Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EXPERT BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EXPERT BPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości oraz obsłudze finansowo-administracyjnej spółek prawa handlowego. Specjalizujemy się w obsłudze księgowej firm z sektora SME, z udziałem kapitału zagranicznego, importujących towary/usługi z zagranicy, pracujących według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Świadczymy usługi księgowe w następującym zakresie: - pełna księgowość (księgi handlowe) - księgi przychodów i rozchodów - ryczałt od przychodów ewidencjonowanych - deklaracje podatkowe (rozliczenie miesięczne, kwartalne, roczne) - wyprowadzanie z zaległości Prowadzimy również usługi z zakresu kadr i płac: - przygotowanie umów o pracę, umowy zlecenia i o dzieło - naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac - rozliczenia z ZUS (w tym przekaz dokumentów elektronicznie) - pomoc przy prowadzeniu akt osobowych pracowników - pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej Usługi dodatkowe: - pomoc przy wyborze formy prawnej oraz sposobu opodatkowania dla podmiotów rozpoczynających działalność - rejestrację firmy wraz z obsługą formalności - pomoc przy tworzeniu polityki rachunkowości - przygotowanie regulaminu pracy - sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych - sporządzanie sprawozdań wymaganych przez GUS, NBP itp. - przygotowywanie wewnętrznych raportów dla właściciela - reprezentowanie klienta przed organami administracji publicznej, także podczas kontroli

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe GFIN Andrzej Gwóźdź »

  Biuro Rachunkowe GFIN Andrzej Gwóźdź

  Biuro księgowe GFIN to firma kompetentna oraz całkowicie zaangażowana w realizowane przez siebie zadania. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i dobre usposobienie do Klientów, przez co każdy z naszych Klientów zawsze jest zadowolony. W naszym biurze odnajdziesz wyłącznie zdolnych księgowych, dzięki czemu cały czas jesteśmy świadomi, iż wykonywana przez nich praca zgodna jest z każdymi wymaganiami. Warto nam zaufać, napisz do nas i spytaj o świadczone przez nas usługi. W ofercie: - obsługa księgowa firm - księga podatkowa - rozliczenia roczne PIT - pomoc w rejestracji firmy - zwrot podatku za materiały budowlane

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LAB Sp. z o.o. »

  EKO-LAB Sp. z o.o.

  Czy wiesz, że krakowskie biuro rachunkowe Eko-Lab może stanowić dla Ciebie znakomite rozwiązanie w dziedzinie księgowości, kadr i płac, czy też rachunkowości? Otóż firma ta posiada dwudziestoletnie doświadczenie na rynku, które owocuje profesjonalizmem, terminowością oraz wysoką jakością świadczonych usług. Zobacz już teraz pełen zakres usług oferowanych przez to biuro rachunkowe na jego stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "LOOI'R COMPANY" Sp. z o.o. »

  "LOOI'R COMPANY" Sp. z o.o.

  Działalność Kancelarii Doradcy Podatkowego znajduje się szereg czynności, a mianowicie są to porady prawne, a także pełna obsługa księgowa. Kancelaria prowadzi działalność w Szczecinie. Tam obsługuje klientów biznesowych. Oferuje im szereg usług, z chodzi tu głównie o obsługę kadrową, sporządzanie umów handlowych, pełną księgowość, a także szereg innych. Klienci mogą liczyć na pomoc w każdej sprawie dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A&K Virtus Sp z o.o. »

  A&K Virtus Sp z o.o.

  Firma A&K Virtus na rynku polskim działa ponad 13 lat. Naszym odbiorcom oferujemy usługi z zakresu księgowości, prowadzenia ewidencji podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego oraz doradztwa finansowego. Są to czynności niezbędne do prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Dzięki naszym usługom Twoja firma może zoptymalizować czas, dzięki wyeliminowaniu kosztów związanych z zatrudnieniem pracowników w wewnątrz firmy. Nasze elastyczne podejście do obsługi klienta gwarantuje pełne dopasowanie się do schematów firmy z którą współpracujemy. Stawiamy na bezpieczeństwo klientów, dlatego nasze usługi objęte są ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »