Katalog Firm

Zortrax Sp. z o.o.

Przenieś swoje projekty i modele do trójwymiarowego świata, dzięki produktom firmy Zortrax. Drukarka 3D Zortrax M200 to jedna z pierwszych polskich drukarek dostępna dla każdego. Niskie koszty wydruku, wybór materiałów drukarskich (filamentów), łatwość obsługi oprogramowania oraz wysoka jakość wydrukowanych przedmiotów to cechy charakterystyczne zintegrowanego środowiska druku 3D firmy Zortrax. Głównym produktem firmy jest drukarka 3D Zortrax M200 o powierzchni roboczej 200x200x185 mm, wykorzystuje technologię Layer Plastic Deposition. Zortrax o także dedykowane materiały drukarskie, czyli filamenty Z-ABS i Z-ULTRAT, dostępne w wielu różnych kolorach (w opracowaniu kolejne materiały). Do obsługi drukarki M200 wykorzystywane jest oprogramowanie Z-Suite, współpracujące z większością aplikacji do modelowania CAD oraz kompatybilne z systemami Windows lub Mac OS X. Intuicyjny interfejs zapewnia łatwość obsługi i możliwość importowania plików w formacie. stl. Produkty, oferta i wiele więcej usług Zortrax są dostępne w sklepie Z-Store (Kraków ul. Krakusa 8).

Szczegóły strony zortrax.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę zortrax.pl:

Zortrax Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 61

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "MET M.RACZYŃSKI, A.LATACZ SPÓŁKA JAWNA" »

  "MET M.RACZYŃSKI, A.LATACZ SPÓŁKA JAWNA"

  Od ponad 20 lat zamujemy się sprzedażą i serwisem kserokopiarek. W międzyczasie poszerzyliśmy ofertę o drukarki laserowe, atramentowe, niszczarki, skanery, faksy oraz materiały eksploatacyjne. W ostatnich latach specjalizujemy się w dostarczaniu kompletnych systemów wielkoformatowych dla biur i urzędów projektowych, architektonicznych oraz geodezyjnych. W ofercie posiadamy nisko i wysokonakładowe drukarki wielkoformatowe o szerokości max. 1524mm, skanery wielkoformatowe do zastosowań CAD/GIS/AEC oraz graficznych. Zapewniamy również stałe dostawy mediów ploterowych w roli: papier niepowlekany i powlekany, kalka techniczna, folia geodezyjna oraz papiery fotograficzne.

  Spis Firm - Data dodania: 15 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Techniki Biurowej Biurox Roman Kinasz »

  Zakład Techniki Biurowej Biurox Roman Kinasz

  Zakład Techniki Biurowej: KSEROKOPIARKI, telefaksy, niszczarki, drukarki, kopiarki, materiały eksploatacyjne: tusze, tonery, art. biurowe. SPRZEDAŻ, SERWIS, dzierżawa. Artykuły biurowe, bindownice, gilotyny. Biuroserwis. Dowozimy zamowione towary na miejsce pod wskazany adres. W naszej firmie istnieje możliwość negocjacji cen. Serwisujemy urządzenia : KonicaMinolta, Canon, Ricoh, Nashuatec, Kyocera Mita, Gestetner. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. DK.K PRZYBYSZ IZABELA »

  P.H.U. DK.K PRZYBYSZ IZABELA

  Wyzwaniem dzisiejszych czasów jest oferowanie nowoczesnych produktów i rozwiązań, a podstawą zadowolenia Klienta jest pewny i wiarygodny partner handlowy. Oddajemy zatem do Państwa dyspozycji zespół wykwalifikowanych i doświadczonych doradców, techników serwisu oraz nasz potencjał technologiczny, poparty zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem. Wiedza i innowacyjność naszych pracowników pozwalają na przygotowanie oferty celnie trafiającej w oczekiwania każdego Klienta. Zachęcamy do pełnego zapoznania się z zakresem działalności naszej firmy. Warto obdarzyć nas zaufaniem, skupić się nad swoją działalnością, a ewentualne kłopoty zostawić nam. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RRC Poland Sp. z o.o. »

  RRC Poland Sp. z o.o.

  Urządzenia Zebra zapewniają druk etykiet oraz kart plastikowych w najlepszej cenie i najwyższej jakości. Sprawdzają się nie tylko w handlu detalicznym lecz również w transporcie i logistyce. Idealnie nadają się także dla służby zdrowia pomagając w identyfikacji pacjentów, drukowaniu wypisów czy oznaczaniu leków. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą firmy oraz do dokonywania zakupów!

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SABKOM BARTOSZ SZMAJDZIŃSKI »

  SABKOM BARTOSZ SZMAJDZIŃSKI

  Jesteśmy młodą, ale doświadczoną działalnością z branży sprzedażowej zajmującą się dystrybucją oraz kompleksowym wdrażaniem systemu SAP Business One Strater Package klasy ERP przeznaczonego małym i średnim przedsiębiorstwom. Produkujemy też mnogie aplikacje, których celem jest rozszerzanie ergonomiczności systemów dostępnych w naszych zasobach. Nasza załoga to młodzi i inteligentni ludzie, którym zależy na pogłębianiu swych kompetencji. Wiele konsultantów posiada certyfikaty w obrębie znajomości systemów klasy ERP, co ma ważkie znaczenie przy samych wdrożeniach systemu. {Gwarantujemy|Zapewniamy|Poręczamy świetne ceny podlegające negocjacjom. W ofercie: W naszej ofercie znajdą Państwo wdrożenia erp.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »