Katalog Firm

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

Szczegóły strony agencjaark.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę agencjaark.pl:

AGENCJA ARK ANETA KOSYL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA »

  BIURO RACHUNKOWE "MERY" MARIA ZALEWSKA

  Biuro Rachunkowe Mery w Gdańsku prowadzone jest od 2008 roku przez księgową Marię Zalewska. Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług księgowych w rozsądnych cenach. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. W naszej działalności wyznajemy zasadę "Klient naszym pracodawcą", dlatego stawiamy na indywidualne podejście do usługobiorcy. Zawsze staramy się pomóc i wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie. Wiemy że klienci poświęcają nam nie tylko swoją księgowość ale także tajemnice biznesowe czy finanse firmy. Dlatego swoje usługi świadczymy sumiennie i rzetelnie. Wybierając profesjonalną obsługę księgową zyskujesz czas na rozwój własnej firmy i skupiasz się na osiągnięciu sukcesu. Powierzając na swoje księgi możesz również liczyć na reprezentację przed Urzędem Skarbowym lub ZUS. Pomagamy również w zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz w przebranżawianiu firm już istniejących. Zapraszamy do naszego Biura Rachunkowego

  Spis Firm - Data dodania: 29 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO MARTA DZIENNIK »

  KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO MARTA DZIENNIK

  Dana witryna omawia zasady działalności zachodniopomorskiej Kancelarii Doradztwa Podatkowego. Biuro rachunkowe Marty Dziennik proponuje realizowane na wysokim poziomie usługi księgowe, a także doradztwo podatkowe oraz gospodarcze. Zadaniem Kancelarii jest przekazywanie przelewów składek ubezpieczeniowych, obsługa kontroli podatkowych czy konsultacje podatkowe dotyczące interpretacji przepisów. Usługi dodatkowe mieszczą sporządzanie rozliczeń rocznych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR" »

  ŁATA IWONA URSZULA BIURO DORADZTWA PODATKOWEGO "GESTOR"

  Oferta naszej firmy obejmuje prowadzenie księgowości oraz rachunkowości dla spółek, osób prowadzących jednoosobową działalność, fundacji. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem uproszczonej ewidencji księgowej. Oferta obejmuje prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania podatku VAT, prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania transakcji wewnątrzunijnych, ustalanie wysokości zaliczek na zryczałtowany podatek dochodowy, itd. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ »

  D&T BIURO RACHUNKOWE TOMASZ SEBASTIAN HANASZ, TOMASZ HANASZ

  Biuro rachunkowe D&T zajmuje się w szczególności rachunkowością, księgowością oraz płacami i kadrami. Szczecińskie biuro posiada też wieloletnie doświadczenie w branży, działa bowiem od 1996 roku, jest też firmą rodzinną. Firma pomaga w prowadzeniu działalności gospodarczej, szczególnie w jej kontaktach z ZUS-em oraz Urzędem Skarbowym, oferuje także profesjonalną pomoc w przypadku założenie lub likwidacji działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła »

  VENA Usługi Rachunkowo-Księgowe Ewa Laskowska-Żyła

  Wybierając przygotowywane przez nas propozycje możecie oczekiwać profesjonalnego wsparcia w ramach księgowości, które będzie realizowane przez specjalistów mających za sobą rozliczenia dla wielu podmiotów. Możemy zająć się dla Was zarówno pełną księgowością jak i też jedynie prowadzeniem KPiR. Oferta jest zróżnicowana i dopasowana zawsze do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, dla których księgowość jest organizowana.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »