkim do firm oraz organizacji pozarządowych. Zespół biura rachunkowego Frux tworzą nie tylko wykwalifikowani eksperci, ale również i szereg współpracowników, w tym prawników, doradców podatkowych, czy też analityków.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO "URZĘDNIK" EWA JANKOWSKA »

  KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO "URZĘDNIK" EWA JANKOWSKA

  Kancelaria została założona w 1992 roku jako jedna z pierwszych w Tarnowskich Górach. Pojawiliśmy się w czasie, kiedy właściciele powstających przedsiębiorstw dostrzegli potrzebę korzystania z usług kompetentnych firm doradczych. Nasza kancelaria specjalizuje się w pomocy małym i średnim przedsiębiorstwom i ich Zarządom w rozwiązywaniu codziennych i niecodziennych problemów z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Indywidualnie dostosowujemy świadczone przez nas usługi do celów jakie Twoja firma chce osiągnąć.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Chałczyńscy Sp. z o.o. »

  Kancelarie Chałczyńscy Sp. z o.o.

  Nasze biuro znajduje się w Kozienicach. Jesteśmy biurem które działa od wielu lat. Mamy dobrze wyuczoną kadrę. Pomagamy zarówno średnim jak też dużym firmą w obsługiwaniu jednoosobowych działalności gospodarczych. Udzielamy również porad prawnych. Jesteśmy otwarci na nowe oferty, dla stałych klientów przewidziane są promocje. W naszą pracę inwestujemy pełne serce i zaangażowanie. Zapraszamy serdecznie do naszego biura w Kozienicach i na naszą stronę W ofercie: Oferujemy: - Księgowość - Otwieranie firm - Doradztwo podatkowe - Doradztwo prawne - Kompleksowa obsługa spółek - Restruturzacje - Wirtualne biuro - Szkolenia

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »