Katalog Firm

Kategoria: Biznes

Biznes - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • INSTYTUT STUDIÓW PODATKOWYCH MODZELEWSKI I WSPÓLNICY - AUDYT SP. Z O.O. »

  INSTYTUT STUDIÓW PODATKOWYCH MODZELEWSKI I WSPÓLNICY - AUDYT SP. Z O.O.

  Jesteśmy firmą, która oferuje usługi dotyczące między innymi obsługi księgowej i finansowej. W naszej firmie ISP Audyt jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie profesjonalnych a także kompleksowych usług na każdym etapie obsługi naszych klientów. Jednocześnie nasza firma zajmuje się także takimi usługami jak audyty projektów unijnych czy też przygotowanie ekspertyz oraz analiz ekonomicznych. Gwarantujemy również doradztwo podatkowe i prawne.

  Spis Firm - Data dodania: 20 04 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pracowici Sp. z o.o. »

  Pracowici Sp. z o.o.

  Pracowici to agencja pracy tymczasowej, która od 2 lat oferuje swym klientom profesjonalne usługi. Oferuje ona swym klientom leasing pracowników. Ta agencja pracy tymczasowej pozyskuje pracowników z wielu branż i gałęzi przemysłu, zapewniając jednocześnie pracodawcom zmniejszenie kosztów operacyjnych. Warto przy tym wiedzieć, iż całe ryzyko związane z zatrudnieniem oraz kontrolami urzędowymi zostają przeniesione na agencję.

  Spis Firm - Data dodania: 30 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE ONESTA Joanna Malanowska »

  BIURO RACHUNKOWE ONESTA Joanna Malanowska

  Mieszczące się w Poznaniu biuro rachunkowe Onesta swym klientom oferuje profesjonalne usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych. Można liczyć dzięki niemu między innymi na otwarcie ksiąg rachunkowych na dzień rozpoczęcia działalności wraz z utworzeniem zakładowego planu kont, prowadzenie księgi głównej i ksiąg pomocniczych, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, prowadzenie rozrachunków z odbiorcami i dostawcami.

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INTERNATIONAL BUSINESS SOLUTIONS Paweł Białach »

  INTERNATIONAL BUSINESS SOLUTIONS Paweł Białach

  Ułatwiamy założenie taniej, firmowej strony internetowej wyświetlającej się prawidłowo na urządzeniach mobilnych. Gwarantujemy sprawne działanie strony przez cały rok na bazie dogodnego abonamentu. Łączymy serwisy z profilami w mediach społecznościowych, z mapkami Google. Optymalizujemy strony pod kątem wytycznych SEO i przejmujemy na siebie kwestie długoterminowego, zawsze bezpiecznego pozycjonowania.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW BANIA "SIGNUS" »

  ZBIGNIEW BANIA "SIGNUS"

  Firma Signus to krakowski producent szeroko pojętych reklam zewnętrznych. Podstawowym elementem promującym i reklamującym każdą firmę jest wyróżniający się kaseton reklamowy. Nowoczesna i profesjonalna agencja reklamowa Signus zajmuje się projektowaniem i realizacją szyldów i banerów zwiększających widoczność marki na rynku. Kompleksowo zajmujemy się każdą reklamą zewnętrzną, zaczynając na doradztwie, a na montażu kończąc. W naszej ofercie znajdują się kasetony świetlne, reklamy na samochód, reklamy wielkoformatowe, takie jak bannery, podświetlane litery przestrzenne i pylony reklamowe. Skontaktuj się z naszą firmą, a dowiesz się więcej.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIX&PRINT SPÓŁKA CYWILNA ARTUR JANKOWSKI, MICHAŁ GOŁĘBIEWSKI »

  FIX&PRINT SPÓŁKA CYWILNA ARTUR JANKOWSKI, MICHAŁ GOŁĘBIEWSKI

  Fix & Print to firma, która serwisuje drukarki i kserokopiarki. Jesteśmy firmą lokalną. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się serwisem sprzętu marki Konica Minolta. Oprócz serwisu, zajmujemy się naprawą drukarek. W razie potrzeby, oferujemy klientom wynajem kserokopiarek. Nasz sprzęt objęty jest gwarancją. Zatrudniamy specjalistów, którzy szybko i skutecznie naprawią wszelką usterkę. Dbamy o jakość świadczonych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • eMedia.com.pl - Grzegorz Wysocki »

  eMedia.com.pl - Grzegorz Wysocki

  Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą. Współpracując z eMedia będziesz mógł pozyskać grono nowych klientów stosunkowo małym kosztem. Prowadzimy działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz social media. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą naszej firmy. Dodatkowo polecamy nasze profile na Facebook oraz Google + w których znajdą Państwo aktualne informacje dotyczace reklamy internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARK ANETA KOSYL »

  AGENCJA ARK ANETA KOSYL

  Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K. »

  SELENE CONSULTING SP. z o.o. Sp. K.

  Kilka lat temu jednostki prowadzące działalność gospodarczą w Polsce (w sektorze publicznym i prywatnym) nie zwracały szczególnej uwagi na wartość informacji jakimi dysponowały. W związku z powyższym bezpieczeństwo informacji nie było dla polskich przedsiębiorstw priorytetem, a nierzadko podchodziły do tej tematyki po macoszemu. Dalsze ciekawostki na temat kontroli zarządczej oraz programu zarządzania ryzykiem na oficjalnej stronie Selene Consulting.

  Spis Firm - Data dodania: 18 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj »

  Biuro Rachunkowe CONSULTO Paweł Kraj

  Biuro rachunkowe Consulto świadczy usługi księgowe. My dążymy do tego, abyś zajmował się sprawami, które sprawiają Ci przyjemność czyli zarządzanie i rozwijanie firmy. A my będziemy zajmować się księgowością Twojej firmy. Oferujemy: pomoc w dofinansowaniu PFRON, doradztwie i optymalizacji podatkowej, zakładaniu spółek, przekształcaniu spółek, badanie sprawozdań podatkowych, rozliczanie delegacji, usługi radcy prawnego i wiele innych aspektów związanych z usługami księgowymi. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub maila, który znajduje się na stronię biura rachunkowego Consulto.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 330 Odwiedziny onet 8 Odwiedziny netsprint 31 Odwiedziny msnbot 634 Odwiedziny googlebot 2170 Odwiedziny alexa 46

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes

Biznes - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: