Katalog Firm

OFFICE SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie

OffOffice to nowe biuro coworkingowe w Krakowie. Położone blisko miasteczka akademickiego, z łatwym dojazdem do śródmieścia. Firma oferuje nowoczesnie urządzone biuro z miejscami do pracy, które goście mogą wynajmować na godziny, dni bądź dłuższy okres. Offoffice oferuje dodatkowo usługę biura wirtualnego oraz sale szkoleniową do wynającie. W ofercie: - biuro coworkingowe - biurka do wynajęcia - biuro wirtualne - sala konferencyjna

Szczegóły strony www.offoffice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.offoffice.pl:

OFFICE SP. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SYSTEM IWONA ŁUPIJ »

  SYSTEM IWONA ŁUPIJ

  Zajmujemy się archiwizacją dokumentów od 1 września 1999 roku. Ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dokumentami oraz współpraca z Archiwami Państwowymi, różnorodnymi podmiotami gospodarczymi oraz administracją państwową i samorządową pozwala nam na zaproponowanie każdemu podmiotowi gospodarczemu, jednostce organizacyjnej administracji państwowej oraz innym jednostkom optymalnego i efektywnego systemu archiwizacji dokumentów, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, możliwości, oraz regulacji prawnych obowiązujących w Polsce. Tworzymy od podstaw oraz porządkujemy dokumentację w wielu Archiwach Zakładowych i Składnicach Akt. Za każdym razem podstawowym celem naszych działań jest poprawa funkcjonowania archiwum, właściwe zabezpieczenie dokumentów oraz szybki i wygodny do nich dostęp. W tym czasie dopracowaliśmy również system doboru właściwych, sprawdzonych partnerów w biznesie, na których opieramy naszą działalność. Posiadamy ogromne doświadczenie oraz wiedzę, którą na bieżąco uzupełniamy i wykorzystujemy wraz z powstawaniem nowych regulacji prawnych oraz procesów biznesowych w postępowaniu z dokumentacją. Proponowane i wdrożone przez nas systemy archiwizacji - układu i ewidencjonowania dokumentów funkcjonują do dzisiaj i są docenione przez naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EPACOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EPACOMP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Podstawowym zadaniem omawianego serwisu online jest zaprezentowanie oferty stołecznej firmy Expensa. Jest specjalistą w wynajmie pomieszczeń biurowych, hotelowych, jak również innych nieruchomości. Na platformie możesz zaznajomić zarówno ze zrealizowanymi inwestycjami, jak i planowanymi zadaniami. Wynajmowane biurowce, lokale handlowe położone są w stolicy i we Wrocławiu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELACOM.BIURO Elżbieta Schoen »

  ELACOM.BIURO Elżbieta Schoen

  Biuro Elacom zaprasza do współpracy! Firma specjalizuje się w dostawie nowoczesnych rozwiązań outsourcingowych dla biznesu. Firma posiada bogatą ofertę usług dla firm w tym m. in. : wynajem warszawskiego adresu z przeznaczeniem na rejestrację siedziby firmy, udostępnienie adresu do korespondencji, podejmowanie i dystrybucja korespondencji, obsługa faksu, telefonu itp. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARIADNA - USŁUGI ARCHIWISTYCZNE, WITOLD KASPERKIEWICZ, KRZYSZTOF KMIECIKOWSKI SPÓŁKA CYWILNA »

  ARIADNA - USŁUGI ARCHIWISTYCZNE, WITOLD KASPERKIEWICZ, KRZYSZTOF KMIECIKOWSKI SPÓŁKA CYWILNA

  Ariadna zajmuje się archiwizacją dokumentów i badaniami genealogicznymi. Firma powstała w 2013 roku w Toruniu. W skład naszych usług wchodzi skanowanie dokumentów, tworzenie archiwum cyfrowego, segregowanie i porządkowanie dokumentów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby w pełni zoptymalizować proces archiwizacji i zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki pasji i profesjonalizmowi zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów na terenie całej Polski, a także za granicą. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ »

  FARKAS PAWEŁ PIECEWICZ

  Usługi wirtualnego biura w Katowicach. Zapewniamy właścicielom działalności gospodarczych prestiżowy adres w centrum Katowic, dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp bezpłatny do sali konferencyjnej i serwisu kawowego. Na życzenie przydzielamy też numer stacjonarny i opiekujemy się profesjonalnie korespondencją (skanowanie bez limitów). Im dłużej Państwo korzystacie z naszych usług, tym mniej płacicie.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »