Katalog Firm

MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO"

Klientów poszukujących pewnego architekta w Poznaniu zapraszamy do Autorskiej Pracowni Projektowej Nano. Na portalu nanostudio. pl przykładowe realizacje różnych kategorii: architektura medyczna, wnętrza komercyjne, mieszkania, budynki (jednorodzinne, wielorodzinne, handlowe, użytkowe, użyteczności publicznej, przemysłowe), projekty na sprzedaż. Architekt Poznań przynależący do Wielkopolskiej Izby Architektów obsługuje wszelkie projekty z ogromną troską o szczegóły. W zakres jego usług wchodzi: projekty budowlane do urzędu, projekty wykonawcze, analizy i pomysły przedprojektowe, projekty modernizacji, rozbudowy i przebudowy, uzgodnienia rzeczoznawców, zaświadczenia energetyczne domów jednorodzinnych, projekty branżowe instalacji.

Szczegóły strony www.architekt.nanostudio.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.architekt.nanostudio.pl:

MARCIN MACIESZKO "NANOSTUDIO"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 109

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mirosława Strohschein Biuro Rachunkowe PER SALDO »

  Mirosława Strohschein Biuro Rachunkowe PER SALDO

  Biuro Rachunkowe „Per Saldo”jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach. Mirosława Anna Strohschein - właściciel biura posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w przedsiębiorstwach o różnych rozmiarach i profilach działalności. Właściciel biura posiada Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów RP uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu w towarzystwie ubezpieczeniowym PZU SA. Biuro Rachunkowe „PER SALDO” zajmuje się obsługą finansowo-księgową oraz płacową podmiotów gospodarczych. Dokonujemy księgowań, sporządzamy odpowiednie rejestry oraz deklaracje i dostarczamy je do urzędów skarbowych i ZUS. Nasze usługi księgowe kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą. Działamy na terenie Torunia i okolic. OFERTA:Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych:* prowadzenie ewidencji sprzedaży, * sporządzanie rejestrów zakupu towarów i sprzedaży zgodnie z ustawą o podatkuod towarów i usług, * sporządzanie rocznych deklaracji rozliczeniowych PIT 28, * sporządzanie deklaracji VAT 7, * rozliczanie właścicieli. Podatkowa księga przychodów i rozchodów:* ewidencja kosztów i przychodów, * ewidencja środków trwałych, * ewidencja wyposażenia, * ewidencja podatku od towarów i usług, * sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, VAT, PCC, NIP, * rozliczanie właścicieli. Księga handlowa:* prowadzenie księgi głównej i pomocniczych, * ewidencja środków trwałych, * ewidencja wyposażenia, * ewidencje podatku od towarów i usług, * sporządzenie miesięcznych zestawień obrotów i sald, * sprawdzanie dokumentów źródłowych pod kątem wymagań ustawy orachunkowości, * sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat orazinformacji dodatkowej), * sporządzanie sprawozdań dla Urzędu Statystycznego. Płace:* sporządzanie listy płac, * sporządzanie karty wynagrodzeń, * obliczanie comiesięcznych składek i sporządzanie deklaracji ZUS i PIT, * przekazywanie drogą elektroniczną dokumentów ZUS, * reprezentowanie Klienta przed ZUS, * sporządzanie raportów dla pracowników i płatników, * wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach. Deklaracje roczne:* PIT 28, * PIT 28L, * PIT 36, * PIT 36L, * PIT 37, * PIT 39, * CIT 8, * VZM. Dodatkowe usługi:* Wnioski kredytowe, * Pomoc przy rejestracji firmy. Oferujemy szereg promocji dla Klientów:* Możliwość bezpłatnego odbioru dokumentów u Klienta, * Jeżeli znaleźliście nas Państwo przez Internet lub odpowiedzieliście na naszegomaila to uzyskacie 50% rabatu przez 2 miesiące, * Za każdego poleconego przez Państwa klienta, który podpisze z nami umowę, jeden miesiąc rozliczamy Cię gratis!!! * Bezpłatne porady przy zakładaniu i rejestracji firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABC SERVICE KRZYSZTOF BORUCKI »

  ABC SERVICE KRZYSZTOF BORUCKI

  Zadaniem omawianej witryny www jest prezentacja usług biura projektowego AbcSoundLab. com. pl, które zajmuje się wykonywaniem projektów akustycznych adaptacji obiektów, takich jak: kancelarie, gabinety lekarskie, sale kinowe, hale przemysłowe lub restauracje. Grono fachowców specjalizuje się w profesjonalnym nagłośnieniu lokali, jak również w symulacjach akustycznych obiektów. Wśród oferowanych produktów znajdują się panele akustyczne.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Karol Tomczak GRUPA BIO3 (wspólnik spółki cywilnej) »

  Karol Tomczak GRUPA BIO3 (wspólnik spółki cywilnej)

  Rekomendowany serwis internetowy został zbudowany, by omówić ciekawą propozycję Laboratorium Bioarchitektury Grupa Bio3. Filarem pracy usytuowanej w Gdyni firmy jest szeroko pojęte projektowanie architektoniczne. Obszar cechujących się kompleksowością usług obejmuje przygotowywanie projektów domów drewnianych. Zespół profesjonalnych architektów zapewnia nie tylko projekty wykonawcze lub przetargowe, lecz także świadectwa charakterystyki energetycznej nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marcin Górski Fast - Graphic »

  Marcin Górski Fast - Graphic

  Nasza firma rozpoczęła działalność 2012 roku. Usługi graficzne oraz webmasterskie świadczymy kompleksowo, zawsze w sposób indywidualny traktując potrzeby i wymagania naszych Klientów. Mamy nadzieję, że pomimo naszej krótkiej działalności, nasze doświadczenie będzie gwarancją zadowolenia, a także będzie zapewnieniem Państwa zaufania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W zakresie naszych usług: - usługi graficzne - grafika - projekty graficzne - logotyp - wizytówki - ulotki - gazetki reklamowe - tworzenie stron www - strony internetowe - reklama Wysokie kompetencje naszej firmy potwierdza liczna ilość pozytywnych rekomendacji, z którymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje zachęcą Państwa do nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o. »

  WYSOCCYZABOROWSCY PARTNERS SP. z o.o.

  WysoccyZaborowscy to firma z tradycjami zatrudniająca wyłącznie wykwalifikowaną kadrę specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, zmianami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet zarządzanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć. W ofercie: WysoccyZaborowscy to przedsiębiorstwo z tradycjami zatrudniająca tylko wykwalifikowaną załogę ekspertów z potężnym doświadczeniem zawodowym nabytym w międzynarodowych koncernach, lokalnych podmiotach gospodarczych i firmach godzinnych. Firma działa w obszarach - księgowo-finansowo-personalnych w ofercie znajdują się nie tylko usługi kadrowo księgowe ale też doradztwo związane z oceną projektów inwestycyjnych, modyfikacjami struktur organizacyjnych i prawnych czy nawet administrowanie personelem. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Wyższa efektywność działań to oszczędność czasu i pieniędzy - nasza firma pomoże to osiągnąć.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »